MENÜ

Yükselen Burç

Yükselen Burç ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yükselen Burç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yükselen Burç haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 408 Yükselen Burç haberi bulunmuştur.

Yükselen Burç Haberleri

Değişimin lideri seçildi

Değişimin lideri seçildi

Türkiye'nin burcu Akrep. Yapılan son seçim ise yine Güneş Akrep burcundayken yapıldı. Üstelik Türkiye Cumhuriyeti'nin yıldız haritasında sürprizler gezegeni Uranüs'ün etkisiyle sürpriz bir biçimde gerçekleşti.

7.11.2002Gündem
Astroloğuna sormadan sen bir hiçsin

Astroloğuna sormadan sen bir hiçsin

Yıldız falları Avrupa ve Amerika'da tam bir çılgınlık halinde. Amerika'da 70 milyon insan güne falını okuyarak başlıyor. Astroloji kitapları 10-12 dile çevriliyor ve 60 milyon satıyor. İnternette 3 milyonun üzerinde fal adresi var. Popüler sitelere yılda 120 milyon ziyaretçi giriyor.

28.12.2002Gündem
İlişkinizde sizi neler bekliyor

İlişkinizde sizi neler bekliyor?

Mutlu bir evliliğin ya da birlikte yaşamanın formülü nedir? İdeal eşinizi ya da sevgilinizi seçerken burcunuz sizi nasıl etkiliyor? R. Hakan Kırkoğlu astrolojik haritalardan yola çıkarak ilişkinizi analiz ediyor.

27.07.2004Aşk
Zikir reiki ve yoga gibi şifa verici teknik

Zikir reiki ve yoga gibi şifa verici teknik

Doktor Ender Saraç’ın iki hafta önce piyasaya çıkan "Ruhsal Gelişim ve Kader" kitabının sadece kapağını gören bir kaç arkadaşım "uçmuş!" yorumu yaptı. Kitabın bu yorumu almasının bir nedeni kapağındaki alt başlık: Hiçbirimiz boşuna yaratılmadık.

9.02.2007Kelebek
Yıldız falcıları  ne kadar doğru söyler

Yıldız falcıları ne kadar doğru söyler

Burçlara, fallara göre hayatını yorumlayan, yönlendiren insanlara kötü bir haberimiz var. Fallar ne kadar doğru çıkar, gezegenlerle burçların ilişkisi nedir? İşte bu soruların cevabını Prof. Dr. Cengiz Yalçın yazıyor.

17.05.2007Gündem
Astro-Evlerin anlamı

Astro-Evler'in anlamı

Eğer biraz Astroloji ile ilgiliyseniz, Ev sözcüğü ile çok sık karşılaşırsınız. Evler, Yıldız Haritası'nın yani Horoskop'un temelini oluştururlar. Aşağıdaki bilgiler okurlarımızın, Astroloji bilgisini takviye edeceği gibi, hiç bilmeyenleri de bir Astroloji dergisini izleyebilmeleri için hazırlayacaktır.

18.07.2007Astroloji

Yazar Sonuçları

Sert tartışmalar ve ufak kazalar

Astrolojik açıdan gerilimli bir gün. İkizler burcunda dolaşan Ay, Merkür ile Pluto arasındaki zıt etkileşimi tetikliyor.

16.06.2004

Aslan burcu etkileri baskınlaşıyor

Bugün Güneş Aslan burcunda parlamaya başlayacak. Öğlene kadar Yengeç burcunda kalan Güneş, öğleden sonra Aslan burcuna geçiyor.

21.07.2004

Duygular atakta

Bugün öğle saatlerinde Ay Akrep burcuna giriyor ve Kova burcundaki Merkür’ü tetikliyor.

31.01.2005

Duygular aniden değişecek

Felsefeyi sembolize eden Jüpiter Mars ve Satürn’ün sert etkisiyle yaşam felsefenizi gözden geçirmenize neden olacak olayların meydana geleceğini işaret ediyor.

1.03.2005

Parasal konularda gelişme var

Hayal gücü gerektiren konularla ilgili çalışmalar yapmak için uygun bir gün. Hayal gibi gözüken projeler gerçeğe dönüşebilir.

3.05.2005

Sabırsız duygulara karşı dikkat

Güne keyifli başlayacağınızı ve isteklerinizi güzel biçimde ortaya koyacağınızı işaret eden gökyüzünün bu konumu kararlı çalışmalar yapabileceğinizi işaret ediyor.

8.05.2005

Mart ayı nasıl geçecek

2006 yılının en gerilimli dönemine giriyoruz. Mart ayı Balık Burcunun 26 derecesinde geri giden Merkür ile başlıyor ve bu hareketi ayın 25’ine kadar sürüyor.

27.02.2006

Mektuplar

RUMUZ: CANANYükselen burcunuz Başak.

1.03.2006

Ay Tutulması meydana geliyor

Sabaha karşı 01.15’te Ay Tutulması meydana geliyor. Bilinçaltını sembolize eden Ay, benliğin karanlık kısmını, davranışların altındaki gizli dürtüleri ve nedeni anlaşılamayan istekleri yönetiyor.

13.03.2006

Güneş Tutulması meditasyonu

Jeofizikçiler de Ay’ın önemini kavradılar. Geçen gün Jeofizik Mühendisleri Odası’nın Kadıköy Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlediği "Güneş Tutulması Depreme Neden Olur mu?" adlı panelde Doç. Dr Oğuz Gündoğdu, Ay’ın önemini vurgulamıştı.

28.03.2006

Yükselen burç nedir

Daima yükselen burcun ne olduğu merak edilir ve öğrenmek için doğum saati gerektiğinden başka bir şey bilinmez.

19.05.2006

Ay tutulması meydana geliyor

Bu yılın ilk Ay tutulması Türkiye’den izlenecek.

27.02.2007

Mektuplar

* RUMUZ: Yükselen BurçEn doğru yükselen burcunuzu öğrenmek istemişsiniz. 02.35 olarak belirttiğiniz doğum saati doğruysa Yükselen Burcunuz 41 dakika ile İkizler burcuna giriyor.

2.04.2007

Yetenekler ön planda

Son derece ilginç gelişmelerin meydana geleceğini işaret eden gökyüzünün konumu, gizli yeteneklerin ortaya çıkacağını ve bilinçaltını derinden etkileyeceğini gösteriyor.

2.05.2007

Yükselen burç aslan

Biliyorsunuz her zaman günlük burç yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun o günkü yorumunu da okumanız gerektiğini özellikle hatırlatıyorum.

24.07.2007