MENÜ

Zeynep Bodur Okyay

Zeynep Bodur Okyay ile ilgili tüm haberleri, son dakika Zeynep Bodur Okyay haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Zeynep Bodur Okyay haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 360 Zeynep Bodur Okyay haberi bulunmuştur.

Zeynep Bodur Okyay Haberleri

Kale Grubu, Rusyadaki fabrikasını kapattı

Kale Grubu, Rusya'daki fabrikasını kapattı

Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkam Zeynep Bodur Okyay, Kalekim Rusya fabrikasının kapanacağını duyurdu.

25.04.2016Ekonomi
Sanayi olmazsa Türkiye güçlü olamaz

Sanayi olmazsa Türkiye güçlü olamaz

Türkiye’de sanayinin ekonomideki payının yüzde 34’ten yüzde 27’ye gerilediğini belirten Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, “Türkiye’de zenginleşmek ve istihdam yaratmak için bir sınır var. O da yüzde 29. Biz bu sınırın altındayız. Eğer sanayi olmazsa Türkiye güçlü olamaz” dedi.

26.03.2016Ekonomi
Kale’den Çanakkale’ye iki ‘vefa’ yatırımı

Kale’den Çanakkale’ye iki ‘vefa’ yatırımı

KALE Grubu, Çanakkale Zaferi’nin 101. yıldönümünde, doğduğu topraklar olan Çanakkale’ye vefa yatırımlarına devam ediyor.

20.03.2016Ekonomi
Uludağ Ekonomi Zirvesine doğru

Uludağ Ekonomi Zirvesi'ne doğru

Bursa'da 25-26 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek zirve, Türkiye ve dünyadan iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerini ağırlayacak. Başbakan Yardımcısı Şimşek ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun açılış konuşmalarıyla başlayacak zirveye, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Symes, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Koç, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ülker de katılacak.

10.03.2016Ekonomi
Zirveye doğru

Zirveye doğru

İş dünyası Türkiye ekonomisini Uludağ’da masaya yatıracak. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in de katılacağı zirvede büyümeden, yatırımlara, sanayinin yeni devrimi 4.0’a kadar her konu tartışılacak.

14.02.2016Ekonomi
İş dünyasından taziye mesajları

İş dünyasından taziye mesajları

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un vefatından sonra iş dünyası taziye mesajlarını ilettiler.

22.01.2016Ekonomi
Pakistan’a yedi katlı mağaza

Pakistan’a yedi katlı mağaza

KALE Grubu şirketlerinden Kaleseramik, Pakistan’da münhasır bayilikle giren ilk Türk seramik şirketi oldu.

13.01.2016Ekonomi
‘Kapitalizm ortadan kalkmalı’ diyen Ali Koç’a Zeynep Bodur’dan destek

‘Kapitalizm ortadan kalkmalı’ diyen Ali Koç’a Zeynep Bodur’dan destek

Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve İSO Meclis Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Ali Koç’un kapitalizme yönelik sözlerine destek verirken “Kapitalizmin insanileştirilmesi” gerektiğini söyledi. Bodur, “Bir türlü azaltılamayan gelir adaletsizliği, terörün yolculuğunu hızlandırdı. Vahşi kapitalizme dur demezsek terörün yarın hangi başkentin kapısını çalacağını bilemeyiz” dedi.

20.11.2015Ekonomi
DEİKte Tamer Taşkın ile devam

DEİK'te Tamer Taşkın ile devam

Afrika İş Konseyleri Koordinatör Başkanlığını 10 yıldır yürüten EBSO Yönetim Kurulu Eski Başkanı Tamer Taşkın bu göreve yeniden seçildi.

14.11.2015Ege
Koç: Zenginlik eşit paylaşılmıyor

Koç: Zenginlik eşit paylaşılmıyor

Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve B20 İstihdam Görev Gücü Koordinatör Başkanı Ali Koç, pek çok ülkede zenginliğin geçmişe kıyasla arttığını ancak bunun eşit paylaşılmadığını belirterek, "Verilere baktığımızda bu eşitsizliğin yakın gelecekte de artarak devam edeceğini görüyoruz" dedi.

