MENÜ

Yeni Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.454 Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Fazilet Hanım ve Kızları 27. bölüm fragmanında Ece tutuklanıyor

Fazilet Hanım ve Kızları 27. bölüm fragmanında Ece tutuklanıyor

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Cumartesi akşamları yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları’nın 16 Aralık tarihli 27. bölümünde olayların ardı arkası kesilmeyecek. Hazım ile ilgili gerçek ortaya çıkışı tüm dengeleri değiştirecek. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 27. bölüm fragmanı ve detaylar!

15.12.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanında Aslı’dan şaşırtan sözler: Koskocaman bir yalan…

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanında Aslı’dan şaşırtan sözler: Koskocaman bir yalan…

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala ortaya çıktı. Kanal D ekranlarının kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan yeni sezon dizisi Siyah Beyaz Aşk’ın 10. bölüm fragmanına gerçekleri öğrenen Aslı’nın sözleri damga vurdu. Peki Ferhat’a karşı pişmanlık duyan Aslı, duyduklarını onunla paylaşacak mı? İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm detayları!

15.12.2017Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son gelişmenin ardından başladı. Altı çocuklu bir ailenin yaşadığı zorlukları traji komik bir şekilde aktaran Bizim Hikaye’nin dün akşam yayınlanan son bölüm finali kafalarda soru işareti bıraktı. Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan gelen denetmenle karşılaşan Filiz, büyük bir şok yaşadı. Peki olaylı son bölüm ardından Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.12.2017Televizyon
İstanbullu Gelin dizisinin 29. bölüm 2. fragmanı: Esma Sultandan büyük karar

İstanbullu Gelin dizisinin 29. bölüm 2. fragmanı: Esma Sultan'dan büyük karar

İstanbullu Gelin dizisinin 29. bölüm 2. fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlandı. Romantik sahnelerin olduğu İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı önemli gelişmelerin ipucunu verdi. Faruk’un Begüm ve Emir’in birlikte kampa gittiğini öğrenen Süreyya, bir kez daha Boran Konağı’nı terk ediyor. İşte İstanbullu Gelin yeni bölümünden detaylar!

15.12.2017Televizyon
Çukur 9. yeni bölüm fragmanında Serdar şoku

Çukur 9. yeni bölüm fragmanında Serdar şoku!

Çukur 9. bölüm fragmanı ile büyük şok yaşandı. İdris ile Sena'nın kaçırılması, Yamaç ve diğer aile fertlerinde büyük bir sıkıntının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Çukur 9. yeni bölüm fragmanında Serdar'ın müdahalesinin sonucunun nereye ulaşacağı ise merak konusu oldu. İştei merakla beklenen Çuku 9. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

14.12.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 30. bölüm 2. fragmanında Erdal Erzincan sürprizi

Şevkat Yerimdar 30. bölüm 2. fragmanında Erdal Erzincan sürprizi

Şevkat Yerimdar yeni bölüm 2. fragmanı izleyicilerle buluştu. Yayın tarihine kısa bir süre kala ortaya çıkan Şevkat Yerimdar 30. bölüm 2. fragmanına Erdal Erzincan sürprizi damga vurdu. Türk Halk Müziği sanatçısı Erdal Erzincan'ın konuk olacağı yeni bölümde sürprizlerle dolu gelişmeler var. İşte o gelişmelerin kısa bir özeti olan Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanları!

14.12.2017Televizyon
Aşk ve Mavi 45. bölüm fragmanında düğün var

Aşk ve Mavi 45. bölüm fragmanında düğün var!

Aşk ve Mavi 45. yeni bölüm fragmanında Ali ile Mavi, tadamadıkları gelin damat duygusu için kendi çaplarında bir organizasyon düzenliyor. Gelinliği giyen Mavi, mutluluktan havalara uçmaktadır. Fakat bu, Aşk ve Mavi 45. bölüm fragmanında Hasibe, kızının suratına kapıları kapatmıştır. İşte, tüm bunların ekrana geleceği Aşk ve Mavi 45. yeni bölüm fragmanı ve yaşanacak olan olaylar hakkında detaylı bilgiler

14.12.2017Televizyon
Arka Sokaklar 461. bölüm fragmanında Gonca kabul edecek mi

Arka Sokaklar 461. bölüm fragmanında Gonca kabul edecek mi?

Arka Sokaklar 461. yeni bölüm fragmanında Hüsnü, oğlunu para dolu çantayla yakalanınca gereğinin yapılmasını ekip arkadaşlarına söylemiştir. Diğer taraftan Hakan ise karşılaştığı durumun zor olduğunu belirtmiş ve mesleğini kirletme gibi bir durumla karşılaşmamak için Arka Sokaklar 461. bölüm fragmanında istifasını sunmuştur. İşte, merakla beklenen Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve boşanmanın eşiğinde olan Aylin ve Hakan çifti arasında geçen olaylar hakkında bilgiler

14.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 29. yeni bölüm fragmanında silahlar konuşuyor

Payitaht Abdülhamid 29. yeni bölüm fragmanında silahlar konuşuyor

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında Cuma akşamları seyircisini ekrana kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid’in, bu hafta yayınlanacak 29. bölümünde, büyük bir katliama atılan imzalar ve Osmanlı’yı savaşın eşiğine getiren sebepler ekranlara gelecek. İşte Payitaht Abdülhamit yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

14.12.2017Televizyon
Vatanım Sensin son bölümde sürpriz oyuncu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin son bölümde sürpriz oyuncu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin 14 Aralık Perşembe günü 37. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni sezonda kadrosunu genişleten Vatanım Sensin'in son bölümünde yeni isim gözlerden kaçmadı. Efsun karakteriyle kadroya katılan Merve Dizdar, final sahnesinde ön plandaydı. Azize ve Efsun'un çaresiz haline tanık olan izleyiciler yeni fragmanı sorguluyor. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.12.2017Televizyon
Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Oktay ölecek mi

Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Oktay ölecek mi?

Meryem dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının iddialı yeni sezon dizisinin 13 Aralık tarihli son bölümünde Oktay'ın içerisinde bulunduğu araç uçurumdan yuvarlanmıştı. Peki yeni bölümde neler olacak? Meryem'in kurşunuyla vurulan Oktay, yanarak mı ölecek? İşte Meryem dizisinin 21. bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

14.12.2017Televizyon
Siyah İnci 12. bölüm 2. fragmanı merak uyandırdı: Hazal kaçırılıyor

Siyah İnci 12. bölüm 2. fragmanı merak uyandırdı: Hazal kaçırılıyor

Siyah İnci dizisinin 12. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Sırlarla örülü senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken Siyah İnci'nin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde hastalığının ölümcül olduğunu öğrenen Irmak, büyük bir yıkım yaşarken; Ebru, Hazal ile ilgili büyük gerçeği öğreniyor. İşte Siyah İnci 12. bölüm detayları!

13.12.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrulda cenk zamanı

Diriliş Ertuğrul'da cenk zamanı!

Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünün ekrana gelmemesi dolayısıyla dün akşam küçük bir endişe yaşayan izleyiciler, dizinin yeni bölüm fragmanı ile buluştu. Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanında cenk eyleme zamanı olduğunu duyuran oba beyi, kanla kazandığı toprakları kimseye yar etmeyeceğinin altını bir kez daha çizmiştir. Peki, Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, dizinin yeni bölümü hakkında küçük bilgiler

13.12.2017Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüm finalinde şok

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm finalinde şok

Vatanım Sensin yeni sezon bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Tarihi sahneleriyle dikkatleri üzerine çeken Vatanım Sensin dün akşam 37. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Dağıstanlı’nın yanında bir hain olduğu ortaya çıktı. Finale ise efeler diyarına yapılan saldırı damga vurdu. Şimdi ise gözler yeni bölüm fragmanında!

13.12.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Ferhat gerçeği öğrenecek mi

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferhat gerçeği öğrenecek mi?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölümü için sabırsızlanan izleyiciler bir yandan da fragman araştırması yapıyor. 11 Aralık Pazartesi günü yayınlanan Siyah Beyaz Aşk’ın 9. bölümünde final sahnesi ekrana kilitledi. Aslı, Ferhat'ın gerçek babasının Namık olduğunu öğrendi. Aslı'nın öğrendiği bu gerçeği Ferhat'la paylaşıp paylaşmayacağını merak eden izleyiciler yeni fragmanı sorguluyor. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.12.2017Televizyon
İzleyicilere şok: Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanmayacak mı

İzleyicilere şok: Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanmayacak mı?

Ekranlara geldiği günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ile büyük merak konusu oldu. Son bölümde ekrana gelen olayların ardından yeni bölümde neler yaşanacağını büyük bir merakla sorgulayan vatandaşlar, Diriliş Ertuğrul 'un yeni bölümü hakkında endişelenmeye başlandı. Peki, Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanacak mı? İşte, dizinin yapımcılarından gelen detaylı açıklama

13.12.2017Televizyon
Ufak Tefek Cinayetler son bölümünde Merveden büyük hinlik Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ufak Tefek Cinayetler son bölümünde Merve'den büyük hinlik! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merakla araştırılmaya başlandı. Oya'nın sevgilisini tanıtacağı sürpriz yemekte ilginç olaylar izleyicilerin karşısına çıktı. Serhan ve Merve'nin de bulunduğu yemekte, Merve yine hinliğini yapıyor. Peki, Ufak Tefek Cinayetler son bölümünde yaşanan olayların ardından merakla araştırılan yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, bazı detaylar

12.12.2017Televizyon
Hayat Sırları yeni bölümde neler yaşanacak

Hayat Sırları yeni bölümde neler yaşanacak?

Hayat Sırları 7. bölüm fragmanında akıllardaki sorular ele alınacak. Evi terk eden Seher, Kemal ve Şirin, annelerine tepkilerini şekilde gösterecek. Evden kaçanları ağırlama kararı alan Burak ise Seher ile yakınlaşmaya başlayacak. Peki, Hayat Sırları 7. bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanından bazı detaylar

12.12.2017Televizyon
Meryem dizisinin 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Meryem dizisinin 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Meryem son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem'in son bölümünde aksiyon dolu dakikalar yaşandı. Genç kızın eline aldığı silah ile gösterdiği tepki, izleyicilerde şok etkisi yarattı. Peki, son bölümün ardından Meryem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merakla araştırılan dizinin yeni bölümü hakkında detaylı bilgiler

12.12.2017Televizyon
Söz son bölümde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz son bölümde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz son bölümü ile aksiyon dolu sahneleri izleyicilerle buluşturdu. Yeni bölüm fragmanında Yavuz'un karşılaşacağı sahne merak konusu olurken, izleyicilerin heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Peki, Söz son bölüm sonrası merakla araştırılan yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Söz yeni bölüm fragmanı ve son bölümü hakkında bazı bilgiler

12.12.2017Televizyon
Son bölümü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicilerini şoka uğrattı Yaşardan büyük hamle

Son bölümü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicilerini şoka uğrattı! Yaşar'dan büyük hamle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ile dikkatleri üzerine çekti. Büyük bir anlaşma için kolları sıvayan Mürsel, örgüt içindeki önemli isimleri verme kaydıyla serbest bırakılmayı talep etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde bu olay Hızır'ın da kabul etmesiyle birlikte Mürsel, serbest kalmıştır. Fakat Yaşar'ın farklı bir planı olacaktır. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin sıkı takipçilerinin merakla araştırdığı konunun detayları

12.12.2017Televizyon
Çukur 9. bölüm fragmanında Karaca ağır yaralı

Çukur 9. bölüm fragmanında Karaca ağır yaralı!

Çukur 9. bölüm fragmanında Karaca ile buluşan Celasun, genç kızın vurulmuş olduğunu görmüştür. Son bölümde yaşanan olayların ardından Karaca'yı bu halde gören Celasun panik olmuştur. Çukur 9. bölüm fragmanında Karaca'nın ailesinden korkması nedeniyle yara ile yaşamak zorunda kalması dikkat çeken diğer nokta olmuştur. İşte, Çukur son bölümün ardından merakla araştırılan 9. bölüm fragmanı

12.12.2017Televizyon
Kızlarım İçin 3. yeni bölüm fragmanı: Yaşar firar mı ediyor

Kızlarım İçin 3. yeni bölüm fragmanı: Yaşar firar mı ediyor?

Kızlarım İçin dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarında iki haftayı geride bırakan Kızlarım İçin dizisinin bu akşam yayınlanacak olan 3. bölümünde Yaşar, nakil için bindiği araçta kaçırılma vakasıyla karşılaşıyor. Bu düzenlenen saldırının Yaşar ile olan alakası ne? Yaşar, öldürülen koğuş arkadaşının yerine mi geçecek. İşte Kızlarım İçin 3. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

11.12.2017Televizyon
Kadın son bölüm finali merak uyandırdı: Bahar ne gördü İşte yeni fragman

Kadın son bölüm finali merak uyandırdı: Bahar ne gördü? İşte yeni fragman

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Dram ve sırlarla ağırlıklı senaryosuyla adından söz ettiren Kadın'ın son bölümünde Sarp'ın ölümüyle ilgili detaylardan bir süre kaçan Bahar, Sarp'ın telefonunu incelediğinde büyük bir şok yaşadı. Peki yeni bölümde neler olacak? Bahar'ın gördüğü şey ortaya çıkacak mı? İşte Kadın dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler!

