MENÜ

Zalim İstanbul Yeni Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zalim İstanbul Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 49 Zalim İstanbul Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Zalim İstanbul Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 12. bölümde neler yaşandı

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 12. bölümde neler yaşandı?

Kanal D'nin pazartesi akşamları izleyici ile buluşan dizisi Zalim İstanbul 12. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde, Cenk Cemre'yi bularak ona şaşırtıcı bir teklif sundu. Ceren ise Cemre ile ilgili planlar yaparken, Nedim'e yaptığı eziyetlerle beklemediği bir durumla karşılaştı. Peki, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 12. bölümde neler yaşandı?

23.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak?

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Zalim İstanbul dizisinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümüne dair ipuçları veren fragmana Ceren’in zehir zemberek sözleri damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? İşte, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özeti

17.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı  Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Son bölümde neler oldu?

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Zalim İstanbul, pazartesi günü yeni bölümü ile ekranlara geldi. Heyecanla beklenen dizinin bu haftaki bölümünde, Cemre Nedim'i öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alındı. Nefes kesen bir bölümün ardından Zalim İstanbul, 12. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, diziyle ilgili merak edilenler.

16.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nedim ölecek mi

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nedim ölecek mi?

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni sezon bölümleriyle kaldığı yerden devam eden Zalim İstanbul'un 11. bölüm fragmanlarında Nedim'in akıbeti merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul yeni bölümünde neler olacak, Nedim öldü mü? İşte, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanları ve kısa bir özet

15.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Zalim İstanbul 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zalim İstanbul yayınlanan son bölümüyle ekranlarda fırtınalar estirdi. Ceren ve Nedim’in nikah masasına oturduğu anı nefeslerini tutarak takip eden Zalim İstanbul takipçileri, olaylı final sahnesi ardından yeni fragmanı araştırıyor. Peki, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Ceren’in bebeği düştü mü

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ceren’in bebeği düştü mü?

Kanal D ekranlarının soluksuz takip edilen iddialı dizisi Zalim İstanbul 6 Mayıs Salı günü çarpıcı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Zalim İstanbul’un yayınlanan son bölümüne Şeniz’in Ceren’e oyunu damga vurdu. Ceren’in bebeğini düşürüp düşürmediğini merak eden izleyiciler heyecanla fragmanı bekliyor. Peki, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Cenk itiraf ediyor

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Cenk itiraf ediyor

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 60 saniye uzunluğundaki Zalim İstanbul 6. Bölüm fragmanına Cenk’in itiraf sahnesi damga vurdu. Yaşadığı vicdan azabına dayanamayan Cenk, yıllardır sakladığı gerçeği itiraf ediyor, yer yerinden oynuyor. İşte, Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler

1.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Nefesleri kesecek

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Nefesleri kesecek

1 Nisan Pazartesi akşamı ilk kez izleyici ile buluşan, Kanal D'nin yeni dizisi Zalim İstanbul,seyircileri adeta ekrana kilitledi. İlk bölümü ile büyük beğeni toplayan Zalim İstanbul'un 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümde Agah Karaçay ile Neriman'ın yaptığı anlaşmayı öğrenen Seher soluğu konakta alacak. İşte Zalim İstanbul 2. bölümüne dair bazı ipuçları...

2.04.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Yayınlandığı günden beri ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul, pazartesi akşamı nefes kesen bir bölümle ekranlara geldi. Zalim İstanbul'un son bölümünde, Ceren Agah'ın teklifini kabul etti. Karaçaylar'daki ve doğacak çocuğunu üzerindeki haklarından vazgeçmeyi kabul eden Ceren'in anlaşmayı imzalamasıyla köşkte yeni fırtınalar esti. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde başka neler yaşandı?

