MENÜ

Yerel Seçimler Ne Zaman

Yerel Seçimler Ne Zaman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yerel Seçimler Ne Zaman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.423 Yerel Seçimler Ne Zaman haberi bulunmuştur.

Yerel Seçimler Ne Zaman Haberleri

Wilders ayrımcılıktan yargılanacak

Wilders ayrımcılıktan yargılanacak

Hollanda'da Müslüman karşıtı tutumuyla tanınan aşırı sağcı Özgürlükler Partisi lideri Geert Wilders'in bu ülkede yaşayan Faslılar için kullandığı ifadeler nedeniyle yargılanacağı bildirildi.

18.12.2014Avrupa
Hollandada ırkçı lider Geert Wilders yargılanacak

Hollanda'da ırkçı lider Geert Wilders yargılanacak

Hollanda'da, Müslüman karşıtı tutumuyla tanınan aşırı sağcı Özgürlükler Partisi (PVV) lideri Geert Wilders'in, bu ülkede yaşayan Faslılar için kullandığı ifadeler nedeniyle yargılanacağı açıklandı.

18.12.2014Dünya
Soner Çetin, ADSİAD’ın konuğu oldu

Soner Çetin, ADSİAD’ın konuğu oldu

Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) ailesi, ‘Geleneksel Salı Toplantısı’nda Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ağırladı.

17.12.2014Çukurova
Babacandan Derviş modeli

Babacan'dan Derviş modeli

Fortune Turkey'in haberine göre NIKKEI İstanbul Bürosu'na açıklamalar yapan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Görevi bırakmam gerekiyor. Ancak bizim sistemimiz, parlamento üyesi olmadan da bakanlık görevi üstlenilmesine izin veriyor. Fakat bu istisnai bir durum. Düşünceme göre, (konumumu) gelişmeler belirleyecek ama benim isteğim özel sektöre geri dönmek" diye konuştu.

27.11.2014Ekonomi
2015, Türk turistin  yılı olacak

2015, Türk turistin yılı olacak

TÜRKİYE’nin en büyük tur operatörlerinden ETS Tur, geçen yılı yüzde 10 büyüme ile kapattı. 2015’ten de bir hayli umutlu olduklarını ifade eden ETS Tur Yurtiçi Turlar Müdürü Suat Özbek, “Otel yatırımları arttı. Bu yüzden 2015 Türklerin yılı olacak” dedi.

21.11.2014Ekonomi
AK Partili Gül: Başarılı muhalefet yapıyoruz

AK Partili Gül: Başarılı muhalefet yapıyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, partinin Haziran 2015 seçimlerindeki hedefinin Anayasa’yı değiştirecek oy oranını yakalamak, İzmir’de ise 2019 yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmak olduğunu söyledi. Gül, merkezi hükümete yönelik CHP’nin gösteremediği başarılı muhalefeti AK Parti’nin İzmir’de CHP’ye karşı ortaya koyduğunu öne sürdü.

30.10.2014Gündem
Hüseyin Gülerce Gülen Cemaati Soruşturması nın tanığı

Hüseyin Gülerce "Gülen Cemaati Soruşturması" nın tanığı

İstanbul Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu savcılarından Fuzuli Aydoğdu’ya yaklaşık 2 saat ifade veren Hüseyin Gülerce adliye çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Bilgime başvurulmak üzere tanık olarak davet edildim" diyen Gülerce, "Herkesin bildiği paralel yapıyla ilgili soruşturma kapsamında özellikle de Beyaz TV’de son 4-5 programda yaptığım konuşmalarla ilgili sorular soruldu.

23.10.2014Gündem
Şubat olsun

Şubat olsun

Yüksek Seçim Kurulu’nun Haziran 2015 Genel Seçimi’yle ilgili çalışmayı geçmiş uygulamalardan daha hızlı şekilde önceki gün başlatması, kulislerde “Nisanda seçim” senaryosunu canlandırdı.

19.10.2014Gündem
Muharrem İnce konuşmasına şiirle başladı

Muharrem İnce konuşmasına şiirle başladı

CHP Genel Başkan adayı Muharrem İnce, konuşmasına Hasan Hüseyin Korkmazgül'ün "Acılı bal eyledik" şiiriyle başladı. Sözlerine 'umut' vurgusuyla başlayan İnce'nin konuşması 'Başbakan Kemal' sloganları ile kesildi. İnce'nin de "inşallah" demesi dikkat çekti. Bunun üzerine salonda ''Muharrem İnce bu partinin evladıdır, konuşmasını dinlemek CHP’liye yakışandır'' anonsları yapıldı.

