« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hacettepe'de TBL sevinci

Erkekler İkinci Basketbol Ligi'nde bu sezon gösterdiği başarılı performansla Beko Basketbol Ligi'ne yükselen Hacettepe Üniversitesi'nde oyuncular, teknik kadro ve yönetim kokteylde bir araya geldi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Hacettepe Üniversitesi Sıhhıye Kampüsü'nde gerçekleştirilen kokteyle, Rektör Prof. Dr. Uğur Erdener ile takım oyuncuları, teknik kadro ve birçok davetli katıldı.

Erdener, yaptığı açıklamada, başkent ekibinin Beko Basketbol Ligi'ne yükselmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Mor-beyazlıların gelecek sezon önemli başarılara imza atacağına inandığını vurgulayan Erdener, “2. Lig'de bu sene gelen başarıdan dolayı emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Bu başarının ardında birçok kişinin desteği ve emeği var. Üniversite öğrencilerimizin de desteğiyle Beko Basketbol Ligi'ne katılma hakkını elde ettik. Umarım gelecek sezon bu başarımıza yenilerini ekleriz” diye konuştu.

Konuşmanın ardından, davetlilere başkent temsilcisinin sezon boyunca oynadığı maçlardaki fotoğraf karelerinden oluşan kısa bir film gösterildi.

Prof. Dr. Uğur Erdener, daha sonra oyunculara, teknik kadroya ve yöneticilere plaket verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler