MENÜ

Yunus Emre Fragman

Yunus Emre Fragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yunus Emre Fragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 14 Yunus Emre Fragman haberi bulunmuştur.

Yunus Emre Fragman Haberleri

İyi bir endüstri kurduk

İyi bir endüstri kurduk

Yapımcı Bozdağ, sadece iyi bir dizi yapmadıklarını, iyi bir endüstri kurduklarını belirterek, "Kahraman ecdadımızın hikayesini bütün cihan izleyecek." dedi.

20.11.2019Keyif
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen 127. bölüm fragmanı izleyiciyle paylaşıldı. Yeni bölüme dair önemli ipuçları veren fragmana Hızır Çakırbeyli'nin, 'Evet doğru aynı masada oturuyoruz ama bana ihanet ettin!' sözleri damga vuruyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm fragmanında başka hangi detaylar dikkat çekiyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler olacak?

3.03.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. bölüm fragmanında Çakırbeyliler zor sınavda

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. bölüm fragmanında Çakırbeyliler zor sınavda

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanan 123. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı.

27.01.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu ve Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu hafta yayınlanacak 114. bölümü öncesi, yeni bölüme dair ipuçları veren fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Hızır Çakırbeyli'nin söylediği 'Ben yaralanmış, emekliliğini istemiş bir iş adamıyım' sözleri dikkat çekti. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanında başka neler var?

4.11.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanı yayınlandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen 111. bölüm fragmanı izleyiciyle paylaşıldı. Yeni bölüme dair önemli ipuçları veren fragmana Hızır Çakırbeyli'nin, 'Hazır elinizde silahlar varken üçümüzü de öldürün!' sözleri damga vuruyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanında başka hangi detaylar dikkat çekiyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler olacak?

13.10.2018Televizyon
Tutsak oyuncuları kimdir Tutsak dizisi konusu

Tutsak oyuncuları kimdir? Tutsak dizisi konusu

Tutsak oyuncuları, ilk bölümünün ekrana gelmesinin ardından araştırılmaya başlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan ilk bölümü ile dikkatleri üzerine çeken Tutsak, oyuncuları ve konusu ile dikkatleri merak konusu oldu. İşte, ilk bölümü beğeni toplayan, farklı senaryosu ve olay örgüsü ile merak konusu olan Tutsak oyuncuları ve konusu hakkında detaylı bilgiler

26.09.2017Televizyon
Tutsak dizisi oyuncuları kimdirTutsak dizisinin konusu nedir

Tutsak dizisi oyuncuları kimdir?Tutsak dizisinin konusu nedir?

Tutsak dizisi oyuncuları, diziyi izleyecek olan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Başrollerinde Pamir Pekin, Gülper Özdemir gibi deneyimli isimlerin yer aldığı Tutsak dizisi, oyuncuları ve konusu ile dikkat çekti. İşte, eşi tarafından bir evin içerisine kapatılan ve orada yaşam mücadelesi veren bir kadının karşı komşusu tarafından kurtarılma öyküsünün anlatıldığı Tutsak dizisi oyuncuları ve konusu hakkında detaylı bilgiler

19.09.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayın tarihi belli oldu - İşte fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayın tarihi belli oldu - İşte fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni yayın dönemine hareketli bir giriş yaptı. Dizinin yeni sezon öncesinde ekrana gelen fragmanlar izleyicinin beğenisine sunulurken, dizinin yayın tarihi de belli oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon fragmanlarında Hızır ve Meryem'in sahneleri merakla bekleniyordu fakat ortaya çıkan eski sevgili kafaları karıştırdı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ne zaman başlıyor? İşte dizinin yeni sezona başlayacağı tarih ve yayınlanan fragmanlar

28.09.2016Kelebek
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde neler yaşanacak İşte 40. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde neler yaşanacak? İşte 40. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölüm fragmanıyla birlikte dizi yayınlanacak yeni bölümü ile sezon finali yapacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı oldukça farklı bir tarzda izleyiciler ile buluştu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölüm fragmanında son bölümde yaşanan olayların hiç biri yer almadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölümde Alparslan ve Davut'un görüşmesinde ise ortaya çıkan sürpriz gerçekler taşları yerinden oynatır. İşte dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar ve 40. bölüm fragmanı

14.06.2016Kelebek
Yunus Emre 44. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yunus Emre 44. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yunus Emre dizisi 43. yeni bölümüyle dün akşam TRT 1 ekranlarındaydı. Sevilen dizi Yunus Emre Aşkın Yolculuğu’nda kendi dergahını kuran Molla Kasım Âdem Efendi’nin yazdıklarından, gizli bilgileri öğrendi. Öğrendiği bu yazılar ortalığı karıştırdı. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinin yeni bölümünde Yunus'un evlat sevgisi gözlerinden okundu. Merak edilen konuysa Yunus Emre 44. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacağı. Yunus Emre 43. bölümde yaşananlar ve gelecek bölümden kesitler sizlerle.

16.05.2016Gündem
Yunus Emre 41. yeni bölümüyle bu akşam TRT 1de | Fragman izle

Yunus Emre 41. yeni bölümüyle bu akşam TRT 1'de! | Fragman izle

Sevilerek izlenen Yunus Emre dizisi 41. yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında. Yayına başladığı ilk günden beri ilgiyle izlenen Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinin 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinin yeni bölümünde Yunus'un başına neler gelecek?

25.04.2016Kelebek
Somuncu Baba Aşkın Sırrı filminin galası yapıldı

Somuncu Baba Aşkın Sırrı filminin galası yapıldı

“Somuncu Baba Aşkın Sırrı” filminin Aksaray galası, Aksaray Belediyesi'nin katkıları ile yapıldı. Film Anadolu'da Somuncu Baba adıyla tanınan büyük düşünür Şeyh Hamid-i Veli'nin sırlarla dolu hayat yolculuğunu ve İlahi Aşk'ı arama serüvenini ilgi çekici bir yol hikayesi ile anlatmaktadır. İşte; Somuncu Baba Aşkın Sırrı fragmanı izle.

23.03.2016Keyif
Yunus Emre Aşkın Sesi - Fragman

Yunus Emre Aşkın Sesi - Fragman

'Fetih 1453' filminde Fatih Sultan Mehmet'i canlandıran Devrim Evin'i bu kez Yunus Emre olarak karşımızda.

10.01.2014Ekran

Yazar Sonuçları

Türk sineması küresel oyuncu olacak

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, perşembe gecesi Meclis’ten geçen yeni sinema yasasında en çok emeği olan isimlerden... Geçen dönem Kültür Bakanlığı yardımcılığı yapan, 28 yıl sonra gerçekleşen Kültür Şurası’nın mimarı olan Yayman’la Meclis’te buluştuk ve sıcağı sıcağına yeni sinema yasasını konuştuk.

20.01.2019