5.09.2014Gündem
Emrullah İşler: Kırgınlığımız, dargınlığımız kesinlikle olamaz

Emrullah İşler: "Kırgınlığımız, dargınlığımız kesinlikle olamaz"

Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, "Şimdi yeni bir hükümet kuruldu. Bir zaruretten dolayı bizim kabinede yer almamamız söz konusu oldu. Ama bizim bir kırgınlığımız, dargınlığımız kesinlikle olamaz, olmayacak da" dedi.

31.08.2014Gündem
Hataya düşmemiş yönetim dedi

'Hataya düşmemiş yönetim' dedi

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Bilecik'in Bozüyük ilçesinde partililere hitaben yaptığı konuşmada, "Partinin sorunları, sıkıntıları var, onları konuşmak istemiyorum. Sizler içindesiniz, biliyorsunuz. Bunları düzeltecek bir arayışı başlatın. Önümüzde anladığım kadarıyla bir kurultay geliyor. Bu kurultay süreci içinde doğru bir çözümü, yeni bir yönetimi, hatalara düşmemiş, gelecekte de düşmeyeceği umudunu veren yeni taze bir yönetimi iş başına getirin" dedi.

16.08.2014Gündem
Bakın sandıktan nasıl bir şey çıktı

Bakın sandıktan nasıl bir şey çıktı

Yurt dışında kurulan sandıklar, o sandıklara oy atan Türk vatandaşı seçmenlerin demokratik haklarını kullanırken sergiledikleri tavır, Almanya’daki havayı Türkler lehine bakın nasıl değiştirdi...

5.08.2014Avrupa
Haydi sandığa

Haydi sandığa

TÜRKİYE’den Almanya’ya göç 30 Ekim 1961 tarihinde Türkiye ile Almanya arasında imzalanan İş Gücü Sözleşmesi ile başladı.

25.07.2014Avrupa
Ekmeleddin İhsanoğlu seçim bildirgesini açıkladı

Ekmeleddin İhsanoğlu seçim bildirgesini açıkladı

Çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarında kullanacağı slogan ve logo ile seçim bildirgesini açıkladı. Eşiyle el ele toplantının yapılacağı salona gelen İhsanoğlu, sözlerine duayla başladı, kendisiyle ilgili bazı kanallarda ''Ekmel Bey'i aciz gösterin'' diye iddiaların olduğunu da öne sürdü. İhsanoğlu, Köşk seçimindeki rakibi Başbakan Erdoğan ile de mükemmel bir dostluğunun olduğunu vurguladı. Bu arada Ekmeleddin İhsanoğlu'nun seçim şarkısı da basın mensuplarıyla paylaşıldı. Şarkının adı 'Ekmeli'...

10.07.2014Gündem
Almanyada 1 milyon 384 bin seçmen oy kullanacak

Almanya'da 1 milyon 384 bin seçmen oy kullanacak

Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu, Almanya'da yaşayan 1 milyon 384 bin 410 seçmenin Türkiye'deki cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullanacağını, seçimleri için yedi bölgede seçim sandıkları kurulacağını söyledi.

18.06.2014Gündem
Oy sayımı başladı, ilk sonuçlar geliyor

Oy sayımı başladı, ilk sonuçlar geliyor

Aralarında Yalova ve Ağrı'nın da bulunduğu 14 yerde tekrarlanan seçimler sona erdi. Sandıklar Ağrı'da 16:00'da, Yalova'da ise 17:00 itibarıyla kapandı ve oy sayımına geçildi. YSK'nın yayın yasağı kalkar kalmaz sonuçları hurriyet.com.tr'den okuyabilirsiniz.

1.06.2014Gündem
Konut Yağmuru Hız Kesmiyor

Konut Yağmuru Hız Kesmiyor

Son 2 ayda yatırım değeri 8.5 milyarı aşan 20 bin konut ve ofis satışa çıktı.

28.05.2014Advertorial
Başbakan Erdoğan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında konuştu

Başbakan Erdoğan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu. Soma'daki maden faciasına değinen Erdoğan, en ideal olanın kazaları minimize etmek olduğunu söylerken, "Ama sıfırlamak dünyanın hiçbir yerinde mümkün değildir" dedi.

23.05.2014Gündem
Paramı Yönetebiliyorum

Paramı Yönetebiliyorum

Projemiz Avrupa’da Hızla Yayılıyor

18.05.2014Advertorial
İşte Başbakanı sinirlendiren konuşma

İşte Başbakan'ı sinirlendiren konuşma

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'na tepki gösterip salonu terk etti. İşte Başbakan Erdoğan'ı kızdıran o konuşma.

10.05.2014Gündem

Yazar Sonuçları

Karanlık kentte yeni yılı karşılamak

Alışveriş merkezleri kendi alanlarını süslememiş olsalar, hiç bu şehirin yeni yıla hazır olduğunu, yeni bir başlangıcın heyecanını şimdiden yaşamaya başladığını söyleyebilir misiniz?

8.12.2014

Türk ekonomisi nereye gidiyor?

ANKARA’da bu defa bir “ekonomi turu” attım.

30.11.2014

‘Türkiye 3’üncü Müslüman model olabilir’

ABD’nin en köklü düşünce kuruluşu Council on Foreign Relations’ın (Dış İlişkiler Konseyi) Başkanı Richard Haass’la geçtiğimiz hafta başbaşa sohbet etme imkânı bulmuştum.

14.11.2014

Heykel teftişi

HALK artık yadırgamıyor ama bu kez kritik. Heykeli dikilecek olan Ali İsmail Korkmaz, Eskişehir’de Gezi protestolarında hayatını kaybeden genç.

18.10.2014

Başbakan Davutoğlu 2011’de Esad’a anlattıklarını hatırlıyor mu?

BEN hatırladığından eminim. Saatler sürmüştü bugünün Başbakanı, o dönemin Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun Beşar Esad ile o son görüşmesi.

16.10.2014

Tek dertleri yargıyı ele geçirmek!

AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal, HSYK seçimleri ile ilgili bir konuşma yaptı.

25.09.2014

Başörtüsü ‘açılımı’

BAKANLAR Kurulunca ‘müjde’ olarak sunulan serbesti için Nazan MOROĞLU, görüşlerini bizimle paylaştı.

22.09.2014

Flütü kim çalacak

AMERİKA’dan gelen, biri Dünya Bankası’nda çalışan birkaç kişi ile İstanbul’da buluşuyor Kemal Kılıçdaroğlu kurultay öncesinde.

6.09.2014

‘Kökü mazide olan atiyim’

LÜLEBURGAZ’ın en değerli tarihi ve kültürel varlığı Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi bildik bileli özensiz bir şekilde korunuyordu; sadece cami ayakta duruyor; kervansaray, tabhane, imaret, arasta ve dua kubbesi ile sıbyan mektebi, taş köprü gibi yapılar enkaz haline gelmişti.

2.09.2014

CHP’liler ‘milleti’ mi ‘menfaati’ mi düşünüyor

42 YILLIK avukat Dinçer Önal’ın bu görüşlerine ne dersiniz?

19.08.2014

Beni yargılamayın, hep onurlu olamam

SİZE daha önce söylemiştim değil mi...

9.08.2014

Sağlam teminat birinci şart

Ülker, Karamehmet’in istediği 1.6 milyar dolar için net konuştu.

18.06.2014

Sahici bir patron

AYDIN Doğan satın almadan önce Hürriyet’e girmiştim.

15.06.2014

O bayrağı indirtmeyecektin komutan!

LİCE’de, göstericilerden biri askeri bölgeye girip direğe tırmanarak Türk bayrağını indirdi ve geldiği gibi gitti...

9.06.2014

Son seçimleri tarih kazandı!

2012 ABD Başkanlık seçiminin iki kazananı vardı: Başkan Obama ve Nate Silver. İlkini tanıdığınız için ben ikincisini tanıtayım. Bahis şirketlerine tahminler hesaplayan bu genç istatistikçi siyasetle hiçbir ilgisi yokken kısa zamanda nasıl bir numaralı siyasal analist oldu?

3.06.2014

CHP MYK değişikliği ne anlama geliyor

KEMAL Kılıçdaroğlu 30 Mart’tan sonra beklenen MYK değişikliğini gerçekleştirdi. Seçimlerde beklenen ve istenen başarıyı yakalayamamanın faturası bazı MYK üyelerine kesildi.

10.05.2014