Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hacettepe'ye yeni sponsor

Beko Basketbol Ligi takımlarından Hacettepe Üniversitesi Spor Kulübü, spor giyim markası Exnex ile 1 yıllık sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hacette Üniversitesi Spor Salonu'nda düzenlenen imza töreninde, kulüp başkanı Hakan Hamdi Çelik, yönetim kurulu üyesi Ali Çelik ve Exnex Genel Müdürü Ahmet Okyar hazır bulundu.

İmza töreninde konuşan kulüp başkanı Çelik, Exnex firması ile yaptıkları sponsorluk anlaşmasının uzun yıllar sürmesini temenni ederek, “İnşallah ilerleyen yıllarda da kulübümüzün başarılarıyla orantılı olarak sponsorluk anlaşması devam eder. Exnex firmasının jestine bizde sembolik bir jestle karşılık verdik. Bugün Ankara'da başlayacak özel basketbol turnuvasının adını 'Exnex Kupası' olarak belirledik” dedi.

Exnex Genel Müdürü Ahmet Okyar ise birlikteliğin iki taraf için de memnuniyet verici olmasını dileyerek, kupa jesti için teşekkür etti.

Bu arada, anlaşma çerçevesinde Exnex firması, Hacettepe Üniversitesi Spor Kulübü'nün maç ve antrenman kıyafetlerini 1 yıl boyunca ücretsiz olarak karşılayacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz