MENÜ

Yol Ayrımı

Yol Ayrımı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yol Ayrımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yol Ayrımı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.493 Yol Ayrımı haberi bulunmuştur.

Yol Ayrımı Haberleri

ANAPta yol ayrımı

ANAP'ta yol ayrımı

İstifalarla Meclis'teki sandalye sayısı 84'e düşen ANAP'ta kafalar karışık. Yol ayrımına gelen muhaliflerin bir kısmı yeni oluşumları bekliyor.

2.10.2001Gündem
Darbukanın filozofu Mısırlı Ahmet

Darbukanın filozofu Mısırlı Ahmet

Darbukayı derin bir çalgı mertebesine ulaştıran Mısırlı Ahmet adı efsane gibi dolaşıyor. Ankara'dan almış başını Mısır'a gitmiş, orada darbukasıyla kendine bir yer edinmiş, adı da Ahmedi Türki'ye çıkmıştı.

23.11.2001Kelebek
Bahçeli ateş püskürdü

Bahçeli ateş püskürdü

Bahçeli, Kıbrıs, idam ve AB konularında sert açıklamalar yaptı. MHP'nin AB karşıtı olduğunu söyleyenleri “teslimiyetçilikle” suçladı.

4.06.2002Gündem
Yeni bir hükümet kurulması gerekebilir

Yeni bir hükümet kurulması gerekebilir

MHP lideri Devlet Bahçeli Çankaya Köşkü'ndeki AB zirvesinin ardından yaptığı açıklamada idam, Kürtçe ve Kıbrıs konusunda diğer partilerinden farkı düşündüklerini ancak Türkiye'nin önünü tıkamamak için gerekirse hükümetten çekilebileceklerini söyledi.

7.06.2002Gündem
Dünyanın en yaşlı ‘adamı’

Dünyanın en yaşlı ‘adamı’

Çad'da bulunan 7 milyon yıllık bir kafatası, insanlık tarihini bilinenden 1 milyon yıl daha eskiye götürdü. Bilimadamları, buluşun, şempanze ile insan arasındaki yol ayrımın çok daha önce başladığını ortaya koyduğunu belirttiler.

11.07.2002Dünya
Dokuzlar dağılıyor

Dokuzlar dağılıyor

DSP'li muhalif dokuz milletvekilinden altısı partide kalma, üçü ise DSP'den ayrılma eğilimine girdi. Ayrılma taraftarı olan milletvekilleri arasında Emin Karaa da bulunuyor.

20.08.2002Gündem
O şortu öperdim

O şortu öperdim

İslamcı yazar Yavuz Selim, yazdığı kitapta Erbakancılar’la Erdoğancılar’ın birbirlerine sert suçlamalar yönelttikleri konuşmalarını yayınladı.

15.09.2002Gündem
O şortu öperdim

O şortu öperdim

Milli Görüş hareketinin ikiye bölünmesini anlatan ‘Yol Ayrımı’ adlı kitapta, Refahyol hükümetinin Adalet Bakanı Şevket Kazan'ın ağzından, AKP Grup Başkanı Bülent Arınç'ın, ‘‘Özal'ın asker teftişine çıktığı şortunu öperdim’’ dediği öne sürüldü.

15.09.2002Gündem

Yazar Sonuçları