MENÜ

Yeni Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.268 Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

İstanbullu Gelin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi İstanbullu Gelin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Esma'nın beklenmedik hamlesi herkesi şaşırttı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.11.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 45. bölüm fragmanında Şirzat kaçamıyor

Kalbimdeki Deniz 45. bölüm fragmanında Şirzat kaçamıyor

Kalbimdeki Deniz yayınlanan 45. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından beğeniyle takip edilen dramatik dizisi Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Şirzat’ın Hülya’nın evine baskın yapacağından son anda haberdar olan Mirat ve Yosef, acı bir sonuca engel olamasalar da, Şirzat’ın kaçmasına engel olurlar. İşte, Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı.

17.11.2017Televizyon
Yeni Gelin 25. bölüm fragmanında Bella artık kıdemli gelin oluyor

Yeni Gelin 25. bölüm fragmanında Bella artık kıdemli gelin oluyor

Yeni Gelin yayınlanan 25. bölüm fragmanında izleyiciler heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşayacak. Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Yeni Gelin yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde ilginç anlar izleyicileri kahkahaya boğacak. İşte, Yeni Gelin yeni bölüm fragmanı.

17.11.2017Televizyon
İsimsizler 23. bölüm fragmanında Fatih ve ekibi, Damlayı kurtarabilecek mi

İsimsizler 23. bölüm fragmanında Fatih ve ekibi, Damla'yı kurtarabilecek mi?

İsimsizler 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Fatih'ten Handan'a büyük destek. Kudret, yeni planlarında Kor Yakup'un kızını nasıl piyon edecek? İşte, İsimsizler yeni bölüm fragmanı.

17.11.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölüm fragmanında Yağız harekete geçiyor

Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölüm fragmanında Yağız harekete geçiyor

Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların büyük bir beğeniyle takip edilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Yağız, Sinan ile Hazan’ı birleştirmek için harekete geçiyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

17.11.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde oynanan sinsi ve hain planların bir parçası olarak, Mahmud, Parvus’un da emriyle Şehzade Abdülkadir’i babasının yerine tahta geçmesi için hazırladı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.11.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Şevkat Yerimdar'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Selami’nin yeğeni kaçırıldı ve yüklü bir fidye istendi. Tüm mahalle çocuğu kurtarmak için seferber oldu. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Şevkat Yerimdar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.11.2017Televizyon
Arka Sokaklar dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Arka Sokaklar'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Rızalar operasyona dahil oldu. Semra’dan, Hüsnü ve Mesut’un yerini öğrenmeye çalıştılar. Ekip, mekana baskın yapmak için büyük hazırlık yaptı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.11.2017Televizyon
Beyaz Showun bu akşamki konukları kimler Beyaz Show bu akşam Kanal Dde

Beyaz Show'un bu akşamki konukları kimler? Beyaz Show bu akşam Kanal D'de

Beyaz Show’un bu haftaki konukları belli oldu. Kanal D izleyicisiyle buluşacak olan Beyaz Show yeni bölüm fragmanı ile bu hafta programa konuk olacak isimleri duyurdu. Peki yeni sezon 2. Bölüm konukları kimler? İşte 17 Kasım tarihli Beyaz Show konukları!

17.11.2017Televizyon
Vatanım Sensinde o sahne kırdı geçirdi... Yeni bölüm fragmanında Hilal kaçırılıyor

Vatanım Sensin'de o sahne kırdı geçirdi... Yeni bölüm fragmanında Hilal kaçırılıyor

Vatanım Sensin yeni sezon bölümleriyle sadece ekranlara değil, sosyal medyaya da damga vurmaya devam ediyor. Kanal D'nin iddialı dizisi Vatanım Sensin'in dün akşam yayınlanan bölümünde Hilal ve Leon aylar sonra yeniden buluştu. İkilinin yakınlaşma görüntüleri sosyal medyayı kırdı geçirdi. Olaylı son bölümün hemen ardından yeni fragman geldi. İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

16.11.2017Televizyon
Siyah İnci dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah İnci dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah İnci dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Siyah İnci'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Hazal'ı gördüğü anda onun kendi kızı olduğunu anlayan Aziz, Melek'e hesap sormaya gitti. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Siyah İnci dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.11.2017Televizyon
Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından yeni fragmanda Ahmet sürprizi

Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından yeni fragmanda Ahmet sürprizi

Kanatsız Kuşlar dizisi dün akşam 22. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Ahmet'in ortadan kaybolması yeni bir krize neden oldu. Onun öldüğünü düşünen Zeynep, yaşadığı vicdan azabıyla baş etmeye çalışırken; Ahmet'İn babası beklenmedik bir hamlede bulundu. Dram yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Kanatsız Kuşlar'ın son bölümü ardından yeni fragman kısa sürede yayınlandı. İşte Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

16.11.2017Televizyon
Aşk ve Mavi 41. bölüm fragmanında Safiye konağa dönüyor

Aşk ve Mavi 41. bölüm fragmanında Safiye konağa dönüyor

Aşk ve Mavi yayınlanan 41. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Aşk ve Mavi yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Cemal, bebeğin kendisinden olmadığını anlatmaya çalışsa da Gülay'la söz yüzüğü takmaktan kurtulamaz. İşte, Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı.

16.11.2017Televizyon
Kalp Atışı 20. bölüm 2. fragmanı merak uyandırdı: Gri çantada ne var

Kalp Atışı 20. bölüm 2. fragmanı merak uyandırdı: Gri çantada ne var?

Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak olan Kalp Atışı 20. bölümüne dair çarpıcı tüyolar veren fragmanda gri çanta merak uyandırdı. Peki Ali'nin peşine düştüğü gri çantada neler var? Evlilik teklifinde hayal kırıklığı yaşayan Esma'nın sürprizi herkesi nasıl şaşırtacak? İşte Kalp Atışı 20. bölüm fragmanları ve detayları!

16.11.2017Televizyon
Meryem 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Meryem 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meryem dizisi dün akşam yayınlanan bölümüyle şaşırtıcı gelişmeleri ekrana taşıdı. Duygu yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Meryem’in son bölümüne Savaş’ıın itiraf anı damga vurdu. Savaş’ın ağzından çıkan sevgi sözcükleri ikiliyi bambaşka duygulara sürükledi. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Meryem’in 7. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.11.2017Televizyon
Nerdesin Birader dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Nerdesin Birader dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nerdesin Birader dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Nerdesin Birader'de heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yanan kulübede bir cesetle karşılaşan Yunus, Yiğit'e verdiği kolyenin de olay yerinde bulunmasıyla kardeşinin öldüğünü düşündü. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Nerdesin Birader dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.11.2017Televizyon

Hayat Sırları dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Sırları dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Hayat Sırları'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ayşen, Kuzgun‘ları binadan atma tehdidi ile Seher’den sonsuza kadar kurtulmayı hedefledi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Hayat Sırları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.11.2017Televizyon
Meryem dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Meryem dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meryem dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Meryem'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Güçlü Mahmut’u yakaladı, hapse girme tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.11.2017Televizyon
Bizim Hikaye 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından gündeme geldi. Sürprizlerin arka arkaya geldiği Bizim Hikaye'nin son bölüm finalinde Barış ile ilgili tüm gerçeklerin peşine düşen Filiz, Cenk’in karşısına çıkmaya karar verdi. Filiz ve Barış arasındaki yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler yeni fragmanı sorguluyor. Peki Bizim Hikaye 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.11.2017Televizyon
Yeni fragman nefes kesti: Diriliş Ertuğrul 96. bölümde neler olacak

Yeni fragman nefes kesti: Diriliş Ertuğrul 96. bölümde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 96. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Tarihi sahneleri ve karakterleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanına Ertuğrul'un: 'İndi bu uğurda gaza edeceğiz. Ferman sultanımızdan şehadet Allah'tandır.' sözleri damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Ertuğrul nasıl bir karar verecek? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölümünden ilk görüntüler!

15.11.2017Televizyon
Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm fragmanında Oya her şeyin farkında

Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm fragmanında Oya her şeyin farkında!

Ufak Tefek Cinayetler son bölümün ardından 5. yeni bölüm fragmanı ile ekrana geldi. Merve'nin son bölümde pestisit nedeniyle zehirlendiğini düşünüp hastaneye koşması, Ufak Tefek Cinayetler'de hareketliliğe neden olmuştur. Son bölümde Oya'nın tam da istediği gibi gittiği her şey, yeni bölüm fragmanında pek de öyle olmadığını gösteriyor. İşte, Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan olaylar hakkında bazı detaylar

15.11.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde soru işareti 81. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde soru işareti! 81. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile yine izleyenlere aksiyon dolu dakikalar yaşattı. Hızır'dan doğan boşluğu dolduran Meryem, bu aşamada önemli olaylar için karar merci oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. bölüm fragmanında neler olacağı ise son bölümün ardından seyirciler tarafından araştırılmaya başlandı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında bazı bilgiler

14.11.2017Televizyon
Ufak Tefek Cinayetler son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Ufak Tefek Cinayetler'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Mehmet paçasını kurtarmak için korkunç bir oyun oynadı. Burcu'yla birlik olup, çocukları kendi taraflarına çekmeye çalıştı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Peki, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.11.2017Televizyon
Kadın dizisi son bölüm finali ağlattı... İşte yeni bölüm fragmanı

Kadın dizisi son bölüm finali ağlattı... İşte yeni bölüm fragmanı

Kadın dizisi dün akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Duygu yüklü dizinin son bölümünde annesi tarafından bir kez daha hayal kırıklığına uğratılan Bahar’ın hali ekran başındakileri derinden etkiledi. Kadın’ın kısa sürede yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise şaşırtan isim Şirin oldu. Peki Şirin’ne oldu? İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detaylar!