14.11.2015Ekonomi
G-20 için Belekte kuş uçurtulmuyor

G-20 için Belek'te kuş uçurtulmuyor

James Bond filminin gişelerde olduğu bugünlerde, Antalya’daki G20 Zirvesi’ndeki yoğun güvenlik önlemleri Bond sahnelerini anımsatıyor. Zirve için özel geliştirilen yüz tarama sistemi Türkiye’de ilk kez kullanılırken, liderlerin toplanacağı Kırmızı Bölge ve Belek’te kuş uçurtulmuyor. Hemen her dev organizasyonda olduğu gibi keşmekeş de hayatı zorlaştırıyor.

13.11.2015Ekonomi
Saray’da G-20 Sofrası

Saray’da G-20 Sofrası

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan dün Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı kabul etti. Basına kapalı olarak yapılan görüşme 1 saat sürdü. Erdoğan daha sonra Türkiye’nin ev sahibi olduğu G-20’nin 6 açılım grubunun 17 temsilcisini ağırladı.

9.11.2015Gündem
DEİK’te konsey başkanlarının yüzde 60’ı değişti

DEİK’te konsey başkanlarının yüzde 60’ı değişti

DEİK’te iki senede bir düzenlenen seçimli genel kurul toplantısından önce bölgesel iş konseyi başkanları belirlendi. Toplam 130 iş konseyinden 78’ine yeni başkan seçildi.

29.10.2015Ekonomi
Babacan: Görüşlerimi daha liberal ifade edebilirim

Babacan: Görüşlerimi daha liberal ifade edebilirim

Eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Boğaziçi Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı C20 (Civil20-Sivil Toplum 20) Zirvesi’nin ikinci gününde konuştu. Babacan görevi bıraktıktan sonra daha liberal olarak görüşlerini ifade edebileceğini söyledi.

17.09.2015Ekonomi
Sağduyu zirvesi

Sağduyu zirvesi

G-20’nin sivil ayağı olan C-20’nin (Civil Society 20) Türkiye Başkanı Zeynep Bodur Okyay, “Kasımda Antalya’da yapılacak G-20 Zirvesi’nin son olaylar nedeniyle iptal edilmesi söz konusu değil. 20 yılda gelen bir fırsat bu. Bu dönemde bizler de sağduyulu olmalıyız. Amacımız bu sağduyuyu ‘G-20 Zirvesi’ne entegre etmek” diye konuştu.

10.09.2015Ekonomi
5 yılda 420 milyon liralık yatırım sözü

5 yılda 420 milyon liralık yatırım sözü

ÇANAKKALE'nin Çan İlçesi'nde faaliyet gösteren Kale Grubu'nun 58'inci Kuruluş Yıldönümü ve Geleneksel Seramik Bayramı törenlerle kutlandı. Grubun doğduğu topraklara yaptığı yatırımların tutarının 1.5 milyar dolara ulaştığını belirten Kale Grubu Başkanı ve CEO'su Zeynep Bodur Okyay, önümüzdeki 5 yılda 420 milyon lira tutarında yeni yatırım planladıklarını söyledi.

28.07.2015Ege
Kale Grubu yatırım için düğmeye bastı

Kale Grubu yatırım için düğmeye bastı

Kale Grubu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Zeynep Bodur Okyay, 5 yıl içinde 420 milyon TL tutarında yeni yatırım planladıklarını açıkladı.

28.07.2015Kobi
Kale Grubu beş yılda 420 milyon liralık yatırım yapacak

Kale Grubu beş yılda 420 milyon liralık yatırım yapacak

Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim markalarını bünyesinde barındıran Kale Grubu’nun 58. kuruluş yıldönümü ve "Seramik Bayramı" törenle kutlandı. Grubun doğduğu topraklara yaptığı yatırımların tutarının 1,5 milyar dolara ulaştığını söyleyen Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, önümüzdeki beş yılda 420 milyon lira tutarında yeni yatırım planladıklarını kaydetti.

27.07.2015Ekonomi
Tapular kadınların

Tapular kadınların

TÜRKİYE’nin 58 yıllık köklü geçmişiyle en önemli sanayi kuruluşlarından olan Kale Grubu, İzmir’e çıkarma yaptı.

13.05.2015Ege
İSO Başkanı Bahçıvan: Rekabet gücü için destek lazım

İSO Başkanı Bahçıvan: 'Rekabet gücü için destek lazım'

İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, Türkiye’de üretilen katma değerin dörtte birini gerçekleştiren İstanbul’un tek başına küresel rekabet gücü kazanmasının imkansız olduğuna dikkat çekti.

