MENÜ

Yıldırım Türe

Yıldırım Türe ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yıldırım Türe haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 83 Yıldırım Türe haberi bulunmuştur.

Yıldırım Türe Haberleri

KOBİ’lerin yüzde 67’si sigortasız

KOBİ’lerin yüzde 67’si sigortasız

TOBB ve Ergo Türkiye’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği ‘KOBİ’lerin Sigortaya Bakış Açıları Araştırması’ sonuçlandı. Ergo Türkiye CEO’su Yıldırım Türe, işletmelerin yüzde 37’sinin sigortası olduğunu söyledi.

21.01.2019Ekonomi
Ergo Nissan işbirliği

Ergo Nissan işbirliği

Ergo Türkiye ile Nissan işbirliğine giderek, ‘Niskasko’ hizmetini genişletti.

30.09.2018Ekonomi
Ergo, 2018 hedefini açıkladı

Ergo, 2018 hedefini açıkladı

Ergo Türkiye İcra Kurulu Üyesi Yıldırım Türe, şirket olarak sürdürülebilir karlı büyümeyi hedeflediklerini ve 2018’de trafik sigortası dışındaki branşlara odaklanarak, karlılığı koruyacaklarını söyledi.

14.01.2018Ekonomi
Ergo’dan KOBİ’lere özel sigorta

Ergo’dan KOBİ’lere özel sigorta

Ergo Türkiye İcra Kurulu Üyesi Yıldırım Türe, KOBİ’lere destek olmak amacıyla “KOBİ İşyeri Paket Sigortası’nı geliştirdiklerini açıkladı.

19.11.2017Ekonomi
Trafik sigortasında fiyatlar artacak

Trafik sigortasında fiyatlar artacak

Ergo Türkiye İcra Kurulu Üyesi Yıldırım Türe, yeni açıklanan trafik sigortası genel şartlarının önümüzdeki dönem sigortanın primlerinde bir miktar artı yaratacağını söyledi.

27.05.2015Ekonomi
Araçların sadece % 26.4’ü sigortalı

Araçların sadece % 26.4’ü sigortalı

Işık Sigorta Genel Müdürü Recep Koçak, sigorta bilincinin yeterli düzeyde olmadığını, deprem gerçeği ile yüz yüze olunmasına rağmen 17 milyona yakın konutun sadece 6,3 milyonunun DASK poliçesi bulunduğunu, sigortalılık oranının yüzde 37 olduğunu söyledi.

27.05.2014Ekonomi
Trafikte prim yükselecek

Trafikte prim yükselecek

ERGO Türkiye İcra Kurulu Üyesi Yıldırım Türe, trafik sigortasında şirketlerin üzerinde oluşan hasar yükünün arttığını, bunun da zarara neden olduğunu belirterek, “Kısa vadede zararın kara dönüşme ihtimali zor gözüküyor, bu nedenle primler artış trendinde gidecek” dedi.

20.01.2014Ekonomi
Ergo’nun ‘Başka Kasko’su çok iddialı

Ergo’nun ‘Başka Kasko’su çok iddialı

Ergo ‘Başka Kasko’ ürününü pazara sundu. Ergo Türkiye Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Yıldırım Türe, Türkiye’de sıfır kilometre araçların yüzde 56’sının trafik sigortası bulunduğunu, sadece yüzde 18’inin kasko poliçesi olduğunu söyledi.

12.12.2013Ekonomi
Bireysel emeklilik şirketleri tasarruf paketinden vergi teşviki çıkmasını bekliyor

Bireysel emeklilik şirketleri tasarruf paketinden vergi teşviki çıkmasını bekliyor

Hükümetin tasarrufları teşvik etmek için hazırladığı paket, bireysel emeklilik sistemi için de umut oldu. Emeklilik şirketleri paketten, sisteme yönelik vergi teşviki çıkmasını bekliyor.

22.01.2012Ekonomi
Haluk Yıldırım: Kim hak ederse, daha iyi basketbol oynarsa finali oynasın

Haluk Yıldırım: "Kim hak ederse, daha iyi basketbol oynarsa finali oynasın"

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda ‘basketbol sohbetleri’ programı düzenlendi.

14.05.2019Basketbol
Hekimhan soğanı: Bitki literatürüne 44. tür

Hekimhan soğanı: Bitki literatürüne 44. tür

Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Yıldırım tarafından Malatya'nın Hekimhan ilçesinde kaya üzerinde tespit edilen çiçeğe "Hekimhan soğanı" adı verildi.

7.05.2019Teknoloji
İllerimizden gelen seçim sonuçları dakika dakika haberimizde.. İşte tüm illerimizdeki son durum ve oy oranları

İllerimizden gelen seçim sonuçları dakika dakika haberimizde.. İşte tüm illerimizdeki son durum ve oy oranları

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yurt genelinde oyların sayımı devam ediyor. Anadolu Ajansı'nın verilerine göre; şu ana kadar sandıkların %99,01'i açıldı. Kesin olmayan sonuçlara kazanan isimler de belli olmaya başladı. İşte tüm illerimizden gelen son dakika oy oranları ve partilerin son durumu

31.03.2019Gündem
Keşfedilen bitkiye Aziz Sancarın ismi verildi

Keşfedilen bitkiye Aziz Sancar'ın ismi verildi

Afyonkarahisar'da bulunan yeni bitki türüne, Nobel ödüllü bilim insanı Prof. Dr. Aziz Sancar'ın isminin verilmesi kararlaştırıldı.

21.02.2019Teknoloji
Gar katliamı davasında karar: 9 sanığa 101er kez ağırlaştırılmış müebbet

Gar katliamı davasında karar: 9 sanığa 101'er kez ağırlaştırılmış müebbet

Ankara Garı önünde 100 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısı davasında, 9 sanık 101'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırıldı.

3.08.2018Gündem
Yeni keşfedilen Eferezenesi bitkisi nedir, nerede yetişir

Yeni keşfedilen Eferezenesi bitkisi nedir, nerede yetişir?

Ege Üniversitesi tarafından keşfedilen ve dünyada sadece İzmir'de yayılış gösteren bir bitki türü keşfedildi. Ege Üniversitesi Botanik Bahçesi ve Herbaryum Araştırma ve Uygulama Merkezi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Yıldırım tarafından, dünyada sadece İzmir'de yayılış gösteren bir endemik bitki türü keşfedildi. Yeni türe "Eferezenesi" adı verildi.

28.11.2017Gündem
Siirtte ilk kez görüntülendi

Siirt'te ilk kez görüntülendi

Türkiye’de ilk kez görülen “Siirt beneklimeleği”, Trakel.org üyeleri tarafından Siirt kırsalında fotoğraflandı.

8.11.2017Gündem
44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri için finalistler belli oldu

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri için finalistler belli oldu!

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri heyecanı başladı.

23.10.2017Magazin
Son dakika... YAŞ kararları açıklandı

Son dakika... YAŞ kararları açıklandı

YÜKSEK Askeri Şura’nın (YAŞ) kararlarına göre; 61 albay, amiral ve generalliğe yükseltilirken, 6 general ve amiral bir üst rütbeye yükseltildi. YAŞ kararlarınca ayrıca 168 albayın görev süresi 2 yıl uzatılırken, 8 generalin görev süresi 1 yıl uzatıldı. Kararlarla ilgili Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın açıklama yaptı. Basına yansıyan YAŞ açıklamasında 168 albayın görev süresinin 2 yıl uzatıldığı belirtilirken İbrahim Kalın bu sayınını 159 olduğunu söyledi.

2.08.2017Gündem
YAŞ kararları açıklandı, 3 kuvvet komutanı değişti İşte, YAŞ sonrası isim listesi

YAŞ kararları açıklandı, 3 kuvvet komutanı değişti! İşte, YAŞ sonrası isim listesi

Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısı, 15.00'da başlamasının ardından 4 saat sürdü. YAŞ kararları ile Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanları değişti. 2017 YAŞ kararlarını Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın kamuoyu ile paylaştı. İşte, YAŞ kararları sonrası isim listesi ve değişen kuvvet komutanları hakkında bazı bilgiler

2.08.2017Gündem
Son dakika haberi: Ankara Gar katliamı davasında arbede

Son dakika haberi: Ankara Gar katliamı davasında arbede

102 kişinin hayatını kaybettiği Ankara Garı saldırısında yargılanan 36 sanık duruşma salonuna alınırken izleyicilerden bazıları "Katiller hesap vereceksiniz" diye bağırdılar. Sanıklara Ceza Muhakemeleri Kanunu gereği atanan avukatlar savunma yapmak istemeyerek mahkemeye çekilme taleplerini ilettiler. Davada sanık avukatlarından 10'u çekildi. Duruşma sırasında mağdur avukatlarıyla sanık avukatı arasında arbede yaşandı. Arbede sırasında bayılanlar oldu.

7.11.2016Gündem
Barodan birlik mesajı

Barodan birlik mesajı

10.10.2016Antalya
Ankara Garı önündeki terör saldırısı iddianamesi kabul edildi

Ankara Garı önündeki terör saldırısı iddianamesi kabul edildi

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, 10 Ekim 2015'te Ankara Garı önündeki terör saldırısıyla ilgili hazırladığı iddianame, Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.

13.07.2016Gündem
888 hakim ve savcının görev yeri değişti

888 hakim ve savcının görev yeri değişti

HSYK'nın kararnamesi ile 784 adli ve 104 idari hakim ve savcı olmak üzere toplam 888 hakim ve savcının görev yerinde değişiklik yapıldı.

15.01.2015Gündem
Karadayı yeni bölümde Mahir, Ferideyi ikna etmek zorunda

Karadayı yeni bölümde Mahir, Feride'yi ikna etmek zorunda!

Bir zamanlar Deliyürek’in esaslı çocuğu olan Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde oynadığı Karadayı 87. Bölümüyle ekranlarda. Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleminden çıkan iki diziden biri olan 1970 yılların İstanbul’unda geçen Karadayı 88. Bölümüyle yine iddialı. 8 Aralık Pazartesi 88. yeni bölümüyle saat 20.00'da ekranlara gelmeye hazırlanan Karadayı’nı yepyeni fragmanı.

8.12.2014Keyif
36 saatte Atina

36 saatte Atina

Yıllardır grev ve gösterilerle sarsılan, bakımsız bir kent izlenimi veren Atina yeniden özgüvenini, yaratıcılığını kazanıyor. Genç modacılar, grafik tasarımcıları antik Yunan’ın klasik çizgisini, günümüzün anarşist zekâsını yansıtan yeni mağazalar açıyor. Meydanlardaki yeni restoranlarda Girit sosisi, koyun sütünden yoğurtlu ayva gibi yerel lezzetler sunuluyor. 5 yıl önce hizmete giren Akropolis Müzesi dünya sıralamasında hep en üstlerde… Ulusal Çağdaş Sanatlar Müzesi bu yıl yeni binasına taşınıyor. Kısacası, Atina zor zamanlarda bile ışıldamayı beceriyor.

11.11.2014Seyahat
İşte AK Partinin 30 ildeki aday listesi

İşte AK Parti'nin 30 ildeki aday listesi

AK Parti'de 30 ilin ilçe belediye başkan adayları açıklandı.

25.01.2014Gündem
Hep bu hayal için çalıştım

'Hep bu hayal için çalıştım'

Önümüzdeki Haziran ve Temmuz aylarında Brezilya'da düzenlenecek Dünya Kupası'nda görev yapacak olan hakemlerimiz Cüneyt Çakır, Bahattin Duran ve Tarık Ongun, TFF tarafından düzenlenen bir basın toplantısı ile tanıtıldı.

20.01.2014Futbol
Sel 2 kişiyi yuttu

Sel 2 kişiyi yuttu

Çanakkale' nin Biga ilçesine bağlı Sinekçi köyü yakınlarında sel sularına kapılan 2 kişiden birinin cansız bedenine ulaşıldı, kaybolan Tülay Türe'yi arama çalışmalarıysa sürdüyor. Yenikapı’da bulunan Marmaray şantiyesi vincine de sabah saat 08:00 sıralarında düşen yıldırım 3 işçinin yaralanmasına neden oldu.

18.09.2012Gündem
Kütahyada feci kaza: 6 ölü

Kütahya'da feci kaza: 6 ölü

KÜTAHYA’da sürücünün direksiyon kontrolünü yitirdiği seyahat firmasına ait otobüs yol kenarındaki ağaçlık alana daldı, can pazarının yaşandığı kazada 1’i çocuk 6 kişi yaşamını yitirirken, 44 kişi de yaralandı. Öldü sanılan bir kişinin kalbi çalıştırılarak hayata döndürüldü.

12.06.2012Gündem
Şehidi son yolculuğuna 10 bin kişi uğurladı

Şehidi son yolculuğuna 10 bin kişi uğurladı

Van’ın Başkale İlçesine bağlı Gedikbaşı Köyü yakınlarında PKK’lı teröristlerin saldırısında şehit olan 3 askerden 31 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Serkan Angay, memleketi Mersin’in Anamur İlçesi’nde toprağa verildi. Şehidin eşi Duygu Angay, 4 yıllık hayat arkadaşının künyesini boynunda taşıyıp, ağıtlar yaktı.

2.08.2011Gündem
İşte CHPnin il il aday listesi

İşte CHP'nin il il aday listesi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun MYK ve ardından Parti Meclisi’ne sunduğu milletvekili aday listesinde Önder Sav, Hakkı Süha Okay ile Kemal Anadol yok. Listeye Baykal’a yakın adaylar ve eski başsavcı İlhan Cihaner listed eyok. Listede yer alan isimlerden 109'u kadın.

12.04.2011Gündem
Yacht Dergisi yarışmasından kazananlar

Yacht Dergisi yarışmasından kazananlar

İşte Yacht Dergisi ve hurriyet.com.tr'nin düzenlendiği 'Burası Neresi' yarışmasına katılan ve doğru cevap vererek kazanan okurlarımız...

24.02.2011Gündem
Türkiyedeki kuşlar tükenme tehdidi altında

Türkiye'deki kuşlar tükenme tehdidi altında

Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlhami Kiziroğlu, “Şu anda Türkiye'de üreyen ve kış ziyaretçisi olan kuş türü sayısı 435. Bunların tür olarak aşağı yukarı yüzde 70'i tehdit altında. Türkiye'de çok büyük tükenme tehdidinde olan 95, nesli tükenme tehdidi altında olan 101 kuş türü var” dedi.

10.01.2011Gündem
TÜBİTAKtan Türklere dön çağrısı

TÜBİTAK'tan Türkler'e dön çağrısı

TÜBİTAK'ın ABD'deki Türk araştırmacılara yönelik “Avrupa Komisyonu'nun desteğiyle Amerika'dan Türkiye'ye dön” sloganıyla başlattığı etkinlik, Türk araştırmacılar arasında büyük yankı uyandırdı.

2.12.2010Gündem
İşte HSYKnın yeni üyeleri

İşte HSYK'nın yeni üyeleri

HSYK artık yeni yapısıyla göreve başlamaya hazır. İşte yeni üyeler...

23.10.2010Gündem

Yazar Sonuçları

Ekonomiye 50 trilyon TL teminat

Milli gelir içinde sigorta sektörünün payının düşük ve kişi başına düşen prim üretiminin yetersiz olmasına rağmen sigortacılar ekonomiye 50 trilyon liraya yakın teminat sağladı. Ekonomide yaşanacak olası bir riskte GSYİH’nin 35 katı kadar bir tutarı sigorta sektörü ödeyecek.

27.05.2014

Tıp öğrencisine raketli yardıma kocaman alkış

İYİ niyetli yardım girişimleriyle ilgili sürekli yineliyorum:

23.12.2016

Bilge Karasu’yu okumak ve okutmak

Bilge Karasu sıradan yaklaşımlarda anlatılacak ve anlaşılacak bir yazar değildir. Yayın hayatına yeni başlayan Teorik Bakış dergisi Karasu’yu farklı bakışlarla ele alıyor, onun hakkında yeni şeyler söylüyor.

3.05.2013