MENÜ

Zeynep Kankonde

Zeynep Kankonde ile ilgili tüm haberleri, son dakika Zeynep Kankonde haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Zeynep Kankonde haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 90 Zeynep Kankonde haberi bulunmuştur.

Zeynep Kankonde Haberleri

İki Kadın İki Hayat

İki Kadın İki Hayat

Hem komşu, hem kardeşler... Eğlencesiyle tasasıyla, atışarak gülüşerek, iyi günde kötü günde ama hep yanyana iki kadın ve ballı börek tadında bir web dizisi; İki Kadın İki Hayat...

11.03.2013Kelebek
Nasıl Kara Haber Alınır

Nasıl Kara Haber Alınır?

Bir Bilene Soralım’da ünlü oyuncu koçu Zeynep Kankonde Mbuyi, evde temini kolay malzemeler ile hazırlayabileceğiniz Türk dizisi sahnelerini anlatıyor. Bu bölümde, ekranlardan çok iyi tanıdığımız kara haber trajedisini, tüm incelikleri ile kendisinden öğreniyoruz.

12.03.2013Eğlence
Ulan İstanbul başlıyor

'Ulan İstanbul' başlıyor

Kanal D’nin başrollerini; Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay’ın paylaştıkları, yapımını D Yapım’ın, üstlendiği, yönetmenliğini Murat Onbul’un yaptığı, senaryosunu da Uğraş Güneş’in kaleme aldığı yeni dizisi “Ulan İstanbul” 23 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek.

17.06.2014Magazin
Dolandırıcılar işbaşında

Dolandırıcılar işbaşında

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Ulan İstanbul’, 23 Haziran Pazartesi günü başlıyor.

19.06.2014Magazin
Ulan İstanbul” en çok izlenen dizi oldu

Ulan İstanbul” en çok izlenen dizi oldu

Kanal D’nin yeni dizisi “Ulan İstanbul” günün en çok izlenen dizisi oldu, sosyal medyada da gündem yarattı!

24.06.2014Magazin
Yine bir aşk üçgeni

Yine bir aşk üçgeni

Salih Bademci, “Öyle Bir Geçer Zaman ki”den sonra yine bir aşk üçgeninin ortasına düştü!

1.07.2014Magazin
Ulan İstanbul, Pazartesi’nin birincisi

Ulan İstanbul, Pazartesi’nin birincisi

Kanal D’nin başrollerini; Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay’ın paylaştıkları, yapımını D Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Murat Onbul’un yaptığı, senaryosunu da Uğraş Güneş’in kaleme aldığı yeni dizisi “Ulan İstanbul”un Pazartesi akşamı ekrana gelen 2. bölümü, Tüm Kişiler’de yüzde 6.34 reyting ve yüzde 20.71 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

1.07.2014Magazin
Şebnem Bozokluyu hiç böyle görmediniz

Şebnem Bozoklu'yu hiç böyle görmediniz

Kanal D'nin, pazartesi akşamları ekrana gelen ve büyük bir beğeniyle izlenen 'Ulan İstanbul' dizisinin yeni bölümünde Yaren (Şebnem Bozoklu) , Irina Raskolnikov, Karlos (Erkan Kolçak Köstendil) da Boris Raskolnikov oluyor. İkili, yeni kimlikleriyle bahis dünyasında Rus rüzgarı estiriyor!

4.07.2014Magazin
Demet Gül Ulan İstanbul’a tranfer oldu

Demet Gül Ulan İstanbul’a tranfer oldu

Kanal D’nin başrollerini Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay’ın paylaştıkları büyük beğeniyle izlenen dizisi “Ulan İstanbul”un oyuncu kadrosuna Almanya ‘dan yeni bir oyuncu dahil oldu.

11.07.2014Magazin
Karlos ve Yarenden muhteşem düet

Karlos ve Yaren'den muhteşem düet

Kanal D'nin yapımcılığını D Productions'ın üstlendiği, Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay'ın paylaştıkları, yönetmenliğini Murat Onbul'un yaptığı, senaryosunu da Uğraş Güneş'in kaleme aldığı büyük beğeni ile izlenen dizisi "Ulan İstanbul" un Pazartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölümüne Karlos (Erkan Kolçak Köstendil) ve Yaren'in (Şebnem Bozoklu) düeti damgasını vuracak.