2.12.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Zalim İstanbul 20. bölümün özeti

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zalim İstanbul 20. bölümün özeti

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Zalim İstanbul, bu hafta 20. bölümü ile izleyenlere nefes kesen anlar yaşattı. Zalim İstanbul'un yayınlanan son bölümünde, Nedim planlarını devreye sokmak için Ceren ile anlaşma yaptı. Agah'ı karşısına alan Nedim, amcasına köşk ve şirketle ilgili verdiği kararı söyledi. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, Zalim İstanbul 20. bölüm özeti.

25.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölümünde Nedim Agaha rest çekiyor İşte Zalim İstanbulun 20. bölüm fragmanları

Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Nedim Agah'a rest çekiyor! İşte Zalim İstanbul'un 20. bölüm fragmanları

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Zalim İstanbul'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nedim'in iyileşmesiyle heyecanın arttığı Zalim İstanbul'un yayınlanan 20. bölüm fragmanında, Nedim'in Agah'a "Burası benim evim amca" dediği sözler damga vurdu. Planlarını devreye sokan Nedim'in şirket ve evle ilgili verdiği karar ise köşteki herkesi şoke etti. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

23.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 19.bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 19.bölümde neler oldu?

Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Zalim İstanbul, bu hafta 19.bölümü ile sevenlerine nefes kesen anlar yaşattı. Başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusu ile her hafta ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul'da Nedim'in intikam planını devreye sokması yeni bölüme damga vurdu. Zalim İstanbul'da yaşanan heyecanlı bölümün ardından haftaya yayınlanacak olan bölümde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 19. bölüm fragmanı yayınlandı... Zalim İstanbulun yeni bölümünde Nedimden beklenmedik hamle

Zalim İstanbul'un 19. bölüm fragmanı yayınlandı... Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Nedim'den beklenmedik hamle

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin gibi oyuncuların yer aldığı Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nedim'in sağlığına kavuşmasıyla heyecanın tavan yaptığı Zalim İstanbul'un bu haftaki bölümünde, Cenk ve Şeniz'in gelecekle ilgili düşünceleri merak uyandıracak. Nedim'in herkesi ilgilendiren kararını açıklaması ise köşkteki herkese bomba etkisi yaratacak. Peki, Nedim ne karar verecek? Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

17.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul, 11 Kasım Pazartesi günü 18. bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümde Nedim, geçmişten intikam alabilmek için tekrar köşke döndü. Son bölümün hemen ardından 19. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Zalim İstanbul'un 19. bölümünde neler olacak?

12.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte 18. bölümde yaşananlar

Zalim İstanbul'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 18. bölümde yaşananlar

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ve her hafta seyredenleri televizyon başına kilitleyen Zalim İstanbul, pazartesi akşamı heyecanlı anlara damga vurdu. Zalim İstanbul'un bu hafta yayınlanan 18. bölümünde Nedim'in dönüşü Şeniz başta olmak üzere Karaçay Köşkü'nde herkesi korkuttu. Peki, Zalim İstanbul'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, yeni bölümle ilgili detaylar ve 18. bölümde yaşananlar.

11.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı Cenk ve Cemrenin düğünlerine gelen sürpriz kişi kim

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Cenk ve Cemre'nin düğünlerine gelen sürpriz kişi kim?

Her hafta izleyenleri ekran başına kilitleyen sevilen dizi Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamı yayınlanacak olan dizinin 17. bölüm fragmanında, Cenk ve Cemre'nin düğün sahnesi damga vurdu. Fragmanda düğüne gelen sürpriz kişi herkesi şoke etti. Peki, Cenk ve Cemre'nin düğünlerine gelen sürpriz kişi kim? Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak?

2.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 16. bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 16. bölümde neler oldu?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Zalim İstanbul, 16. bölümü ile sevenlerine heyecanlı anlar yaşattı. Zalim İstanbul'un yayınlanan son bölümüne Nedim'in giderek iyileşmesi, Cemre ve Agah arasında geçen yüzleşme damga vurdu. Dizinin haftaya yayınlanacak olan bölümü şimdiden izleyenler tarafından merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 16. bölümde neler oldu?

28.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı Agahın Cemre için yaptığı plan ne

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Agah'ın Cemre için yaptığı plan ne?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un bu hafta yayınlanacak olan 16. bölümünde Ceren'in bebeğine yapılan babalık testi herkesi sıkıntılı bir durumun içine sokacak. Agah'ın Cemre konusunda ise bazı planları devreye girecek. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Zalim İstanbul 16. bölüm fragmanları...

26.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 15. bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 15. bölümde neler oldu?

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas ve Berker Güven gibi isimlerin rol aldığı Zalim İstanbul'un 15. bölümü ekranlara geldi. Zalim İstanbul'un haftaki bölümünde Nedim'in iyileşmeye başlaması dikkat çekti. Son bölümün ardından gelecek haftaki bölümün fragmanı merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölümünde Nedim iyileşiyor İşte Zalim İstanbul 7. bölüm fragmanları

Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Nedim iyileşiyor! İşte Zalim İstanbul 7. bölüm fragmanları

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un pazartesi akşamı izleyici ile buluşacak olan bölümünde Ceren köşkten kovulduğu anda, eve Cemre ve Cenk'in girmesi ile neye uğradığını şaşıracak. Nedim cephesinde ise iyileşme belirtileri Şeniz'i zor duruma sokacak. İşte, Zalim İstanbul'un 7. bölüm fragmanları ve yeni bölüme dair detaylar.

19.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölümü ne zaman Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un yeni bölümü ne zaman? Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas ve Berker Güven gibi isimlerin rol aldığı Zalim İstanbul'un yeni bölümü bu hafta izleyiciyle buluşmadı. Ekranlara geldiği ilk günden bu yana ilgiyle izlenen dizinin yeni bölümünün yayın tarihi merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümü ne zaman?

15.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 15. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un 15. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un 15. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. İlgiyle izlenen Zalim İstanbul'un yeni bölümünde; Ceren'in Nedim'e yaptıkları ortaya çıkınca Agah Ceren'i evden kovacak. Peki, Zalim İstanbul'un 15. bölümünde başka neler olacak?

13.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölümünde Cerenin Nedime yaptığı zulüm ortaya çıkıyor İşte Zalim İstanbulun 15. bölüm fragmanı

Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Ceren'in Nedim'e yaptığı zulüm ortaya çıkıyor! İşte Zalim İstanbul'un 15. bölüm fragmanı

Pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta soluk kesen bölümleri ile izleyiciden tan not alan Zalim İstanbul'un bu hafta ekranlara gelecek olan bölümünde, Ceren'in Nedim'e yaptıkları ortaya çıkacak. Gerçeklerle yüzleşen Agah ise Ceren'i köşkten kovacak. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Zalim İstanbul'un 15. bölüm fragmanı.

12.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 15. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Zalim İstanbul'un 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un dün akşam yayınlanan 14. bölümünün ardından, gelecek hafta ekranlara gelecek 15. bölüme ait fragman diziseverlerle paylaşıldı. Yayınlanan fragman, sevilen dizinin gelecek hafta da heyecan dolu olacağını gösteriyor. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

8.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Zalim İstanbul dizisinin 14. bölümü izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Zalim İstanbul , 7 Ekim Pazartesi günü 14. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bölümün bitmesinin ardından, gelecek haftaki bölümün fragmanı merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

7.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 14. bölüm fragmanı yayınlandı Cemre ve Cenkin evliliği köşke bomba gibi düştü

Zalim İstanbul'un 14. bölüm fragmanı yayınlandı! Cemre ve Cenk'in evliliği köşke bomba gibi düştü

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Zalim İstanbul pazartesi akşamı yeni bölümüyle sevenleriyle buluşacak. Televizyon ekranlarında fırtınalar estiren Zalim İstanbul'un 14. bölümünde Cenk ve Cemre'nin evlenmesi Karaçay Köşkü'ne bomba gibi düşecek. Diğer yanda ise Seher, kasada bulduğu görüntüleri izlerken yıkılacak. İşte, Zalim İstanbul'un 14. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili detaylar.

5.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren Zalim İstanbul bu hafta 13. bölümü ile erkanlara geldi. Zalim İstanbul'un yayınlanan son bölümünde, Karaçay Köşkü'ne bomba gibi düşen haber tüm dengeleri değiştirdi. Cemre ise Cenk'in teklifini kabul etmeyerek kendi bildiği yoldan gitmeye karar verdi. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

30.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 13. bölüm fragmanı yayınlandı Şeniz intihar mı ediyor

Zalim İstanbul'un 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Şeniz intihar mı ediyor?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un dün akşam ekranlara gelen 12. bölümünde heyecan yine doruktaydı. Yeni bölümdeki olaylar halen hafızalarda tazeliğini korurken, Zalim İstanbul'un gelecek haftaki 13. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Fragman sonrası 'Şeniz intihar mı ediyor?' sorusu akıllara geliyor. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümde neler olacak?

24.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölümde Cenkten Cemreye şaşırtıcı teklif İşte Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı

Zalim İstanbul yeni bölümde Cenk'ten Cemre'ye şaşırtıcı teklif! İşte Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı

Kanal D ekranlarında izlenme rekorları kıran Zalim İstanbul'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un pazartesi akşamı yayınlanacak olan 12. bölümünde, Cenk Cemre'yi bularak ona şaşırtıcı bir teklifle gelecek. Seher ise Ceren'in yanında taraf alırken, gördükleri karşısında şoka uğrayıp fikrini değiştirecek. Peki, Zalim İstanbul yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

22.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 11. bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un 11. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, yeni sezonun ilk bölümüyle zirvede yerine aldı. Cemre ve Nedim'in kaçmasıyla Agah'ın öfke krizi geçirdiği, köşkte gergin anların yaşandığı, sezonun ilk bölümünün tamamlanmasının ardından gelecek hafta ekranlara gelecek 11. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

10.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun ikinci sezon ne zaman Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un ikinci sezon ne zaman? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Ekranların büyük ilgi gören dizisi Zalim İstanbul'un ikinci sezonu için geri sayım devam ediyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyen dizide, yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Bu sezonda da birbirinden heyecanlı anların yaşanacağı Zalim İstanbul, kaldığı yerden devam edecek. Peki, Zalim İstanbul'un ikinci sezon ne zaman? Yeni bölüm tarihi belli oldu mu?

5.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul ne zaman başlayacak Yeni sezon fragmanından ilk kareler

Zalim İstanbul ne zaman başlayacak? Yeni sezon fragmanından ilk kareler

Kanal D ekranlarında büyük ilgi toplayan ve heyecanlı bir finalle sezonu kapatan Zalim İstanbul için geri sayım başladı. Zalim İstanbul'un 2. sezonunda yaşanacaklarla ilgili izleyenlerin bekleyişi devam ederken, yeni sezona ait ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Peki, Zalim İstanbul ne zaman başlayacak? Zalim İstanbul 10 bölüm ne zaman? İşte, diziyle ilgili merak edilenler ve yeni sezon fragmanından ilk kareler...

2.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun sezon finali fragmanı yayınlandı | Cerenin hamileliği ortaya çıkıyor

Zalim İstanbul'un sezon finali fragmanı yayınlandı | Ceren'in hamileliği ortaya çıkıyor

İzleyici tarafından heyecanla takip edilen Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, sezon finali yaparak, ekranlara kısa bir ara verecek. İlgi çeken senaryosuyla seyirciden tan not alan Zalim İstanbul'un sezon finali yapacağı 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un 9. bölümünde, Ceren hastaneye kaldırılacak ve hamileliği ortaya çıkacak. Peki, dizinin yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Zalim İstanbul'un 9. bölüm fragmanı...

26.05.2019Televizyon
Cemre kendini bıçakladı mı Gözler Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında

Cemre kendini bıçakladı mı? Gözler Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında

Zalim İstanbul dizisi 20 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan bölümüyle hafızalara kazındı. Olayların ardı arkasının kesilmediği Zalim İstanbul son bölümüne Ceren ve Nedim’in evliliği damga vurdu. Final sahnesi ise şok etkisi yarattı. Cenk’e bıçak çeken Ceren, son anda bıçağı kendi karnına doğrulttu. Peki, Cemre kendini bıçakladı mı? Bu soruya yanıt arayan izleyiciler Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanını araştırıyor.

21.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un 20 Mayıs Pazartesi 8. bölümü ile ekranlara geldi. Zalim İstanbul'un bu hafta yayınlanan bölümü yine izleyenleri şaşırtmaya devam etti. Peki, Zalim İstanbul'un son bölümünde neler oldu? Zalim İstanbul'un 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

19.05.2019Televizyon
Zalim İstanbulda Ceren kimle evlendi

Zalim İstanbul'da Ceren kimle evlendi?

Zalim İstanbul dizisi 13 Mayıs Pazartesi günü 7. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Pazartesi akşamlarına damga vuran Kanal D dizisi Zalim İstanbul’un son bölüm finaline Ceren’e kurulan hain plan damga vurdu. Yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede paylaşıldı. İşte, Zalim İstanbul yeni bölümünden ilk görüntüler

14.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul 7. bölüm fragmanı yayınlandı | Ceren, Şenizin oyununa geliyor

Zalim İstanbul 7. bölüm fragmanı yayınlandı | Ceren, Şeniz'in oyununa geliyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’un 13 Mayıs Pazartesi ekranlara gelecek 7. bölümü öncesi, yeni bölümden ipuçları veren fragman yayınlandı. İlgiyle izlenecek dizinin yeni bölümünde, Ceren'in hamile olduğunu öğrenen Şeniz bu durumdan kurtulmak için plan yapar. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak?

12.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında Nedimin elleri Şenizin boğazında

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında Nedim'in elleri Şeniz'in boğazında

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler geldi. Son bölümden kısa bir süre sonra yayınlanan Zalim İstanbul 7. Bölüm fragmanına Nedim’in hamlesi damga vurdu. Öte yandan Ceren’in gözyaşları kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, Ceren’in bebeği öldü mü? Şeniz, Nedim’in ellerinden kurtulabilecek mi? İşte, Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özeti

8.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölümünde Nedimi vuracak mı

Zalim İstanbul yeni bölümünde Nedim'i vuracak mı?

Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Zalim İstanbul 29 Nisan Pazartesi günü 5. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Çarpıcı senaryosuyla olduğu kadar güçlü kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken Zalim İstanbul dizisinin olaylı son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Peki, Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Seher ne karar verecek

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Seher ne karar verecek?

Zalim İstanbul 5. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının iddialı yeni dizisi Zalim İstanbul’un yeni bölümünde Cemre ve Cenk arasındaki gerginlik büyüyor. Peki, Cemre ve Cenk'in arasında neler olacak? İşte, Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanları ve kısa özeti…

27.04.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 5. bölüm fragmanı yayınlandı | Ceren hamile olduğunu açıklıyor

Zalim İstanbul'un 5. bölüm fragmanı yayınlandı | Ceren hamile olduğunu açıklıyor

Kanal D ekranlarında her hafta Pazartesi günleri yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul'un 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un 5. bölümünde Ceren Cenk'ten hamile olduğunu açıklayacak. Nedim sinir krizi geçirir. Nedim'i ilk kez bu şekilde gören Agah, oldukça korkar ve onu sakinleştirmeye çalışır. Peki Zalim İstanbul'un 5. bölümünde başka neler olacak? İşte Zalim İstanbul ile ilgili merak edilenler...

22.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm 2. Bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul yeni bölüm 2. Bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D ekranlarının iddialı yeni dizisi Zalim İstanbul yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Salı akşamları izleyici karşısına çıkan Zalim İstanbul, 23 Nisan Salı günü yine nefesleri kesecek bir bölümle izleyici karşısına çıkacak. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanları ve detaylar

19.04.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 4. bölüm fragmanı yayınlandı | Seher ve ailesi köşkten kovuluyor

Zalim İstanbul'un 4. bölüm fragmanı yayınlandı | Seher ve ailesi köşkten kovuluyor

Kanal D ekranlarında, her pazartesi akşamı seyirci ile buluşan Zalim İstanbul'un 22 Nisan günü yayınlanacak 4. bölümünde ilişkin fragman yayınlandı. Zalim İstanbul'un 4. bölümünde Şeniz, Seher ve ailesini köşkten kovacak. Peki Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, Zalim İstanbul'un 4. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili merak edilenler...

16.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul nefesleri kesti | Zalim İstanbulun 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Zalim İstanbul nefesleri kesti | Zalim İstanbul'un 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında severek takip edilen ve ilgiyle izlenen Zalim İstanbul, bu hafta da seyircileri ekran başına topladı. Zalim İstanbul'un 15 Nisan tarihinde yayınlanan 3. bölümünde, Karaçay ailesinin gelini olacağını düşünen Ceren, Şeniz'in Nedim'i göstermesiyle yıkılan Ceren hırs yapar ve planlar kurmaya başladı. Diğer taraftan Cenk'in Cemre'ye olan ilgisi devam etti. Peki, Zalim İstanbul'un 3. bölümünde başka neler oldu? Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak

Zalim İstanbul dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak?

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarının iddialı yeni dizisi Zalim İstanbul’un üçüncü bölümünde Cenk sorunları ve hatalarıyla yüzleşiyor. İşte, Zalim İstanbul yeni bölümüne dair detaylar ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet

9.04.2019Televizyon
Berker Güven hem karakteri hem oyunculuğu ile etkiledi…

Berker Güven hem karakteri hem oyunculuğu ile etkiledi…

Kanal D’nin başrollerini Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in paylaştığı dizisi Zalim İstanbul, ilk bölümü ile pazartesi akşamı ekrana geldi.

4.04.2019Televizyon
Karagül 120. bölüm fragmanında şoke eden olay | Narin ölecek mi

Karagül 120. bölüm fragmanında şoke eden olay! | Narin ölecek mi?

Fox Tv'nin rekortmen dizisi Karagül'de sular durulmuyor. Kendal annesini torunlarıyla tehdit edicek. Bunun üzerine Narin Kendal'a kafa tutacak? Yeni bölümde Narin Kendal'a ne yapacak? Karagül'ün 120. bölümüne Narin damga basacak. Oğlunun sözleriyle yıkılan Narin'e ne olacak? İşte Karagül'ün 120. fragmanı ve yeni bölümün detayları...

3.05.2016Kelebek
Karagül dizisinin 119.bölüm fragmanı izleyenleri şoke etti

Karagül dizisinin 119.bölüm fragmanı izleyenleri şoke etti!

Karagül'de bu akşam şoke edecek gelşmeler yaşanacak... Kendal, kendisini Şamverdi soyadından saymayan aile üyelerine neler yapacak? Kendal öfkesine yenik düşüp Rüzgar ve Ablası Maya'nın bulunduğu evi mi yıkacak? İşte Karagül yeni bölüm fragmanı...

29.04.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

Harika vakit geçiriyoruz!

Bayılıyorum Google’ın trendler bölümünde gezinmeye. Bizim memleketin anlık düşüncelerini, tüm dünyaya yaklaşımını, olaylar karşısında duyduğu merakı, insanımızın ilgisini anlatıyor. Hızlı bir fikir veriyor.

21.04.2019