MENÜ

Zeytin Dalı Harekâtı

Zeytin Dalı Harekâtı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zeytin Dalı Harekâtı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Zeytin Dalı Harekâtı haberi bulunmuştur.

Zeytin Dalı Harekâtı Haberleri

Bekir Bozdağ: Doların seçim sonucunu değiştireceğini düşünenler aldanıyor

Bekir Bozdağ: Doların seçim sonucunu değiştireceğini düşünenler aldanıyor

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "Dolarla oynayarak milletin cebine, millete zarar verecek sonuçlar ortaya koyarak, bu seçimin sonuçlarını değiştireceğini düşünenler varsa aldanıyorlar. Millet oyunu gördü, oyuncuyu da gördü. Millet kuklayı da gördü, kuklacıları da gördü. Onlara fırsat ve izin vermeyecektir" dedi.

23.05.2018Gündem
Kritik nokta... Cinderesteki teröristler vuruluyor...

Kritik nokta... Cinderes'teki teröristler vuruluyor...

’Zeytin Dalı Harek?tı’ kapsamında terör örgütlerinin kontrolünde bulunan Hatay’ın Reyhanlı ilçesinin karşısındaki Afrin’in Cinderes bölgesindeki terör unsurları ateş altına alındı.

4.03.2018Gündem
Aşiret yüzlerce araçla böyle geldi

Aşiret yüzlerce araçla böyle geldi

HATAY’ın Reyhanlı ilçesinde Abusultan Baggara aşireti, 300 araçlık konvoyla ve yaklaşık 1000 kişinin katılımı ile sınırın sıfır noktasındaki Davutpaşa Mahallesi’nde, parke taşları ile yapılmış Türk bayrağının bulunduğu tepeyi ziyaret ederek, Mehmetçik’e destek verdi.

3.03.2018Gündem
AFP Afrini böyle görüntüledi

AFP Afrin'i böyle görüntüledi!

Terör örgütü PYD/YPG/PKK ve DEAŞ'a yönelik Zeytin Dalı harekatı devam ediyor. AFP'nin Afrin'den geçtiği fotoğraflarda cadde kenarlarında duran terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan fotoğrafları dikkat çekiyor.

26.01.2018Dünya
Bakan Akar’dan ’10 Kasım’ mesajı

Bakan Akar’dan ’10 Kasım’ mesajı

MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, 10 Kasım mesajında, "Kahraman ve fedak?r Türk halkı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde nasıl mücadele ettiyse bugün bizler de birliğimize, beraberliğimize, huzur ve güvenliğimize kast edenlere ve arkasında yetmiş yedi düvelin olduğu terör örgütlerine karşı aynı azim ve kararlılıkla mücadele etmekteyiz" dedi.

9.11.2019Gündem