16.07.2014Ne Oluyor
Ulan İstanbul, Pazartesi’nin birincisi

Ulan İstanbul, Pazartesi’nin birincisi

Kanal D’nin başrollerini; Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay’ın paylaştıkları sevilen dizisi “Ulan İstanbul”un Pazartesi akşamı ekrana gelen bölümü, Tüm Kişiler’de yüzde 5.19 reyting ve yüzde 18.60 izlenme payı, A/B SES’te de yüzde 5.64 reyting ve yüzde 22.08 izlenme payı ile yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

22.07.2014Magazin
Zeynep Kankonde Tüm yakışıklılara annelik yaptım

Zeynep Kankonde "Tüm yakışıklılara annelik yaptım"

Henüz 34 yaşında olmasına rağmen bugüne kadar genellikle anne rolleriyle karşımıza çıktı Zeynep Kankonde. Şimdi de “Ulan İstanbul” dizisinde Komiser Ceyhun’un annesi Şehriban’ı canlandırıyor. Oyuncu, “Piyasadaki tüm yakışıklılara annelik yaptığım için çok mutluyum” diyor.

27.07.2014Magazin
Ulan İstanbuldan Fırat Tanış sürprizi

Ulan İstanbul'dan Fırat Tanış sürprizi

Kanal D’nin sevilen dizisi Ulan İstanbul'un bu haftaki bölümüne ünlü oyuncu Fırat Tanış konuk oluyor.

10.08.2014Magazin
Ulan İstanbul, Pazartesi’nin birincisi

Ulan İstanbul, Pazartesi’nin birincisi

Kanal D’nin başrollerini; Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay’ın paylaştıkları sevilen dizisi “Ulan İstanbul”un Pazartesi akşamı ekrana gelen bölümü, Tüm Kişiler’de yüzde 5.06 reyting ve yüzde 17.83 izlenme payı, A/B SES’te de yüzde 6.72 reyting ve yüzde 22.73 izlenme payı ile yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

12.08.2014Magazin
Vurdulu kırdılı dizilerde oynamam

Vurdulu kırdılı dizilerde oynamam

Zihni Göktay, şu sıralar Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi “Ulan İstanbul” ile seyirci karşısına çıkıyor. Gece gündüz pencerenin önünde oturup mahallenin nabzını tutan Servet karakterini canlandıran usta oyuncu, bir yandan da yeni tiyatro oyunu için hazırlık yapıyor. “Cibali Karakolu”nda Cafer Sabbah’ı canlandıracak olan Göktay’la diziyi ve bu yeni rolünü konuştuk.

17.08.2014Magazin
Yaren ve Karlos zombi oluyor

Yaren ve Karlos zombi oluyor

Kanal D’nin başrollerini; Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Demet Gül, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay’ın paylaştıkları, büyük beğeniyle izlenen dizisi “Ulan İstanbul”un Pazartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde Karlos ve Yaren ise, zombi kılığına giriyor.

25.08.2014Magazin
Ulan İstanbul’un Karlos’u ve Selami Şahin aynı sahnede

Ulan İstanbul’un Karlos’u ve Selami Şahin aynı sahnede

Ulan İstanbul dizisinde Şebnem Bozoklu ile düet yaptığı parçalarla adından söz ettirmeyi başaran dizinin Karlos’u Erkan Köstendil bu sefer Selami Şahin ile düet yaptı.

22.09.2014Keyif
Ulan İstanbul izle, 20. Bölüm fragmanı - Hoyrat, Karlosu vurur

Ulan İstanbul izle, 20. Bölüm fragmanı - Hoyrat, Karlos'u vurur!

Ulan İstanbul yeni bölümü ile ağlatmaya geliyor. Ulan İstanbul 20. bölümde Karlos, Hoyrat tarafından vurulur. Malatyalı'nın verdiği emri yerine getiren Hoyrat gözünü kırpmadan Karlos'a bir el ateş eder. Ulan İstanbul 20. yeni bölümüyle saat 20.00'da Kanal D'de.

3.11.2014Keyif
Ulan İstanbul izle son bölüm: Karlos geri döndü

Ulan İstanbul izle son bölüm: Karlos geri döndü!

Kanal D'nin sevilen dizisi Ulan İstanbul son bölmüyle seyirciden tam not aldı! Karlos'un (Erkan Kolçak Köstendil) cenaze töreniyle başlayan Ulan İstanbul izleyicileri büyük bir sürprizle karşılaştı.

12.11.2014Keyif
Ulan İstanbul yeni bölümde Kerem Bursin de var (İzle)

Ulan İstanbul yeni bölümde Kerem Bursin de var! (İzle)

Ulan İstanbul'un pazartesi günkü yeni bölümünde Kerem Bürsin ve Şükrü Özyıldız'ın misafir oyuncu olarak yer alıyorlar! Ulan İstanbul 22. yeni bölümüyle 17 Kasım pazartesi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazır. Yeni bölümde Ferdi konağa girmeye çalışırken Talip'e yakalanır!

16.11.2014Keyif
Ulan İstanbul yeni bölümde Nevizadelerden futbol dersi

Ulan İstanbul yeni bölümde Nevizadeler'den futbol dersi!

Yaren'in geçmişi aralanıyor! Derya, Yaren’in günlüğünü gizlice okuyor ve hayatının en mutlu gününün nasıl bir kâbusa döndüğünü anlıyor. Ulan İstanbul 22. yeni bölümüyle 17 Kasım Pazartesi saat 20.00'da Kanal D'de. Nevizadeler iddia uğruna halı saha maçına çıkacak, kahkaha fırtınası kopacak...

17.11.2014Keyif
Ulan İstanbul’da Şeref Meselesi sürprizleri devam ediyor

Ulan İstanbul’da Şeref Meselesi sürprizleri devam ediyor

Kanal D’nin başrollerini Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Demet Gül, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay’ın paylaştıkları sevilen dizisi “Ulan İstanbul”da Şeref Meselesi sürprizleri devam ediyor. Dizinin bu akşam (17 Kasım) ekrana gelecek bölümüne “Şeref Meselesi” dizisinin kızları; Sibel (Yasemin Allen), Derya (Şükran Ovalı) ve Kübra’nın (Burcu Biricik) sürprizleri de damgasını vuracakŞeref Meselesi’nin kızları bu bölümde; mahallede top sektiren bir çocuğa, evinin penceresinden “şeref” üzerine bir konuşma yapan Servet Amca (Zihni Göktay) ile tanışacaklar. Şeref Meselesi’nin yakışıklı kardeşleri Yiğit (Kerem Bürsin) ve Emir’in (Şükrü Özyıldız), Ferdi (Kaan Yıldırım) ve Karlos (Erkan Kolçak Köstendil) ile karşılaşmaları ve Pazar günü bilardo maçı yapmak için sözleşmelerinden sonra bu da ikinci sürpriz olarak yer alacak.. Ulan İstanbul”un macera ve sürprizlerle dolu yeni bölümü, bu akşam saat 20.00’de Kanal D ekrana gelecek.

17.11.2014Ne Oluyor
Sibel, Derya ve Kübra, Servet Amca ile tanışıyor

Sibel, Derya ve Kübra, Servet Amca ile tanışıyor

Kanal D’nin başrollerini Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Demet Gül, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay’ın paylaştıkları sevilen dizisi “Ulan İstanbul”da Şeref Meselesi sürprizleri devam ediyor.

17.11.2014Magazin
Ulan İstanbul 23.Bölüm fragmanı – 24 Kasım Pazartesi

Ulan İstanbul 23.Bölüm fragmanı – 24 Kasım Pazartesi

Kanal D'nin başrollerini Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri , Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay'ın paylaştıkları, yapımını D Production’ın üstlendiği, yönetmenliğini Murat Onbul’un yaptığı, senaryosunu da Uğraş Güneş’in kaleme aldığı Ulan İstanbul, pazartesi yeni bölümüyle saat 20.00'da.

20.11.2014Ne Oluyor
Ulan İstanbul izle 23. yeni bölümde Ferdi gemileri yakıyor

Ulan İstanbul izle 23. yeni bölümde Ferdi gemileri yakıyor!

Ulan İstanbul'un merakla beklenen yepyeni 23. bölümün fragmanı yayınlandı. 24 Kasım pazartesi günü ekrana gelecek olan yeni bölümde kçkten kovulan ve çaresiz kalan Ferdi işleri lehine çevirmek için Karlos'tan yardım alıyor. Yeni bölüm fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

20.11.2014Keyif
Çetenin bilinmeyenleri

Çetenin bilinmeyenleri

Sevenlerini şaşırtacak yönleri neler? Hobileri, fobileri, alışkanlıkları, uğurları var mı? Totem yaparlar mı? “Ulan İstanbul” dizisinin oyuncularına onları daha yakından tanımak için bu soruları yönelttik. İşte yanıtları...

30.11.2014Magazin
Kanal D’nin sevilen ekran yüzleri bu kez Recep Dede için alışverişte

Kanal D’nin sevilen ekran yüzleri bu kez Recep Dede için alışverişte!

Evim Şahane” yırtıkayakkabısı ile Ermenek’te yaşanan maden faciasının simgesi haline gelen RecepDede’nin ve vefat eden oğulları Tezcan Bey’in yaşadığı evi yeniliyor. KanalD’nin sevilen ekran yüzleri ise Recep Dede ve vefat eden oğlunun yenilenecekevi için alışverişe çıkarak destek verdi. İlker Ayrık, İrfan Değirmenci, ŞükrüÖzyıldız, Yasemin Allen, Zeynep Kankonde, Demet Gül, Emir Berke Zincidi, İlkerİnanoğlu ve Sinem Öztürk gibi isimler firmalara giderek ürün seçimindebulundular.Evim Şahane bu özel bölümüyle 5 OcakPazartesi saat 15:45’te Kanal D’de! 

2.01.2015Haber
Ulan İstanbulun oyuncusu Kiraz Mevsimine transfer oldu

'Ulan İstanbul'un oyuncusu 'Kiraz Mevsimi'ne transfer oldu!

'Ulan İstanbul' dizisinde Şehriban karakterini canlandıran Zeynep Kankonde Kiraz Mevsimi'nin kadrosuna katıldı.

18.03.2015Keyif
Survivor All Starda bir acayip konsey...

Survivor All Star'da bir acayip konsey...

Paramparça’nın ortasında “Bir saniye sayın seyirciler, grubumuza yapılan saldırılardan bahsedeceğim” diye bir kapıdan Ferit Şahenk çıksa Truman Show şoku yaşamaz mıydınız?

6.04.2015Keyif
Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu hafta vizyona giren filmleri kaçırmayın...

15.04.2015İyi Yaşam
Kiraz Mevsimi’nde sürpriz ayrılık

Kiraz Mevsimi’nde sürpriz ayrılık!

Ekranların ilgiyle takip edilen TV dizisi Kiraz Mevsimi, dün akşam 45. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümüyle izleyicileri ekrana kilitleyen dizinin oyuncularından Zeynep Kankonde, Kiraz Mevsimi’nden ayrıldığını açıkladı.

17.05.2015Kelebek
Dedemin Fişi çekimleri devam ediyor

'Dedemin Fişi' çekimleri devam ediyor

“Güldür Güldür” oyuncularının rol aldığı “Dedemin Fişi” filminin çekimlerine Mudurnu’da başlandı. Telefonların çekmediği bir bölgede çalışan ekip, durumdan memnun: “Kafa dinliyoruz.”

27.08.2015Magazin
 Dedemin Fişi  afişi görücüye çıktı

' Dedemin Fişi ' afişi görücüye çıktı

22 Ocak’ta vizyona girecek olan, hikayesi Yılmaz Erdoğan’a, senaryosu Güldür Güldür yazar ekibine ait “DEDEMİN FİŞİ” sinema filminin afişi görücüye çıktı!

10.12.2015Keyif
Dedemin Fişinin fragmanı yayınlandı

Dedemin Fişi'nin fragmanı yayınlandı

Babalarından kendilerine kalacak olan mirastan en büyük payı almaya çalışırken birbirleriyle kıyasıya yarışan ‘Çirçi Ailesi’ fertlerinin eğlenceli hikayesini beyazperdeye taşıyacak olan “DEDEMİN FİŞİ” nin fragmanı yayınlandı.

