Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hacının küfürleri remix oldu

  Onur SAĞSÖZ/ERZURUM, (DHA)
  06 Temmuz 2007 - 12:16Son Güncelleme : 06 Temmuz 2007 - 15:57

  Kimlikleri belirlenemeyen kişiler tarafından her gece aranarak rahatsız edilen Hacı Bülent Yeltekin'in küfürlü konuşmaları youTube'a eklendi

   

  ERZURUM'da, kimlikleri henüz belirlenemeyen kişiler, 6 ay boyunca her gece cep telefonundan arayarak rahatsız edilen büfeci 32 yaşındaki Bülent Yeltekin'in küfürlü konuşmalarını kayıt altına aldı. Aynı zamanda hacı olan Yeltekin'in bu konuşmaları dünyanın en büyük video paylaşım sitesi YouTube'a eklendi. Bazı kişiler siteden küfürlü konuşmaları alarak şaka amaçlı kullanırken, bazıları da fon müziği ile remix yaptı. YouTube'a dava açtığını söyleyen Yeltekin, “Türkiye'ye rezil oldum” dedi.

  Kentin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi'ndeki Çınçın Plak büfesini işleten evli ve 3 çocuk babası Bülent Yeltekin, telefon sapıkları yüzünden kabus dolu günler yaşıyor. Yaklaşık 6 aydır her gece kendisini cep telefonundan arayarak rahatsız eden telefon sapıkları Yeltekin'in küfürlü konuşmalarını kaydederek youtube.com'a ekledi. Bazı kişiler yayınlanan küfürleri cep telefonlarına aktararak başka kişilere şaka amaçlı kullanmaya başlayınca zor durumda kalan Yeltekin, her gün işyerine gelen onlarca kişiye derdini anlatmaya başladı. Telefon sapığı için Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunduğunu anlatan Yeltekin, küfürlü konuşmalarını yayınlayan YouTube hakkında da dava açtığını bildirdi. Konuşmalarının cep telefonlarında dolaştığını ve bazılarının fon müziği katarak remix yaptığını belirten Yeltekin, şunları söyledi:

  “Sapığın biri her gece arayıp rahatsız ediyordu. Ben de dayanamadım ve bir gün küfür ettim. O da tüm konuşmamı kaydetmiş ve internete vermiş. Arkadaşlarımın cep telefonlarından kendi sesimi dinledim. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi bazıları da benim bu konuşmamı internetten alarak şaka amaçlı dinletmeye başlamışlar. Her gün yanıma tanımadığım insanlar gelip, kendilerine küfür ettiğimi söylüyorlar. Herbirine ayrı ayrı derdimi anlatıyorum. Bıktım artık. Türkiye'ye rezim oldum. Yalvarıyorum yetkililer bana yardım etsin.”

   Hacının küfürleri remix oldu

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı