MENÜ

Yunus Sarıhan

Yunus Sarıhan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yunus Sarıhan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 25 Yunus Sarıhan haberi bulunmuştur.

Yunus Sarıhan Haberleri

Bursadan TIRA yüklenen 19 ton sakatat ortadan kayboldu

Bursa'dan TIRA yüklenen 19 ton sakatat ortadan kayboldu

İstanbul Çekmeköy’e getirilmek üzere Bursa Kemalpaşa’da tıra yüklenen 20 tona yakın sakatat ile ilgili ilginç bir hırsızlık olayı yaşandığı ortaya çıktı. Satın aldığı 19 bin 620 kilo sakatatı bekleyen Yunus Sarıhan, tırın gelmesini beklerken bir süre sonra, ne nakliyeyi yapan tırın sahibine ne şoföre ulaştı. Sarıhan, sakatat işi yapan tüm firmalara “Malımız çalındı haberiniz olsun” yönünde bilgi verdi. Tonlarca sakatattın Ankara Polatlı’daki başka bir mezbahaneye satıldığı anlaşıldı. Sarıhan emniyete başvururken, üç şüpheli her yerde aranıyor. Dinçer GÖKÇE

11.10.2018Haber
20 tona yakın sakatat üç şehir arasında buhar oldu

20 tona yakın sakatat üç şehir arasında buhar oldu!

İstanbul Çekmeköy’e getirilmek üzere Bursa Kemalpaşa’da tıra yüklenen 20 tona yakın sakatat ile ilgili ilginç bir hırsızlık olayı yaşandığı ortaya çıktı. Satın aldığı 19 bin 620 kilo sakatatın deposuna teslim edilmesini bekleyen Yunus Sarıhan; tırın gelmesini beklerken bir süre sonra, ne tır sahibine ne şoföre ulaştı. Sarıhan, sakatat işi yapan tüm firmalara “Malımız çalındı haberiniz olsun” yönünde bilgi verdi. Tonlarca sakatatın Ankara Polatlı’daki başka bir mezbahaneye satıldığı anlaşıldı. Sarıhan emniyete başvururken, üç şüpheli her yerde aranıyor.

11.10.2018Ekonomi
CHPde liste pazar günü netleşecek... Kılıçdaroğlu tüm programlarını iptal etti

CHP'de liste pazar günü netleşecek... Kılıçdaroğlu tüm programlarını iptal etti

CHP'nin 24 Haziran seçimlerinde aday olarak göstereceği milletvekili listesi 20 Mayıs Pazar günü toplanacak Parti Meclisi'nde (PM) oylanarak netleşecek. Mevcut milletvekillerinden 50'ye yakınının aday gösterilmeyeceği belirtilirken, listelere yoğunlaşan Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun tüm programlarını iptal ettiği bildirildi. Kılıçdaroğlu'nun yine İzmir'den milletvekili adayı olacağı, Deniz Baykal'ın ise Antalya 1. sıradan aday gösterileceği kaydedildi. Grup kurabilmesi için Saadet Partisi'nden 5-6 ismin de CHP'nin listelerinden aday olması beklenirken, ayrıca Abdüllatif Şener, Kani Beko, İbrahim Kaboğlu gibi isimlerin listeye gireceği ifade ediliyor. Seçim bildirgesini 24 Mayıs Perşembe günü yapacak ana muhalefet partisi, milletvekili adaylarını da kamuoyuna tanıtacak.

17.05.2018Gündem
İşte CHP aday listesi (CHPnin milletvekili adayları kim)

İşte CHP aday listesi (CHP'nin milletvekili adayları kim?)

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de CHP. Milletvekili aday listesi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerden milletvekili adayları kimler? işte CHP aday listesi...

18.09.2015Gündem
CHPnin milletvekili aday listesi belli oldu

CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de CHP. Milletvekili aday listesi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlenden milletvekili adayları kimler?

18.09.2015Kelebek
Bizi dünyaya rezil etmeyin

Bizi dünyaya rezil etmeyin

Koza İpek Holding’e yapılan baskınlar siyaset çevrelerinde anında yankı buldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek’i telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti, “Baskı devam ediyor ama dikkatle takip ediyoruz. Medyası susturulan bir ülkede demokrasiden söz edilemez. Bu konuda hükümeti dikkatli olmaya, tutarlı olmaya ve bizi dünyaya rezil etmemeye davet ediyorum” dedi.

1.09.2015Gündem
Milletvekili geçici aday listesi açıklandı

Milletvekili geçici aday listesi açıklandı

7 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerine ilişkin geçici aday listesi açıklandı. Resmi Gazete'de yayımlanan YSK Kararına göre, 20 siyasi parti seçime katılacak -Türkiye genelinde 166 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor.

15.04.2015Gündem
888 hakim ve savcının görev yeri değişti

888 hakim ve savcının görev yeri değişti

HSYK'nın kararnamesi ile 784 adli ve 104 idari hakim ve savcı olmak üzere toplam 888 hakim ve savcının görev yerinde değişiklik yapıldı.

15.01.2015Gündem
Şehit savcı Hakan Kılıç davasında ceza yağdı

Şehit savcı Hakan Kılıç davasında ceza yağdı

Doğubayazıt Cumhuriyet Savcısı Hakan Kılıç'ın şehit edilmesi olayında firari sanık Barış Batur'a yardım eden, saklayan, yerini bildirmeyen ve İran'a kaçmasını sağlayan sanıklardan 3'ü 20'şer, 1'i 17, 2'si 15'er yıl hapis cezasına çarptırıldı.

3.04.2013Gündem
Şampiyonlar belli oldu

Şampiyonlar belli oldu

Atletizmde Türkiye Ferdi Kros Şampiyonası Ankara'da yapıldı. Müsabakalarda büyük bayanlarda Nilay Esen, büyük erkeklerde ise Sabri Kara Türkiye şampiyonu oldu.

13.02.2011Spor
En fazla transferi Diyarbakır yaptı

En fazla transferi Diyarbakır yaptı

Bank Asya 1. Lig'de, ekonomik sıkıntı nedeniyle sezon başında anlaştığı futbolculara ilk hafta lisans çıkaramayan ancak daha sonra bu sorunu aşan Diyarbakırspor, birinci transfer döneminde en fazla futbolcu alan takım olarak dikkat çekti.

2.09.2010Futbol
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
En çok Okan Öztürk oynadı

En çok Okan Öztürk oynadı

Ali Korkmaz - Bank Asya 1. Lig'de, 2009-2010 sezonunun ilk yarısını 29 puanla tamamlayan Karşıyaka'da, golcü futbolcu Okan Öztürk, 17 maçta da 90 dakika forma giydi.

21.12.2009Futbol
55 ekipten 29u finish gördü

55 ekipten 29'u finish gördü

Herbiri yüzbinlerce euro yatırımla hazırlanan takımların mücadelesine sahne olan sezonun ilk yarışı Opel Ege Rallisi, akıllarda tuhaf zemini, ekiplerin yaşadığı mekanik problemler ve sürpriz sonuçlarıyla yer etti. Grup N araçlar, Super 1600'leri geçti, Adnan Sarıhan son etapta birinciliği lastiği patlayan Serkan Yazıcı'dan aldı.

13.04.2004Spor Arena
55 ekipten 29u finish gördü

55 ekipten 29'u finish gördü

13.04.2004Spor Arena

Yazar Sonuçları

Yetim dil: Türkçe

26 EYLÜL 1932’de, Dolmabahçe Sarayı’nda Birinci Türk Dili Kurultayı toplanmış ve bu tarih Dil Bayramı olarak ilan edilmişti. Şimdi bu olayın 79. yıldönümündeyiz.

25.09.2011

Çiçek büfeleri de AKP’li yandaşa gitti

OTOPARKLAR, tuvaletler, billboardlar, ekmek büfeleri hepsi AKP’lilerin elinde...

(Daha unuttuklarımız olabilir.)

16.10.2008