« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hacıosmanoglu kaldı Ersun Yanal gitti

Bordo mavili camiada bir süredir dile getirilen ayrılık gerçekleşti. Başkan Hacıosmanoğlu’nun, yönetim olarak görev sürelerinin sonuna kadar devam edeceklerini açıkladığı basın toplantısında, Yanal ile ilgili bir soruya, “O konuyu Süleyman Hurma’ya sorun” demesinden birkaç saat sonra tecrübeli teknik adam veda kararı aldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GEÇTİĞİMİZ sezon Vahid Halilhodzic’in yerine Trabzonspor Teknik Direktörülğü görevine getirilen Ersun Yanal’ın Karadeniz macerası kısa sürdü... Bordo mavili kulapte yönetim bazında yaşanan ciddi sıkıntılara Ersun Yanal’ın istifa etmesi tuz biber oldu. Dünkü şok istifanın ardında ise Yanal ile Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma’nın günlerdir süren çekişmesi var.


‘SATAMAYIZ, KAMPA GÖTÜRMELİSİN’


TRANSFERLER konusunda anlaşmazlığa düşen ikili Hollanda kampı kadrosu konusunda da ayrı düştü. Ersun Yanal; Waris, Yatabare ve Costant’ı kadroda düşünmediğini ve kampa götürmeyeceğini söyledi. Ancak bu futbolcuların satılmasının zor olduğunu belirten Hurma kampa götürülmelerini istedi. Bordo mavili yönetim de Süleyman Hurma’dan yana tavır koyunca Ersun Yanal Trabzonspor kariyerine son verme kararı aldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler