MENÜ

Yükselen Burç

Yükselen Burç ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yükselen Burç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yükselen Burç haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 408 Yükselen Burç haberi bulunmuştur.

Yükselen Burç Haberleri

Yay Burcu 2019 Yıllık Burç Yorumu

Yay Burcu 2019 Yıllık Burç Yorumu

Yay burcu 2019 yıllık burç yorumlarını okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın yay burcunun 2019 yıllık burç yorumlarını açıkladı!

25.12.2018Astro Gündem
Koç Burcu 2019 Yıllık Burç Yorumu

Koç Burcu 2019 Yıllık Burç Yorumu

Koç burcu 2019 yıllık burç yorumlarını okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın koç burcunun 2019 yıllık burç yorumlarını açıkladı! 2019 yılı Mart ayında çılgın ve asi değişimlerin gezegeni Uranüs artık Koç burcundan ayrılıyor.

17.12.2018Astro Gündem
7 Aralık Yay Burcunda Yeni Ay Gerçekleşti İşte Etkileri...

7 Aralık Yay Burcunda Yeni Ay Gerçekleşti! İşte Etkileri...

Yine geldik bir gökyüzü etkinliğine daha diyebilirsiniz. Evet, bitmiyordu ve bitmeyecekti çünkü dünya dönüyordu ve yaşam bizim dışımızda da asla durmayıp akıp gidiyordu. Astrolog Aygül Aydın 7 Aralık Yay burcunda gerçekleşen yeni ayın etkilerini açıkladı.

4.12.2018Astro Gündem
Jüpiter Yay Burcuna Geçti

Jüpiter Yay Burcuna Geçti

Geleneksel astrolojide Jüpiter gezegenini bizler “Büyük fayda” olarak tanımlarız ve genelde yaptığımız deneysel etkiler sonucunda neredeyse her zaman olumlu kabul etmişizdir. Astrolog Aygül Aydın Jüpiter'in Yay burcuna geçişinin etkilerini yazdı...

9.11.2018Astro Gündem
Alaiye Kalesi (Alanya Kalesi) nerede İşte Alaiye Kalesinin tarihi

Alaiye Kalesi (Alanya Kalesi) nerede? İşte Alaiye Kalesi'nin tarihi

Alaiye Kalesi'nin nerede olduğu yüz binlerce vatandaş tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Antalya'nın Alanya ilçesinde yer alan Alanya Kalesi bu bölgenin simgeleri arasında yer alıyor. Peki, Alaiye Kalesi (Alanya Kalesi) nerede? İşte Alaiye Kalesi'nin tarihi

1.05.2018Gündem
Dubai ve Doha arasındaki 7 fark

Dubai ve Doha arasındaki 7 fark

Dubai ve Doha’nın o kadar çok ortak görsel özelliği var ki! Turkuaz suların etrafında yükselen gökdelenler, hareketli şehir merkezleri, gösterişli alışveriş merkezleri, gürültülü inşaat alanları, İstanbul’u mumla aratan trafiği ve bir anda her şeyden uzaklaşıp hiçlik hissine düştüğünüz çölleri... İşte size ikisi arasındaki yedi fark…

27.04.2018Seyahat
Yeni başlayanlar için Dubai

Yeni başlayanlar için Dubai

Memlekette kar boran varken Dubai Çölü'nde safari yapıp bedevi gibi dolaştım. Dünyanın en büyük gökdeleninin ve AVM’sinin olduğu Dubai'de lüksün, mimarinin ve alışverişin içinde kayboldum. Basra Körfezi’nde denize girip doyasıya yüzdüm... Tüm bunlar Dubai'de oldu. İşte içinize tam da şu sıralar içinizi ısıtacak bir öneri Dubai...

13.01.2017Seyahat
Merkür Oğlak Burcunda Geri Harekete Geçiyor

Merkür Oğlak Burcunda Geri Harekete Geçiyor!

Merkür bugünden itibaren ve 8 Ocak’a kadar Oğlak burcunda geri harekete geçiyor.. Peki bu durum burcunuzu nasıl etkileyecek?

19.12.2016Astro Gündem
Oğlak Burcu - Aylık

Oğlak Burcu - Aylık

22 Aralık - 20 Ocak

21.10.2016Oğlak
Başak burcunda gergin güneş tutulması

Başak burcunda gergin güneş tutulması

Bu hafta meydana gelecek Güneş Tutulması bu etkilerin hızını arttırıp 6 aya yayılmasına neden oluyor.

29.08.2016Astroloji
Yay Burcundaki Dolunay Bizi Nasıl Etkileyecek

Yay Burcundaki Dolunay Bizi Nasıl Etkileyecek?

İlişkilerde kutuplaşmalar! Ani tepkilere bağlı tehlikeli sonuçlar! Uzman Astrolog Niobe Aslı Temel yay burcundaki dolunayın burçlara etkisini açıklıyor...

23.05.2016Astro Gündem
Günlük burç yorumları | 4 Mayıs Çarşamba

Günlük burç yorumları | 4 Mayıs Çarşamba

Bugün burcunuz sizi nasıl etkileyecek? Yeni Ay'ın etkisi burçları nasıl değiştirecek? Mayıs ayı doğumlu Boğa burçlarını kendi ayında neler bekliyor? 4 Mayıs Çarşamba günü burç yorumlarınızda aşk, iş ve sosyal hayatınızda neler yazıyor? Uzman Astrolog Niobe Aslı Temel sizin için burçlarınızı yorumluyor.

4.05.2016Kelebek
AKREP BURCUNDA DOLUNAY HAFTASI

AKREP BURCUNDA DOLUNAY HAFTASI

Dolunay zamanları sonlanma ve sonuçlanma enerjileri içerir.

18.04.2016Burçlar
Günün genel atmosferi

Günün genel atmosferi

Sosyal anlamda hareketliyiz.Grup aktiviteleri veya ekip çalışmalarında başarı elde edebiliriz.

25.02.2016Burçlar
Bu Hafta Meydana Gelen Dolunayın Etkileri

Bu Hafta Meydana Gelen Dolunayın Etkileri

Bu hafta meydana gelen dolunayın detaylı yorumlarını Uzman Astrolog Niobe Aslı Temel yazıyor! Bakın dolunay hangi burçta ve kimleri tam olarak etkisi altına alacak?

22.02.2016Astro Gündem
Kelebek uçuyor

Kelebek uçuyor

Çin takvimine göre 2016 maymun yılıysa, bizim takvimimize göre de Kelebek yılı...

14.02.2016Magazin
İşte Diyanet’in astronomları

İşte Diyanet’in astronomları

Diyanet İşleri Başkanlığı’nda 15 yıldır hizmet veren astronomlar yurtiçinde ve yurtdışında gözlemler yaparak namaz vakitlerine ve takvimlere ilişkin hesaplamalar yapıyor. Türkiye’nin ilk kadrolu astronomları Hümeyra Nur İşlek, İlhami Aşıkkaya ve Gürhan Eren’le konuştuk.

9.01.2016Hayat
Burç yorumları | Dolunayın burçlara etkisi neler olacak

Burç yorumları | Dolunay'ın burçlara etkisi neler olacak?

25 Aralık 2015 Cuma günü saat 13.11’de Yengeç burcunda Dolunay meydana gelecek. Dolunay’ın yengeç burcunda olması diğer burçlara nasıl bir etki edecek? Hangi burçlar şanslı olacak? Astrolog Niobe Dolunay'ın etkilerini yazdı.

24.12.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Işıklar sönmüşse eğer, ay ışığını seyret

Haftanın son iş gününden hepinize merhaba. Hayırlı, bereketli ve mutluluk dolu haberler aldığınız bir gün olsun.

21.12.2018

7 Aralık Yay burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Doğruları korumaktan korkmayınız

Yine geldik bir gökyüzü etkinliğine daha diyebilirsiniz. Evet, bitmiyordu ve bitmeyecekti çünkü dünya dönüyordu ve yaşam bizim dışımızda da asla durmayıp akıp gidiyordu.

7.12.2018

Dubai ve Doha arasındaki 7 fark

Dubai ve Doha’nın o kadar çok ortak görsel özelliği var ki! Turkuaz suların etrafında yükselen gökdelenler, hareketli şehir merkezleri, gösterişli alışveriş merkezleri, gürültülü inşaat alanları, İstanbul’u mumla aratan trafiği ve bir anda her şeyden uzaklaşıp hiçlik hissine düştüğünüz çölleri... İşte size ikisi arasındaki yedi fark…

25.04.2018

Kova burcunda Güneş tutulması

Bu hafta perşembe gününü cumaya bağlayan gece yarısı Kova burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Keşif niteliğinde fikirleri, teknolojik yenilikleri veya işleri farklı şekilde ele almayı teşvik eden 6 aylık süreçteyiz. Her Güneş tutulmasında olduğu gibi 6 ay önce etkiler hissediliyor. Beklenmedik fırsatlar ya da olanaklar yüzünü gösterebilir.

11.02.2018

Siz kendinizi ne sanıyordunuz?

Sahi siz kendinizi ne sanıyordunuz?Yani hangi burç?Benim gibi kova mısınız? Yalan o yalan, siz direkt oğlak burcusunuz.

13.09.2016

Başak burcunda gergin Güneş Tutulması

Geçen hafta Mars-Satürn kavuşumunun kötücül birleşimini detaylı şekilde ele almıştım. Bu hafta meydana gelecek Güneş Tutulması işte bu etkilerin hızını artırıp 6 aya yayılmasına sebep oluyor.

28.08.2016

Farkındalığımız artıyor

Daha kolay odaklanabileceğimiz, keşif niteliğinde fikirlerin hayatımızı zenginleştireceği, önemli kararlar alırken sezgilerimizin arkasından gidebileceğimiz bir haftaya giriyoruz. Fikirlerimizi birbirimizle paylaşmanın ve fikir alışverişlerinin faydasını görebiliriz.

24.07.2016

Oğlak burcunda dolunay haftası

Bu yazıyı perşembe günü kaleme almıştım. Dolunayın etkisinin artı eksi beş gün olduğunu hatırlarsak, aslında önemli bir bölümünün geçtiğimiz günlerde yaşandığını düşünmemiz yanlış olmaz.

17.07.2016

Yanıltıcı durumlara ve kişilere dikkat!

Bu hafta Güneş ve Venüs, Neptün ve Satürn’le sert açı yapıyor ve bu olumsuz görünüme 5 Haziran’da İkizler burcunda meydana gelecek Yeni Ay da eşlik ediyor.

29.05.2016

Kutuplaşmalara ve düşmanca hareketlere dikkat!

Bu haftadan itibaren Merkür düzeldiği için üç haftadır yaşadığımız iletişim, elektrik elektronik başlıklı konular ve her tür yanlış anlama türünde sorunlar geride kalmaya başlıyor. Mayıs başında yoğunlaştığımız işlerde veya projelerde neticelenme enerjileri devreye girmeye başlıyor. Ne zamana kadar? Mayıs sonuna kadar!v

22.05.2016

Ani tepkilerin zarar verebileceği süreç başlıyor

Haftanın ilk yarısında tam olarak anlaşılmayabilir ama ikinci yarısında önümüzdeki haftanın gergin etkileri yavaş yavaş kendisini hissettirmeye başlayabilir.

15.05.2016

Şanslar, olanaklar, fırsatlar haftası!

Bu hafta aşk, güzellik, estetik, sanat ve maddi başlıklı konuları içeren gezegen Venüs’ün Neptün’le, Jüpiter’le, Merkür’le ve Plüton’la; Merkür’ün Güneş’le, Venüs’le ve Plüton’la olumlu açıları var. Şans gezegeni Jüpiter de doğru harekete geçiyor.

8.05.2016

Tartışmalara açık günler

Haftanın ilk günleri, tartışmalara açık ve hafif gergin olabilir.

10.04.2016

Koç burcunda zorlu Yeni Ay

Bu hafta Koç burcunda meydana gelecek Yeni Ay, her Yeni Ay’ın hayatımıza yaptığı gibi yine, yeni başlangıçlar ya da bazı alanlarda yenilikler yapmak için bize motivasyon sağlayabilir (+/- 15 gün).

3.04.2016

Önemli kararlar alabiliriz

Sosyal anlamda hareketliyiz. Grup aktiviteleri veya ekip çalışmalarında başarı elde edebiliriz. 

16.03.2016

Kalıcı adımlar ve önemli fırsatlar

Bu hafta Jüpiter ve Plüton arasında meydana gelecek olumlu görünüm, özellikle iş hayatımız, diğerleri üzerinde yaratılabilecek etki açısından olumlu şekilde değerlendirilebilir. 

13.03.2016

Balık burcunda Güneş tutulması en çok kimleri etkiliyor?

Tutulmanın 1,5 aydır hissedilen, 1,5 ay daha hissedilecek olan etkisini bir kenara bırakırsak, önümüzdeki hafta Venüs’ün konumu, sevgi temalı veya yaratıcılık gerektiren işlerimiz ya da sosyal hayatımız açısından renkli bir haftaya işaret diyor!

28.02.2016

Önemli kararlar alabiliriz

Sosyal anlamda hareketliyiz. Grup aktiviteleri veya ekip çalışmalarında başarı elde edebiliriz.

24.02.2016

Motivasyonumuz yüksek

Olayların netleşmesi, flu ortamın kalkması sayesinde detaylara daha rahat hakim olunabilecek birkaç günlük süreçteyiz.

23.02.2016

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor

Sevgili dostlar, burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun yorumlarını öncelikli olarak okumalısınız. Hepinize keyifli Pazarlar, sağlık ve sevgi ile kalın...

21.02.2016

Bu Kelebek herkese iyi gelecek

Çin takvimine göre 2016 maymun yılıysa, bizim takvimimize göre de Kelebek yılı...

14.02.2016

Hedeflerimize yaklaşabiliriz

Önümüzdeki birkaç gün hedeflerimize yaklaşabileceğimiz, yeni girişimlerde bulunabileceğimiz, hayatımıza ilişkin yepyeni adımlar atıp planlar yapabileceğimiz bir süreç olabilir.

14.02.2016

2016’da sizi neler bekliyor (2016'da Balık burcu)

Balık burcunda doğanları 2016 yılı boyunca neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri? Hepsi bu yazıda...

24.12.2015

2016'da sizi neler bekliyor (2016'da Kova burcu)

Kova burcunda doğanları 2016 yılı boyunca neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri? Hepsi bu yazıda...

23.12.2015

2016’da Oğlak burcunu neler bekliyor

Oğlak burcunda doğanları 2016 yılı boyunca neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri? Hepsi bu yazıda...

22.12.2015