MENÜ

Zehirli Tavuk

Zehirli Tavuk ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zehirli Tavuk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 183 Zehirli Tavuk haberi bulunmuştur.

Zehirli Tavuk Haberleri

Ankarada yine aynı vahşet

Ankara'da yine aynı vahşet

ANKARA'nın Çankaya ilçesinde, boş arazide 7 köpek ölüsü bulundu. Köpeklerin yanında, zehirli olduğu iddia edilen sosisler bulunurken, gözyaşı döken hayvanseverler, olaya tepki gösterdi.

18.04.2019Gündem
Ankarada köpekleri zehirleyenlerin serbest bırakılmasına itiraz reddedildi

Ankara'da köpekleri zehirleyenlerin serbest bırakılmasına itiraz reddedildi

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde 16 sokak köpeğini zehirleyerek öldürdüğü iddia edilen 3 şüphelinin tutuksuz yargılanmak üzere adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına savcının yaptığı itiraz reddedildi.

15.04.2019Gündem
Katliam iddiası: Kiralık katil tutmuşlar

Katliam iddiası: Kiralık katil tutmuşlar

Önceki gün Ankara’da zehirli tavuk etiyle öldürülmeye çalışılan köpeklerden 3 tanesi daha hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma kapsamında polis bölgedeki kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Bölgede oturan Levent Ö.’nün 2 kişiye para ve zehirli etleri vererek köpekleri zehirlettiği iddiası öne çıktı.

11.04.2019Gündem
Ankaradaki köpek katliamı görüntüleri ortaya çıktı

Ankara'daki köpek katliamı görüntüleri ortaya çıktı

Ankara'da 16 köpeği zehirleyerek katleden Levent Ö., Musa D. ve Aydın G.'nin zehirli etleri getirme görüntüleri ortaya çıktı.

10.04.2019Gündem
Son dakika... Yakalandılar Ankaradaki köpek katliamında şok detay

Son dakika... Yakalandılar! Ankara'daki köpek katliamında şok detay

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bir araçtan atıldığı iddia edilen zehirli tavuk etinden yiyip telef olan köpeklerin sayısı 16'ya yükseldi. Klinikte 7 köpeğin tedavisi sürerken polis, olayla ilgili plakasının sahte olduğu belirlenen beyaz renkli otomobildeki 3 kişiyi aranıyordu. Köpekleri zehirledikleri öne sürülen Levent Ö., Musa D. ve Aydın G., polis ekiplerinin çalışması sonucu yakalandı. Sebze halinde balıkçılık yapan ve aynı mahallede oturan Levent Ö.'nün köpeklerden rahatsızlık duyduğu, bu nedenle de oto yıkamacılığı yapan Musa D. ve Aydın G.'ye köpekleri zehirlemeleri için para verdiği öğrenildi.

10.04.2019Gündem
Ankarada isyan ettiren olayda yeni gelişme Beyaz renkli otomobil aranıyor

Ankara'da isyan ettiren olayda yeni gelişme! Beyaz renkli otomobil aranıyor

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bir araçtan atıldığı iddia edilen zehirli tavuk etinden yiyip telef olan köpeklerin sayısı 16'ya yükseldi. Klinikte 7 köpeğin tedavisi sürerken polis, olayla ilgili plakasının sahte olduğu belirlenen beyaz renkli otomobildeki 3 kişiyi arıyor. Köpeklerin zehirlenmesiyle ilgili tepkiler sürerken, Ankara Barosu da şüpheliler hakkında suç duyurusunda bulundu.

10.04.2019Gündem
Vicdansızlar 13 sokak köpeğini zehirlediler

Vicdansızlar! 13 sokak köpeğini zehirlediler

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yedikleri tavuk etinden zehirlendiği iddia edilen 13 sokak köpeği telef oldu. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli de konuyla ilgili Twitter hesabından 'Bakanlığımız Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, Ankara Batıkentteki insanlık dışı olayın sorumlularının bulunması, yasal işlem yapılması için Emniyet güçlerimiz ve Belediye ekiplerimizle çalışmalarını sürdürmektedirler.' açıklamasını yaptı.

9.04.2019Gündem
Tanem Sivardan şok sözler: Komşum evimize ateş etti

Tanem Sivar'dan şok sözler: Komşum evimize ateş etti

Tanem Sivar-Edhem Dirvana çifti ile Bozburun’daki komşuları arasındaki olaylar büyüdü. Sivar, iki köpeğini öldürmekle suçladığı şahsın, önceki gün de tüfekle kendilerine saldırdığını iddia etti.

12.11.2017Magazin
Tam bir vahşet.. Hepsini zehirlediler

Tam bir vahşet!.. Hepsini zehirlediler

Çanakkale'de merkeze bağlı Işıklar Köyü Dörtyol Mahallesinde kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler 4 köpeği zehirledi. Zehirli tavuk etleriyle katledilen 4 köpeğin 2 tanesinin toplam 11 yavrusunun olduğu, bir tanesinin hamile ve 15 gün sonra doğum yapacağı öğrenildi.

2.11.2017Gündem
Çocuk parkına zehir

Çocuk parkına zehir

ATAŞEHİR’de çocukların oyun alanı olan Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Parkı’nda yaşayan ve vatandaşlar tarafından beslenen sokak köpeklerine verilen zehirli etler nedeniyle 5 köpeğin ölmesi, hayvanseverleri isyan ettirdi.

11.02.2017Gündem
Hayvanseverlerden tepki

Hayvanseverlerden tepki

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi Gümüşlük Mahallesi’nde sokakta yaşayan kedi ve köpeklerin zehirlenerek öldürülmesi hayvanseverlerin tepkisine neden oldu.

20.11.2015Ege
Zehirli yiyecek verilen hayvanlar telef oldu

Zehirli yiyecek verilen hayvanlar telef oldu

İZMİR'in Tire İlçesi'nde, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zehirlenen 3 köpek ve 2 kedi telef oldu.

26.03.2015Ege
Beldede köpek katliamı

Beldede köpek katliamı

SAMSUN’un Terme İlçesi Bazlamaç Beldesi’nde 8 köpeğin zehirli tavuk etiyle telef edilmesi, sahiplerini isyan ettirdi. Durumu Hayvan Hakları Federasyonu’na (HAYTAP) bildiren belde sakinleri, daha önce de bu tür bir durumla karşılaştıklarını belirterek, köpeklerin zehirlenmesinin ardından beldede hırsızlıkların olduğunu dile getirdi.

8.04.2013Gündem
Kaza süsü vermişler

Kaza süsü vermişler

DATÇA İskele Mahallesi’nde sahipli bir köpeğe zehirli tavuk verildi. Zehirlenen köpek, kaza süsü vermek için beli kırılıp sokak ortasına bırakıldı.

24.01.2013Ege
‘Ekip’teki tilkileri zehirlediler

‘Ekip’teki tilkileri zehirlediler

‘Baykal’ın Oran Yürüyüş Ekibi’nden sayılan 3 tilki ile 5 köpek zehirlendi.

15.01.2010Gündem
Datçada kedi-köpek katliamı

Datça'da kedi-köpek katliamı

MUĞLA'nın Datça İlçesi'nde bulunan Esentepe ve Beril sitelerinde, zehirli tavuk etiyle, kedi ve köpeklerin zehirlendiği ortaya çıktı. Hayvansevenler, olaya büyük tepki gösterdi.

18.09.2009Gündem
Zehirli tavukla köpek katliamı

Zehirli tavukla köpek katliamı

MANİSA'nın Turgutlu İlçesi'nde, sokağa atılan zehirli tavuk etinden yedikleri belirlenen 8 köpek, telef oldu.

10.03.2009Gündem
Bodrumda kedi köpek katliamı

Bodrum'da kedi köpek katliamı

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Bitez Beldesi'nde tarım ilacıyla yapılan kedi ve köpek katliamı, hayvanseverleri isyan ettirdi.

20.02.2007Gündem
Köpekleri zehirleyip, ağıldaki 70 koyunu çaldılar

Köpekleri zehirleyip, ağıldaki 70 koyunu çaldılar

Yalova'nın Çiftlikköy ilçesinde besicilik yapan Zayim Nur’a ait ağıla gelen kimliği belirsiz kişiler, iki köpeği zehirli tavuk etiyle zehirledikten sonra ağıldaki 110 koyundan 70'ini çaldı.

26.09.2006Gündem
Köpekleri zehirleyip koyunları çaldılar

Köpekleri zehirleyip koyunları çaldılar

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir çiftlikteki 2 çoban köpeğini zehirleyerek öldüren kişi veya kişiler 22 küçükbaş hayvanı çalarak, kaçtı.

26.07.2006Gündem
Avustralya’nın iki milyon kediyi öldürme kararı

Avustralya’nın iki milyon kediyi öldürme kararı

Avustralya hükümeti, 2015 yılında aldığı, beş yıl içinde başıboş gezen 2 milyon kediyi ortadan kaldırma kararına sadık gözüküyor.

28.04.2019Dünya
PUBG için en karanlık gece başlıyor

PUBG için en karanlık gece başlıyor!

Tencent Games ve PUBG Corporation,PUBG Mobile için 0.12.0 içerik güncellemesinin tam sürümünü yayımladı. Güncellemenin önemli bir parçası olarak, oyuncular En Karanlık Gece’ye girecek ve zombilerle savaşarak şafağa kadar hayatta kalmaya çalışacaklar. İzleyici modu, Survive Till Dawn oynanış güncellemeleri ve diğer yenilikler ücretsiz güncellemenin bir parçası olarak App Store ve Google Play’de yerini aldı.

19.04.2019Teknoloji
Son dakika: Türkiyenin konuştuğu olayda savcılıktan flaş adım

Son dakika: Türkiye'nin konuştuğu olayda savcılıktan flaş adım

Ankara Batıkent'te 16 sokak köpeğini zehirleyerek telef ettikleri öne sürülen 3 şüphelinin adli kontrol şartıyla salıverilmesine savcılık itiraz etti.

11.04.2019Gündem
Antalyada istilacı aslan balığının eti tanıtıldı

Antalya'da istilacı aslan balığının eti tanıtıldı!

Antalya'nın Demre ilçesinde Balon ve Aslan Balıklarının Yayılım Alanlarının ve Olası Mücadele Yöntemlerinin Araştırılması (BAYOM) projesi kapsamında aslan balığı etinin tanıtımı yapıldı. Proje kapsamında istilacı bir tür olan aslan balığı avcılığının artırılması hedefleniyor.

10.03.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Hayvanlara saygı duyalım

Hayvanlara yapılan eziyet gün geçtikçe artıyor. Kimi tecavüze uğruyor, kimi ise ormana atılıp ölüme mahkûm ediliyor. İnsanları bu konuda daha duyarlı ve vicdanlı olmaya davet ediyorum.

17.11.2016

YSK, yasak program kullanıyor

DP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Aytun Çıray, YSK’nın seçimlerde kullandığı bilgisayar işletim sistemi hakkında ilginç bir iddiada bulundu.

16.01.2010

Dün bir, bugün iki, başladık

Bir hayli yorulmuş, üzülmüş, ağlamış, bıkmıştık;Biraz huzur, Bir miktar mutluluk beklentisi,Ve taze umutlarla başladık 2019 ‘a.Tüm insanlığa savaşsız, çatışmasız, kavgasız, gerilimsiz bir yıl olsun…

4.01.2019

Saçlar neden dökülüyor?

Saçlar en az cildimiz kadar önem verdiğimiz yapılar. Aynı zamanda da pek özendiğimiz kozmetik aksesuvarlarımız!

26.07.2018

En Cok prebiyotik nelerde var?

Kanser, alerji, ishal, kabızlık gibi birçok sağlık sorunundan prebiyotikler sayesinde korunuyoruz. Peki en çok prebiyotik hangi gıdalarda var?

2.07.2018