MENÜ

Yoğurtlu Dondurma Yapılışı

Yoğurtlu Dondurma Yapılışı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yoğurtlu Dondurma Yapılışı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Yoğurtlu Dondurma Yapılışı haberi bulunmuştur.

Yoğurtlu Dondurma Yapılışı Haberleri

Evde dondurma nasıl yapılır Evde dondurma yapmanın tarifi ve püf noktaları

Evde dondurma nasıl yapılır? Evde dondurma yapmanın tarifi ve püf noktaları

Dondurma yaz sıcaklarına karşı elimizdeki en tatlı silahlardan biri. Üstelik doğru şekilde yapılmış dondurma tam bir protein ve kalsiyum deposu. Dolayısıyla süt ürünlerine pek sıcak bakmayan çocukları bile dondurmayla ikna etmek mümkün. Özellikle evde yapılan dondurmaların lezzetine doyum olmuyor. Peki evde dondurma nasıl yapılır? İşte evde nefis dondurma yapımı ve püf noktaları…

7 uzmandan 7 diyet... Sezona formda ve sağlıklı giriyoruz

7 uzmandan 7 diyet... Sezona formda ve sağlıklı giriyoruz!

Üçüncü cemre çoktan düştü, güneş yüzünü göstermeye başladı, en şifalı otlar birbiri ardına tezgâhlarda... Nihayet, mevsimlerden bahar! Bu kış fazla ‘kaçırdıysanız’ ya da hareketsiz kaldıysanız rehberimiz tam size göre.

31.03.2018Hürriyet Pazar

Yazar Sonuçları

Yoğurt ve kaymaklı parfe

Bu hafta yoğurtlu parfe yapıyoruz. Biraz kaymak ve azıcık limon kabuğuyla tadını keskinleştireceğiz

30.07.2011

Zorluklara rağmen

Kafkaslar denince aklınıza pek çok kültür geliyor değil mi? Çerkezler, Azeriler, Kırgızlar, Özbekler...

5.11.2010

Çileği hiç bu kadar ahmak görmediniz

Çok şükür ki çilek mevsimi geldi. Bence baharın bu nimetinden yararlanmanın her yolunu denemek lazım. Bugün size bir dizi çilek tarifinin yanısıra, bir İngiliz tatlısı olan ‘fool’dan söz etmek istiyorum. Fool (fuğl okuyun) ahmak anlamına gelen İngilizce bir sözcük.

9.05.2009

Ekmek ve tereyağı pudingi

Bu hafta artık iyice yaklaşan kış günleri için çok geleneksel bir İngiliz tatlısından söz edeceğim ve tarifini vereceğim:

24.11.2007

Dondurma külahında somon ve mutfakta yaratıcılık

Geçen hafta sizlere Per Se restoranın şefi Thomas Keller’in yaratıcı buluşu olan kornet içinde somon tartara değinmiş, ama yerimin darlığı nedeniyle tarifini ve resimlerini verememiştim.

12.11.2005

Dağlar kızı Reyhan

Anayurdu Hindistan’dan 14’üncü yüzyılda Anadolu’ya gelen fesleğen yani Reyhan, birçok şarkı, türkü ve manilerimize de girmiştir.

26.04.2004