MENÜ

Zeytin Dalı Harekatı

Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zeytin Dalı Harekatı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.905 Zeytin Dalı Harekatı haberi bulunmuştur.

Zeytin Dalı Harekatı Haberleri

Bakan böyle duyurdu ‘Gerçekleştiğinde en büyük ihracat olacak…’

Bakan böyle duyurdu! ‘Gerçekleştiğinde en büyük ihracat olacak…’

Yerli ve milli imkanlarla üretilecek dört savaş gemisinin satışına yönelik görüşmelerde son aşamaya gelindi. Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli  "Gerçekleştiğinde Türkiye'nin tek kalemde en büyük savunma ürün ihracatı olacak. Fiyatı, Türkiye'nin toplam tarım ürünleri ihracatının neredeyse yüzde 25'ine tekabül ediyor" şeklinde konuştu.

4.06.2018Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Eli kanlı katil sürülerine hayat hakkı tanımayacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Eli kanlı katil sürülerine hayat hakkı tanımayacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "780 bin kilometrekare vatan toprağının bir karışında dahi eli kanlı katil sürülerine hayat hakkı tanımayacağız." dedi. "Mehmedimiz, komandolarımız hep birlikte Afrin'de zaferi yakaladılar." diyen Erdoğan, "Bazıları Kandil'den atıp tutuyor. Sıra oraya da gelecek." ifadelerini kullandı.

3.06.2018Gündem
Son dakika.. Bakan Canikli’den Korgeneral Temel açıklaması

Son dakika.. Bakan Canikli’den Korgeneral Temel açıklaması

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli , Korgeneral İsmail Metin Temel’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini alkışlaması üzerine Muharrem İnce'nin söylediği sözlere sert tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da konu ile ilgili açıklamasında "Muharrem İnce, millet sana Metin Temel Paşa'nın apoletlerin sökecek fırsatı hiçbir zaman vermez ama seni o sandığa öyle bir gömer ki, çok hevesli olduğun CHP Genel Başkanlığı yarışına katılacak yüzün dahi kalmaz" dedi.

2.06.2018Gündem
Akar: TSK, FETÖ mensupları temizlendikçe daha kuvvetlendi

Akar: 'TSK, FETÖ mensupları temizlendikçe daha kuvvetlendi'

GENELKURMAY Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve eşi Şule Akar ev sahipliğinde Ankara’da yaşayan gazilerle ailelerine ve yakınlarına dün akşam iftar verildi. Orgeneral Akar, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında FETÖ mensuplarından temizlendikçe daha da kuvvetlendiğini söyledi.

2.06.2018Gündem
Yeni emekli olanlara da ikramiye müjdesi

Yeni emekli olanlara da ikramiye müjdesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, emeklilere Ramazan ve Kurban bayramlarında biner liralık ikramiye verilmesine ilişkin, "Son bir ay içerisinde 100 bin emeklimizin daha işlemlerini tamamladık ki daha fazla emeklimiz bu imkandan faydalansın." dedi.

1.06.2018Ekonomi
Erdoğan derslerini verelim dedi bu çağrıyı yaptı

Erdoğan 'derslerini verelim' dedi bu çağrıyı yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Tüm vatandaşlarımızı, varlık barışından faydalanarak yurt dışında veya sistem dışında tuttukları paralarını bankalarımıza yatırmaya davet ediyorum. Aynı şekilde döviz hesabı olan vatandaşlarımızı da Türk Lirası'na geçmeye davet ediyorum. Gelin, Türkiye'nin ekonomisini ve istikrarını döviz kuru üzerinden sarsmaya çalışanlara hep birlikte derslerini verelim" dedi.

31.05.2018Gündem
General de Gaulle’ün ne yapmak zorunda kaldığını unutmuşsunuz

General de Gaulle’ün ne yapmak zorunda kaldığını unutmuşsunuz!

Türkiye’nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, son sayısında Türkiye’ye, Türkiye’nin yöneticilerine ve Fransa’da yaşayan Türklere yönelik iddia ve temelsiz ithamlarıyla gündeme gelen Fransız Le Point dergisine gönderdiği bir mektupla tepki gösterdi.

30.05.2018Avrupa
Afrinden dönen Mehmetçikin kızıyla buluşma anı

Afrin'den dönen Mehmetçik'in kızıyla buluşma anı

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin'in teröristlerden arındırılması sonrası tekrar yurda dönen bir Mehmetçiğimizin, kızıyla buluştuğu o an izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

25.05.2018Haber
TSKdan son dakika Zeytin Dalı açıklaması

TSK'dan son dakika Zeytin Dalı açıklaması

Türk Silahlı Kuvvetlerince, Zeytin Dalı Harekatı'nın başlangıcından bu yana etkisiz hale getirilen terörist sayısının 4 bin 474 olduğu bildirildi.

25.05.2018Gündem
Sorunları torunlara bırakmadık

'Sorunları torunlara bırakmadık'

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, 65’inci hükümetin görevde 2 yılı tamamlamasına ilişkin, "2 yıl kısa bir süre olabilir ama siyasi tarihimizde bu 2 yıl uzun uzun yazılacak 2 yıl olarak tarihe geçecektir. Bu sürede başımıza gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi" dedi.

24.05.2018Gündem
Genelkurmay Başkanı Akardan flaş Ege ve Akdeniz mesajı

Genelkurmay Başkanı Akar'dan flaş Ege ve Akdeniz mesajı

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, "Akdeniz'de, Ege'de bir görev olursa, vatanımız, milletimiz için gözümüzü kırpmadan yerine getiririz. Kimsenin yanlış hesap yapmaması lazım" dedi.

20.05.2018Gündem
23 terörist etkisiz hale getirildi

23 terörist etkisiz hale getirildi!

Genelkurmay Başkanlığı, 10-17 Mayıs'ta Irak'ın kuzeyindeki operasyonlarda 23 terörist etkisiz hale getirildiğini açıkladı

18.05.2018Gündem
TSK: 23 terörist etkisiz hale getirildi

TSK: 23 terörist etkisiz hale getirildi

TSK’dan yapılan açıklamada terörle mücadele harekâtında, 10-17 Mayıs tarihlerinde 23 terörist etkisiz hale getirildi

18.05.2018Gündem
9 şehit verilen tepeye 9 Türk bayrağı dikildi

9 şehit verilen tepeye 9 Türk bayrağı dikildi

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin kentinde terör örgütlerine yönelik yürüttüğü 'Zeytin Dalı Harekâtı'nda 9 şehit verilen Keltepe'ye, 9 Türk bayrağı dikildi.

17.05.2018Haber
9 şehit verilen tepeye 9 Türk bayrağı dikildi

9 şehit verilen tepeye 9 Türk bayrağı dikildi

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin kentinde terör örgütlerine yönelik yürüttüğü 'Zeytin Dalı Harekâtı'nda 9 şehit verilen Keltepe'ye, 9 Türk bayrağı dikildi.

17.05.2018Gündem
Ortaya çıkarıldı: Hava saldırısına dayanaklı terör yuvası

Ortaya çıkarıldı: Hava saldırısına dayanaklı terör yuvası

Afrin'in Hacıhasanlı bölgesinde, hava saldırılarına karşı koruma sağlayacak şekilde planlanan YPG/PKK'ya ait 7 oda, 700 metre kapalı alan ve tünel sistemine sahip, inşası yarım kalan bir kamp alanı tespit edildi.

16.05.2018Dünya

Yazar Sonuçları

Menbiç pazarlığı

ABD ile Türkiye arasında bir süredir devam eden Menbiç düğümü sonunda çözülüyor mu?

31.05.2018