MENÜ

Yumruklu Saldırı

Yumruklu Saldırı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yumruklu Saldırı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 226 Yumruklu Saldırı haberi bulunmuştur.

Yumruklu Saldırı Haberleri

Aladağda duruşma bitiminde yumruklu saldırı

Aladağ'da duruşma bitiminde yumruklu saldırı

Adana'nın Aladağ ilçesinde Süleymancılara ait öğrenci yurdunda 11'i çocuk 12 kişinin can vermesine ilişkin yedi sanıklı dava bugün Kozan'da görülmeye başlandı. Yedi tutuklu sanık, Adana Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi'nin suçlu olduğunu iddia etti. Pencereden atlayarak kurtulan dört kız öğrenci ise yangın merdivenine açılan kapıların kilitli olduğu için pencereden atladıklarını söyledi. Faciada bir kızını kaybeden anne Teslime Aydoğdu ise tarikat üyelerinin şikayetten vazgeçmeleri için kendilerine para teklif ettiğini ve baskı kurduğunu söyledi. Duruşma bitiminde bir grup sanık yakını, adliye önünde pankart açan aile yakınlarına saldırarak, yumruk attı.Bunun üzerine aileler basın açıklaması yaparak can güvenliklerinin olmadığını söyledi.

30.5.2017Haber
Aladağda duruşma bitiminde yumruklu saldırı

Aladağ'da duruşma bitiminde yumruklu saldırı

Adana’nın Aladağ ilçesinde Süleymancılara ait öğrenci yurdunda 11’i çocuk 12 kişinin can vermesine ilişkin yedi sanıklı dava bugün Kozan’da görülmeye başlandı. Yedi tutuklu sanık, Adana Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nin suçlu olduğunu iddia etti. Pencereden atlayarak kurtulan dört kız öğrenci ise yangın merdivenine açılan kapıların kilitli olduğu için pencereden atladıklarını söyledi. Faciada bir kızını kaybeden anne Teslime Aydoğdu ise tarikat üyelerinin şikayetten vazgeçmeleri için kendilerine para teklif ettiğini ve baskı kurduğunu söyledi. Duruşma bitiminde bir grup sanık yakını, adliye önünde pankart açan aile yakınlarına saldırarak, yumruk attı. Bunun üzerine aileler basın açıklaması yaparak can güvenliklerinin olmadığını söyledi.

30.5.2017Gündem
Edirne Belediye Başkanı Gürkan’a yumartalı yumruklu saldırı (2)

Edirne Belediye Başkanı Gürkan’a 'yumartalı yumruklu' saldırı (2)

Edirne Belediye Başkanı Gürkan’a 'yumartalı yumruklu' saldırı (2)

14.5.2017Edirne
Edirne Belediye Başkanı Gürkan’a yumartalı yumruklu saldırı

Edirne Belediye Başkanı Gürkan’a 'yumartalı yumruklu' saldırı

Edirne Belediye Başkanı Gürkan’a 'yumartalı yumruklu' saldırı

14.5.2017Edirne
CHP Kayseri İl Başkanı: Terörü kim yapmışsa, kim yaptırmışsa, Allah belasını versin

CHP Kayseri İl Başkanı: Terörü kim yapmışsa, kim yaptırmışsa, Allah belasını versin

CHP Kayseri İl Başkanı: Terörü kim yapmışsa, kim yaptırmışsa, Allah belasını versin

13.12.2016Kayseri
Sigara içen gence yumruklu saldırı

Sigara içen gence yumruklu saldırı

Sigara içen gence yumruklu saldırı

4.7.2016İstanbul
Boluda internet haber sitesi sahibine yumruklu saldırı

Bolu'da internet haber sitesi sahibine yumruklu saldırı

Bolu'da internet haber sitesi sahibine yumruklu saldırı

7.6.2016Bolu

Şehit cenazesinde CHP’li vekile yumruklu saldırı!

CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Edremit ilçesinde toprağa verilen şehit Uzman Çavuş Özcan Özdilli’nin cenazesinde yumruklu saldırıya uğradı.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'da partisine mensup kişilere yönelik saldırıların bir an önce aydınlatılmasını istedi.

4.4.2016Gündem
Yaşlı adama yumruklu saldırı

Yaşlı adama yumruklu saldırı

ABD, Oregon'da otobüs durağında bekleyen evsiz olan 54 yaşındaki adama yumruklu saldırı kameraya yansıdı. Kimliği açıklanmayan genç yolun karşısında durakta bekleyen yaşlı adamın yanına gelerek yumruk atıp kaçtı. Olayın neden kaynaklandığına dair herhangi bir açıklama yapılmazken, yaşlı adamın çenesi kırıldı.

30.3.2016Haber
Düzce takipte

Düzce takipte

Düzce CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan’ın evine giderken aracı durdurularak ‘Osmanlı Torunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ üyesi olduğu belirtilen kişilerce darp edilmesinin ardından CHP yönetimi, Grup Başkanvekili Levent Gök başkanlığındaki bir milletvekili heyetini Düzce’ye gönderiyor.

27.3.2016Gündem
CHP Düzce İl Başkanına yumruklu saldırı

CHP Düzce İl Başkanı'na yumruklu saldırı

Derdin köyünde HES eylemine katılan CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, 2 kişinin yumruklu saldırısına uğradı.Olay, Düzce Merkez’de bulunan Şıralık Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, Derdin köyünde köylülerin HES eylemine katılan Tozan, eylemin ardından Düzce'ye dönerken evine yakın bir mevkide kendisinin takip eden 81 BD 228 plakalı otomobil, Zekeriya Tozan'ın aracına arkadan çarptı. Araçtan inen 2 kişi, çarpmanın etkisiyle ne olduğunu öğrenmek için araçtan inen CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan’a saldırdı.Saldırının olduğu bölgede bir alışveriş merkezinin güvelik kamerası tarafından an be an görüntülenen saldırı sonrası, polis eşkalleri belirlenen saldırganları kısa süre içinde yakalayarak, ifadeleri alınmak üzere Osman Çatana Polis Merkezine götürdü. Saldırganlardan şikayetçi olmak ve ifade vermek üzere Osman Çatana Polis Merkezi’ne gelen CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan yaptığı açıklamada, “Önce biri arkadan arabama vurdu basit bir kaza süsü vererek beni durdurmak için. Aşağı indim arkadaşlar ne oluyor dediğimde, 'sen vatan hainisin' diyerek saldırıya uğradım, 2 kişi tarafından darp edildim. Bu siyasi bir saldırıdır” dedi. Zekeriya Tozan, kendisini bekleyen az sayıdaki partili ile görüşerek merkeze girdi.

26.3.2016Haber
CHP Düzce İl Başkanına yumruklu saldırı

CHP Düzce İl Başkanı'na yumruklu saldırı

CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan, otomobiliyle evine giderken önünü başka bir otomobil ile kesen Cengiz D. ve Cemal Ü. tarafından dövüldü. 2 kişi gözaltına alınırken, Osmanlı Torunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsa Üçüncü, dayak anına ilişkin videoyu, ’Düzce’de hain, ajan, vatana ihanet eden CHP İl Başkanını istemiyoruz’ notuyla Facebook hesabında paylaştı.

26.3.2016Gündem
İspanya siyasetinde yeni dönem

İspanya siyasetinde yeni dönem

Ekonomik krizin gölgesindeki İspanya’da dünkü genel seçimlerde Başbakan Mariano Rajoy’un liderliğindeki Halk Partisi (PP) büyük kan kaybederken, sosyalist Podemos güçlü bir çıkış yakaladı.

20.12.2015Dünya
İspanya sandık başında

İspanya sandık başında

İspanya'da iki partili sistemin devam edip etmeyeceği açısından önem taşıyan genel seçimde iddialı liderler oylarını kullandı.

20.12.2015Dünya
İspanyol Başbakana yumruklu saldırı

İspanyol Başbakan'a yumruklu saldırı

İspanya Başbakanı Mariano Rajoy, seçim kampanyasındayumruklu saldırıya uğradı. Pontevedra kentindeki bir etkinliğe katılan 60 yaşındakiRajoy’la fotoğraf çektirmek için yaklaşan saldırgan, İspanyol Başbakan’ınyüzüne yumruk atarak, gözlüğünü kırdı. Güvenlik güçleri tarafındananından müdahale edilen gencin kelepçelenerek gözaltına alınmadan öncepolislerden birine daha vurduğu belirtildi. Vatandaşlarıselamlama ve fotoğraf çektirme yürüyüşüne gözlüksüz devam eden Başbakan MarianoRajoy, alkışlar eşliğinde A Coruna kentine doğru yola çıktı.

17.12.2015Haber
İspanya Başbakanına yumruklu saldırı

İspanya Başbakanı'na yumruklu saldırı

İspanya Başbakanı Mariano Rajoy, seçim kampanyasında yumruklu saldırıya uğradı.

16.12.2015Dünya
Kırkpınar er meydanında yumruklar konuştu

Kırkpınar er meydanında yumruklar konuştu

654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne 2013 yılı başpehlivanı İsmail Balaban'ın başaltı kategorisinde mücadele eden ikiz kardeşi Turan Balaban'a, rakibinin antrenörü tarafından er meydanında yumruklu saldırı yapıldı. Cihan

26.7.2015Haber
HDPye 5 ayda 70 saldırı oldu, bugün çifte bomba patladı

HDP'ye 5 ayda 70 saldırı oldu, bugün çifte bomba patladı

SEÇİMLERE kısa süre kala HDP merkez, seçim bürosu, stant ve araçlarına yönelik sayısı ve dozu artan saldırılar; Adana ve Mersin’deki bombalamalarla tavan yaptı.

18.5.2015Gündem
Otobüs şoförüne yumruklu saldırı

Otobüs şoförüne yumruklu saldırı

İstanbul’da bir halk otobüsü şoförü “arabamızaçarptın” diyen iki kişinin saldırısına uğradı. Yumruklu saldırı,otobüsün güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Olay, geçtiğimizgünlerde bir halk otobüsünde akşam saatlerinde meydana geldi.Alınan bilgiye göre, halk otobüsü sürücüsü yol güzergahında ilerlerkenyolcu durağında durdu. Bu sırada arkadan gelen bir şahıs, otobüsşoförüyle kendi aracına çarptığını gerekçe göstererek tartışmayabaşladı. Sözlü tartışma sırasında arabaya koşan şahıs polisi ararken,otobüs şoförü ise hareket etmeye başladı. Bu sırada dışarıda bekleyenbir adam koşarak otobüse binip, şoföre saldırmaya başladı. Otobüsüdurduran sürücü, kendini korumaya çalışırken diğer şahıs da şoföresaldırmaya başladı. Bir anda iki kişinin saldırısına uğrayan sürücü,kendini korumaya çalışırken kavga, yolcuların araya girmesiyle sonaerdi.Olay anı, otobüs içerisinde bulunan güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

13.3.2015Haber
Serbest bırakma bu ayıbı örtemez

Serbest bırakma bu ayıbı örtemez

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 16 yaşındaki liseli M.E.A.’nın ‘Cumhurbaşkanı’na hakaret’ten tutuklanıp dün serbest kalmasına ilişkin, “Hapse atılması bizim kaldıracağımız bir olay değildir. Serbest bırakılması bu acımızı dindirmez, bu ayıbın da üstünü örtemez” dedi.

26.12.2014Gündem
Kılıçdaroğluna yumruk atan saldırgana yakalama kararı

Kılıçdaroğlu'na yumruk atan saldırgana yakalama kararı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na TBMM'deki yumruklu saldırı olayıyla ilgili sanık Orhan Övet hakkında açılan davanın görülmesine başlandı. Övet, hakkında yakalama kararı çıkartıldı

9.12.2014Gündem
BBC muhabirine İsrailli adamdan yumruklu saldırı

BBC muhabirine İsrailli adamdan yumruklu saldırı

BBC Arapça muhabiri Firas Hatib, İsrail'den yaptığı canlı yayın sırasında Gazze'de gerçekleştirilen katliamı aktarırken İsrailli bir adam tarafından saldırıya uğradı. Hatib, soğukkanlılığını koruyarak toparlanıp yayına devam etti.

23.7.2014Diğer Videolar
Canlı yayında BBC muhabirine yumruklu saldırı

Canlı yayında BBC muhabirine yumruklu saldırı

BBC Arapça muhabiri Firas Hatib, İsrail’in Gazze’de gerçekleştirdiği katliamı canlı yayında anlatırken yumruklu saldırıya uğradı. Hatib saldırya rağmen haberini sunamya devam etti.

23.7.2014Haber
G.Saray bizim için yok hükmündedir

G.Saray bizim için yok hükmündedir

Salondaki gerginlik sonrası F.Bahçe, “G.Saray yöneticilerinin son terbiyesizliğini unutmayacak olmakla birlikte, kendileriyle hiçbir platformda ortak paydada buluşmayacağımızın bilinmesini isteriz” dedi.

6.5.2014Futbol
G.Saraydan Fenerbahçeye jet cevap

G.Saray'dan Fenerbahçe'ye jet cevap

TKBL final serisi son maçında Galatasaray Odeabank - Fenerbahçe mücadelesindeki olaylar nedeniyle bugün Fenerbahçe'den çok sert bir açıklama gelmişti. Sarı lacviertlilerin bu açıklamasına Galatasaray'dan cevap gecikmedi...

6.5.2014Futbol
AK Partili başkana yumruklu saldırı

AK Partili başkana yumruklu saldırı

Rize’nin Çayeli İlçesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen ile şoförü Hasan Esmen, 10 kişilik bir grubun yumruklu saldırısı sonucu yaralandı.

18.4.2014Gündem
Hayırlı iş, ‘Şarlatan’a devam

Hayırlı iş, ‘Şarlatan’a devam

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dünkü grup toplantısında kendisine dava açan işadamı Reza Zarrab’a iki defa daha “Şarlatan” dedi.

15.4.2014Gündem
Bahçeliye yumruk önlemi

Bahçeli'ye yumruk önlemi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Meclis grup toplantısında konuştu. Bahçeli'ye yaklaşık 10 koruma eşlik etti. Geçen hafta Kemal Kılıçdaroğlu'nun uğradığı yumruklu saldırı sonrası bugün Bahçeli'ye korumalar özel güvenlik önlemleri aldı. Bahçeli, konuşmasında AK Parti'den istifa eden eski Bakan İdris Naim Şahin için ''AKP hükümetleri içerisinde gelmiş geçmiş en başarılı, en şahsiyetli bakan'' demesi dikkat çekti.

15.4.2014Gündem
Kılıçdaroğlundan yumruklu saldırı açıklaması

Kılıçdaroğlu'ndan 'yumruklu saldırı' açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yumruklu saldırının ardından gelen destek ve geçmiş olsun mesajları üzerine yayımladığı teşekkür mesajında, "Bana atılan yumruklar kurup yeşerttiğimiz ve eksiksiz kurumlaştırmak istediğimiz cumhuriyetimizedir. Meclis'ten savrulan yumruklar, kararlılıkla savunduğumuz insan hak ve özgürlüklerinedir, ulusal birliğimizedir, özgür yaşamımızadır, barışadır ve kardeşliğimizedir" ifadelerini kullandı.

14.4.2014Gündem
Orhan Övetin yeni görüntüleri ortaya çıktı

Orhan Övet'in yeni görüntüleri ortaya çıktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na grup toplantısına gittiği sırada koridorda yumruk atarak saldırıda bulunan Orhan Övet’in TBMM yerleşkesinde dolaşırken çeşitli güvenlik kameralarına yansıyan yeni görüntüleri ortaya çıktı.

10.4.2014Gündem
O Saldırı Başbakana yapılmış olsaydı

'O Saldırı Başbakan'a yapılmış olsaydı'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan yumruklu saldırı ve meclis güvenliğine ilişkin, Meclis İdare Amiri Malik Ecder Özdemir, CNN Türk’te yayınlanan 5N1K programına konuk olarak Gazeteci Cüneyt Özdemir’in sorularını yanıtladı.

9.4.2014Haber
O saldırı Başbakana yapılmış olsaydı

O saldırı Başbakan'a yapılmış olsaydı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan yumruklu saldırı ve meclis güvenliğine ilişkin, Meclis İdare Amiri Malik Ecder Özdemir, CNN Türk’te yayınlanan 5N1K programına konuk olarak Gazeteci Cüneyt Özdemir’in sorularını yanıtladı.

9.4.2014Gündem
CHPli Oran: Saldırgana referans olan var mıdır

CHP'li Oran: Saldırgana referans olan var mıdır?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, dün Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM'de uğradığı yumruklu saldırı sonrası 3 ayrı soru önergesi verdi.

9.4.2014Gündem
Hüseyin Çelikten flaş tweet

Hüseyin Çelik'ten flaş tweet

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yumruk atan saldırganın AK Parti üyesi olduğunu ve olaydan sonra ihraç edildiğini açıkladı.

9.4.2014Gündem
Kadıköye 2 kadın Başkan Yardımcısı

Kadıköy'e 2 kadın Başkan Yardımcısı

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, 2'sini belediye başkan yardımcısı olarak görevlendirdiği 13 kadın meclis üyesini tanıttı. Başkan Nuhoğlu, Bingöl'de AK Parti'den belediye meclis üyesi seçilen Nurten Ertuğrul'un görev verilmeyeceği için istifasıyla ilgili olarak da "Kadın adayın hem seçilmesi hem de belediye başkanlığı yardımcılığı görevinde sırf kadın olduğu için bulundurulmaması bu çağda hiç konuşulmaması gereken bir şey" dedi.

9.4.2014Gündem
Saldırgan: Şikayetçiyim

Saldırgan: Şikayetçiyim

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na saldıran Orhan Övet’in ifadesinde ''Kılıçdaroğlu’nun görüşlerini beğenmediğim için yumruk attım'' dediği öğrenildi. Ayrıca Övet'in kendisini tokatlayan vekillerden şikayetçi olduğu da belirtildi.

9.4.2014Gündem
CHPli Demirçalı: Gökçekin ifadesi alınsın

CHP'li Demirçalı: Gökçek'in ifadesi alınsın

CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na TBMM'de düzenlenen saldırı ile ilgili Melih Gökçek'in ifadesinin alınmasını istedi, gerekçe olarak da seçimler öncesi sosyal medyadaki ve televizyon kanallarındaki açıklamalarını gösterdi.

9.4.2014Gündem
Benim bebem dolduruşa geldi

'Benim bebem dolduruşa geldi'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırıda bulunan Orhan Övet'in annesi Vesile Övet, "Ben çok üzgünüm. Kılıçdaroğlu'ndan, ailesinden çok özür dilerim. Benim bebem dolduruşa geldi" dedi.

9.4.2014Gündem
Mecliste 4 eski bakanın soruşturma önergeleri okundu

Meclis'te 4 eski bakanın soruşturma önergeleri okundu

TBMM Genel Kurulu'nda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan yumruklu saldırı kınandı.

8.4.2014Gündem
YUMRUKLU SALDIRI ANI KAMERADA

YUMRUKLU SALDIRI ANI KAMERADA

Kılıçdaroğlu grup toplantısına girerken, BDP’lilerle el sıkıştığı anda bir şahsın yumruklu saldırısına uğradı. BDP’li milletvekili Altan Tan ile selamlaşmasının ardından aradan bir şahıs Kemal Kılıçdaroğlu'na doğru yürüyerek yumruk attı.

