MENÜ

Yks Ek Tercih Ücreti Ne Kadar

Yks Ek Tercih Ücreti Ne Kadar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yks Ek Tercih Ücreti Ne Kadar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Yks Ek Tercih Ücreti Ne Kadar haberi bulunmuştur.

Yks Ek Tercih Ücreti Ne Kadar Haberleri

YKS ek tercih ücreti ne kadar YKS tercih ücreti ne zaman nereye ve nasıl yatırılır

YKS ek tercih ücreti ne kadar? YKS tercih ücreti ne zaman nereye ve nasıl yatırılır?

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YK) ek tercihleri için üniversite boş kontenjanları ÖSYM tarafından açıklandı. İkinci defa YKS yerleştirme sürecinde başvuru yapacak olan adaylar, bir yandan ek tercihlerle ilgili araştırma yaparken bir yandan da başvuru ücretlerini araştırıyor. Peki, YKS ek tercih ücreti ne kadar? YKS tercih ücreti ne zaman nereye ve nasıl yatırılır?

3.09.2019Gündem
YKS ek tercihleri ne zaman sona erecek Ek tercih işlemleri nasıl yapılır

YKS ek tercihleri ne zaman sona erecek? Ek tercih işlemleri nasıl yapılır?

YKS ek tercih işlermleri hakkında ÖSYM tarafından yapılan duyurulara göre ek tercih işlemlerinin son bulacağı tarih açıklandı. AİS sistemi üzerinden başlayan tercih işlemleri ne zaman son bulacak ve tercih işlemi nasıl yapılır sorularının cevapları adaylar tarafından merak ediliyor. İşte YKS tercihleri hakkında detaylı bilgiler

9.09.2019Gündem
YKS ek yerleştirme ne zaman başlayacak Ek tercih işlemi için gözler ÖSYMde

YKS ek yerleştirme ne zaman başlayacak? Ek tercih işlemi için gözler ÖSYM'de!

Tercih dönemi tamamlanan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS), ikinci tercih süreci için bekleyiş devam ediyor. Yaptıkları tercihlerle yükseköğretim programlarına yerleşemeyen adaylar, üniversitelerin boşta kalan kontenjanları için ÖSYM'den yapılacak açıklamayı bekliyor. Peki, YKS ek yerleştirme ne zaman başlayacak? Üniversite, ikinci tercihleri hangi tarihte yapılacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bilgiler.

20.08.2019Gündem
Üniversite (YKS) ek yerleştirmeleri ne zaman Gözler ÖSYMde

Üniversite (YKS) ek yerleştirmeleri ne zaman? Gözler ÖSYM'de

YKS merkezi yerleştirme sonuçlarının üzerinden günler geçmesi nedeniyle gözler ek yerleştirme sürecine çevrildi. Merkezi yerleştirmede bir yükseköğretim programına yerleştirilen adaylar, YKS ek yerleştirme için başvuruda bulunamayacak. Üniversite ek yerleştirmelerinin ne zaman yapılacağı belli oldu mu, ÖSYM açıklamada bulundu mu? İşte, YKS ek yerleştirmelerinde son durum

14.08.2019Gündem
ÖSYM takvimine göre YKS ek yerleştirme tercihleri ne zaman

ÖSYM takvimine göre YKS ek yerleştirme tercihleri ne zaman?

Milyonlarca öğrencinin katılım sağladığı 2019 YKS'de tercih sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. Yerleştirme sonuçlarının ardından, lisans veya ön lisans programlarına yerleşemeyen öğrenciler ikinci tercih sürecini beklemeye başladı. YKS ek tercih döneminde şansını bir kez daha deneyecek olan öğrenciler, ÖSYM tarafından yapılacak açıklamayı bekliyor. Peki, YKS ek yerleştirme tercihleri ne zaman? İşte, o konu hakkında bilgiler.

12.08.2019Gündem
YKS ek tercih başvuruları başladı... Üniversite tercihleri ne zamana kadar devam edecek

YKS ek tercih başvuruları başladı... Üniversite tercihleri ne zamana kadar devam edecek?

2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre 2018-2019 öğretim yılı için yükseköğretim programlarına ek yerleştirme işlemleri 14 Eylül Cuma günü başladı. Adaylar, tercih yapma hakları bulunan tablolardan 24'ü geçmemek üzere, istedikleri sayıda tercih yapabilecekler. Peki, üniversite tercihleri ne zamana kadar devam edecek?

14.09.2018Gündem