MENÜ

Zerrin Özer Kimdir

Zerrin Özer Kimdir ile ilgili tüm haberleri, son dakika Zerrin Özer Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Zerrin Özer Kimdir haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 25 Zerrin Özer Kimdir haberi bulunmuştur.

Zerrin Özer 4 Kasım 1957, Ankara doğumlu, Türk pop şarkıcısı.

Zerrin Özer Kimdir Haberleri

Zerrin Özer kimdir Zerrin Özer kaç yaşında ve nereli

Zerrin Özer kimdir? Zerrin Özer kaç yaşında ve nereli?

1970'li yıllardan bu yana sahnelerde olan Zerrin Özer, kariyeri boyunca pek çok müzikal çalışmaya imza attı. Seslendirdiği unutulmaz şarkıların yanı sıra basında yer alan haberlerin ardından da gündeme gelen Zerrin Özer'in kim olduğu, magazin haberlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından merakla sorgulanıyor. Peki, Zerrin Özer kimdir? Zerrin Özer kaç yaşında ve nereli?

19.06.2019Magazin
Zerrin Özer kimdir ve kaç yaşında İşte, albümler ve teklileri

Zerrin Özer kimdir ve kaç yaşında? İşte, albümler ve teklileri

Zerrin Özer, sanat kariyeri dışında son günlerde özel hayatı ile de gündemde yer alıyor. Tarzıyla Türk müziğine farklı bir soluk kazandıran Zerrin Özer, müzik kariyeri boyunca birçok albüm çıkarmıştır. Peki, magazin dünyasını yakından takip eden birçok kişinin gündeminde yer alan Zerrin Özer kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

7.04.2019Magazin
Zerrin Özer canlı yayında baygınlık geçirdi

Zerrin Özer canlı yayında baygınlık geçirdi!

TRT Müzik ekranlarında “Anılarınla Gel” isimli program yapan Zerrin Özer, canlı yayın sırasında fenalaştı. Hastaneye kaldırılan ve müşaade altına alınan Özer, sevenlerini korkuttu. Özer’in yayın sırasında tansiyonunun düştüğü belirtildi.

11.02.2016Kelebek
Murat Akıncı kimdir Zerrin Özerin boşanma davası açtığı Murat Akıncının biyografisi

Murat Akıncı kimdir? Zerrin Özer'in boşanma davası açtığı Murat Akıncı'nın biyografisi

Zerrin Özer, geçen ay evlendiği Murat Akıncı’ya boşanma davası açtı. Bu gelişmenin ardından, Murat Akıncı'nın kim olduğu ve hayat öyküsü magazin basınını yakından takip eden kişilerce merak konusu oldu. Peki, Zerrin Özer'in boşanma davası açtığı Murat Akıncı kimdir?

10.07.2019Magazin
Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı kimdir Son günlerin en çok konuşulan ismi oldu

Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı kimdir? Son günlerin en çok konuşulan ismi oldu

Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı, son günlerin en çok konuşulan ismi oldu. Pek çok kişinin Murat Akıncı hakkında dolandırıcılık iddiasında bulunması ve ‘öldü’ dediği babasının yaşadığının ortaya çıkması ardından Zerrin Özer, boşanma zararı aldı. Peki, Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı kimdir?

24.06.2019Magazin
Hakan Kakız kimdir

Hakan Kakız kimdir?

Hakan Kakız, Zerrin Özer'in dolandırıcı olduğu iddia edilen eşi Murat Akıncı ile ilgili bulunduğu iddiayla gündeme geldi. Murat Akıncı’nın kendisiyle de bir dönem ilişki içerisine girmeye çalıştığını ifade eden Hakan Kakız, hikayeler bölümünden açıklamada bulundu. Peki, Hakan Kakız kimdir?

20.06.2019Magazin
Murat Akıncı’nın annesi Sevilay Hanım kimdir

Murat Akıncı’nın annesi Sevilay Hanım kimdir?

Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı’nın kendilerini dolandırdığını söyleyen üç kadın Kanal D ekranların yayınlanan 2. Sayfa programına bağlandı. Murat Akıncı’nın eski sevgilileri, anne Sevilay Hanım’ın da oğluyla işbirliği yaptığını iddia etti. Peki, Murat Akıncı’nın annesi Sevilay Hanım kimdir?

19.06.2019Magazin
Zerrin Özer kiminle evli Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı kimdir

Zerrin Özer kiminle evli? Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı kimdir?

Zerrin Özer, 3 yıllık beraberlikten sonra evlendiği Murat Akıncı’dan nikahtan boşanma kararı aldı. Zerrin Özer’den yaşça küçük olan Murat Akıncı’nın birçok kadını dolandırdığı ortaya çıktı Haberler ardından Murat Akıncı’nın hayatına ilişkin bilgiler internet üzerinden araştırılıyor. Peki, Murat Akıncı kimdir?