8.4.2014Haber
Saldırgan muayene edildi terörle mücadeleye götürüldü

Saldırgan muayene edildi terörle mücadeleye götürüldü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na TBMM'de yumruklu saldırıda bulunan Orhan Ö. gözaltına alındı. Saldırı sonrası partililerin tepkisini çeken Orhan Ö. muayene edildi. Bu arada Orhan Ö.'nün Facebook'ta nişanlı göründüğü, nüfusta evli olduğu ve bir çocuğu olduğu öğrenildi.

8.4.2014Gündem
HÜRRİYET TV 8 NİSAN 2014 HABERLERİ

HÜRRİYET TV 8 NİSAN 2014 HABERLERİ

*Hürriyet.com.tr'ye büyük onur*iPhone'umu bul uygulamasını kullananlar dikkat*Cep telefonu ışığındaki tehlike*Fenerbahçe 3-0 hükmen galip sayıldı*İstanbulular 14 saat susuz kalacak *Palalı saldırgana yakalama kararı*Süleyman Aslan Ziraat'in yönetiminde*Adana'da operasyon: 9 polis gözaltında*Başbakan Erdoğan'dan önemli açıklamalar*Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırıBülten Editörü: Sevde Eğribacak - Kamera: Mertcan ŞENER – Kurgu: Sezgin ÇIVGINOĞLU

8.4.2014Diğer Videolar
Türk siyasetindeki yumruklu saldırı örnekleri

Türk siyasetindeki yumruklu saldırı örnekleri

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün partisinin grup toplantısına giderken TBMM kulisinde yumruklu saldırıya uğradı. Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı Türk siyasetinde ilk değil. İşte, siyasetçilerin maruz kaldığı yumruklu saldırılar;

8.4.2014Gündem
Sardırganın polis tarafından kaçırılma anı

Sardırganın polis tarafından kaçırılma anı

Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı sonrası polis saldırganı otoparka götürerek orada ekip aracının gelmesini bekledi. Bu sırada CHP'li diğer üyeler sadırgana ulaşmak istedi fakat polis izin vermedi. Polis daha sonra saldırganı ekip otosuna bindirerek otoparktan uzaklaştırdı.

8.4.2014Haber
Kılıçdaroğlu saldırı sonrası grup toplantısında konuştu

Kılıçdaroğlu saldırı sonrası grup toplantısında konuştu

CHP Grup salonu girişinde yumruklu saldırıya uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.

8.4.2014Gündem
Kılıçdaroğluna yumruklu saldırı

Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Meclis'te yumruklu saldırıda bulunuldu. Saldırı anı saniye saniye kameralara yansıdı.

8.4.2014Gündem
Kılıçdaroğluna yumruklu saldırı

Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Meclis'te yumruklu saldırıda bulunuldu. Kılıçdaroğlu 4 yumruk darbesi ve saldırı sırasında gözlüğü kırıldı.Kamera: Ümit Çetin -Ankara

8.4.2014Haber
Gazeteciler hedefteydi

Gazeteciler hedefteydi

İstanbul’da Burakcan Karamanoğlu’nun cenazesi sırasında, Ankara da ise Berkin Elvan için düzenlenen eylemde gazeteciler hedefteydi.

14.3.2014Gündem
Göstericilerden gazetecilere tepki

Göstericilerden gazetecilere tepki

Burakcan Karamanoğlu'nun cenaze töreni sırasında Piyale Paşa Caddesi üzerinde yürümek isteyen grubun önünü polisler kesti. Grup daha sonra yaya geçidi üzerinde çekim yapan gazetecilere taş attı. Daha sonra bir gösterici çekim yapan gazeteciye yumruklarla saldırdı. Olay büyümeden polis müdahale ederek ortalığı yatıştırdı.

14.3.2014Gündem

Yazar Sonuçları

Yumruk olayının tesellisi

Yumruk olayının tesellisi

RÖVANŞİST çığlıklar duymadık, AK Parti tribünlerinden ‘Oh olsun’ sesleri yükselmedi, bir yumruklu saldırının karşısına başka bir yumruklu saldırı konmadı...

10.4.2014Akif BEKİ