MENÜ

Zırhlı Araç

Zırhlı Araç ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zırhlı Araç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.575 Zırhlı Araç haberi bulunmuştur.

Zırhlı Araç Haberleri

5nci kez sokağa çıkıyorlar

5'nci kez sokağa çıkıyorlar

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un yetersiz ekonomi politikaları sebebi ile eylem başlatan Sarı Yelekliler’in yarın 5’inci kez sokaklarda olacağı belirtildi. Özelikle Strazburg kentinde yaşanan terör saldırısından sonra İçişleri Bakanlığı yoğun güvenlik önlemleri alacağını duyurdu.

14.12.2018Dünya
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İkinci 100 Günlük Eylem Planını açıkladı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İkinci 100 Günlük Eylem Planı'nı açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde "İkinci 100 Günlük Eylem Planı Tanıtım Toplantısı"nda açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada; "İkinci 100 Günlük Eylem Planı'na göre, Gebze-Haydarpaşa, Sirkeci-Halkalı Banliyö Hatları tamamlanarak işletmeye alınacak" dedi.

13.12.2018Ekonomi
PTT personel alımı ne zaman PTTPALdan personel istihdamı

PTT personel alımı ne zaman? PTTPAL'dan personel istihdamı

Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş (PTT) zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzere bin 100 personel istihdamı yapacak. PTT AŞ'nin iştiraki PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTTPAL) bünyesine yapılacak alımlar için başvuru şartları ve tarihinin ne zaman belli olacağı merak konusu oldu. Peki, PTT personel alımı ne zaman?

13.12.2018Gündem
Son dakika: Erdoğan duyurdu, panik başladı

Son dakika: Erdoğan duyurdu, panik başladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Fırat'ın doğusunu bölücü terör örgütünden kurtarmaya yönelik harekatımıza birkaç gün içinde başlayacağımızı ifade ettik, ediyoruz" açıklamasının ardından sınır hattının iki tarafı da hareketlendi.

13.12.2018Gündem
6 seçenekli giriş

6 seçenekli giriş

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın, Fırat Nehri’nin doğusuna harekâtın birkaç gün içinde başlayacağını açıklamasının ardından gözler bölgeye çevrildi.

13.12.2018Gündem
Son dakika... Fransada gösteri öncesi gözaltılar başladı

Son dakika... Fransa'da gösteri öncesi gözaltılar başladı

Fransa'nın başkenti Paris'te sarı yeleklilerin düzenleyeceği gösteri öncesi 317 kişi gözaltına alındı.

8.12.2018Dünya
Fransa Başbakanı Philippe sarı yeleklilerle görüştü

Fransa Başbakanı Philippe sarı yeleklilerle görüştü

Fransa Başbakanı Edouard Philippe, akaryakıt zamlarının düşürülmesi ve ekonomik koşulların iyileştirilmesi için gösteriler düzenleyen sarı yeleklilerden bir heyeti kabul etti.

8.12.2018Dünya
PTT 1100 personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak Başvuru şartları belli oldu mu

PTT 1100 personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak? Başvuru şartları belli oldu mu?

PTT AŞ'nin iştiraki PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTTPAL) AŞ, zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzere bin 100 personel alacak. Söz konusu kurumda çalışmak isteyen vatandaşlar, PTT personel alımının detaylarını merak etmeye ve araştırma başladı. Peki, PTT personel alımı başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman bitecek?

7.12.2018Gündem
İsyan korkusu müze kapattırdı

İsyan korkusu müze kapattırdı

Fransa, hayat pahalılığına karşı haftalardır süren eylemlerin artabileceği kaygısıyla Paris’te Eiffel Kulesi ve Louvre Müzesi gibi kentin simge noktalarını yarın halka kapatarak önlem almaya hazırlanıyor.

7.12.2018Avrupa
Fransa hafta sonu eylemleri için alarma geçti

Fransa hafta sonu eylemleri için alarma geçti

Fransa Başbakanı Philippe, "sarı yeleklilerin" ülke genelinde cumartesi düzenleyecekleri gösterilerde 89 bin polisin görev yapacağını ve sadece Paris'i 8 bin polisin yanı sıra bir düzine zırhlı aracın koruyacağını açıkladı.

7.12.2018Dünya
İkinci soyguncuya şafak baskını

İkinci soyguncuya şafak baskını

Berlin’de 19 Ekim sabah saat 07.30 sıralarında kimliği belirsiz kişiler, zırhlı para nakil aracını soyduktan sonra otomatik silahlarla polis ekibini taramıştı. Araç değişirirken kasalardan birini düşüren soygunculardan ikincisi evine yapılan baskınla yakalandı.

6.12.2018Avrupa
PTT personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak PTT personel alımı için başvuru ilanı yayımlandı mı

PTT personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak? PTT personel alımı için başvuru ilanı yayımlandı mı?

PTT'nin bünyesine yapacağı alımlar hakkında herhangi bir bilginin yayımlanıp yayımlanmadığını merak eden binlerce kişi, konuyla ilgili detayları internet üzerinden sorgulamaya başladı. Bin 100 kişinin zırhlı araçlarda güvenlik olarak istihdam edileceğinin duyurulmasıyla birlikte kariyer siteleri ve PTT İK duyurular bölümünden takip edilmeye başlandı. Peki, PTT personel alımı başvurusu nereden ve nasıl yapılacak? İşte, merak edilen konu hakkında bazı bilgiler

4.12.2018Gündem
PTT 1100 personel alımı başvurusu ne zaman yapılacak Başvuru ilanı yayımlandı mı

PTT 1100 personel alımı başvurusu ne zaman yapılacak? Başvuru ilanı yayımlandı mı?

PTT 1100 personel alımı başvurularının ne zaman yapılacağı, birçok vatandaş tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. güvenlik görevlisi olabilmek için başvuruda bulunacak olan adaylar, ilan detaylarına nereden ulaşacaklarını merak ediyor. PTT İK duyuru sayfasını takip eden vatandaşlar, ilan detayları için gün saymaya devam ediyor. Peki, PTT 1100 personel alımı başvurusu ne zaman yapılacak?

2.12.2018Gündem
ABDnin YPGye gönderdiği yardım TIRları görüntülendi

ABD'nin YPG'ye gönderdiği yardım TIR'ları görüntülendi

Mardin’in Nusaybin ilçesi karşısında bulunan Suriye’nin Kamışlı kentinden, ABD’ye ait olduğu değerlendirilen 150 TIR'lık zırhlı araç, tank, mühimmat ve akaryakıt tankerleri, terör örgütü YPG’nin bulunduğu Münbiç’e gönderildi.

30.11.2018Haber
ABDden YPGye destek TIRlar böyle görüntülendi

ABD'den YPG'ye destek! TIR'lar böyle görüntülendi

Mardin’in Nusaybin ilçesi karşısında bulunan Suriye’nin Kamışlı kentinden, ABD’ye ait olduğu değerlendirilen 150 TIR'lık zırhlı araç, tank, mühimmat ve akaryakıt tankerleri, terör örgütü YPG’nin bulunduğu Münbiç’e gönderildi. 

30.11.2018Dünya
PTT memur alımı başvurusu ne zaman alınacak Son gün 15 Aralık denilmişti

PTT memur alımı başvurusu ne zaman alınacak? Son gün 15 Aralık denilmişti

PTT memur alımı başvuru duyurusu, kurumun İK sayfası aracılığıyla takip ediliyor. Müracaat sürecinin 15 Aralık tarihinde sona ereceği daha önce duyurulan PTT PAL personel alımı hakkında ilanın henüz yayımlanmaması, başvuruda bulunmak isteyen adayların internet üzerinden sorgulamalarına neden oldu. Peki, toplam bin 100 güvenlik görevlisinin zırhlı araçlarda görevlendirileceği PTT personel alımı başvurusu ne zaman ve nereden yapılabilecek? İşte, bazı bilgiler

30.11.2018Gündem
PTT 1100 personel alımı başvurusu nasıl yapılacak Başvuru ilan detayları yayımlandı mı

PTT 1100 personel alımı başvurusu nasıl yapılacak? Başvuru ilan detayları yayımlandı mı?

PTT PAL bünyesinde açılan 1100 kişilik zırhlı araç güvenlik personeli alımı için vatandaşların sorgusu devam ediyor. Para ve önemli evrakların aktarımında kullanılacak olan PAL zırhlı araçların için gerçekleştirilecek olan 1100 personel alımı başvurusu, kurumun yapacağı duyurunun ardından erişime açılacak. Peki, PTT PAL 1100 personel alımı başvurusu ne zaman yapılabilecek? İşte, o süreç hakkında bazı bilgiler.

27.11.2018Gündem
Güvenlik güçlerine zırhlı takviyesi

Güvenlik güçlerine 'zırhlı' takviyesi

Savunma Sanayii Başkanlığının güvenlik güçlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yürüttüğü projeler kapsamında, BMC tarafından üretilen Kirpi 2 araçlarının ilk teslimatı gerçekleştirildi.

26.11.2018Teknoloji
Güvenlik güçlerine zırhlı takviyesi

Güvenlik güçlerine "zırhlı" takviyesi

Savunma Sanayii Başkanlığının güvenlik güçlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yürüttüğü projeler kapsamında, BMC tarafından üretilen Kirpi 2 araçlarının ilk teslimatı gerçekleştirildi. Güvenlik güçlerinin envanterine 290'dan fazla Kirpi 2 ve 30'dan fazla Kirpi 2 ambulans girdi. Mayına Karşı Korumalı Araç Kirpi 1, zırhlı komuta kontrol araçları, zırhlı kamyonet ve binek araçlar, zırhlı mini ekskavatörlerin katılımıyla teslimatı yapılan araç sayısı 440'ı buldu.

25.11.2018Ekonomi
MİLGEM ve Atak ihracatı sonrası Pakistana çıkarma

MİLGEM ve Atak ihracatı sonrası Pakistan'a çıkarma

Bu yıl Pakistan'a 4 MİLGEM, 30 Atak helikopteri ihracatı için imza atan Türk savunma sanayisi, IDEAS Uluslararası Savunma Fuarı ve Semineri'ne 25 firmayla milli katılım sağlayacak. Fuarda, Türk firmaları tarafından üretilen zırhlı araçlar, insanlı/insansız hava araçları, deniz sistemleri, silah sistemleri, elektronik sistemler, mühimmatlar, simülatörler gibi bir dizi ürün ve hizmetin tanıtımı yapılacak.

25.11.2018Ekonomi
PTT PAL güvenlik alımı başvurusu nereden yapılır

PTT PAL güvenlik alımı başvurusu nereden yapılır?

PTT personel alımı ile bünyesine toplam bin 100 yeni kişiye istihdam sağlamaya hazırlanıyor. PTT AŞ bünyesinde yer alan PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTT PAL) için yapılacak olan zırhlı araç güvenlik alımı, 15 Aralık tarihinde yapılacak son başvuru ile değerlendirme aşamasıyla devam edecek. Peki, PTT PAL zırhlı araç güvenlik alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, merak edilen o detaylar

25.11.2018Gündem
Türk zırhlıları yola yerli motorla devam edecek

Türk zırhlıları yola yerli motorla devam edecek

Türkiye'nin ilk dizel motor üreticisi TÜMOSAN, geliştirdiği yerli motor ve güç aktarma organlarıyla güvenlik güçlerine hizmet verecek 4x4, 6x6 ve 8x8 zırhlı araçların ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlanıyor.

24.11.2018Teknoloji
PTT zırhlı araçlar için bin 100 personel alacak

PTT zırhlı araçlar için bin 100 personel alacak

PTT AŞ'nin iştiraki PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ, zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzere bin 100 personel alımı için sınav açtı. Güvenlik görevlisi kadrosu için lise, operasyon kadrosu için ortaokul mezunu olma şartının arandığı kadrolara başvurular, 15 Aralık'ta sona erecek.

23.11.2018Ekonomi
Zırhlı polis aracındaki silah kazaen ateş aldı, otobüsteki yolcu öldü

Zırhlı polis aracındaki silah kazaen ateş aldı, otobüsteki yolcu öldü

ŞANLIURFA'nın Birecik ilçesinde uygulama noktasında durdurulan yolcu otobüsünde kimlik kontrolü yapılırken, 50 metre uzaktaki zırhlı polis aracı 'Akrep'in üzerindeki silah, kazaen ateş aldı. Otobüsün ön yolcu koltuğunda oturan Sedat Polat (32), silahtan çıkan merminin isabet etmesi sonucu yaşamını yitirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

21.11.2018Gündem
Altay tankının seri üretim sözleşmesi imzalandı

Altay tankının seri üretim sözleşmesi imzalandı

Altay tankının seri üretim sözleşmesi, Savunma Sanayii Başkanlığı'nda (SSB) düzenlenen törenle imzalandı. Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Sözleşme, tarafların kendilerini maksimum ölçüde optimize ederek, maliyet etkin bir tank ortaya çıkarmak üzere yaptıkları çalışmanın sonucu oldu." dedi.

10.11.2018Teknoloji
Deniz piyadelerinin koruyucusu (ZAHA) görücüye çıkıyor

Deniz piyadelerinin koruyucusu (ZAHA) görücüye çıkıyor

Deniz Kuvvetleri Komutanlığının ihtiyacını karşılamak için geliştirilen Zırhlı Amfibi Hücum Araçları (ZAHA) konsepti, ilk kez Endonezya'daki Indo Defence Fuarı'nda tanıtılacak.

5.11.2018Teknoloji
İsrailden Gazze sınırına askeri yığınak

İsrail'den Gazze sınırına askeri yığınak

İsrail basınında yer alan haberlere göre, abluka altındaki Gazze Şeridi sınırına onlarca tank, zırhlı araç ve çok sayıda asker konuşlandırıldı.

19.10.2018Dünya
Kara Kuvvetleri, PARS İZCİ’yle engel tanımayacak

Kara Kuvvetleri, PARS İZCİ’yle engel tanımayacak

Savunma Sanayii Başkanlığı, Kara Kuvvetleri ile Jandarma Genel komutanlıklarının taktik seviyede keşif gözetleme ihtiyacını karşılamak üzere Özel Maksat Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç projesi başlatıyor.

15.10.2018Teknoloji
Kara Kuvvetleri, PARS İZCİ’yle engel tanımayacak

Kara Kuvvetleri, PARS İZCİ’yle engel tanımayacak

Savunma Sanayii Başkanlığı, Kara Kuvvetleri ile Jandarma Genel komutanlıklarının taktik seviyede keşif gözetleme ihtiyacını karşılamak üzere Özel Maksat Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç projesi başlatıyor.

14.10.2018Gündem
Şırnakta zırhlı araç devrildi: 12 yaralı

Şırnak'ta zırhlı araç devrildi: 12 yaralı

Şırnak'ta zırhlı askeri aracın devrilmesi sonucu 12 asker yaralandı.

12.10.2018Gündem

Terör konvoyu! 500'den fazla TIR'la gönderdiler

Münbiç’te Türkiye ile ortak devriyeye hazırlanan ABD, bir yandan da terör örgütü YPG’yi ağır silah ve zırhlılarla donatmayı sürdürüyor. Son bir haftada ABD tarafından gönderilen 500’den fazla TIR, PKK/SDG’ye silah ve malzeme taşıdı.