19.06.2019Magazin
Zerrin Özerin kendisinden 27 yaş küçük eşi Murat Akıncı kimdir

Zerrin Özer'in kendisinden 27 yaş küçük eşi Murat Akıncı kimdir?

Yaklaşık üç yıldır birlikte olduğu Murat Akıncı ile geçtiğimiz gün evlenen Zerrin Özer'den boşanma açıklaması geldi. Ünlü şarkıcı, dolandırılık iddialarının ardından evliliğinin temelden sarsıldığını ve Murat Akın’a boşanma davası açtığını yazılı olarak duyurdu. Açıklama ardından Murat Akıncı ile ilgili bilgiler merak konusu oldu. Peki, Murat Akıncı kimdir?

18.06.2019Magazin
Zerrin Özerin eşi Murat Akınca kim, dolandırıcılık iddialarıyla gündemde

Zerrin Özer'in eşi Murat Akınca kim, dolandırıcılık iddialarıyla gündemde

61 yaşındaki ünlü şarkıcı Zerrin Özer, kendisinden yaşça küçük sevgilisi ile nikâh masasına oturdu. Evlilik haberi ardından gelen iddialar düğünü gölgede bıraktı. Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına bağlanan 3 kadın, eski sevgilisi olduğunu söyledikleri Murat Akınca'nın kendilerini dolandırdığını iddia etti. Peki, Zerrin Özer'in eşi Murat Akınca kimdir?

17.06.2019Magazin
Zerrin Özerin ablası Tülay Özer kimdir

Zerrin Özer'in ablası Tülay Özer kimdir?

Zerrin Özer'in şarkıcı ablası Tülay Özer yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle gündeme geldi. Tülay Özer, seslendirdiği 'İkimiz Bir Fidanın Güller Açan Dalıyız' adlı eserle 70'li yıllara damga vurmuştu. İşte, Tülay Özer’in hayatına ilişkin bilgiler

28.12.2018Magazin
Özlem Tekin yeni hayatıyla gündeme geldi... Özlem Tekin kimdir

Özlem Tekin yeni hayatıyla gündeme geldi... Özlem Tekin kimdir?

Uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam süren Özlem Tekin, Milas’a yerleştiği haberleriyle yeniden gündeme geldi. Cep telefonu dahi kullanmadığını ifade eden Özlem Tekin’in hayatına yönelik araştırmalar da yeniden başladı. Peki, ‘dağları deldim’ şarkısıyla tanınan ve bir döneme damgasını vuran Özlem Tekin kimdir, kaç yaşında?

6.07.2018Magazin
Mustafa Sandal kimdir Kaç yaşında, nereli

Mustafa Sandal kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Türk Pop müziğinin önde gelen isimlerinden olan Mustafa Sandal'ın kim olduğu ve kariyeri son dönemde merak konusu oldu. Basında yer alan haberler ya da katıldığı televizyon programları sonrası gündem olan Mustafa Sandal hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, internette araştırma yapıyor. Peki, Mustafa Sandal kimdir?

6.06.2018Televizyon
Aysel Gürelin 89. yaş gününü Google unutmadı Aysel Gürel kimdir İşte hayatından bilgiler

Aysel Gürel'in 89. yaş gününü Google unutmadı! Aysel Gürel kimdir? İşte hayatından bilgiler

Aysel Gürel, 89. yaş gününde arama motoru Google tarafından ana sayfaya taşındı. Oldukça renkli bir Doodle tasarlayan Google, ünlü söz yazarına ilk kez ana sayfasında yer verdi. Müjde Ar'ın da annesi olan Aysel Gürel, sanat camiasına birçok beste bahşetmiştir. 2008 yılında vefatının ardından ise Tarkan ve Burcu Güneş gibi sanatçılar, ünlü ismin bestelerini seslendirmiştir. İşte, hayatı ile dikkat çeken Aysel Gürel hakkında bazı detaylar

6.02.2018Gündem
Ufak Tefek Cinayetler dizisi ne zaman başlayacak İşte oyuncu kadrosu

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ne zaman başlayacak? İşte oyuncu kadrosu

Ufak Tefek Cinayetleri dizisi ne zaman başlayacak sorusu diziseverler tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Ekranlarda yayınlanmasına az bir zaman kalan Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk bölüm tanıtımlarını yayınladı. Peki, Ufak Tefek Cinayetler dizisi ne zaman başlayacak? İşte oyuncu kadrosu.

16.10.2017Televizyon
Harun Kolçakın vefatı sonrası babası Eşref Kolçak konuştu

Harun Kolçak'ın vefatı sonrası babası Eşref Kolçak konuştu

Türk müziğinin sevilen sanatçısı Harun Kolçak dün akşam tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Bir süredir prostat kanseri tedavisi gören Harun Kolçak 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Kolçak'ın babası Eşref Kolçak oğlunun ölümünün ardından 'Yavrum çok erken gitti.. Allah'ın takdiri ne desem ki..." dedi. Kolçak, oğluyla son görüşmesini anlattı, "İlaçlarını kasıtlı olarak almamıştı" dedi. Bugün Harun Kolçak'a ait olduğu iddia edilen bir vasiyet sosyal medyada hızla yayıldı. Ancak Kolçak'ın yakınları bu vasiyetin doğru olmadığını söylüyor.

20.07.2017Magazin
Usta sanatçı Harun Kolçakı kaybettik... Acılı baba Eşref Kolçaktan ilk sözler

Usta sanatçı Harun Kolçak'ı kaybettik... Acılı baba Eşref Kolçak'tan ilk sözler

Usta sanatçı Harun Kolçak dün gece saat 23.00 sularında hayatını kaybetti. Bir süredir prostat kanseri tedavisi gören şarkıcı Harun Kolçak'ın doktoru "Prostat kanseri ile ilgili görmüş olduğu teravi süreci vardı. Genel olarak vücudun iflasıyla ilgili bir durum. Sevenlerinin başı sağolsun" dedi. Ölüm haberinin duyulmasının ardından Harun Kolçak’ın yakınları, arkadaşları ve sevenleri hastaneye geldi. Harun Kolçak'ın babası, usta sanatçı Eşref Kolçak acı kaybının ardından 'Yavrum çok erken gitti. Allah’ın takdiri ne desem ki…' diye konuştu. Kolçak, Harun Kolçak'ın cenazesinin Gemlik'te annesinin yanında toprağa verileceğini söyledi.

19.07.2017Kelebek
Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Dün sabah geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın bugün son yolculuğuna uğurlandı.

9.02.2017Magazin
Ayşe Ersayın hayatını kaybetti

Ayşe Ersayın hayatını kaybetti

Ünlü yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın hayatını kaybetti. Ersayın'ın bu sabah Ajda Pekkan'ın evinde kalp krizi geçirdiği belirtiliyor. Ayşe Ersay'ın vefat haberi müzik dünyasını yasa boğdu.

8.02.2017Magazin
Harun Kolçak’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor

Harun Kolçak’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor

Harun Kolçak’ın sağlık durumuyla ilgili tedavi gördüğü hastaneden açıklama yapıldı.

25.06.2016Magazin
Harun Kolçakın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor

Harun Kolçak'ın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor

Prostat kanseri nedeniyle bir süredir tedavi gören sanatçı Harun Kolçak yoğun bakıma kaldırıldı.

22.06.2016Magazin
Zara kimdir

Zara kimdir?

Türk halk müziğinin başarılı isimlerinden olan Zara, 06 Mayıs da yayınlanacak Beyaz Show programına konuk olacak. Cuma günü izleyenleri kahkaha tufanına sokacak olan programda Zara nasıl bir performans sergileyecek? Ses sanatçısı Zara kimdir, müzik kariyerine nasıl başlamıştır?

5.05.2016Kelebek
Türk pop müziği duayenini kaybetti

Türk pop müziği duayenini kaybetti

Cumhuriyet Gazetesi'nin 58 yıllık müzik yazarı, klasik ve popüler müzik alanlarında duayen kabul edilen besteci Selmi Andak, 89 yaşında yaşamını yitirdi.

15.07.2010Gündem
Türk pop müziği duayenini kaybetti

Türk pop müziği duayenini kaybetti

Klasik ve Türk pop müziği alanında duayen kabul edilen, Cumhuriyet Gazetesi'nin 58 yıllık müzik yazarı, besteci Selmi Andak, 89 yaşında yaşamını yitirdi.

15.07.2010Gündem
Zerrin Özer’in bile bilmediği maceramız

Zerrin Özer’in bile bilmediği maceramız

(Bu bir magazin haberidir. Oto-magazin.) Şimdi size bir “çok özelimi” anlatacağım. Serdar Devrim sadece bize konuştu. Şok itiraf... (Nasıl, öğreniyorum bu işi değil mi!) Temel Dayı ve Yenge ile aramızın açılmasına sebep olan bir “yasak aşkı” aha burada itiraf edeyrum. Bundan 20 sene kadar önce, Zerrin Özer yüzünden başıma gelmedik kalmamıştı...

6.11.2003Kelebek