MENÜ

Yükselen Burç

Yükselen Burç ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yükselen Burç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yükselen Burç haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 409 Yükselen Burç haberi bulunmuştur.

Yükselen Burç Haberleri

Zikir reiki ve yoga gibi şifa verici teknik

Zikir reiki ve yoga gibi şifa verici teknik

Doktor Ender Saraç’ın iki hafta önce piyasaya çıkan "Ruhsal Gelişim ve Kader" kitabının sadece kapağını gören bir kaç arkadaşım "uçmuş!" yorumu yaptı. Kitabın bu yorumu almasının bir nedeni kapağındaki alt başlık: Hiçbirimiz boşuna yaratılmadık.

9.02.2007Kelebek
İlişkinizde sizi neler bekliyor

İlişkinizde sizi neler bekliyor?

Mutlu bir evliliğin ya da birlikte yaşamanın formülü nedir? İdeal eşinizi ya da sevgilinizi seçerken burcunuz sizi nasıl etkiliyor? R. Hakan Kırkoğlu astrolojik haritalardan yola çıkarak ilişkinizi analiz ediyor.

27.07.2004Aşk
Astroloğuna sormadan sen bir hiçsin

Astroloğuna sormadan sen bir hiçsin

Yıldız falları Avrupa ve Amerika'da tam bir çılgınlık halinde. Amerika'da 70 milyon insan güne falını okuyarak başlıyor. Astroloji kitapları 10-12 dile çevriliyor ve 60 milyon satıyor. İnternette 3 milyonun üzerinde fal adresi var. Popüler sitelere yılda 120 milyon ziyaretçi giriyor.

28.12.2002Gündem
Değişimin lideri seçildi

Değişimin lideri seçildi

Türkiye'nin burcu Akrep. Yapılan son seçim ise yine Güneş Akrep burcundayken yapıldı. Üstelik Türkiye Cumhuriyeti'nin yıldız haritasında sürprizler gezegeni Uranüs'ün etkisiyle sürpriz bir biçimde gerçekleşti.

7.11.2002Gündem
İstanbulun zamana direnen tarihi surları

İstanbul'un zamana direnen tarihi surları

Doğu Roma İmparatorluğu zamanında, 5. asırda yapımına başlanan ve şehri saran İstanbul'un tarihi surları, tarihin izlerini günümüze taşımaya devam ederken zamana da direniyor.

29.05.2019Seyahat
Gaziantep’te her kesime ulaşacak projeler

Gaziantep’te her kesime ulaşacak projeler

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na yeniden aday gösterilen Fatma Şahin, 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi seçim beyannamesini açıkladı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ‘Yükselen Gaziantep Vizyon Projeleri’ altında toplanan ve kentin geleceğini doğrudan şekillendirecek projelerin, kentte yaşayan herkese dokunacağını söyledi.

22.02.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Yetenekler ön planda

Son derece ilginç gelişmelerin meydana geleceğini işaret eden gökyüzünün konumu, gizli yeteneklerin ortaya çıkacağını ve bilinçaltını derinden etkileyeceğini gösteriyor.

2.05.2007

Mektuplar

* RUMUZ: Yükselen BurçEn doğru yükselen burcunuzu öğrenmek istemişsiniz. 02.35 olarak belirttiğiniz doğum saati doğruysa Yükselen Burcunuz 41 dakika ile İkizler burcuna giriyor.

2.04.2007

Ay tutulması meydana geliyor

Bu yılın ilk Ay tutulması Türkiye’den izlenecek.

27.02.2007

Yükselen burç nedir

Daima yükselen burcun ne olduğu merak edilir ve öğrenmek için doğum saati gerektiğinden başka bir şey bilinmez.

19.05.2006

Güneş Tutulması meditasyonu

Jeofizikçiler de Ay’ın önemini kavradılar. Geçen gün Jeofizik Mühendisleri Odası’nın Kadıköy Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlediği "Güneş Tutulması Depreme Neden Olur mu?" adlı panelde Doç. Dr Oğuz Gündoğdu, Ay’ın önemini vurgulamıştı.

28.03.2006

Ay Tutulması meydana geliyor

Sabaha karşı 01.15’te Ay Tutulması meydana geliyor. Bilinçaltını sembolize eden Ay, benliğin karanlık kısmını, davranışların altındaki gizli dürtüleri ve nedeni anlaşılamayan istekleri yönetiyor.

13.03.2006

Mektuplar

RUMUZ: CANANYükselen burcunuz Başak.

1.03.2006

Mart ayı nasıl geçecek

2006 yılının en gerilimli dönemine giriyoruz. Mart ayı Balık Burcunun 26 derecesinde geri giden Merkür ile başlıyor ve bu hareketi ayın 25’ine kadar sürüyor.

27.02.2006

Sabırsız duygulara karşı dikkat

Güne keyifli başlayacağınızı ve isteklerinizi güzel biçimde ortaya koyacağınızı işaret eden gökyüzünün bu konumu kararlı çalışmalar yapabileceğinizi işaret ediyor.

8.05.2005

Parasal konularda gelişme var

Hayal gücü gerektiren konularla ilgili çalışmalar yapmak için uygun bir gün. Hayal gibi gözüken projeler gerçeğe dönüşebilir.

3.05.2005

Duygular aniden değişecek

Felsefeyi sembolize eden Jüpiter Mars ve Satürn’ün sert etkisiyle yaşam felsefenizi gözden geçirmenize neden olacak olayların meydana geleceğini işaret ediyor.

1.03.2005

Duygular atakta

Bugün öğle saatlerinde Ay Akrep burcuna giriyor ve Kova burcundaki Merkür’ü tetikliyor.

31.01.2005

Aslan burcu etkileri baskınlaşıyor

Bugün Güneş Aslan burcunda parlamaya başlayacak. Öğlene kadar Yengeç burcunda kalan Güneş, öğleden sonra Aslan burcuna geçiyor.

21.07.2004

Sert tartışmalar ve ufak kazalar

Astrolojik açıdan gerilimli bir gün. İkizler burcunda dolaşan Ay, Merkür ile Pluto arasındaki zıt etkileşimi tetikliyor.

16.06.2004

Ay Burcu Nedir? Ay Burçlarının Anlamları Nelerdir?

Doğum haritanızda Ay burcunuzun konumlandığı ev ve burç sizlerin duygusal tepkileriniz hakkında neler söylediğinizi bulmanıza yardımcı olur. Ay burcu bir şekilde alışkanlıklarınızı ortaya sunar. Annenizle, genel olarak kadınlarla ve çocuklarınızla ilişkilerinizi açıklar. Ay’ın konumlandığı ev, duygularınızı en güçlü ifade ettiğiniz yaşam alanınızı gösterebilir. Duygusal ilişkilerde nelerden kaçınıyorsunuz ya da içinizdeki sebepsiz huysuzluk nereden geliyor? Bunlara cevap bulabilirsiniz. Hatta hayatınıza almak istediğiniz kişinin ay burcunu öğrenirseniz onun hakkında oldukça önemli bilgiler edinebilirsiniz.

24.01.2019