14.11.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 95. bölüm fragmanında Simko yakalanacak mı

Diriliş Ertuğrul 95. bölüm fragmanında Simko yakalanacak mı?

Diriliş Ertuğrul 95. yeni bölüm fragmanı ile oba beyinin ilerleyişi ekrana geldi. Kayı Obasını, aldığı kararlar ile çok fazla yıpratan Dündar Bey, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında büyük tepki almıştır. Yeni bölümde ekrana gelen olayların ardından Diriliş Ertuğrul 95. yeni bölüm fragmanı merakla araştırılmaya başlandı. İşte, Diriliş Ertuğrul 95. yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

14.11.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 6. bölümde neler yaşanacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk 6. bölümde neler yaşanacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin son bölümünün üzerinden iki gün geçti, fragman araştırmaları hız kazandı. Yeni sezonunun iddialı dizisi, 13 Kasım tarihli bölümde olaylı bir şekilde final yaptı. Aslı ve Ferhat arasındaki gelişmeleri yeni merak eden izleyiciler, Siyah Beyaz Aşk 6. bölüm fragmanını sorguluyor.

14.11.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 25. yeni bölüm fragmanında konak çalkalanıyor

İstanbullu Gelin 25. yeni bölüm fragmanında konak çalkalanıyor

İstanbullu Gelin dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son gelişmelerden bu yana heyecanla takip edilen İstanbullu Gelin bu hafta 25. Bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Basına sızdırılan görüntüler dengeleri nasıl değiştirecek? İşte İstanbullu Gelin 25. bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

13.11.2017Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç desturu alıyor Son bölümde neler yaşandı

Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç desturu alıyor! Son bölümde neler yaşandı?

Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalı Yamaç ile birlikte derin bir konuşma içerisindedir. Yamaç, İdris Koçovalı'ya içerde bir casus olduğunu ifade etmektedir. Çukur yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalı bunu kabul etmemektedir. Ancak suç üstü yapması halinde bu durumun kabul edilebilir olduğunu ifade etmektedir. Yamaç ise Sena'nın evini kurşunlayanların çok yakındaki insanlar olduğunu düşünmektedir. Ve Çukur yeni bölüm fragmanına ifade ettiği gibi onları suçüstü yapmak için harekete geçecektir

13.11.2017Televizyon
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son bölümün hemen başladı. Kanal D ekranlarının iddialı yeni sezon dizilerinden biri olarak gösterilen Siyah Beyaz Aşk dün akşam 5. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölüm finalinde Ferhat'ın elinden çıkan kurşununun birini vurup vurmadığını merak eden izleyiciler yeni fragmanı sorguluyor. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.11.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanında hamilelik sürprizi

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanında hamilelik sürprizi

Kırgın Çiçekler son bölümünün hemen ardından yeni fragman geldi. 45 saniye süren Kırgın Çiçekler 98. bölüm fragmanı güzel bir haberle başladı. Kader'in 'anne oluyorum' sözleri kızların da yüzünü güldürdü. Fragmanın son saniyelerine ise Kader'in gerçekleri öğrendiği anlar damga vurdu. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananların detayları!

13.11.2017Televizyon
Arka Sokaklar 457.fragmanı yayınlandı.. Hüsnü ve Mesut kurtulacak mı

Arka Sokaklar 457.fragmanı yayınlandı.. Hüsnü ve Mesut kurtulacak mı?

Arka Sokaklar yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde aksiyonu bol sahneler dikkat çekerken, Hüsnü ve Mesut için tüm ekip büyük bir operasyon gerçekleştiriyorlar. Peki Arka Sokaklar son bölümün ardından neler yaşandı? İşte yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

13.11.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar dizisinin yeni bölüm fragmanı merakla araştırılırken, yeni bölüm fragmanı henüz ekranlara gelmedi. Son bölümde Şevkat sürpriz bir şöhretle karşı karşıya kalıyor ve Esin bu durumdan hiç hoşnut değil. Peki Şevkat Yerimdar 25. son bölümde neler yaşandı? işte detaylar

13.11.2017Televizyon
Klavye Delikanlıları 7. bölüm fragmanında ekip zor durumda

Klavye Delikanlıları 7. bölüm fragmanında ekip zor durumda!

Klavye Delikanlıları 7. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde yaşananların ardından yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyordu.. Siber suçlar tarafından sorgulanan ekibin çete lideri olarak birbirlerinin isimlerini verdiği, Volki’nin hayatının aşkı Cansu’yu bulduğu tanıtımda Bayram, Seyran’a aşkını itiraf ediyor. İşte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı

13.11.2017Televizyon
The Walking Dead 8. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı… Yeni bölüm ne zaman

The Walking Dead 8. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı… Yeni bölüm ne zaman?

The Walking Dead 8. sezon 5. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. ‘The Big Scary U’ ismiyle yayınlanan The Walking Dead 8. Sezon yeni bölüm fragmanı çarpıcı gelişmelerin sinyalini verdi. Peki The Walking Dead 8. sezon 5. bölümü ne zaman yayınlanacak?

13.11.2017Televizyon
Söz son bölümünde Hafızdan çok üzecek hamle 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz son bölümünde Hafız'dan çok üzecek hamle! 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz son bölümü ile yine yürekleri dağladı. 21. son bölümünde Hafız, karşısında gördüğü eli silahlı ve kişiyi, terörist sanması dolayısıyla vurmuştur. Vurduğu kişinin aslında Fatma olduğunu öğrenen Hafız için artık çok geçtir. Son bölümün ardından merakla araştırılan Söz 22. yeni bölüm fragmanı ile Fatma'nın yaşayıp yaşamadığını öğrenmek isteyen seyirciler sorgularını sürdürüyor. Peki, Söz 22. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

13.11.2017Televizyon
Bahtiyar Ölmez 1. bölümde neler oldu Yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Bahtiyar Ölmez 1. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Bahtiyar Ölmez 2. bölüm fragmanıyla kısa sürede karşılaştı. Peki yeni bölümde neler olacak? Başı beladan kurtulmayan Bahtiyar neler yaşancak? İşte Bahtiyar Ölmez yeni bölüm fragmanı ve diziyi henüz izlememiş olanlar için kısa bir özet!

12.11.2017Televizyon
Vatanım Sensin yeni sezon 33. bölüm fragmanı: Azize dönüyor

Vatanım Sensin yeni sezon 33. bölüm fragmanı: Azize dönüyor

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni sezon ilk bölümüyle sosyal medyaya damga vuran Vatanım Sensin’in 33. bölüm fragmanına Azize’nin başına gelenler damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Herkesin öldüğünü sandığı Azize, ailesinin karşısına çıkabilecek mi? İşte Vatanım Sensin 33. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ilk detaylar!

12.11.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. bölüm fragmanında şaşırtan sahne

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. bölüm fragmanında şaşırtan sahne!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu hafta yayınlanacak yeni bölüm öncesinde dizinin fragmanı ekranlara geldi. Hızır Çakırbeyli, hem Meryem'i hem de ailesinin büyük tehlike altında olduğunun farkında.. Mürsel dışarıda rahat durmuyor ve Tipi'yi ailesi ile tehdit ediyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin ekranlara gelen yeni bölüm tanıtımı

12.11.2017Televizyon
Yeni Gelin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yeni Gelin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeni Gelin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Yeni Gelin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde kaynanalar, oğullarının ağalığı elden gidecek diye panik haldedir; gelinler, kocalarının ağalığının önündeki bu büyük engelden dolayı son derece gergindi. Son bölümün bitmesiyle yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.11.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölümde Hazım katil mi oluyor

Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölümde Hazım katil mi oluyor?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü hafızalardaki yerini korurken yeni fragman geldi. Dün akşam final sahnesiyle nefeslerin tutulmasına neden olan Fazilet Hanım ve Kızları'nın önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümüne dair tüyolar veren fragmana Hazım- Yasin yüzleşmesi damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Hazım katil mi oluyor? İşte Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölüm fragmanı!

11.11.2017Televizyon
İsimsizler dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İsimsizler dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İsimsizler dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi İsimsizler'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde İstanbul sabah erken saatlerde gerçekleşen terör saldırısının şokunu yaşadı. Fatih'ler patlamanın olduğu emniyet binasına yetiştiler ve yardım ettiler. Son bölümün bitmesiyle yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, İsimsizler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.11.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalbimdeki Deniz dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalbimdeki Deniz'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Deniz’in yaktırdığı kafeteryada olduğunu ve onu Mirat’ın kurtardığını öğrenen Alihan, suçluluk ve kıskançlık duygularıyla kavruldu. Son bölümün bitmesiyle yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.11.2017Televizyon
Çukur 4. yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalından büyük rest

Çukur 4. yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalı'ndan büyük rest!