11.12.2017Televizyon
Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanı merak uyandırdı: Cevdet vurulacak mı

Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanı merak uyandırdı: Cevdet vurulacak mı?

Vatanım Sensin dizisi yeni bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlandı. Tarihi sahneleriyle perşembe akşamlarına damga vuran Vatanım Sensin'in yarın akşam yayınlanacak 37. bölümünde şaşırtıcı gelişmeler var. Kardeşinin ölümünden Cevdet'i sorumlu tutan Seher, kızların gözü önünde silah çekiyor. Peki Cevdet vurulacak mı? İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

11.12.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 99. bölümü yayınlanacak mı Yapımcıdan yeni bölüm açıklaması

Diriliş Ertuğrul 99. bölümü yayınlanacak mı? Yapımcıdan yeni bölüm açıklaması

Tarihi TRT1 dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Yeni sezonun açılışını kısa bir süre önce yapan Diriliş Ertuğrul 99. bölüm tarihimi merak eden izleyiciler bir açıklama bekliyordu. Beklenen haber yapımcıdan geldi. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

11.12.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 10. bölümde neler olacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk 10. bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Evi taranan Savcı Yiğit'in akıbetini nefeslerini tutarak takip eden izleyiciler, son bölüm finalinde büyük bir sürpriz yaşadı. Yeter ve Namık'ın konuşmalarını duyan Aslı, Ferhat'ın geçmişiyle ilgili bir şey daha öğrendi. Şimdi gözler Siyah Beyaz Aşk 10. bölümde yaşanacak gelişmelerde. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.12.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 29. bölüm fragmanı yayında Yeni bölümde neler olacak

İstanbullu Gelin 29. bölüm fragmanı yayında! Yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm tarihine kısa bir süre kala fragman yayınlandı. Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'in paylaştığı İstanbullu Gelin 29. bölümünde yeni bir kriz çıkıyor. Süreyya bir kez daha evi terk etme kararı alıyor. Peki Faruk, kendisini affettirebilecek mi? İşte İstanbullu Gelin 29. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

11.12.2017Televizyon
Savaşçı 25. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı

Savaşçı 25. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı?

Savaşçı son bölümü ile yine aksiyonun dozunu üst seviyelere taşımayı başardı. Son bölümde Haydar ve Kağan yüzbaşıya işkence yapıldığını duyan Albay Kopuz, bir çözüm yolu aramaya başlamıştır. Peki, son bölümde yaşanan bu olayların ardından merakla araştırılan Savaşçı 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Savaşçı yeni bölüm fragmanı hakkında bazı detaylar

11.12.2017Televizyon
Çocuklar Duymasın 20. yeni bölüm fragmanında Duygu geri dönüyor

Çocuklar Duymasın 20. yeni bölüm fragmanında Duygu geri dönüyor!

Çocuklar Duymasın 20. yeni bölüm fragmanında Haluk ile Meltem arasındaki gerilim artmaya devam etmektedir. İyice alevlenen boşanma sürecinin ortasına giren Tutku, yangını körüklemektedir. Çocuklar Duymasın 20. bölüm fragmanında bu durumun üzerine gelen Duygu ise ortamı düzeltmeye çalışmaktadır. İşte, tüm bunların ekrana geleceği Çocuklar Duymasın 20. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

10.12.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler 101. yeni bölüm fragmanında kızlar yurttan atılıyor

Kırgın Çiçekler 101. yeni bölüm fragmanında kızlar yurttan atılıyor

Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Bu akşam yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler 101. bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmana Kader'in sözleri damga vurdu. Kader'in Ejder'den istediği şey kafalarda soru işareti bıraktı. Peki Kader, neden kızların yurttan attırmak istiyor? Songül, bebeğini mi kaybedecek? İşte Kırgın Çiçekler 101. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

10.12.2017Televizyon
Çukur 8. yeni bölüm fragmanında Yamaç sessizliğini bozacak mı

Çukur 8. yeni bölüm fragmanında Yamaç sessizliğini bozacak mı?

Çukur yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalı'nın başına dayanan namlu karşısında Yamaç'ın ne gibi bir tepki göstereceği merak konusu olurken, Vartolu'nun içindeki haini bulup bulamayacağı izleyicilerin kafasında soru işareti oluşturmaya devam ediyor. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, 8. bölüm hakkında merak edilen tüm detaylar ve önceki bölüm hakkında bazı bilgiler

10.12.2017Televizyon
Ufak Tefek Cinayetler 8. bölüm fragmanı şok etkisi yaratacak

Ufak Tefek Cinayetler 8. bölüm fragmanı şok etkisi yaratacak!

Ufak Tefek Cinayetler 8. yeni bölüm fragmanında Oya sevgilisine özel bakım yaptırmaktadır. Bu durum kızların kulağına gidince gündem konusu olacaktır. Ufak Tefek Cinayetler 8. yeni bölüm fragmanında bu anı kaçırmak istemeyen kızlar, Oya'nın evine sevgilisini görmek için baskın yapacaktır. Peki, Ufak Tefek Cinayetler 8. bölüm fragmanında Oya'nın sevgilisini gören Merve nasıl bir şoka girecek? İşte, yeni bölüm fragmanından detaylı bilgiler

10.12.2017Televizyon
İsimsizler son bölüm sonrası Fatih ve ekibi pusudan kurtulacak mı

İsimsizler son bölüm sonrası Fatih ve ekibi pusudan kurtulacak mı?

İsimsizler son bölümü ile yine etkileyici sahneleri izleyicilerle buluşturdu. Son bölümü ilgiyle takip eden seyirciler, İsimsizler yeni bölüm fragmanını merakla araştırmaya başladı. Peki, son bölümün ardından İsimsizler yeni bölüm fragmanında Fatih'in ekibi tehlikeden sıyrılabilecek mi? İşte, detaylı bilgiler

10.12.2017Televizyon
Bahtiyar Ölmez son bölüm ardından 6. bölüm fragmanında şok görüntüler

Bahtiyar Ölmez son bölüm ardından 6. bölüm fragmanında şok görüntüler

Bahtiyar Ölmez son bölümün ardından 6. bölüm fragmanında ekrana gelen olaylar izleyicileri şoke etti. Sokak ortasında pusuya düşen Bahtiyar, kurşunların hedefi olmuştur. Peki, son bölümün ardından ekrana gelen Bahtiyar Ölmez 6. yeni bölüm fragmanında neler ekrana geliyor? İşte, merakla araştırılan Bahtiyar Ölmez 6. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

10.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası 27. yeni bölüm fragmanında Yağız uçağa binecek mi

Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası 27. yeni bölüm fragmanında Yağız uçağa binecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları 27. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merakla araştırılmaya başlandı. Son bölümde Hazım'ın demans hastası olduğunun ortaya çıkması herkeste şok etkisi yaratmıştır. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümün ardından ise en çok merak edilen konu Yağız'ın geri dönüp dönmeyeceği oldu. Peki, son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanında Yağız o uçağa binmiş midir? İşte, merakla araştırılan konu hakkında bazı bilgiler

10.12.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı... Yiğit ölecek mi

Siyah Beyaz Aşk 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı... Yiğit ölecek mi?

Kanal D ekranlarının entrika dozu yüksek dizisi Siyah Beyaz Aşk'ın yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak olan Siyah Beyaz Aşk 9. bölümüyle ilgili en çok merak edilen konu evi taranan Yiğit'in akıbeti ve kardeşi ölümle burun buruna gelen Ferhat'ın yapacağı. İşte Siyah Beyaz Aşk 9. bölüm fragmanları ve özeti!

9.12.2017Televizyon
Dolunay son bölümde Nazlıya şok tehdit Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay son bölümde Nazlı'ya şok tehdit! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay dizisi dün akşam 23. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Dolunay son bölümüne Hakan'ın Nazlı'ya yaptığı tehdit damga vurdu. Kardeşi ve Ferit arasında kalan Nazlı, son bölüm finalinde beklenmedik bir tepki verdi. Şimdi ise gözler yeni bölüm fragmanında. Peki Dolunay son bölümü ardından yeni fragman yayınlandı mı?

9.12.2017Televizyon
Savaşçı 24. bölüm fragmanında gerilim iyice artıyor

Savaşçı 24. bölüm fragmanında gerilim iyice artıyor

Savaşçı yayınlanan 24. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranların sevilen dizisi Savaşçı yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Temo’yu ortadan kaldırmaya kararlı olan Albay Kopuz, gelen en küçük istihbaratı dahi değerlendirir. İşte, Savaşçı yeni bölüm fragmanı.

