KAYSERİ HABERLERİ

Hacılar belediyesinde oyun parkı seferberliği

DHA
31.03.2016 - 16:08Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ,(DHA) - HACILAR Belediye Başkanı Doğan Ekici, Erciyes Mahallesi’ne yeni yapılacak park alanında incelemelerde bulundu.
Belediye Başkanı Doğan Ekici, çocukların ve ailelerin uzak yerlere gitmeden, kendi mahallelerinde zaman geçirebilmeleri ve çocukların sosyal aktivitelerini yapabilmeleri için içerisinde geniş oyun alanları, eğlence mekânları ve dinlenme yerleri gibi sosyal donatıların bulunduğu parkın, en kısa zamanda tamamlanarak hizmete gireceğinin müjdesini verdi. Erciyes Mahallesindeki yeni yapılacak olan Park alanını, Park ve Bahçeler Müdürü Ersel Elcuman ile yerinde inceleyen Başkan Ekici, burada yaptığı açıklamada “İlçemizdeki mevcut parkları “Sizin İçin Yeniliyoruz” sloganıyla yenilemeye başladık. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalar neticesinde 11 adet parkı tamamen yeniledik, diğer parkları da yenilemeye devam ediyoruz. Erciyes Mahallesi sakinlerinin park talebine duyarsız kalmadık. Buraya 3 Bin 500 metrekare alana sahip ve içerisinde oyun grupları, kamelyalar, dinlenme alanları ve yürüyüş yoları bulunan yeni bir park inşa ediyoruz. Parkı en kısa zamanda tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Burada emeği geçen ekibime teşekkür ediyor, vatandaşlarımıza da hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

FOTOLU

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Hacılar belediyesinde oyun parkı seferberliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 16 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hacılar belediyesinde oyun parkı seferberliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı