MENÜ

Zeliha Berberoğlu

Zeliha Berberoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zeliha Berberoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9 Zeliha Berberoğlu haberi bulunmuştur.

Zeliha Berberoğlu Haberleri

Köpek, kedi yavrusunu emziriyor

Köpek, kedi yavrusunu emziriyor

MUĞLA'nın merkez ilçesi Menteşe'de, 'Bihter' adlı 7 yaşındaki köpek, annesi tarafından terk edilen ve 'Şirin' adı verilen yavru kediyi hem emziriyor, hem annelik yapıyor.Menteşe ilçesinin Yerkesik Mahallesi'nde yaşayan evli ve 2 çocuk babası Ayhan Berberoğlu (58), kızı Zeliha Berberoğlu'nun Bodrum İlçesi'nden yavruyken getirdiği terrier cinsi köpeğe 'Bihter' adını verdi. Şu an 7 yaşında olan Bihter, Berberoğlu ailesinin evlerini korurken, mahallenin de maskotu haline geldi. Sevimli köpek, annesi tarafından terkedilmiş bir yavru kediyi yuvasına getirdi. Olaya anlam veremeyen Ayhan Berberoğlu, köpeğinin kediyi emzirmeye başlamasıyla şaşkına döndü. Eşi Şahizer Berberoğlu ve kızı Zeliha Berberoğlu ile görüşerek kediyi sahiplendiklerini ve 'Şirin' ismini verdiklerini belirten Ayhan Berberoğlu, Köpeğim benim için çok değerli. Onun sevdiği bir kediyi de sahiplendim. Annesi tarafından terkedilen kediyi getirerek onu emzirerek hayata döndürdü. İkisi hem arkadaş hem de anne ve evlat oldu. Birbirlerini yalıyorlar, beraber oynuyorlar. Köpeğim günde üç defa yavru kediyi emziriyor. Kediye bir kimlik kartı çıkartacağım. Buradan gelip geçen vatandaşlar dışarıda köpeğin kediyi emzirdiğini görünce telefonlarıyla görüntü çekiyorlar. Bihter, kediyi sevmek için yaklaşan biri olunca kıskanıyor ve havlıyor. Ben de onlar da mutlu, daha ne isteyeyim dedi.

18.09.2017Eğlence
Son dakika... CHPnin milletvekili aday listesi belli oldu

Son dakika... CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir 2. bölge 1. sıradan aday oldu. Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya 1. sıradan, Bülent Tezcan Aydın 1. sıradan aday oldu.

21.05.2018Gündem
Bülent abimizi uğurladık

Bülent abimizi uğurladık

Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan “Bülent Çiziyor” köşesinin sahibi usta karikatürist Bülent Düzgit, İstanbul’da Fatih Camisi’ndeki cenaze namazının ardından toprağa verildi. İç kanama yüzünden 22 gün boyunca tedavi gördüğü Siyami Ersek Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Merkezi’nde 63 yaşında hayatını kaybeden Bülent Düzgit, Habipler Yayla Mezarlığı’na defnedildi.

19.03.2010Gündem
Bülent Düzgiti uğurladık

Bülent Düzgit'i uğurladık

"Bülent Çiziyor" adlı köşenin yaratıcısı, meslektaşlarının "karikatürün evliyası" diye tanımladığı Karikatürist Bülent Düzgit sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

19.03.2010Gündem
İşte belediye başkan adayları

İşte belediye başkan adayları

Siyasi partilerin 28 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde büyükşehir belediyeleri, merkez ilçe belediyeleri, alt kademe belediyeleri, il ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu.

24.02.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Tekstilin yerine ‘döküm’

ADEM Arı, Sollingen’de otomotiv sanayi için alüminyum döküm işi yapıyor. Bir süre öncesine kadar 130 işçi çalıştırırken, krizden sonra işçi sayısı 30’lara kadar düşmüş.

21.10.2005