27.03.2015Ekonomi
100’üncü yılda 100 milyon TL

100’üncü yılda 100 milyon TL

ÇANAKKALE’nin Çan ilçesinde 1957 yılında genç bir sanayici, İbrahim Bodur tarafından kuruldu Kale Grubu... Bugün Çan’dan İtalya’ya 17 fabrikada üretim yapan, 5 bin çalışanıyla global bir sanayii grubu. Kale Grubu için ilk adımı attığı Çanakkale çok önemli. O nedenle 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü yılını da anlamlı projelerle kutluyor.

19.03.2015Ekonomi
DEİKte 3 dönem sınırı

DEİK'te 3 dönem sınırı

Ekonomi Bakanlığı dün yaptığı yönetmelik değişikliği ile DEİk’teki iş konseyi başkanlıklarında görev süresini 3 dönemle sınırladı. Mevcut iş konseyleri başkanlarının önceki dönem başkanlık süreleri de bu hesapta dikkate alınacak. Böylece Ferit Şahenk, Zeynep Bodur Okyay, Hüsnü Özyeğin gibi iş dünyasının önde gelenleri başkanlıklarını, ilk seçimli genel kurulda bırakmak zorunda kalacak.

1.03.2015Ekonomi
Acun Ilıcalı TOBB Genç Girişimciler Kuruluna girdi

Acun Ilıcalı TOBB Genç Girişimciler Kurulu'na girdi

TOBB Genç Girişimciler Kurulu’na yeni giren 14 isim arasında Acun Ilıcalı da yer aldı.

25.02.2015Ekonomi
Savunma Bakanı Yılmaz, İSO Meclisinde konuştu

Savunma Bakanı Yılmaz, İSO Meclisi'nde konuştu

İstanbul Sanayi Odası Meclisi'nin her ay düzenlediği aylık meclis toplantılarının sonuncusuna Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz da katıldı. Toplantı, Meclis Başkanı ve Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay’ın açılış konuşmasıyla başladı. Okyay, Türk sanayisinin "er meydanı" olduğunu belirterek, bu sektörden bugüne kadar önemli "babayiğitler" çıktığını ve çıkmaya devam edeceğini söyledi.

30.01.2015Ekonomi
DEİK’in yeni başkanı Ömer Cihad Vardan

DEİK’in yeni başkanı Ömer Cihad Vardan

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'nun (DEİK) Ekonomi Bakanlığı'na bağlanmasının ardından bugün gerçekleştirilen toplantı sonrasında DEİK Başkanlığı'na eski MÜSİAD Başkanı Ömer Cihad Vardan getirildi.

29.09.2014Ekonomi

Yazar Sonuçları

Yetik Kadri Mert de gitti

60 bin kişinin çalıştığı Sabancı Grubu, son günlerde yönetim kademesinde yaşanan gelişmelerle gündeme geliyor.

20.02.2016

15 genç, ‘İlk Fırsat’çı oldu

ESAS Sosyal Kurucular Kurulu Başkanı Emine Sabancı Kamışlı, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) 25 Aralık 2015’te gerçekleşen “Türkiye Markası” tanıtım atağı buluşmasında heyecanla son durum bilgisi verdi:

14.01.2016

Hitler ve Çipras’ın ortak noktası!

Ali Koç, Antalya’da “kapitalizmin kalkması gerektiğini” söyledikten bir kaç gün sonra İSO Meclis Başkanı Zeynep Bodur Okyay, “vahşi kapitalizme dur demezsek terörün yarın hangi başkentin kapısını çalacağını bilemeyiz” dedi.

21.11.2015

İstanbul’daki arsa parası Malatya’da fabrikayı bitiriyor

İSTANBUL Sanayi Odası’nın (İSO) Malatyalı meclis üyeleri Rıdvan Mertöz, Mustafa Tecdelioğlu, İsmail Kısacık ve Mehmet Demezoğlu öncülük yaptı, oda meclisinin geleneksel Anadolu turunun adresi bu kez Malatya oldu.

24.05.2015

Başkan Balıkesir’i öyle bir ateşledi ki

BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur bir uçak dolusu yatırımcıyı Balıkesir’de iki gün süreyle ağırladı.

8.05.2015