17.12.2015Magazin
Dedemin Fişi ekibi vizyon için gün sayıyor

'Dedemin Fişi' ekibi vizyon için gün sayıyor

Hikayesi Yılmaz Erdoğan’a, senaryosu “Güldür Güldür” yazar ekibine ait “Dedemin Fişi”, 22 Ocak’ta vizyona girecek. Beyazperdede kahkaha tufanı estirmeye hazırlanan film ekibi, sette de çok eğlendi.

8.01.2016Magazin
Senden Bana Kalan TV’de ilk kez ekrana geldi - izle

Senden Bana Kalan TV’de ilk kez ekrana geldi! - izle

Başrollerini ekranların sevilen iki genç oyuncusu Ekin Koç ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı “Senden Bana Kalan” sinema filmi TV’de ilk kez dün akşam ekranlara geldi. Kanal D’de yayınlanan film sosyal medyaya damga vurdu. İşte Detaylar…

13.01.2016Kelebek
Bütün Kadınların Kafası Karışıktır oyuncuları: Büyük bir kadın ayaklanması olmazsa hiçbir şey değişmeyecek

Bütün Kadınların Kafası Karışıktır oyuncuları: 'Büyük bir kadın ayaklanması olmazsa hiçbir şey değişmeyecek'

Yazarından yönetmenine ve oyuncularına kadınların elinden çıkan, onlara dair bir oyun bu: ‘Bütün Kadınların Kafası Karışıktır’. Ece Temelkuran’ın kitabından uyarlanan oyunun kadınları Selen Uçer, Deniz Çakır, Zeynep Kankonde, İpek Türktan Kaynak, Şebnem Sönmez ile ‘kadınlık halleri’ni konuştuk.

15.01.2016Keyif
Dedemin Fişi filminin galası yapıldı

'Dedemin Fişi' filminin galası yapıldı

'Dedemin Fişi' adlı yeni sinema filminin özel gösterimi önceki gün Beşiktaş’taki BKM Tiyatro’da yapıldı.

21.01.2016Magazin
’Dedemin Fişi’ kahkahaya boğdu

’Dedemin Fişi’ kahkahaya boğdu

TELEVİZYON ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür ekibini bir araya getiren ’Dedemin Fişi’ filmi, Dev Ajans ev sahipliğinde İzmir Optimum’da İzmirli seyircisiyle buluştu.

25.01.2016Ege
İzmirli kadınlara festival

İzmirli kadınlara festival

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü ’7. Kadın Festivali’yle kutlayacak. 5-8 Mart tarihlerinde gerçekleşecek festival Kadın Emeği Fuarı, ünlü isimlerin yer aldığı söyleşi, konser, tiyatro oyunu ve fidan dikimi ile renklenecek.

1.03.2016Ege
Ünlü sanatçılardan Kadınlar Günü mesajı

Ünlü sanatçılardan Kadınlar Günü mesajı

Bakırköy Belediyesi tarafından hazırlanan videoda Haldun Dormen,Müjdat Gezen, Selçuk Yöntem, Ali Poyrazoğlu, Sabahat Akkiraz, Volkan Konak,Leman Sam, Goncagül Sunar, Koray Avcı, Zeynep Kankonde, Levent Ülgen bir arayagelerek kadınların kendileri için ne anlam ifade ettiğini söyleyerek 8 Martmesajı verdiler.  

8.03.2016Haber

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Vizyona giren filmleri sizler için derledik...

16.03.2016İyi Yaşam

Yazar Sonuçları

Woody Allen görünümlü Al Pacino

Yaşlılığın kapısını çaldığı bir aktörün, kendisine âşık olan lezbiyen bir kadınla hayata tutunma çabası... ‘Dönüm Noktası’, Al Pacino’nun başrolünde oynadığı bir Woody Allen filmi sanki.

17.04.2015

Dedemin Fişi’nde en komik 10 karakter

Güldür Güldür ekibinin oynadığı “Dedemin Fişi”nde 20 civarı komik karakter var.

24.01.2016

Hobeika dikti Cansu giydi...

Ünlü Lübnanlı modacı Georges Hobeika’nın Paris’teki özel defilesine Cansu Dere’yi davet ettiğini yazmıştım pazar günü...

26.01.2016