9.12.2017Televizyon
Cennetin Gözyaşları 12. bölüm fragmanında ailedeki tüm dengeler değişiyor

Cennetin Gözyaşları 12. bölüm fragmanında ailedeki tüm dengeler değişiyor

Cennetin Gözyaşları yayınlanan 12. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Ekranların soluksuz olarak takip edilen dizisi Cennetin Gözyaşları yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Rıza Bey'in ölümüyle ailedeki tüm dengeler değişmiştir. İşte, Cennetin Gözyaşları yeni bölüm fragmanı.

9.12.2017Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Hakan kendini affetmiyor

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Hakan kendini affetmiyor

Arka Sokaklar son bölüm dün akşam aksiyonu yüksek sahnelerle ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından hemen ekranlara geldi. Peki Arka Sokaklar son bölümde neler yaşanmıştı? İşte dizinin son bölümünde olanlar ve yeni bölüm fragmanında ekrana gelen sahneler

9.12.2017Televizyon
Çukur 8. bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaçın çıldırdığı olay ne

Çukur 8. bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç'ın çıldırdığı olay ne?

Çukur dizisinin son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. Dizinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Vartolu girdiği çıkmazdan kendini kurtarmaya çalışırken, Yamaç'ın üstüne çok farklı bir planla geliyor. Çukur dizisinin bu hafta yayınlanacak bölümü öncesinde ekranlara gelen fragman bölümde neler yaşanacağına dair detayları ortaya koydu. İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

9.12.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 29. bölüm fragmanı ekranlara geldi mi

İstanbullu Gelin 29. bölüm fragmanı ekranlara geldi mi?

İstanbullu Gelin dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Faruk ve Esma'nın kıskançlık krizi tatlıya bağlanırken aile içindeki restleşmeler büyüyor. İzleyenlerin merakla beklediği konu ise İstanbullu Gelin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanının yayınlanıp, yayınlanmadığı oldu.. Peki İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar ve son bölümde yaşananlar

9.12.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84.yeni bölüm fragmanında şok eden yüzleşme

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84.yeni bölüm fragmanında şok eden yüzleşme

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 12 Aralık Salı akşamı yayınlanacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84. bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmana Meryem ve Candan arasındaki restleşme sahnesi damga vurdu. Öte yandan masadaki diyalog merak uyandırdı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84. bölüm fragmanı.

9.12.2017Televizyon
Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Arka Sokaklar'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Pınar, Ali’nin başına gelenleri öğrenince sinir krizi geçirdi. Selinler, Ali’nin en son Sultan’ın evine gittiğini hatırlayınca, Sultanları bulmaya gittiler. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.12.2017Televizyon
İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde heyecan iyice arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde heyecan iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi İstanbullu Gelin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde gördüklerini sindirmeye çalışan Süreyya ve Faruk birbirleri ile olan daha çetin bir mücadeleye giriştiler. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.12.2017Televizyon
Aşk ve Mavi dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk ve Mavi dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Aşk ve Mavi'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Cemal'in nikâhtan kaçmak için yaptığı plan işe yaramadı ve Gülay'la nikah masasına oturdu. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.12.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 48. bölüm fragmanında Ozanın yaşadığı travma herkesi derinden sarsıyor

Kalbimdeki Deniz 48. bölüm fragmanında Ozan'ın yaşadığı travma herkesi derinden sarsıyor

Kalbimdeki Deniz yayınlanan 48. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatacak. Ekranların sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Ozan’ın yaşadığı travma herkesi derinden sarsarken, olup bitenden habersiz Alihan ise velayet davası için tanık arayışına düşer. İşte, Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı.

8.12.2017Televizyon
İsimsizler 26. bölüm fragmanında Handan Fatihi öldürecek mi

İsimsizler 26. bölüm fragmanında Handan Fatih'i öldürecek mi?

İsimsizler yayınlanan 26. bölüm fragmanıyla izleyicilerini ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Kanal D ekranlarının soluksuz olarak takip edilen dizisi İsimsizler'in yeni bölümünde Handan'la ilgili Fatih'i sarsan gerçek ne? İşte, İsimsizler yeni bölüm fragmanı.

8.12.2017Televizyon
Yeni Gelin 28. bölüm fragmanında Bozok kardeşler hastanelik oluyor

Yeni Gelin 28. bölüm fragmanında Bozok kardeşler hastanelik oluyor

Yeni Gelin yayınlanan 28. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Ekranların sevilen dizisi Yeni Gelin yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Korkut Ağa’nın, Kalender’le yaptığı konuşma işe yaramış; Kalender artık bir karar vermesi gerektiğini anlamıştır. İşte, Yeni Gelin yeni bölüm fragmanı.

8.12.2017Televizyon