Çukur 4. yeni bölüm fragmanında Yamaç Koçovalı, babasının aile kavramı üzerinde durmasının ardından daha etkin bir rol almaya başlamıştır. Ailesinin bekasını koruyabilmek için elinden geleni yapan Yamaç, Çukur'un yeni bölüm fragmanında hesap kesmeyi sürdürmektedir. İşte, Çukur 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan olaylar hakkında detaylı bilgiler

11.11.2017Televizyon
İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin son bölümünde Faruk'un üzerine oynanan oyunlar kaldığı yerden devam ediyor. Fikret ve Adem'in sürpriz şekilde bir araya gelerek el sıkışması ve Faruk'a karşı gardlarını alması ortalığı karıştıracaktır. İstanbullu Gelin son bölümünün ardından ortaya çıkan bu durum karşısında Faruk ve Süreyya'nın nasıl tepki vereceği ise merak konusu olacak. İşte, İstanbullu Gelin son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

11.11.2017Televizyon
Cennetin Gözyaşları 8. bölüm fragmanında Aliye ait ipuçları çıkıyor

Cennetin Gözyaşları 8. bölüm fragmanında Ali'ye ait ipuçları çıkıyor

Cennetin Gözyaşları yayınlanan 8. bölüm fragmanıyla heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatacak. Ekranların sevilen ve takip edilen dizisi Cennetin Gözyaşları yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Cennet, Ali'ye ait ipuçlarını bulmuştur ama emin değildir. İçinde kocaman bir umut 'ya Selim Ali'yse? İşte, Cennetin Gözyaşları yeni bölüm fragmanı.

11.11.2017Televizyon
Savaşçı son bölümün ardından 21. bölüm fragmanında Kopuz ne yapacak

Savaşçı son bölümün ardından 21. bölüm fragmanında Kopuz ne yapacak?

Savaşçı 21. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merakla araştırılmaya başlandı. Albay Kopuz'un elinden geleni yaptığı son bölümden teröristler köşeye sıkıştıklarının farkına varmıştır. İşte, Savaşçı son bölümün ardından merakla araştırılan 21. yeni bölüm fragmanı ve Albay Kopuz'un 'Azdan az gider, çoktan çok gider' sözünü söylediği son bölümden bazı detaylar

11.11.2017Televizyon
Çocuklar Duymasın son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çocuklar Duymasın son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın son bölüm sonrasında 17. yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Meltem'in Haluk'a söyledikleri karşısında pişman olmasının ardından Çocuklar Duymasın 17. yeni bölüm fragmanında ekrana gelecek olan olaylar araştırılmaya başlandı. Peki, Çocuklar Duymasın 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümde yaşanan olaylar ve bazı detaylar

11.11.2017Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Rıza Babanın ekibi esir düşüyor İşte yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölümde Rıza Baba'nın ekibi esir düşüyor! İşte yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölüm ile izleyicilerin karşısına çıktı. Yeni bölüm fragmanında Hüsnü ve Mesut'un esir düştüğü sahneleri ailelerine gönderilmesinin ardından Rıza Baba ve ekibi harekete geçmiş ekip arkadaşlarını kurtarmak için çatışmaya girmiştir. Esir düştükleri yerden çıkmasını da bilen Hüsnü ve Mesut, şimdi intikam almak için harekete geçecektir. İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve detaylı son bölümden detaylı bilgiler

10.11.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Kemalettin ve Hatice için Firuze’nin elindeki mektup oldukça tehlikeliydi. Firuze ateşle oynarken, o ateşin sadece Hatice ve Kemalettin’i değil, kendini de yakacağını biliyordu. Son bölümün bitmesiyle beraber yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.11.2017Televizyon
Kalp Atışı son bölüm ile etkiledi 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı son bölüm ile etkiledi! 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı son bölümün ardından 20. bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Son bölümde Ali Asaf ile Nazlı arasındaki durum, Eylül'ü giderek germektedir. Her ne kadar bu durum karşısında hoşnut olmasa da, Kalp Atışı 20. bölüm fragmanında Ali Asaf ile Eylül arasındaki bağın kopmaması beklenmektedir. İşte, Kalp Atışı son bölüm ve ardından merak edilen 20. bölüm fragmanı

10.11.2017Televizyon