« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hacıosmanoğlu'ndan TFF'ye baskın!

1-0 kaybettikleri Galatasaray maçının hakemi Cüneyt Çakır'ın performansından şikayetçi olan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun dün sabah aniden TFF'nin Riva'daki tesislerine giti. Hacıosmanoğlu barada MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ile 1 saat süren bir görüşme yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Süper Lig'de 5. haftada tartışılan hakem kararları Türkiye Futbol Federasyonu'nun Riva'daki tesislerinde hareketli saatlerin yaşanmasına sebep oldu.

Trabzonspor-Galatasaray maçında Cüneyt Çakır'ın Denayer'in eline çarpan pozisyonu için çalmadığı düşünülen penaltı kararı bordo-mavili kulübün öfkesine sebep olmuştu.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, dün sabah soluğu Futbol Federasyonu'nun Riva'daki merkezinde aldı. Önce TFF yönetim katını ziyaret eden Hacıosmanoğlu daha sonra MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu'nun odasına gelerek 1 saati bulan bir görüşme yaptı.

Hacıosmanoğlundan TFFye baskın
MÜFTÜOĞLU SAKİNLEŞTİRDİ
Odaya geldiğinde öfkeli olan Hacıosmanoğlu'nun çıkışta daha sakin olduğu görüldü. Müftüoğlu'nun golden önceki faulün tartışılamayacağını, penaltı pozisyonu için de Cüneyt Çakır'ın UEFA talimatları doğrultusunda hareket ettiğini dile getirdiği öğrenildi.

Hacıosmanoğlundan TFFye baskın CÜNEYT ÇAKIR'A BÜYÜK SUÇLAMA

RİVA'DAKİ HAKEMLERLE KARŞILAŞMADI
Riva'da 9 profesyonel hakem MHK'nın bitişiğindeki ofislerde mesai yapıyor. Salı, çarşamba ve perşembe günleri burada eğitim ve antrenman yapan hakemler dün Riva'da değillerdi. Halis Özkahya atletik test için İsviçre'de, Fırat Aydınus G.Birliği-Beşiktaş maçı için Ankara'da, Mete Kalkavan ise izinliydi. (Ömer Faruk ÜNAL - Türkiye Gazetesi)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler