ANKARA HABERLERİ

Hacim e-ticaret ile artırılacak

Hürriyet Haber
09.01.2018 - 16:58Son Güncelleme :

Ankara Kalkınma Ajansı(AKA), Ankara Bölge Planı öncelikleri doğrultusunda Ankara’nın ticaret hacminin artırılması, Ankara’daki kurum ve kuruluşların e-ticaret kapasitelerinin geliştirilmesi hedefiyle e-ticaret eğitimleri düzenliyor.

Hürriyet Haber

Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki grup için düzenlenecek eğitimler 6-24 şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Eğitim programı kapsamında dijital ticarete giriş, e-ticarette strateji ve iş planı, dijital hukuk ve gelecek eğilimleri gibi konular teorik ve uygulamalı olarak işlenecek.

SAYININ ARTMASINI BEKLİYORUZ

AKA tarafından daha önce de düzenlenen eğitimlere, Ankara’da faaliyet gösteren işletme sahipleri, çeşitli firmaların pazarlama sorumluları, e-ticaret alanında iş kurmak isteyen girişimciler ve ürünlerini internet üzerinden satmak isteyen kooperatif ortaklarının katılması bekleniyor. AKA Genel Sekreteri Arif Şayık, “Firmalarımızın küresel ölçekte rekabet edebilmeleri için e-ticaret kavramını, e-ticaretin usul ve yöntemlerini en iyi şekilde bilmeleri ve uygulamaları gerekmektedir. Bu eğitimler sonrasında, e-ticaret yoluyla ürünlerini satışa sunan girişimcilerin sayısının artmasını bekliyoruz” dedi.

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Hacim e-ticaret ile artırılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ocak 2018 tarihinde saat 15 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hacim e-ticaret ile artırılacak haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

18 Nisan 2018, Çarşamba
 • İmsak
  04:29
 • Guneş
  06:00
 • Öğle
  12:54
 • İkindi
  16:36
 • Akşam
  19:36
 • Yatsı
  21:01
Sayfa Başı