MENÜ

Zam İsteme

Zam İsteme ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zam İsteme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 39 Zam İsteme haberi bulunmuştur.

Zam İsteme Haberleri

Patronunuzu zam için nasıl ikna edersiniz

Patronunuzu zam için nasıl ikna edersiniz?

Zam konusu tüm çalışanlar için konuşması en zor konulardan. İşte zam konuşması yaparken dikkat etmeniz gerekenler...

3.01.2017Kobi
Zam nasıl istenir

Zam nasıl istenir?

Hürriyet insan kaynakları direktörü Tuba Köseoğlu Okçu zam isteme yöntemlerini anlatıyor.

22.10.2014Life Style
Yeni aya dikkat

Yeni aya dikkat

8 Haziran’daki yeni ay bazı burçlara seyahat fırsatı, bazılarına da kariyer değişiklikleri getiriyor.

1.06.2013Gündem
Ücretli öğretmen maaşları ne zaman artacak Sözleşmeli öğretmenlik görev süresi kaç yıl olacak

Ücretli öğretmen maaşları ne zaman artacak? Sözleşmeli öğretmenlik görev süresi kaç yıl olacak?

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, AA Editör Masası’na konuk oldu. 2023 Eğitim Vizyonu’yla ilgili önemli açıklamalarda bulunan Bakan Selçuk, sözleşmeli ve ücretli öğretmenlerle ilgili açıklamada bulundu. Sözleşmeli öğretmenlerin 4'üncü yılını bitirince tayin isteme gibi hakları olacağını ifade eden Selçuk, ücretli öğretmenlere ise zam müjdesi verdi. Peki, ücretli öğretmen maaşları ne zaman artacak? Sözleşmeli öğretmenlik görev süresi kaç yıl olacak?

25.10.2018Gündem
Fındık ve fıstıklı bayram şekerleri yüzde 15 zamlandı

Fındık ve fıstıklı bayram şekerleri yüzde 15 zamlandı

Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala ikram edilecek çikolata, şeker ve lokum alışverişleri yoğunlaştı. Reyonları süsleyen şekerlemeler her yıl olduğu gibi ağırlanacak misafirlere göre alınıyor. Ancak bu yıl fındık ve Antep fıstığında yaşanan fiyat artışı fındık ve fıstıklı çikolata, şeker ve lokum fiyatlarını yüzde 15 artırdı. Bir hafta önce toz şekere gelen yüzde 7’lik zam ise şekerleme fiyatlarına yansıtılmadı.

12.07.2015Ekonomi
Aile içi şiddet tabu BUNU YIKMALIYIZ

Aile içi şiddet tabu BUNU YIKMALIYIZ!

Almanya Aile Bakanı Manuela Schwesig ile başta aile içi şiddet ve buna karşı devletin sunduğu yardım imkanları üzerine konuşmak için randevu aldık. Ama olaylar öyle hızlı gelişti ki. Buna Paris’teki terör saldırısı eklendi. Ardından İslam Konferansı toplandı. Almanya’nın gençlerin radikallerin tuzağına düşmesine karşı ne tür tedbirler aldığı ve alacağı soruları da önem kazandı.

27.01.2015Avrupa
İSKİ’nin kademeli fiyatlandırma uygulaması yargıya taşındı

İSKİ’nin "kademeli fiyatlandırma uygulaması" yargıya taşındı

TÜKETİCİ Güvenliği Derneği (TGDER), İSKİ’nin "Kademeli tarife uygulaması"nın tüketicilerin su maliyetlerini büyük oranda artırdığını öne sürerek, uygulamanın iptali için İstanbul 7. İdare Mahkemesine başvurdu.

27.01.2015Ekonomi
Kılıçdaroğlu dokunulmazlık dilekçesini verdi

Kılıçdaroğlu dokunulmazlık dilekçesini verdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısında "Dokunulmazlık zırhına ihtiyacım yok. Dokunulmazlığımı kaldırın" dedi ve dokunulmazlığının kaldırılmasını isteyen dilekçeyi Meclis Başkanlığı'na verdi.

10.01.2012Gündem
Otomobil zammına inceleme

Otomobil zammına inceleme

Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, ÖTV indirimi sonrasında otomobil fiyatlarına zam yapılması konusunda Rekabet Kurumu'nun inceleme başlattığını bildirdi.

3.04.2009Ekonomi
KKTCde sendikaların grev ve mitingi

KKTC'de sendikaların grev ve mitingi

KKTC'de kamuda yetkili 5 sendika, hükümetle yaptıkları mali protokol görüşmelerinin sonuçsuz kalmasından sonra başlattıkları eylemler çerçevesinde bugün örgütlü bulundukları işyerlerinde grev yaptı.

19.03.2008Gündem
Bonozedelere müjde

Bonozedelere müjde

Sevgili hurriyet.com.tr okurları, başlattığımız “dijital halk röportajı” serisinin ilkinde Başbakan yardımcısı Abdüllatif Şener’in makamındayız…

16.02.2007Ekonomi
Yargıda, ’emekli maaşım düşebilir’ tedirginliği

Yargıda, ’emekli maaşım düşebilir’ tedirginliği

1 Ocak 2007’de yürürlüğe girecek Sosyal Güvenlik Yasası, yargı mensuplarında "emekli ikramiyem ve maaşım düşebilir" tedirginliğine yol açtı. Hakim-savcı emeklilik ikramiyelerinde 30 bin YTL’ye kadar azalma olacağı kaygısı, Yargıtay ve Anayasa Mahkemesi’ni bu konuda "acil telafi yasası tasarısı" hazırlamaya itti.

28.10.2006Ekonomi
Baykal: YÖKün bedeli tüp geçitten fazla

Baykal: YÖK'ün bedeli tüp geçitten fazla

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, ''hükümetin YÖK Yasası ile aldığı sorumsuz kararın ekonomik bedeli, İstanbul'da yapılacak tüp geçit projesinden pahalıya mal olmuştur'' dedi.

18.05.2004Gündem
11 Eylülle direkten döndüm

11 Eylül'le direkten döndüm

Irak Savaşı için ABD'den gelecek destek tartışılırken, 11 Eylül'le ortaya çıkan IMF desteğinin ekonomiden sorumlu eski Devlet Bakanı Kemal Derviş'i ‘direkten döndürdüğü’’ ortaya çıktı. Derviş, ‘‘10 Eylül 2001'de görevden ayrılmayı düşündüm. 11 Eylül'le ek destek gelince kaldım’’ dedi.

22.02.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları

FlashForward ıstanbul senaryoları!

Lost’u yapan ekibin son mucizesi FlashForward şu sıralar en çok konuşulan yabancı dizi.

13.11.2009

3. Köprü manzaralı villa olmayacak mı

Yavuz Sultan Selim Köprüsü, dün görkemli bir törenle açıldı. Bir yandan terörle, bir yandan darbe girişiminin temizliğiyle uğraşan, ordusu Suriye’ye girmiş bir ülkenin diğer taraftan dev yatırımları açıyor olması önemli...

26.08.2016

Başbakan’ı kızdıracak sürpriz başlıklar

EVET yapacağımız bu sunum Başbakan’ı öfkelendirecek, buna eminim.

18.09.2008

2007 yılının vergi iadeleri güme gidiyor

BİRKAÇ gündür, vergi iadesinin kaldırılması tartışılıyor. IMF’nin isteği üzerine, emeklilerin ardından, ücretlilere yapılan vergi iadesi de 2007 yılından itibaren kaldırılacak.

17.11.2006

Abdülhamid, ‘embedded’ basının kirasını bile öderdi

Pentagon’un dünyanın dört bir tarafındaki 50 kadar gazeteciyi maaşa bağladığı ve bu gazeteciler arasında dört de Türk’ün bulunduğu iddiaları, bana Sultan Abdülhamid’in benzer uygulamalarını hatırlattı ve ‘Amerikalılar’ın bu konuda Abdülhamid’den öğrenmeleri gereken çok şeyler var’ diye düşündürdü.

12.02.2005