12.10.2018Gündem
Kamışlı’ya ABD takviyesi

Kamışlı’ya ABD takviyesi

Türkiye ve ABD askerleri Menbiç’te müşterek devriyeye geçmek için ortak eğitime başlarken, Washington yönetiminin Suriye’de Fırat’ın doğusunda Ankara’yı rahatsız edecek bir hamle yaptığı öne sürüldü.

11.10.2018Dünya
Darbecilerin yeni katliam görüntüleri ortaya çıktı

Darbecilerin yeni katliam görüntüleri ortaya çıktı

Genelkurmay Başkanlığı karargahının güvenlik kameralarından elde edilen yeni görüntülerde, darbecilerin zırhlı araç içinde bir vatandaşı katlettikleri anlar yer aldı - Zırhlı araçtaki askerler tarafından yoğun bir şekilde şiddete maruz kalan vatandaş, şehit edildikten sonra tekmelenerek araçtan çıplak vaziyette atıldı - Cansız bedeni dakikalarca yolun ortasında bekletilen vatandaşı gören darbecilerin duyarsız davranışları da görüntülere yansıdı.

11.10.2018Haber
Katliamın yeni görüntüleri ortaya çıktı Şehit edip çıplak şekilde dışarı attılar

Katliamın yeni görüntüleri ortaya çıktı! Şehit edip çıplak şekilde dışarı attılar

FETÖ 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığı karargahını işgal eden cuntacıların sivil katliamlarının yeni görüntüleri ortaya çıktı.

11.10.2018Gündem
10 bin polis 12 bin asker alınacak

10 bin polis 12 bin asker alınacak

Ekim sonuna kadar hem Polis Akademisi hem de Türk Silahlı Kuvvetleri 22 binin üzerinde elaman alımı yapacak. Polis Akademisi Başkanlığı, 9 bini erkek, bini de kadın olmak üzere toplam 10 bin polis alımı için duyuruya çıkarken, TSK da uzman erbaş ve sözleşmeli er alımı yapacağını açıkladı.

7.10.2018 İK/Yeni Ekonomi
Rusyadan rapor: Suriye bizim için Afganistan olmadı

Rusya'dan rapor: Suriye bizim için Afganistan olmadı

Rusya’nın Suriye’deki iç savaşa askeri operasyonlarla müdahil olmasının üçüncü yıl dönümünde resmi can kaybını açıklayan Moskova, “Suriye bizim için yeni bir Afganistan olmadı” mesajını verdi.

1.10.2018Dünya
Halep’in batısındaki Türk üssü ilk kez görüntülendi

Halep’in batısındaki Türk üssü ilk kez görüntülendi

Halep’in batısında bulunan Türk gözlem noktası ve Soçi’de yapılan mutabakat sonucu oluşturulacak olan güvenli bölgenin başlangıç noktası ilk kez görüntülendi.

27.09.2018Dünya
Türk zırhlısına duvar arkası radarı

Türk zırhlısına duvar arkası radarı

Türk savunma sanayisi bünyesinde geliştirilen Uzaktan Engel Arkası Hedef Tespit Sistemi (UHTES), Azerbaycan'daki ADEX 2018 Fuarı'nda ilk kez bir Türk zırhlısı üzerinde sergilendi.

26.09.2018Teknoloji
Azerbaycan ordusu geniş kapsamlı tatbikata başladı

Azerbaycan ordusu geniş kapsamlı tatbikata başladı

Azerbaycan ordusu, 20 bin askerin katıldığı geniş kapsamlı tatbikata başladı.

17.09.2018Dünya
Örgüt elebaşı zırhlı araç kullanıyormuş

Örgüt elebaşı zırhlı araç kullanıyormuş

Adana'da 2 ayrı suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında örgüt elebaşı olduğu iddiasıyla tutuklanan şüphelinin, hasımlarından gelebilecek saldırılara karşı zırhlı araç kullandığı belirlendi.

15.09.2018Gündem