MENÜ

yoo ah in

yoo ah in ile ilgili tüm haberleri ve son dakika yoo ah in haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 71 yoo ah in haberi bulunmuştur.

yoo ah in Haberleri

Bu hafta hangi filmler vizyona giriyor 7 film vizyona girecek

Bu hafta hangi filmler vizyona giriyor? 7 film vizyona girecek

Hafta sonu tatilini sinema filmi izleyerek değerlendirmek isteyen vatandaşlar, bu hafta yeni vizyona giren yerli ve yabancı filmler hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Sinemalarda bu hafta vizyona giren filmlerin isimlerini, oyuncu kadrolarını ve konularını araştıran vatandaşlar sorgulamalarına hız verdi. Peki, sinemalarda bu hafta hangi filmler var? Bu hafta hangi filmler vizyona girecek?

10.01.2019Keyif
At koşar, baht kazanır şekerim

At koşar, baht kazanır şekerim!

Geçen haftanın ülkemiz için en önemli spor olayı: Jokey Ahmet Çelik, Gazi Koşusu’nu üst üste dördüncü kez kazanarak destan yazdı. Peki at yarışı, ganyan gibi kavramlarla zerre kadar ilgisi olmayan kokoş bir gazeteci, sırf şapka takmak uğruna Veliefendi’ye giderse ne olur?

7.07.2018Hürriyet Pazar
Yatakta komedyen, mutfakta aşçı...

'Yatakta komedyen, mutfakta aşçı...'

Son yıllarda isimlerini daha sık duymaya başladığımız Kaman Kardeşler, yeni bir komedi filmiyle izleyici karşısında... Murat Kaman ve Emrah Kaman’ın, senaryosunu birlikte yazdıkları ‘Deli Aşk’ vizyona girdi. Filmin yapımcılığını sürpriz bir isim üstlendi: Cem Yılmaz. Ünlü komedyen, mizah anlayışlarını ‘güzel, hızlı, fırlama’ olarak tanımladığı kardeşlerin filminde küçük bir rol de aldı. Yılmaz ve Kaman Kardeşler’le bir araya geldik; mizahtan, aşktan ve Türkiye’den konuştuk...

11.03.2017Hayat
Özge Gürel ve Erkan Petekkaya merak edilenleri Cengiz Semercioğluna anlattı

Özge Gürel ve Erkan Petekkaya merak edilenleri Cengiz Semercioğlu'na anlattı

Türk Kalp Vakfı yararına hazırlanan “12 Kalp” adlı albüm, 12 ünlü oyuncuyu bir araya getirdi. Albüm için stüdyoya girip en sevdikleri şarkıları seslendiren o 12 isim arasında Erkan Petekkaya ile “Kiraz Mevsimi”yle çıkış yapan Özge Gürel de var. Özge Gürel, Müslüm Gürses’in “Affet” şarkısını, Erkan Petekkaya ise “Divane Aşık Gibi” adlı Karadeniz türküsünü okudu. Önceki gün iki oyuncuyla bir araya geldim. Erkan sosyal linç yüzünden düşüncelerini açıklamaktan vazgeçtiğini söylerken, Özge “Kardeşini kaybetmiş biri olarak sosyal sorumluluk projelerini çok önemsiyorum” dedi.

8.10.2016Magazin
Cumhurbaşkanı’nın davetine gitmeyenlerin üstü çizilmiyor bunlar safsata

Cumhurbaşkanı’nın davetine gitmeyenlerin üstü çizilmiyor bunlar safsata

Mustafa Ceceli’yle bayram röportajı için buluştuğumuzda tam da Atatürk Havalimanı’na yapılan saldırının ertesi günüydü. Bu yüzden ilk soru ister istemez, “Nereye gidiyoruz?” oldu. Hemen ardından da sosyal medyada kendisine son zamanlarda yapılan saldırıları, eleştirileri anlattı Ceceli. Cumhurbaşkanı’nın iftarına katılmasını, orada okuduğu ezanı da... Meğer aslında iki yıldır Fatih’te bir camide gizlice müezzinlik yapıyormuş. Bunu da ilk kez bu röportajda söyledi. Fransa ve Almanya’da hız tutkusunu yaşadığı çılgın deneyimlerini de... Şimdi buyrun son yılların en çok dinlenen şarkıcılarından birinin dünyasına...

4.07.2016Magazin
Selami Şahin: Zampara olduğum dedikodu ben çok namuslu adamım

Selami Şahin: Zampara olduğum dedikodu ben çok namuslu adamım

50’nci sanat yılını 16 Nisan’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde vereceği konserle kutlamaya hazırlanan Selami Şahin, İzzet Çapa’ya konuştu:

27.03.2016Magazin
Rümeysa O Ses Türkiyede jüriyi döndüremedi ama Sezen Aksu’yla yolu kesişti

Rümeysa O Ses Türkiye'de jüriyi döndüremedi ama Sezen Aksu’yla yolu kesişti

O Ses Türkiye’de jüriyi döndüremeyen ancak sesiyle Sezen Aksu’yu etkileyen Rümeysa, “Yansın İstanbul” adlı ilk single’ını çıkardı. Rümeysa, Sezen Aksu’yla yolunun nasıl kesiştiğini ve geçmişindeki büyük trajediyi İzzet Çapa’ya anlattı.

27.02.2016Magazin
‘Sen Yine de Gitme’ ancak gurur ipi gevşeyince söylenir

‘Sen Yine de Gitme’ ancak gurur ipi gevşeyince söylenir

Gece hayatının dehlizlerinde dolaşıyor, en absürd şeyleri yazıyor. Sosyetenin zenci bebeğini de ondan öğreniyoruz Türkiye’nin gece hayatını da... Onur Baştürk, köşe ve söz yazarlığının ardından şarkıcılığa soyundu. İlk şarkı yitik bir anda geldi: Sen Yine de Gitme

25.04.2014Kelebek
O geceyi anlattı

O geceyi anlattı

9.02.2014Kelebek
DÖŞÜ KILLI ERKEK OLSUN

DÖŞÜ KILLI ERKEK OLSUN

“Yalan Dünya”nın Nurhayat’ı Gupse Özay ile bir el ense çekip güreşmediğimiz kaldı.

10.08.2013Kelebek
TARIK AKAN DENSİZLİK ETTİ

TARIK AKAN DENSİZLİK ETTİ

Halil Ergün’ün İznik’te surlar içinde başlayan yaşamı, o günden bu yana politik duruşu ve oyunculuk kariyeri ile baş başa gitmiş. Deniz Gezmiş’ler, Yılmaz Güney’ler, Mahir Çayan’larla omuz omuza geçirdiği gençlik günleri, onlarla yaptığı kader birliği, Dev Genç, THKP-C ve kaçınılmaz sonuç olarak 12 Mart ve 12 Eylül’de demir parmaklıklar arkasında işkenceden nasibini aldığı yıllar var Ergün’ün hatıratında...

7.08.2013Gündem
Köpek maması yiyorum

Köpek maması yiyorum

Yakın tarihimizin hangi dönemine bakarsanız bakın Ajda Pekkan’ın tekabül ettiği bir ipucu bulabilirsiniz. 70’ler, 80’ler, 90’lar, 2000’lerde yaşanan sosyal ve toplumsal olayların bir iz düşümü gibidir Ajda Pekkan adı. Bu kadar sosyolojik ahkam kestikten sonra gelelim onunla buluşmamızın perde arkasına... O gün Ajda Pekkan olarak değil, Ajda olarak karşıladı beni. Ev halindeydi ve fotoğraf çektirirken bile kıyafetlerini değiştirmedi. Laf aramızda, gittikçe güzelleşiyor bu kadın. Bir de kendi tabiriyle bir “fırlamalık” gelmiş üstüne. Fotoğrafları çektirirken yan yana bağdaş kurmamız gerekti, ben çömelmeye çalışırken o lotus pozisyonunu almıştı bile. Sonra bana dönüp “Sumo güreşcisi gibi olmuşsun. Bacakların birbirine kavuşmuyor, biraz spor yapsana” demez mi? Haklı olmasına haklı da böyle pat diye söylenir mi insanın yüzüne. Ben de onunla bir sumo güreşi yapmaya tırstığım için bu röportajla yetindim.

22.04.2013Kelebek
Özgünün havasını indirdim

Özgü'nün havasını indirdim

Başlı başına bir maceraydı Dilber Ay ile röportaj yapmak... Yıllarca Anadolu’nun nabzını tutmuş, sıfırdan başlayarak inişler çıkışlar yaşamış, defalarca hayatın dibini de, şöhretin yüzünü de görmüş bir “deli” kadın... Bir de korku var tabii yüreğimde... Kolay değil “delikanlı” Dilber Ay ile söyleşeceğiz. Sonunda her şeyi göze alıp Kasımpaşa’daki Demircan Oteli’nin yolunu tuttuk. İstanbul’a geldiklerinde orada kalırmış Dilber Hanım ve eşi İbrahim Karakaş. Kelleyi çok sevdiğini öğrenince otele bir dolu kelle de ısmarladık, bizimkini almasın diye... Ama boşunaymış bütün korkularımız. Karşımızda şurup gibi bir Dilber Ay bulduk.

25.12.2012Kelebek
Kestirdim böyle mutluyum

Kestirdim böyle mutluyum

"Yelpaze" adlı albümünde ilk kez R&B tarzını deneyen Emrah, yeni tarzı için vücudundaki tüyleri aldırdı.

11.07.2008Kelebek
Hakkımdaki her şey şehir efsanesi

Hakkımdaki her şey şehir efsanesi

Google’da hakkında 32 bin veri olan, internette fenomene dönüşen, yapımcıların peşinde koştuğu ‘Hayal Et Sevgilim’ şarkısını besteleyen İrem Yağcı’yı Kelebek buldu. Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi birinci sınıf öğrencisi İrem, ‘Hakkımda söylenenlerin hepsi birer şehir efsanesi. Ben hukukçu olacağım, herkes ünlü olmak zorunda mı?’ diyor.

7.11.2005Kelebek
Sosyete dediğin altyapı Bizans üstyapı Osmanlı müthiş bir Fellini filmi

Sosyete dediğin altyapı Bizans üstyapı Osmanlı müthiş bir Fellini filmi

Ona da bu yakışırdı! Belli ki düşünmüş. Hürriyet’e röportaj verecek. Nerede? İstinye koyunda demirli Çiğdem Simavi’nin dillere destan Halas Gemisi’nde! Gerçi belirtmeyi ihmal etmiyor: Son zamanlarda bütün davetlerini Halas’ta veriyor, çünkü evinde antikadan ayakta duracak yer kalmamış. Şimdi çok fazla şey ifade etmeyebilir. Ama onun büyüdüğü yıllarda Türkiye’de ikon ailelerden biriydi Burlalar.

4.12.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

‘Şüphe’ ruhu kemirir...

Yazar olmak için çabalayan bir genç, tutkuyla bağlandığı kendi sınıfından bir kız ve gününü gün eden bir zengin çocuğu... ‘Şüphe’, üçlü bir yumağın içinde hareket eden, saplantılı karakterlerle örülü, son derece etkileyici bir film. Japon yazar Haruki Murakami’nin ‘Barn Burning’ adlı kısa öyküsünden yola çıkılarak çekilen yapım, seyircisini gizemli bir koridorun içine çekerken edebi bir lezzet de sunuyor.

12.01.2019

Haftanın filmleri

Haftanın filmi şüphesiz ki “ŞÜPHE”! Güney Kore’nin Oscar adayı olan film, geçen yıl Cannes başta olmak üzere birçok festivalin gözdesiydi. Modern Rocky hikayesi “CREED II: EFSANE YÜKSELİYOR” ve yılın animasyonlarından “RALPH VE İNTERNET” ise, haftanın diğer seçenekleri...

11.01.2019

Buyurun Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Bizi Hatırla’ya...

O, bana hep iyi geliyor. İçimi açıyor. Varlığı bile “Ohhh, hâlâ umut var!” dedirtiyor. Hayatına bakıyorum, okuduklarına, dinlediklerine ve çektiği filmlere... Bana ilham oluyor. Üç yıldır Gümüşlük’te yaşıyor. Çağan Irmak’tan söz ediyorum. Çok şeker bir taş evi ve üç kedisi var. Minik bahçesine domates, salatalık ekiyor. Gümüşlüklü ablalardan brokoli yetiştirmenin öğreniyor. Şahane müzikler dinliyor, kitaplar okuyor. Motoruna atlıyor, oraya buraya gidiyor. Semt pazarından 50 liraya bir haftalık sebzesini alıyor. Gelen reklam filmi tekliflerini reddediyor, “Fazlasına gerek yok” diyor. İç huzuru olan bir hayat yaşıyor yani. İşte böyle bir dönemin eseri, ‘Bizi Hatırla’. Ben çok etkilendim. Kafası kesik tavuk gibi koşturduğumuz İstanbul’u yani metropol hayatını anlatıyor. Bize ayna tutuyor. Her şeye yetişmek uğruna ne çok şeyi ıskaladığımızı gösteriyor, en çok da sevdiklerimizi... Tespitleri şahane! Oyuncular ondan şahane! Tebrik ederim. İyi iş çıkmış. İzleyin, seveceksiniz...

25.11.2018

Sorallar olarak sektörü ele geçireceğiz

Hande Soral, televizyonlara “Diriliş Ertuğrul”un İlbilge Hatun’u olarak döndü. Çekimlerde rolü gereği dörtnal at süren, ağır kılıçlar sallayan, haliyle fiziksel anlamda bugüne kadarki en zorlu sınavını veren Soral ile dizinin setinde bir araya geldik. Hem projeye dahil olma sürecini hem de Soralların sektörü nasıl ağır ağır ele geçirmeye başladığını konuştuk.

13.11.2018

‘Şimdilik Bu Kadar’ çıktı… Emine Uşaklıgil ve Serra Yılmaz aynı kitapta

Kahkahalar içinde yapıldı bu röportaj. İki müthiş kadın, iki eski dost…

13.10.2018

Başka takım taraftarına kız vermem!

Gözlerini Beşiktaş sınırları içinde dünyaya açmış. Çilekli Tesisleri’nin bir üst sokağında büyümüş. Babasının görevinden dolayı hep Beşiktaş’ın efsaneleriyle bir aradaymış. Yani... Onun siyah-beyaz tutkusu bir nevi alınyazısı! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile geçmişten bugüne uzanan yolculuğunu konuşmak üzere bir araya geldik. Elbette söz yeşil sahadan taştı, özel hayatına kadar vardı.

25.12.2017

Düşüncelerimi söylemekten vazgeçtim artık

Türk Kalp Vakfı yararına hazırlanan “12 Kalp” adlı albüm, 12 ünlü oyuncuyu bir araya getirdi. Albüm için stüdyoya girip en sevdikleri şarkıları seslendiren o 12 isim arasında Erkan Petekkaya ile “Kiraz Mevsimi”yle çıkış yapan Özge Gürel de var. Özge Gürel, Müslüm Gürses’in “Affet” şarkısını, Erkan Petekkaya ise “Divane Aşık Gibi” adlı Karadeniz türküsünü okudu. Önceki gün iki oyuncuyla bir araya geldim. Erkan sosyal linç yüzünden düşüncelerini açıklamaktan vazgeçtiğini söylerken, Özge “Kardeşini kaybetmiş biri olarak sosyal sorumluluk projelerini çok önemsiyorum” dedi.

8.10.2016

Cumhurbaşkanı’nın davetine gitmeyenlerin üstü çizilmiyor bunlar safsata

Mustafa Ceceli’yle bayram röportajı için buluştuğumuzda tam da Atatürk Havalimanı’na yapılan saldırının ertesi günüydü. Bu yüzden ilk soru ister istemez, “Nereye gidiyoruz?” oldu. Hemen ardından da sosyal medyada kendisine son zamanlarda yapılan saldırıları, eleştirileri anlattı Ceceli. Cumhurbaşkanı’nın iftarına katılmasını, orada okuduğu ezanı da... Meğer aslında iki yıldır Fatih’te bir camide gizlice müezzinlik yapıyormuş. Bunu da ilk kez bu röportajda söyledi. Fransa ve Almanya’da hız tutkusunu yaşadığı çılgın deneyimlerini de... Şimdi buyrun son yılların en çok dinlenen şarkıcılarından birinin dünyasına...

4.07.2016

50 yıldır sahnede

“Alışmak Sevmekten Zor”, “Tapılacak Kadınsın”, “Seninle Başım Dertte”, “Özledim”, “Sen Sevdalı Ben Belalı”... Hangimizin anılarında yoktur ki bir Selami Şahin şarkısı... Kimi zaman aşklara, kimi zaman da ayrılıklara eşlik etti duygu yüklü nağmeleri. Şu sıralar 16 Nisan’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılacak 50. Sanat Yılı Özel Gecesi’nin hazırlıkları içinde usta müzisyen. Onunla hem bu uzun müzikal macerasını hem de hayatının unutamadığı anlarını konuştuk...

26.03.2016

İstanbul'u yakmak istedim

İlk albümünü çıkaran genç sanatçılarla röportaj yapmayı pek sevmem, çünkü genelde şarkıları dışında anlatacak hikayeleri olmaz. Fakat Rümeysa farklıydı! Düğününe sekiz gün kala nişanlısını kaybetmesi, ardından O Ses Türkiye vakası ve nihayetinde Sezen’li geçirdiği koca beş yıl...

27.02.2016

Ben bu adamı 55 yıldır deliler gibi seviyorum

Sevgililer Günü için, adam gibi bir aşk hikâyesi yazmak istedim.

13.02.2016

Benzer benzemez

Siyasette kadınların öne fırladığı bir dönem yaşıyoruz.

3.01.2016

Ne genç dedemizdin sen Hakan Peker

Bir sosyal kelebek olarak ortamlarda en çok dikkatimi çeken diyalog şu oluyor her seferinde, hemen aktarayım:

28.11.2015

Hak etmediğim dedikodu ve iftiraların ortasına düştüm

Çok güzel ama bir o kadar da zor bir kadın Defne Samyeli... Bu yüzden de hiç kolay bir röportaj olmadı. Aramızda kalsın, bir ara ikimiz de röportajı yarıda bırakıp, masadan kalkmayı düşünmüş bile olabiliriz.

13.06.2015

Ana kuzusu ve Ricky aşığının yükseliş öyküsü

Yeni kuşağın en beğenilen, en yetenekli iki oyuncusu onlar... Gencecikler ama buna rağmen yıllarını setlerde, kamera karşısında geçirmişler. En sevilen dizilerin başrollerinde gördük hep ikisini. Şimdi de galası perşembe günü TV8 ekranında yapılan “Maral” için bir araya geldiler. Aramızda kalsın ama ilk bölümden edindiğim izlenime göre de çok beğenilmişler. Röportaj sırasında sürekli birbirlerine takıldılar, laf attılar, çok eğlendiler. Kim bilir belki de başarılarının sırrı çok iyi arkadaş olmalarında saklı. Pozitif enerjilerinden etkilenmemek gerçekten de mümkün değil. Bu yüzden hikayelerini keyifle dinledim ve severek yazdım. İşte size Beşiktaş Anadolu Lisesi’ni üçüncülükle bitiren “sosyal inek” Aras’la, İtalyan Lisesi’nin Ricky Martin aşığı Hazal’ının spotların ardındaki gerçek hikayesi...

7.03.2015

Dünyayı erkekler çekilmez hale getiriyor

“Çakallarla Dans” serisinin Köfte Necmi’si, imamlar kötü gösteriliyor diye Meclis’e taşınan “Kertenkele” dizisinin sahte imamı Timur Acar’la buluştuk. Bu röportajda kendisinin depremle birlikte başlayan oyunculuk kariyerinin geldiği noktayı, bıyığıyla olan vazgeçilmez bağını, nasıl bir sevgili olduğunu ve yeni yıl beklentilerini bulacaksınız.

28.12.2014

İmambayıldı ile papaz geberdi

Son zamanlarda özellikle baklava konusunda Yunanistan’la aramızda bir anlaşmazlık var.

8.05.2012

Menfaat için dindar olanlardan değilim

Dün başlayan Nadire İçkale röportajı, bugün de devam ediyor.

4.12.2011

Gece çıkmalarının herkes için tek hedefi: S E K S

Onur aradı, “Bir kitap yazdım” dedi. “Versene okuyayım” dedim. Dedim ama öylesine, ayıp olmasın diye. Ondan böyle bir şey ummuyordum. Her gün gündelik yazı yazan birinin, adam gibi hikayeler yazabileceğine ihtimal vermiyordum. Yanılmışım. Onur Baştürk’ün yeni kitabı ‘Uydurukçu’yu çok sevdim. Zırt diye okunuyor. Hatta, elinden bırakamıyorsun. Modern bir dil. Temiz, yalın, akıyor. Esas önemlisi de, içindeki hikayeler… Günümüz ilişkileri, gece hayatı, fanteziler, eş değiştirmeler, seks üzerine kurulu ilişkiler, hem onu hem bunu sevmeler, çeşitli ülkelerde buluşmalar. Her şey hızlı. No hard feelings! Gerçek mekanlarda geçiyor. Baştürk, hem kadınların hem erkeklerin ağzından yazıyor. İnsanı yormuyor. “Vay be!” dedirtiyor o kadar.Ben hem güldüm hem hüzünlendim. Sürprizli, oyuncaklı hikayeler. Seveceksiniz kitabı. Bence Onur, kitap yazmaya devam etsin, bu hikayelerin kesinlikle devamı gelsin…

4.02.2011

Çılgınlık benim genlerimde var

Sadece kendi değil, tavrı, duruşu, hayata bakışı da güzel.
Kıyamayacağınız kadar iyi kalpli gerçekten.

18.12.2010

Çatal bıçak takımını ben alıyorum, gümüşler sende kalabilir

Evlilik dediğin kurum nedir ki? Erkek dediğin çömelecek, sevgilisinin parmağına tek taşı takacak. Eee kız dediğin de gördüğü yüze tav olacak, "tam aradığım adam" diyecek ve "evet"i basacak. İşte ondan sonra bütün tantana başlayıverecek. Hoşgeldiniz Alice harikalar diyarına...

11.04.2010

‘Hayattan off alanlar’ diyarındaydım

Yıllık Olimpos umremin vakti gelmişti. Gittim, geldim. ıki gün de yazmadım (oh!). Başka?

4.09.2009

‘Karşı mahalle’den birine aşık oldum

21 yaşındayım, kendimi bildim bileli seni okurum. Bana hep başka pencereler ve ufuklar açtın. Soyunmanı, tesettürünü, karşı mahalleyi bize tanıtma çabanı takdir ediyorum, şimdi de bana bir konuda yardımcı olmanı istiyorum.

19.07.2009

Sperm sayımla övünmeyi hiç düşünmedim ki az çıkınca komplekse kapılayım

Sperm sayısının az olduğunu...

Doğal yollarla çocuk yapamayacağını...

19.06.2009

Tiyatro karın, karın metresin olacak!

Haldun Dormen artık tiyatro ile özdeşleşmiş isimlerimizden. Onu tiyatrosuz, tiyatroyu onsuz düşünmek mümkün değil. Hiç aklından çıkmıyor ki!

8.02.2008

Şair Hasan Hüseyin ile öğretmen Azime’nin bitmemiş aşk hikáyesi

Bugün size, şair Hasan Hüseyin ile öğretmen Azime’nin tertemiz aşk hikáyesini anlatayım.

6.10.2007

Çağrışımlar

Tatil yapmak, uygarlıktır.

18.10.2006

Amaca uygun yaratıcılık satış getirir!

GEÇEN hafta Pazar Günü Hürriyet'te Çarşı'nın ‘‘Bu yaz preosuz dolaşmak istiyorum’’ başlıklı reklamını gördünüz mü? Süperdi! Çarşı'dan bir köşe..

16.03.2003