MENÜ

Zekeriya Gülmez

Zekeriya Gülmez ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zekeriya Gülmez haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 32 Zekeriya Gülmez haberi bulunmuştur.

Zekeriya Gülmez Haberleri

Ankarada yağmur duası

Ankara'da yağmur duası

Ankara’nın Sincan ilçesine bağlı Peçenek, Polatlar ve Çiçektepe köylüler yağmur duasına çıktı. Dua sırasında yağan yağmuru köylüler sevinçle karşıladı.

12.04.2014Gündem
Kritik FETÖ davasında ortaya çıktı... Rusça gizli mesaj

Kritik FETÖ davasında ortaya çıktı... Rusça gizli mesaj

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i firari 37 darbeci askerin aralarında bulunduğu 44’ü tutuklu 47 kişinin Muğla 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanmasına öğleden sonra devam edildi.

14.07.2017Gündem
Bakanlıktan Hero genelgesi

Bakanlıktan 'Hero' genelgesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1'i firari 37 darbeci askerin aralarında bulunduğu 44'ü tutuklu 47 kişinin Muğla 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına devam edildi. Sanık askerlerden Astsubay Gökhan Güçlü'nün dün, üzerinde kahraman anlamına gelen 'hero', altında da İngilizce Kahramanlar ölümsüzdür' yazılı tişörtle duruşmaya gelmesi vatandaşlar tarafından bugün protesto edildi. Protestocu grup, sanıkların geçirildiği alana İngilizce hain anlamındaki 'Traitor' yazılı tişörtleri temsili dar ağacına astı. Dünkü duruşmaya üzerinde ‘Hero’ yazılı tişört ile çıkan Gökhan Güçlü bugünkü duruşmaya üzerinde yazı bulunmayan kırmızı bir tişört ile katıldı. Suikast davasına getirilen bazı sanıklar ise olay çıkarttı. Salona girmekte direnen sanıklar jandarma tarafından güçlükle götürüldü. İçeride de gerginlik yaşandı. Öte yandan Bakanlık dün suikast davası sanığının giydiği 'kahraman' yazılı tişört sonrası önemli bir genelge yayınladı.

14.07.2017Gündem
Darbeci yaver Ali Yazıcı dinlenecek

Darbeci yaver Ali Yazıcı dinlenecek!

23 Şubat’ta ara verilen Cumhurbaşkanına Erdoğan'a Suikast davası 4 günlük aranın ardından bugün tekrar sanıkların ifadelerinin alınması ile başladı. 20 Şubat’ta başlayan duruşmada 44 tutuklu sanıktan dört günde 12’sinin ifadeleri alınmıştı. Tutuklu sanıklardan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski yaverlerinden Ali Yazıcı da bugün mahkemede dinlenecek.

28.02.2017Gündem
CASa başvuru daha yapılmadı

"CAS'a başvuru daha yapılmadı"

Bursaspor'un Olağan Genel Kurulu için başkan adayları listelerini Divan Kurulu'na sundu.

4.06.2012Futbol
Başkan adayları listelerini teslim etti

Başkan adayları listelerini teslim etti

Bursaspor'un yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle çarşamba gününe ertelenen olağan genel kurulu için başkan adayları listelerini Divan Kurulu Başkanlığı'na teslim etti. Cevdet Yıldız ilk verdiği listenin geçerli olduğunu belirtirken, Başkan İbrahim Yazıcı yeni liste sundu.

4.06.2012Futbol
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
26 filme 5 milyon 400 bin YTL destek

26 filme 5 milyon 400 bin YTL destek

Sinema Destekleme Kurulu, yılın ikinci yarısında uzun metrajlı filmlerden 22'sine “Yapım”, 4'üne “Yapım Sonrası” olmak üzere toplam 5 milyon 400 bin YTL destek verilmesini kararlaştırdı.

7.08.2007Gündem
İşte belediye başkan adayları

İşte belediye başkan adayları

Siyasi partilerin 28 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde büyükşehir belediyeleri, merkez ilçe belediyeleri, alt kademe belediyeleri, il ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu.

24.02.2004Gündem
BBPnin adayları

BBP'nin adayları

BBP'nin milletvekili aday listesi

11.09.2002Spor Arena

Yazar Sonuçları