MENÜ

Zekeriya Erkılıç

Zekeriya Erkılıç ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zekeriya Erkılıç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Zekeriya Erkılıç haberi bulunmuştur.

Zekeriya Erkılıç Haberleri

11 yıldır aranıyordu sahte kimlikle böbrek nakli yaptırınca  yakalandı

11 yıldır aranıyordu sahte kimlikle böbrek nakli yaptırınca yakalandı

Sakarya Ülkü Ocakları eski Şube Başkanı Zekeriya Erkılıç'ı 2007 yılında silahla başından vurarak öldürüp kayıplara karışan İ.A, sahte kimlikle böbrek nakli yaptırdığı Antalya'da, Antalya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Çetin AYDIN/İSTANBUL

10.08.2018Haber
11 yıldır her yerde aranıyordu Bu halde yakalandı

11 yıldır her yerde aranıyordu! Bu halde yakalandı

Sakarya Ülkü Ocakları eski Şube Başkanı Zekeriya Erkılıç'ı 2007 yılında silahla başından vurarak öldürüp kayıplara karışan İ.A, sahte kimlikle böbrek nakli yaptırdığı Antalya'da, Antalya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.

10.08.2018Gündem
Ülkü Ocakları eski şube başkanı öldürüldü

Ülkü Ocakları eski şube başkanı öldürüldü

SAKARYA Ülkü Ocakları eski şube Başkanı 31 Zekeriya Erkılıç, Adapazarı Kemaliye Köyü’nde başından tabancayla vurularak öldürüldü. Erkılıç'ı vuran zanlı İrfan Azman, silahıyla birlikte kaçtı.

18.04.2007Gündem
Emniyetin terfi listesi belli oldu

Emniyet'in terfi listesi belli oldu

Kamuoyunda ''Polis Şurası'' olarak bilinen Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu toplantısında bir üst rütbeye terfi eden emniyet müdürleri belirlendi.

12.05.2004Gündem
İşte belediye başkan adayları

İşte belediye başkan adayları

Siyasi partilerin 28 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde büyükşehir belediyeleri, merkez ilçe belediyeleri, alt kademe belediyeleri, il ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu.

24.02.2004Gündem