MENÜ

Zuhal Topal

Zuhal Topal ile ilgili tüm haberleri, son dakika Zuhal Topal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Zuhal Topal haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 694 Zuhal Topal haberi bulunmuştur.

Zuhal Topal Haberleri

Zuhal Topalla Sofrada (17 Ocak Cuma) birincisi kim oldu İşte para ödülünü alan Zuhal Topalla Sofrada haftanın kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada (17 Ocak Cuma) birincisi kim oldu? İşte para ödülünü alan Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı

Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışması cuma akşamı haftanın finaliyle sevenlerinin karşısına çıktı.  İlgi gören yemek yarışmasının 13 17 Ocak haftasında kayınvalidelerden en fazla puanı alan bir gelin haftanın birincisi olarak 15 bin TL değerindeki para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada  birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Sofrada para ödülünü bu hafta kim aldı? İşte, 17 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı ve puan durumu.

17.01.2020Televizyon
Acun Ilıcalıdan Zuhal Topalla Sofrada açıklaması

Acun Ilıcalı'dan 'Zuhal Topal'la Sofrada' açıklaması

Acun Ilıcalı , FOX'ta yayınlanan "Zuhal Topal'la Sofrada" programının, TV8'de yayınlanan "Yemekteyiz" programından çalıntı olduğunu iddia ederek mahkemeye gitmişti.

16.01.2020Magazin
Zuhal Topalla Sofrada programında haftanın birincisi kim oldu

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın birincisi kim oldu?

İki sezondur ilgiyle izlenen Zuhal Topal'la Sofrada programında 30 Aralık - 3 Ocak haftası tamamlandı. Bir hafta boyunca hünerlerini sonuna kadar sergileyen yarışmacılardan kimin birinci olduğu, akşamın sonunda belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu?

3.01.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada en yüksek puanı kim aldı 27 Aralık Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve kazananı kim oldu

Zuhal Topal'la Sofrada en yüksek puanı kim aldı? 27 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve kazananı kim oldu?

Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 23-27 Aralık haftası finali cuma akşamı gerçekleşti. Gelin ve kayınvalidelerin beraber rekabet ettiği yarışmada 5 gün boyunca en fazla puanı alan bir gelin haftanın birincisi oldu. Birinci olan isim 15 bin TL değerindeki para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada en yüksek puanı kim aldı? 27 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve kazananı kim oldu?

27.12.2019Televizyon
Acun Ilıcalı: Foxtaki yayın durdurulsun

Acun Ilıcalı: Fox'taki yayın durdurulsun

Acun Ilıcalı, format hırsızlığı ile suçladığı ‘Zuhal Topal’la Sofrada’ programının yayınının durdurulması için Fox TV ve Dual Film Yapım Şirketi’ne dava açtı.

27.12.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı Saadet Kaçar kimdir, kaç yaşında

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Saadet Kaçar kimdir, kaç yaşında?

Saadet ve Nilgün Kaçar, Zuhal Topal'la Sofrada programının 23-27 Aralık tarihli yarışmacılarından oldu. Yarışmanın üçüncü gününde yarışacak olan Saadet ve Nilgün Kaçar, açıklamalarıyla hem şaşırttı hem de merak uyandırdı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Saadet ve Nilgün Kaçar kimdir?

25.12.2019Televizyon
20 Aralık Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu İşte Zuhal Topalla Sofrada haftanın kazananı

20 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı

Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında, bir haftalık maraton cuma akşamı sona erdi. İlgi gören yemek yarışmasında, 16 20 Aralık haftasında kayınvalidelerden en fazla puanı alan bir isim haftanın birincisi olarak para ödülüne kavuştu. Peki, 20 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Para ödülünü bu hafta kim aldı? İşte, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı ve puan durumu.

20.12.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada yarışmacıları Gözde Çağıl -Zeliha Çağıl kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Gözde Çağıl -Zeliha Çağıl kimdir?

Gözde Çağıl ve Zeliha Çağıl, FOX TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada programının 16-20 Aralık yarışmacıları arasında yer aldı. Yarışmanın bu haftaki açılışını gelini Gözde Çağıl ile yapan Zeliha Çağıl, geriye kalan dört gün rakip gelinlere konuk olacak. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Gözde Çağıl -Zeliha Çağıl kimdir

18.12.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı İşte 9 13 Aralık haftası Zuhal Topalla Sofrada birincisi

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? İşte 9 13 Aralık haftası Zuhal Topal'la Sofrada birincisi

Zuhal Topal'la Sofrada yemek yarışmasının cuma akşamı yayınlanan 295. bölümünde haftanın final heyecanı yaşandı. Gelin ve kayınvalidelerin beraber rekabet ettiği yarışmada, 13 Aralık akşamı Didem Hanım konuklarının karşısına iddialı bir menü ile çıktı. Didem Hanım yemekleri ile rakip kaynanaların eleştiri oklarına hedef oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 13 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada en fazla puanı kim aldı? İşte, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi.

13.12.2019Televizyon
Acun Ilıcalıdan zehir zemberek yanıt: Hırsızlığı meşrulaştırma çabası

Acun Ilıcalı'dan zehir zemberek yanıt: Hırsızlığı meşrulaştırma çabası

Acun Ilıcalı, Fox TV’de yayınlanan ‘Zuhal Topal’la Sofrada’ programının TV8’de yayınlanan ‘Yemekteyiz’ programından ‘çalıntı’ olduğunu iddia ederek dava açmış, bilirkişi raporunda Ilıcalı haklı bulunmuştu. Fox TV’nin programın çalıntı olduğu iddialarını reddetmesi üzerine TV8’den zehir zemberek bir açıklama daha geldi.

12.12.2019Televizyon
Temizlik Benim İşim dış sesi kimdir

Temizlik Benim İşim dış sesi kimdir?

Temizlik Benim İşim dış sesi, programı izleyen birçok kişi tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Programın sunucusu Kadir Ezildi ile münasebeti dolayısıyla dikkat çeken Temizlik Benim İşim dış sesi, kim olduğu ile sorgulanıyor. Peki, Temizlik Benim İşim programının dış sesi kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

11.12.2019Televizyon
TV8’den Fox TVye “Yemekteyiz” yanıtı

TV8’den Fox TV'ye “Yemekteyiz” yanıtı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Fox TV'de yayınlanan 'Sofrada' programının, kendi kanalı TV8'de yayınlanan 'Yemekteyiz' programının taklidi olduğunu iddia ederek  Fox TV'ye dava açtı... Fox TV'den yapılan açıklamada ise  “Zuhal Topal’la Sofrada” program formatının TV8’de yayınlanan “Yemekteyiz” programından çalınmış olması iddiaları doğru değildir" denildi.

11.12.2019Magazin
TV8’den Fox TVye “Yemekteyiz” yanıtı

TV8’den Fox TV'ye “Yemekteyiz” yanıtı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Fox TV'de yayınlanan 'Sofrada' programının, kendi kanalı TV8'de yayınlanan 'Yemekteyiz' programının taklidi olduğunu iddia ederek  Fox TV'ye dava açtı... Fox TV ise yaptığı açıklamada  “Zuhal Topal’la Sofrada” program formatının TV8’de yayınlanan “Yemekteyiz” programından çalınmış olması iddiaları doğru değildir" denildi. TV8 yeni bir açıklama yaparak iddiasını yeniledi:

11.12.2019Magazin
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu İşte 2 6 Aralık haftası Zuhal Topalla Sofrada kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte 2 6 Aralık haftası Zuhal Topal'la Sofrada kazananı

Hafta için her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında, haftanın finali gerçekleşti. 2 Aralık Pazartesi gününden itibaren mutfakta hünerlerini gösteren 5 gelinden biri, yapılan oylama sonrası haftanın birincisi seçildi. Kazanan yarışmacı para ödülüne sahip oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Para ödülünü kim aldı? İşte, 2 6 Aralık haftası Zuhal Topal'la Sofrada kazananı.

6.12.2019Televizyon
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Kezban kimdir

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Kezban kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada’nın 2- 6 Aralık tarihlerinde yarışacak gelin-kaynana ekiplerinden biri de Sultan Elibol ve kaynanası Kezban Elibol oldu. Özellikle Kezban Elibol eleştirileriyle dikkat çekti. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Kezban kimdir?

2.12.2019Televizyon
Hanife Gürdal kimdir Hanife Gürdalın sevgilisi Kemal Ayvaz kim, kaç yaşında

Hanife Gürdal kimdir? Hanife Gürdal'ın sevgilisi Kemal Ayvaz kim, kaç yaşında?

2. Sayfa programına konuk olarak katılan Hanife Gürdal, sevgilisi Kemal Ayvaz ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sevgilisi için 'Minnoş' sıfatını kullanan Hanife Gürdal, hayatına ilişkin de açıklamalar yaptı. Peki, Hanife Gürdal kimdir? Hanife Gürdal'ın sevgilisi Kemal Ayvaz kim, kaç yaşında?

2.12.2019Magazin
Zuhal Topalla Sofrada yarışmasının birincisi kim oldu İşte 29 Kasım Zuhal Topalla sofrada kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının birincisi kim oldu? İşte 29 Kasım Zuhal Topal'la sofrada kazananı

İlgi gören yemek yarışmacı Zuhal Topal'la Sofrada yarışması cuma akşamı haftanın finali ile ekranlara geldi. 25 Kasım Pazartesi akşamı başlayan yemek maratonu, cuma akşamı bir ismin en fazla puanı almasıyla son buldu. Cemile Hanım'ın evine konuk olan yarışmacılar haftanın birincisini seçti. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının birincisi kim oldu? İşte, 29 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada kazananı.

29.11.2019Televizyon
Zuhal Topal 25-29 Kasım yarışmacıları kimdir

Zuhal Topal 25-29 Kasım yarışmacıları kimdir?

Zuhal Topal 25 Kasım yarışmacıları arasında birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Her biri farklı yöreye ait yemek yapacak olan yarışmacılar, büyük ödülü alabilmek için mücadele verecek. Peki, Zuhal Topal ile Sofrada 25-29 Kasım yarışmacıları arasında kimler yer alıyor? İşte, yarışmacılar hakkında merak edilen bazı bilgiler

25.11.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kazananı kim oldu İşte 22 Kasım Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada kazananı kim oldu? İşte 22 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Gündüz kuşağı yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında, cuma akşamı haftanın finali gerçekleşti. Gelin ve kayınvalidelerin yemek konusunda yarıştığı programda haftanın finalinde yarışmacılar Pınar Hanım'ın evine konuk oldu. Yapılan puanlama sonrası bu hafta en fazla oyu alarak para ödülünü kazanan yarışmacı belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, 22 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu.

22.11.2019Televizyon
Ece Karakuş Apa ve Derya Uludağ kimdir Zuhal Topal Sofradaya damga vurdular

Ece Karakuş Apa ve Derya Uludağ kimdir? Zuhal Topal Sofrada'ya damga vurdular

Zuhal Topal Sofrada yarışmasına bu hafta Ece Karakuş Apa ve Derya Uludağ damga vurdu. 19 Kasım Salı günü yarışan ikili arasındaki gerginlik Zuhal Topal Sofrada'nın final gününe de yansıdı. Ece Karakuş Apa'nın kayınvalidesine sözleri şok etkisi yarattı. Peki, Ece Karakuş Apa ve Derya Uludağ kimdir?

22.11.2019Televizyon
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları Pınar- Kiraz Taştaban kimdir

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları Pınar- Kiraz Taştaban kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada'nın bu haftaki final yarışmacıları Pınar- Kiraz Taştaban oldu. Haftanın dört günü diğer evlere konuk olan kayınvalide Kiraz Taştaban ve iddialı gelini Pınar Taştaban, 22 Kasım Cuma günü finale ev sahipliği yapacak. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları Pınar- Kiraz Taştaban kimdir?

22.11.2019Televizyon
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları Ecem Kalafat ve kayınvalidesi Gülcihan Kalafat kimdir

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları Ecem Kalafat ve kayınvalidesi Gülcihan Kalafat kimdir?

Ecem Kalafat ve kayınvalidesi Gülcihan Kalafat, 18-22 Kasım tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada’da yarışacak isimlerden oldu. Ecem Kalafat ve kayınvalidesi Gülcihan Kalafat ikilisi, final gününden hemen önce 21 Kasım Perşembe günü maharetlerini sergileyecek. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları Ecem Kalafat ve kayınvalidesi Gülcihan Kalafat kimdir?

21.11.2019Televizyon
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları Ece Karakuş Apa ve Derya Uludağ kimdir

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları Ece Karakuş Apa ve Derya Uludağ kimdir?

Ece Karakuş Apa ve Derya Uludağ, 18-22 Kasım tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada’da yarışacak isimlerden oldu. Ece Karakuş Apa ve Derya Uludağ ikilisi, 19 Kasım Salı günü maharetlerini sergileyecek. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları Ece Karakuş Apa ve Derya Uludağ kimdir?

19.11.2019Televizyon
Çarşamba vizyonda

Çarşamba vizyonda

20 Kasım Çarşamba günü vizyona girecek “Karlar Ülkesi II” filminin Türkiye galası, önceki gün Kanyon Cinemaximum’da yapıldı.

18.11.2019Keyif
Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birinci oldu İşte ödülü alan o yarışmacı

Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu? İşte ödülü alan o yarışmacı

İki sezondur ilgiyle izlenen Zuhal Topal'la Sofrada programında 11-15 Kasım haftası tamamlandı. Bir hafta boyunca hünerlerini sonuna kadar sergileyen yarışmacılardan kimin birinci olduğu, akşamın sonunda belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu?

15.11.2019Televizyon
Zuhal Topal’ın kaç puan vereceği merak ediliyor – İşte Zuhal Topal’ın bu haftanın yarışmacılarına verdiği puanlar

Zuhal Topal’ın kaç puan vereceği merak ediliyor – İşte Zuhal Topal’ın bu haftanın yarışmacılarına verdiği puanlar

FOX TV'nin günlük yemek lezzeti yarışması Zuhal Topal'la Sofrada’da sunucunun verdiği puanlar dengeleri değiştiriyor. Yarışmacıların birbirlerine verdiği puanlar kadar Zuhal Topal’ın puanlaması program takipçileri tarafından merak ediliyor. İşte, Zuhal Topal’ın bu haftanın yarışmacılarına verdiği puanlar...

15.11.2019Televizyon
Zuhal Topal’la Sofrada 11-15 Kasım yarışmacıları kimdir

Zuhal Topal’la Sofrada 11-15 Kasım yarışmacıları kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada 11-15 Kasım yarışmacıları, yarışmanın ilk dakikalarında tanıtıldı. Yeni haftaya İstanbul’da devam edecek olan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları merak konusu oldu. Peki, 11-12-13-14-15 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları kimdir? İşte, tüm yarışmacıların biyografileri

11.11.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi bu hafta kim oldu İşte 8 Kasım Zuhal Topalla Sofrada kazananı ve puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi bu hafta kim oldu? İşte 8 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve puan durumu

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve ilgi gören yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında cuma akşamı haftanın finali gerçekleşti. Gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı programda, 8 Kasım akşamı gerçekleşen finalde  bu hafta en fazla oyu alarak para ödülünü kazanan yarışmacı belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, 8 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının kazananı ve haftanın puan durumu.

8.11.2019Televizyon
Zuhal Topal’a Sofrada yarışmasını kim kazanmıştı İşte, geçtiğimiz haftanın birincisi olan isim

Zuhal Topal’a Sofrada yarışmasını kim kazanmıştı? İşte, geçtiğimiz haftanın birincisi olan isim

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının takipçileri yeni bölümleri beklerken bir yandan da geçtiğimiz haftanın birincisini araştırıyor. Zuhal Topal'la Sofrada 1 Kasım Cuma haftanın finalini yapmıştı, son bölümü kaçıran izleyiciler internet üzerinden kazanan yarışmacıyı araştırıyor. Peki, Zuhal Topal’a Sofrada yarışmasını kim kazanmıştı? İşte, geçtiğimiz haftanın birincisi olan isim...

4.11.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi bu hafta kim oldu İşte 1 Kasım Zuhal Topalla Sofrada kazananı ve puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi bu hafta kim oldu? İşte 1 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve puan durumu

Gündüz kuşağı yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 265. bölümünde final heyecanı yaşandı. 28 Ekim Pazartesi günü başlayan yemek maratonunun cuma akşamı son bulması ile beraber, bu hafta en fazla oyu alarak para ödülünü kazanan yarışmacı belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi bu hafta kim oldu? Para ödülünü hangi isim aldı? İşte, haftanın birincisi ve puan durumu

1.11.2019Televizyon
Zuhal Topal kimdir, eşi kim

Zuhal Topal kimdir, eşi kim?

Zuhal Topal, sunuculuğunu üstlendiği programlar, sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündeme geliyor. Ünlü sunucunun hayatına dair bilgiler vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Zuhal Topal, 2013 yılında 'En iyi Komedi Kadın Oyuncu' ödülünün sahibi olmuştu. Peki, Zuhal Topal kimdir, eşi kim?

28.10.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi bu hafta kim oldu İşte 25 Ekim Zuhal Topalla Sofrada kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi bu hafta kim oldu? İşte 25 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada kazananı

Hafta içi her gün ekranlara gelen gündüz kuşağı yemek yarışması, Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında bir haftalık mücadele cuma akşamı son buldu. Gelin ve kayın validelerin yarıştığı programda, en iyi menüyü hazırlayarak fazla puanı toplayan bir isim, cuma günü yapılan finalin ardından, haftayı birinci olarak tamamladı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi bu hafta kim oldu? Para ödülünü hangi yarışmacı aldı?

25.10.2019Televizyon
Gelin Adayı Hanife bu kez mini elbiseli pozu videosu ile gündem oldu

Gelin Adayı Hanife bu kez mini elbiseli pozu videosu ile gündem oldu

Bir dönem evlilik programlarının tanınmış simaları arasında yer alan Gelin Adayı Hanife, bu kez Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir video ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Sosyal medya kullanıcıları Hanife'nin yaptığı paylaşımın altına olumlu olumsuz birçok yorum ekledi. İşte, Gelin Adayı Hanife'nin sosyal medyada 'mini etek' olarak yorumlanan elbisesi ile o paylaşımı

21.10.2019Hayat
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu İşte 18 Ekim Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında haftanın kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte 18 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında haftanın kazananı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yemek yarışmasında, pazartesi günü başlayan maraton cuma akşamı yapılan final bölümü ile sona erdi. Gelin ve kayınvalidelerin yemek konusunda karşı karşıya geldiği eğlenceli yarışmada, haftanın finalinde en iyi yemeği yapan bir gelin, para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte 18 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında haftanın kazananı.

18.10.2019Televizyon
Bu işi aşkla yapıyorum

Bu işi aşkla yapıyorum

Derya Baykal, teve2’de seyirciyle buluşmaya devam ediyor. “Derya Baykal’la Gülümse” adlı programında el becerilerini geliştirmek isteyen kadın erkek milyonlarca kişiye yol gösteren, küçük ama etkili tüyolar veren Baykal, “Annemden öğrendiklerimin bir gün bana meslek olacağı aklıma gelmezdi” diyor.

16.10.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu İşte 11 Ekim Zuhal Topalla Sofrada kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte 11 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada kazananı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yarışma programında cuma akşamı final heyecanı yaşandı. Yarışmanın 11 Ekim'de yayınlanan bölümünde, en iyi yemeği yaparak yüksek puanı toplayan bir gelin para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi bu hafta kim oldu? Para ödülünü hangi yarışmacı aldı? İşte 11 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada kazananı.

11.10.2019Televizyon
Seda Sayan’a hakaret edene kamuya yararlı işte çalışma cezası

Seda Sayan’a hakaret edene kamuya yararlı işte çalışma cezası

ŞARKICI ve sunucu Seda Sayan ile eski erkek arkadaşı Erkan Çelik’e hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada 1800 lira adli para cezasına çarptırılan Zekeriya Atak, parayı ödemeyince cezası 180 saat kamuya yararlı bir işte çalışmaya çevrildi.

6.10.2019Magazin
Zuhal Topalla Sofrada birincisi bu hafta kim oldu 4 Ekim Zuhal Topalla sofrada birinci

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi bu hafta kim oldu? 4 Ekim Zuhal Topal'la sofrada birinci

FOX TV ekranlarında yayınlanan yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada, cuma akşamı haftanın finali ile izleyici karşısına çıktı. Yarışmanın cuma akşamı ekranlara gelen bölümünde Kader Üçtaş ve kayınvalidesi Aynur Hanım diskalifiye oldu. Yarışmacıların ayrılmasıyla, puanlama bölümü diğer isimler arasında yapıldı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi bu hafta kim oldu? İşte, 4 Ekim Zuhal Topal'la sofrada birinci.

4.10.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada Kader ve Aynur Üçtaş neden yok, diskalifiye mi oldular

Zuhal Topal'la Sofrada Kader ve Aynur Üçtaş neden yok, diskalifiye mi oldular?

Zuhal Topal'la Sofrada'nın 4 Ekim tarihli bölümünde diskalifiye haberi geldi. Zuhal Topal'la Sofrada'nın 30 Eylül - 4 Ekim haftasında yarışan Kader Üçtaş ve kayınvalidesi Aynur Hanım diskalifiye oldu. İkiliyi ekranda göremeyen izleyiciler internetten araştırma yapıyor. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Kader ve Aynur Üçtaş neden yok, diskalifiye mi oldular?

4.10.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada Mikser (dış ses) kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Mikser (dış ses) kimdir?

Mikser, Yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada’nın görülmeyen ancak en çok merak edilen ismi. Zaman zaman yarışmacıları zorlayan ve sunucu Zuhal Topal ile atışmalar yaşayan Mikser, aslında yarışmanın dış sesi. Peki, Mikser ismini Zuhal Topal'ın verdiği dış ses gerçekte kim?

3.10.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada Kader ve Aynur Üçtaş neden diskalifiye edildi

Zuhal Topal'la Sofrada Kader ve Aynur Üçtaş neden diskalifiye edildi?

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasından diskalifiye haberi geldi. Zuhal Topal'la Sofrada'nın 30 Eylül - 4 Ekim haftasında yarışan Kader Üçtaş ve kayınvalidesi Aynur Hanım diskalifiye oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Kader Üçtaş ve kayınvalidesi Aynur neden diskalifiye oldu?

2.10.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu İşte, 23 27 Eylül haftası Zuhal Topalla Sofrada kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, 23 27 Eylül haftası Zuhal Topal'la Sofrada kazananı

Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında cuma akşamı final heyecanı yaşandı. Yarışmanın 23-27 Eylül haftasında en iyi yemeği hazırlayan bir gelin, kayınvalidelerden en çok puanı alıp haftayı birincilikle tamamladı ve para ödülünün sahibi oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Zuhal Topal'da Sofrada kazananı bu hafta hangi yarışmacı oldu? İşte, Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında en çok puanı alan yarışmacı...

27.09.2019Televizyon
Zuhal Topal’la Sofrada 23-27 Eylül yarışmacıları kimdir

Zuhal Topal’la Sofrada 23-27 Eylül yarışmacıları kimdir?

Zuhal Topal ile Sofrada'nın 23-27 Eylül tarihli yarışmacıları açıklandı. Birbirinden renkli yarışmacıların yer aldığı Zuhal Topal ile Sofrada yarışmasının 23-27 Eylül tarihli yarışmasında 5 gün İzmir'de geçecek. İşte, Zuhal Topal ile Sofrada'nın 23-27 Eylül tarihli yarışmacıları hakkında bazı bilgiler

23.09.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birinci oldu

Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu?

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada programında 16-20 Eylül 2019 haftası tamamlandı. Bir hafta boyunca hünerlerini sergileyen yarışmacılardan kimin birinci olduğu, akşamın sonunda belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu?

20.09.2019Televizyon
Zuhal Topal kimdir, nereli ve kaç yaşında

Zuhal Topal kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Zuhal Topal, sunmakta olduğu yarışma programı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Kariyerine tiyatro ile başlayan Zuhal Topal, daha sonra reklam filmleri ve programlarla devam etmiştir. Bir dönem dizilerde de boy gösteren Zuhal Topal, Geniş Aile dizisiyle dikkat çekti. Peki, Zuhal Topal kimdir ve nereli? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

17.09.2019Hayat
Zuhal Topalla Sofrada 16-20 Eylül yarışmacıları kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada 16-20 Eylül yarışmacıları kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada'nın 16-20 Eylül tarihli yarışmasında yine birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Seren Altıntaş-Semiha Uygun, Serap - Yüksel Bozkurt, Sümeyye-Ayşe Temel, Nur Döne-Kezban Kebapçı, bu haftanın yarışmacıları arasında yer alacak. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları hakkında detaylı bilgiler

16.09.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kim birinci oldu İşte, Zuhal Topalla Sofrada bu haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada kim birinci oldu? İşte, Zuhal Topal'la Sofrada bu haftanın puan durumu

FOX TV ekranlarında yayınlanan yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında heyecanlı bekleyiş sona erdi. 9 Eylül'de başlayan bir haftalık maratonun ardından, haftanın 1. olan ismi puanlama sonrası açıklandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada kim 1. oldu? İşte, 9-13 Eylül haftası Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve puan durumu.

13.09.2019Televizyon
Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi burcu olan ünlüler...

11.09.2019Burçlar

Yazar Sonuçları

Pınar Deniz diziden çekildi

Can Yaman’ın ortaya çıkan son görüntüleri libido açıklamalarının üzerine tuz biber ekti...

6.12.2019

Davayı kim kazandı?

Berkay’la Arda Turan arasında davanın 3. duruşması dün sabah yapıldı ve mahkeme kararını verdi...

12.09.2019