MENÜ

Yeni Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.920 Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde heyecan arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yılmaz'ın öldüğünü zanneden Züleyha, sevdiği adam için dua ederken aftan yararlanan Yılmaz cezaevinden çıkıp Demir'den intikam almak istedi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.10.2018Televizyon
Arka Sokaklar 491. bölüm fragmanında Mesutun başına ödül konuyor

Arka Sokaklar 491. bölüm fragmanında Mesut'un başına ödül konuyor

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan 491. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Ekip, Mesut'un başına ödül koyan çete liderini yakalamak için operasyon düzenliyor. İşte, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı.

18.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Litre Gözyaşı’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

21 Ekim Pazar akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak Bir Litre Gözyaşı’nda nefesler tutulacak.

18.10.2018Televizyon
Kızım 5. bölüm fragmanında Demir gerçeklerle yüzleşmek istiyor

Kızım 5. bölüm fragmanında Demir gerçeklerle yüzleşmek istiyor

Kızım dizisi yayınlanan 5. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Demir gerçeği öğrenmek istiyor. İşte, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı.

18.10.2018Televizyon
Aşk ve Mavi 74. bölüm fragmanında Ali şüphesini çözebilecek mi

Aşk ve Mavi 74. bölüm fragmanında Ali şüphesini çözebilecek mi?

Aşk ve Mavi dizisi yayınlanan 74. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Cemal ve Yüksel'i bir arada gören Ali, aralarındaki ilişkiyi öğrenmeye çalışır. İşte, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı.

18.10.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak Yeni bölümde Yiğit bulunacak mı

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Yeni bölümde Yiğit bulunacak mı?

Sen Anlat Karadeniz'in dün akşam yayınlanan son bölümü ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Hastaneye kaldırılan Nefes'in yanı sıra annesini bulmak için yollara düşen ve kaybolan Yiğit'in akıbetini merak eden için ilk ipucu ise Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm fragmanıyla geldi. Peki, Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Yeni bölümde Yiğit bulunacak mı?

17.10.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlayacak Yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı

Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlayacak? Yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı?

Diriliş Ertuğrul izleyicilerinin uzun süren beklentisinin ardından bu akşam tekrar bölümüyle ekranlara gelecek. Kadrosunun büyük bir çoğunluğu yenilenen Diriliş Ertuğrul, yeni sezona ise önümüzdeki haftalarda başlangıç yapacak. Peki, Diriliş Ertuğrul 122. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte,dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak sorularını yönelten izleyiciler için bazı detaylar

17.10.2018Televizyon
Çocuklar Duymasın 53. bölüm fragmanında Havuç ve Simaydan şok karar

Çocuklar Duymasın 53. bölüm fragmanında Havuç ve Simay'dan şok karar!

Çocuklar duymasın dizisi yayınlanan 53. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Havuç ve Simay ayrılmaya karar veriyor. İşte, Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı.

17.10.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. son bölümünde Hızır yıkıldı Fragman yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. son bölümünde Hızır yıkıldı! Fragman yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Davut'un öldüğü sahne ile akıllarda soru işareti bıraktı. Ateş'in gayet dostça bir giriş yaptığı Davut'un evinde Muzi'nin isteğini yerine getirmesi, yeni bir sürecin başlamasına neden oldu. Hızır, en büyük istihbarat kaynağını kaybetmesine neden olan kişilerin Ateş ve Muzi olduğunu anlayabilecek mi? Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, bazı detaylar

16.10.2018Televizyon
Jet Sosyete 2. sezon 2. bölüm fragmanında Yıldız Tilbe sürprizi

Jet Sosyete 2. sezon 2. bölüm fragmanında Yıldız Tilbe sürprizi

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 2. sezon 2. bölüm fragmanıyla izleyicilerine kahkaha tufanı yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Yıldız Tilbe izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak. İşte, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı.

16.10.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar 10. bölüm fragmanında Ilgazla Müjgan kavga ediyor

Koca Koca Yalanlar 10. bölüm fragmanında Ilgaz'la Müjgan kavga ediyor

Koca Koca Yalanlar dizisi yayınlanan 10. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Ahmet'in, Sude ile sınavı bitmiyor. Bulmaca çözmeye kalkışan Sude, sorularıyla akıllara durgunluk veriyor. İşte, Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı.

16.10.2018Televizyon

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Laz kızı Zeynep’e evlenme teklifi yapıp, ‘evet’ cevabını alan Deniz’in önünde aşması gereken çok zorlu bir sınav vardı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.10.2018Televizyon
Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanında silah ateş alıyor

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanında silah ateş alıyor

Elimi Bırakma dizisi dün akşam 12. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Elimi Bırakma son bölüm finalinde Azra, Cenk’in kendisine aşık olduğunu öğrendi. Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede yayınlandı. İşte yeni bölümden ilk görüntüler…

15.10.2018Televizyon
Ağlama Anne yayınlanan son bölümüyle duygusal dakikalar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ağlama Anne yayınlanan son bölümüyle duygusal dakikalar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ağlama Anne dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine duygu dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Alev, Zeynep'le ilk bağlarını kurmuşken Damla'dan gelen beklenmedik bir telefonla şok oldu. Son bölümün bitmesinin ardında yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ağlama Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Litre Gözyaşı yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Figen, Cihan’a ciddi bir hastalığı olduğunu söylememekte kararlıydı. Cihan yaşında birini böyle acı bir gerçekle yüzleştirmenin haksızlık olduğunu düşündü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.10.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm fragmanında Nefes ölüyor mu

Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm fragmanında Nefes ölüyor mu?

Sen Anlat Karadeniz dizisi yayınlanan 26. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Nefes'in can çekiştiği anlar ve Tahir'in çaresizliği dramatik anlar yaşatacak. İşte, Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı.

14.10.2018Televizyon
Can Kırıkları 2. bölüm fragmanında silahlar patladı

Can Kırıkları 2. bölüm fragmanında silahlar patladı!

Can Kırıkları, ilk bölümüyle ekranlardaki macerasına başlamasının ardından ikinci bölüm fragmanı ile izleyici karşısına çıktı. Funda'nın başına gelenleri öğrenen Leyla, kardeşi gibi gördüğü Funda'nın Ercüment tarafından taciz edilmesine dayanamamış ve bunun hesabını sormak için silahı eline alarak kendince gerekeni yapmıştır. İşte, Can Kırıkları 2. bölüm fragmanı ve ilk bölüm hakkında bazı bilgiler

14.10.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanı yayınlandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen 111. bölüm fragmanı izleyiciyle paylaşıldı. Yeni bölüme dair önemli ipuçları veren fragmana Hızır Çakırbeyli'nin, 'Hazır elinizde silahlar varken üçümüzü de öldürün!' sözleri damga vuruyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanında başka hangi detaylar dikkat çekiyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler olacak?

13.10.2018Televizyon
Arka Sokaklar yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sebahat ve İrfan, henüz reşit olamayan kızları Nergis’i, akrabalarıyla evlendirme niyetindeydi. Nergis, duruma itiraz ederek evden kaçtı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.10.2018Televizyon
Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde gerilim arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde gerilim arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mavi, ölümden son anda kurtuldu. Yüksel'in ona bilerek yardım elini uzatmadığını asla öğrenemedi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başladı. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.10.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid yayınlanan son bölümüyle aksiyon dolu anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid yayınlanan son bölümüyle aksiyon dolu anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Abdülhamid devleti ayakta tutmak için var gücüyle çalışmaktaydı. Yeni atadığı paşaları vazifelendirdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.10.2018Televizyon
Kızım dizisinin son bölümünde duygusal anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kızım dizisinin son bölümünde duygusal anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kızım dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine duygu yüklü dakikalar yaşatmaya devam etti. Başrollerinde Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun yer aldığı Kızım dizisinin sona ermesinin ardından, diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.10.2018Televizyon
Bir Umut Yeter 3. bölüm fragmanında Deryayı büyük bir sınav bekliyor

Bir Umut Yeter 3. bölüm fragmanında Derya'yı büyük bir sınav bekliyor

Bir Umut Yeter dizisi yayınlanan 3. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Yılmaz, gerçekleri Elif'e anlatır ve olayların seyri değişir. İşte, Bir Umut Yeter dizisinin yeni bölüm fragmanı.

12.10.2018Televizyon
Kalk Gidelim 41. bölüm fragmanında Meryemden beklenmedik sürpriz

Kalk Gidelim 41. bölüm fragmanında Meryem'den beklenmedik sürpriz

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 41. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Halim, Badegül’ü nikah kıymak için otelden almaya gidince, Meryem’in beklenmedik başka bir sürpriziyle karşılaşır. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

12.10.2018 Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüm heyecan doluydu

Bir Zamanlar Çukurova 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm heyecan doluydu!

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek'in başrollerde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 5. bölümünde heyecan yine doruktaydı. Artık sabrı kalmayan Demir'in, Züleyha'ya el kaldıracak kadar gözü döndü. Şimdi ise 18 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölüm fragmanı yoğun şekilde internette sorgulanıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.10.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Züleyha'ya rüya gibi bir hayat bahşettiğini düşünerek karşısında mutlu bir kadın görmek isteyen Demir, onun buğulu gözlerini gördükçe çılgına döndü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.10.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak Nefes kurtulacak mı

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Nefes kurtulacak mı?

Çarşamba akşamlarının dram yüklü dizisi Sen Anlat Karadeniz'in 26. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 10 Ekim'de ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz son bölümünde Vedat'ı diri diri mezara gömen Tahir, teslim olmaya hazırlanırken beklemediği bir şeyle karşılaştı, finalde ise Nefes'in vurulması ekrana kilitledi. Peki, Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Nefes kurtulacak mı?

11.10.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yayınlanan son bölümüyle şoke etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Sen Anlat Karadeniz yayınlanan son bölümüyle şoke etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Tahir, Mustafa'nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamadı. Vedat'la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aştı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.10.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ozan Güven konuk oyuncu olarak diziye dahil oldu. Son bölümün bitmesiyle birlikte yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.10.2018Televizyon
Çocuklar Duymasın yayınlanan son bölümüyle eğlenceli anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çocuklar Duymasın yayınlanan son bölümüyle eğlenceli anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Taş Fırın Haluk, ailesinin etrafındaki tehlikeyi fark etti ve şüpheli adamı köşeye sıkıştırdı. Günlerce Haluk’un, Meltem’in, Zeynep’in, Havuç’un ve Emine’nin peşinde olan şüpheli adamın gerçek kimliği ortaya çıktı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.10.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde parayla ikna edilemeyecek Hızır'ı sevdiklerinin canıyla yola getirmeye çalışan Muzi, hedefine koyduğu Çakırbeylileri bir bir ölümle yüzleştirmeye kararlıydı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

9.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanında Figenin zor anı

Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanında Figen'in zor anı

Bir Litre Gözyaşı dizisi yayınlanan 2. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Figen ile Muzo, Cihan'a hastalığını söyleyip söylememe konusunda çekinceler yaşar. Doktoru gerçeğin bir an önce paylaşılması gerektiğini ifade etse de bu Figen için kolay olmaz. İşte, Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölüm fragmanı.

9.10.2018Televizyon
Can Kırıkları yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Can Kırıkları yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Can Kırıkları dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekranlara “merhaba” dedi. İki kadın polisin duygu yüklü hikayesini ekrana taşıyan Can Kırıkları’nın ilk bölümünün hemen ardından yeni fragmanda izleyicilerle buluştu. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Can Kırıkları 2. bölüm fragmanı ve ilk bölümde yaşananların kısa bir özeti

9.10.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Koca Koca Yalanlar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Koca Koca Yalanlar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Müjgân, Ahmet’i hâlâ unutamadığını anlayıp, Ahmet’ten gelen aramalardan da cesaretlenerek Ahmet’in evine girdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.10.2018Televizyon
Ağlama Anne dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ağlama Anne dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ağlama Anne dizisi ekranlara gelen ilk bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Damla, ablası Alev'in gayrimeşru bir şekilde dünyaya getirdiği ve öldürmeye çalıştığı kızı Zeynep'e sahip çıktı. İlk bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ağlama Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.10.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin son bölümünde keyifli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde keyifli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Deniz, Zeynep’in evlenme teklifine evet cevabı vermesiyle ilk aşamayı geçmişti ancak önünde onu bekleyen çok daha zorlu aşamalar vardı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı İlk bölümde neler oldu

Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İlk bölümde neler oldu?

Bir Litre Gözyaşı’nın yeni fragmanı ilk bölümün hemen ardından gündeme geldi. Pazar günleri yayınlanacak olan Bir Litre Gözyaşı, güçlü kadrosuyla olduğu kadar duygu yüklü konusuyla da sosyal medyaya damga vurdu. İlk bölümde dizinin konusu ve karakterlere dair bilgi edinen izleyiciler, Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanını merakla bekliyor. Peki, Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İlk bölümde neler oldu?

8.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı ilk bölümüyle ekranlara geldi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Litre Gözyaşı ilk bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı, bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. 15 yaşında ölümcül bir omurilik soğanı hastalığına yakalanan, 25 yaşında da hayata gözlerini yuman Aya Kito’nun gerçek hayat hikâyesinden uyarlanan Bir Litre Gözyaşı ilk bölümüyle izleyiciden tam not aldı. Birinci bölümün bitmesiyle birlikte gelecek hafta yayınlanacak 2. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.10.2018Televizyon
Bir Umut Yeter yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Umut Yeter yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Umut Yeter dizisinin yeni bölüm fragmanı için sorgulamalar başladı. Yılmaz ve Derya’nın sık sık karşı karşıya geldiği Bir Umut Yeter son bölüm finali kafalarda soru işareti bıraktı. Yılmaz’ın yazdığı notun Derya’ya ulaşıp ulaşmayacağını merak eden izleyiciler, fragmanla ipucu edinmek istiyor. Peki, Bir Umut Yeter yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.10.2018Televizyon
Elimi Bırakma son bölümüyle şoke eden anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Elimi Bırakma son bölümüyle şoke eden anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Elimi Bırakma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde, Feride Hanım’ın hastaneye zorla götürülmesi Cenk’in dünyasını başına yıktı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.10.2018Televizyon
Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mavi ve Ali, yüzüğün Ali'nin cebine nasıl girdiğini bulmaya çalışırlarken Yüksel, Ali'ye yakın olabilmek için bir hamle daha yaptı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.10.2018Televizyon
Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde aksiyon tavan yaptı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde aksiyon tavan yaptı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mesut, Polat’ı konuşturmayı başardı. İsmail Dağdeviren’in dosyasını Rıza Baba’ya verdi. İsmail, Polat’ın konuştuğunu öğrenince Yavuz’u, Oğuz’u vurması için görevlendirdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.10.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde ipler gerildi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde ipler gerildi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halil Halid ona kurulan büyük tuzağa rağmen, görevini başarmaya çalışırken, aynı anda Mısır’da yapılan büyük toplantıda kimler Osmanlı’nın kaderini çizmeye çalışmaktaydı merak konusu oldu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.10.2018Televizyon
Gülperi dizisinin yayınlanan son bölümünde dramatik anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Gülperi dizisinin yayınlanan son bölümünde dramatik anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülperi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine duygusal dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hasan’ın ve Ejder’in birlikte planladığı tuzak, çocuklarıyla birlikte yeni bir hayata başlamak için umutlanmaya başlayan Gülperi’yi yeniden yıktı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Gülperi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.10.2018Televizyon
Bir Umut Yeter 2. bölüm fragmanında Yılmaz sorgulamaya başlıyor

Bir Umut Yeter 2. bölüm fragmanında Yılmaz sorgulamaya başlıyor

Bir Umut Yeter dizisi yayınlanan 2. bölüm fragmanıyla izleyicilerine sürükleyici dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Umut’un gerçek annesinin Derya olduğunu öğrenen Yılmaz seneler önce Elif’in ısrarları ile kurdukları yalan dünyayı sorgulamaya başlamıştır. İşte, Bir Umut Yeter dizisinin yeni bölüm fragmanı.

5.10.2018Televizyon
Erkenci Kuş 14. bölüm fragmanında Can ve Sanemin heyecanlı anları

Erkenci Kuş 14. bölüm fragmanında Can ve Sanem'in heyecanlı anları

Erkenci Kuş dizisi yayınlanan 14. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Can ve Sanem, birlikteliklerinin tadını çıkarabilecek mi? İşte, Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanı.

5.10.2018Televizyon
Kalk Gidelim 40. bölüm fragmanında Seyfettinin cevabı ne olacak

Kalk Gidelim 40. bölüm fragmanında Seyfettin'in cevabı ne olacak?

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 40. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mustafa Ali’nin ayarladığı dondurma firmasının süt çiftliğine yaptığı 20 Milyon liralık teklife Seyfettin’in ne cevap vereceği merak konusudur. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

5.10.2018Televizyon
Bir Deli Rüzgar 4. bölüm fragmanında zorluklar artıyor

Bir Deli Rüzgar 4. bölüm fragmanında zorluklar artıyor

Bir Deli Rüzgar dizisi yayınlanan 4. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Tunahan’ın Melike’yi korumak için Uğur’a kafa tutması, hayatlarına daha da fazla zorluk olarak yansır. İşte, Bir Deli Rüzgar dizisinin yeni bölüm fragmanı.

5.10.2018Televizyon
Yeni Gelin 56. bölüm fragmanında Kalenderin çözümü konağı alt üst ediyor

Yeni Gelin 56. bölüm fragmanında Kalender'in çözümü konağı alt üst ediyor

Yeni Gelin dizisi yayınlanan 56. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Bella hastalanır. Bella’ya iş yapmak kesinlikle yasaklanır. Kalender'in çözümü bütün konağı alt üst edecektir. İşte, Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı.

5.10.2018Televizyon
Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Sevda Dalgıçın rolü belli olacak

Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Sevda Dalgıç'ın rolü belli olacak

Avlu dizisi dün akşam yayınlanan son bölümüyle sürprizi patlattı. İkinci sezonunda kadrosunu genişleten Avlu’nun son bölüm finalinde üç yeni isim dikkat çekti. Özellikle Arka Sokaklar dizisiyle yıldızı parlayan Sevda Dalgıç’ın görüntüleri merak uyandırdı. Genç oyuncunun rolünü merak eden izleyiciler şimdi fragmanı sorguluyor. Peki, Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.10.2018Televizyon