MENÜ

Yeni Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.291 Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Şevkat Yerimdar oyuncuları kimler Yeni bölümde neler yaşanacak

Şevkat Yerimdar oyuncuları kimler? Yeni bölümde neler yaşanacak?

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin takipçileri yeni bölümde yaşanacakları merak ederken ilk kez izleyecek olanlar, Şevkat Yerimdar oyuncularını araştırmaya başladı. Sinemadan televizyona uyarlanan Şevkat Yerimdar dizisinin oyuncuları ve yeni bölüme dair ilk ipuçları detayda!

23.6.2017Televizyon
Kanatsız Kuşlar 2. bölüm fragmanı: Nefiseyi çıldırtan haber

Kanatsız Kuşlar 2. bölüm fragmanı: Nefise'yi çıldırtan haber

Kanatsız Kuşlar 2. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Ekran macerasına 15 Haziran Perşembe günü başlayan ve dram yüklü senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken Kanatsız Kuşlar'ın yeni bölümünde Muzaffer'den şaşırtıcı bir teklif alan Nefise, istemeden de olsa bambaşka bir dünyanın içinde buluyor kendisini. İşte Kanatsız Kuşlar 2. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

21.6.2017Televizyon
No: 309 53. bölüm fragmanında Lale ve Onur kolları sıvıyor

No: 309 53. bölüm fragmanında Lale ve Onur kolları sıvıyor

No: 309 yayınlanan 53. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça heyecan dolu bir akşam yaşatacak. Ekranların herkes tarafından büyük bir keyifle takip edilen dizisi No: 309 yeni bölümüyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Lale ve Onur, istemede araları açılan annelerini barıştırmak için kolları sıvar. İşte, No: 309 yeni bölüm fragmanı.

20.6.2017Televizyon
Kara Sevda final bölümünden yeni görüntüler yayınlandı

Kara Sevda final bölümünden yeni görüntüler yayınlandı

Kara Sevda final bölümü 2. fragmanı izleyicileriyle buluştu. İlk fragmanda Kemal ve Nihan çiftine dair bir ipucu alamayan Kara Sevda izleyicileri yeni fragmanda çarpıcı detaylarla karşılaştı. Ekran macerasını noktalayacak olan entrika dozu yüksek dizinin son bölümünde Emir, korkunç bir plan yaparak Nihan'ın Kemal'i vurmasını sağlamıştı. Peki, finalde neler yaşanacak? İşte Kara Sevda 74. bölüm fragmanı ve final ipuçları!

20.6.2017Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 29. bölüm fragmanında Sultan İbrahim tahttan indiriliyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 29. bölüm fragmanında Sultan İbrahim tahttan indiriliyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem yayınlanan 29. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından beğeniyle takip edilen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Samur ve gösteriş merakı Sultan İbrahim’in sonunu hazırlar. Hem ahali hem de asker Sultan İbrahim’i padişah olarak istememektedir. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm fragmanı.

19.6.2017Televizyon
Bodrum Masalı sezon finalinde neler yaşandı

Bodrum Masalı sezon finalinde neler yaşandı?

Bodrum Masalı sezon finaliyle ekranlardaydı. Başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam ve Nejat işlerin başrollerini paylaştığı, genç oyuncular Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe, Dilan Çiçek Deniz ve Ezgi Şenler’in oyuncu kadrosunda yer aldığı Bodrum Masalı 42. bölümüyle sezona ara verdi. Sezon finali bölümünün finalinde yaşananlar herkesi derinden etkiledi. İşte Bodrum Masalı sezon finalinde yaşananlar!

19.6.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar 4. bölümde neler yaşanacak Şevkat Yerimdar oyuncuları

Şevkat Yerimdar 4. bölümde neler yaşanacak? Şevkat Yerimdar oyuncuları

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sinemadan televizyona uyarlanan karakter komedisi Şevkat Yerimdar bu akşam 4. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin müdavimleri yeni bölümde yaşanacakları merak ederken; diziyi daha önce hiç izlememiş olanlar oyuncuları araştırıyor. İşte yeni bölüm gelişmeleri ve Şevkat Yerimdar oyuncuları!

16.6.2017Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm ikinci fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar yeni bölüm ikinci fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin bu akşam yayınlanacak bölümü öncesinde heyecan dorukta. Ekip, Rıza Baba'yı kurtarmak için operasyon düzenliyor. Peki Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte sevilen dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

16.6.2017Ekran
Aşk ve Mavi 32. bölüm sezon finali fragmanında Aliden şaşırtan karar

Aşk ve Mavi 32. bölüm sezon finali fragmanında Ali'den şaşırtan karar

Aşk ve Mavi 32. bölümüyle sezon finali yaparak ekran macerasına ara vermeye hazırlanıyor. Şarkıcı Emrah ve Burcu Kıratlı’nın başrollerini paylaştığı Aşk Mavi’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, sezon finaline dair ilk detaylar ortaya çıktı. Bu akşam yayımlanacak olan sezon finali bölümünde Ali, abisiyle ilgili şaşırtıcı bir karar alıyor. Peki, bu karar ne? Ali, yıllardır saklı kalmış gerçeği ortaya mı çıkaracak. İşte Aşk ve Mavi 32. bölüm sezon finali fragmanı!

16.6.2017Televizyon
Cesur ve Güzel dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Cesur ve Güzel dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur ve Güzel dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Cesur ve Güzel'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Korludağ’da tekrar esmeye başlayan rüzgar, fırtınanın geçmediğini herkesin kulağına fısıldadı. Yaşananların etkisi çiftlikte de kendini gösterdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.6.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 16. bölüm fragmanında ittifak devletleri şoke uğruyor

Payitaht Abdülhamid 16. bölüm fragmanında ittifak devletleri şoke uğruyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 16. bölüm fragmanıyla izleyicilere oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından beğeniyle takip edilen tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ittifak devletleri, bu hafta yine Sultan’ın yeni planının şokuyla karşı karşıya kalacaklar. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

15.6.2017Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Rıza baba kurtulacak mı

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Rıza baba kurtulacak mı?

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça nefes kesen dakikalar yaşatacak. Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ekip, Rıza babalarını sağ salim kurtarabilmenin peşindedir. İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı.

15.6.2017Televizyon
No: 309 dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle heyecan yarattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

No: 309 dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

No: 309 dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi No: 309'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Onur ve ailesi Lale’yi istemek için hazırlıklara başladı. Kız evinde de hazırlıklar devam etmekteydi. Herkes heyecanla büyük günü beklemeye başladı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, No: 309 dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.6.2017Televizyon
Kara Sevda dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kara Sevda dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kara Sevda'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Kemal ile Nihan, hem Deniz’i hem de Zeynep’i geri alabilmek için zamana karşı amansız bir yarış içine girdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.6.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 16. bölüm fragmanında Fikret Ürgüpe dönüyor

Çoban Yıldızı 16. bölüm fragmanında Fikret Ürgüp'e dönüyor

Çoban Yıldızı yayınlanan 16. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranlarda yayınlandığı günden itibaren oldukça sevilerek takip edilen dizi Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Fikret, Zekkar ile yaptığı anlaşma sonucu Ürgüp’e dönmeye karar vermiştir. İşte, Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanı.

14.6.2017Televizyon
Anne son bölümde kahreden ölüm | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Anne son bölümde kahreden ölüm | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Anne dizisi dün akşam 32. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Zeynep ve Gönül’ün geçmişiyle ilgili trajik gerçeklerin ortaya çıktığı Anne’nin son bölümünde Cahide hayatını kaybetti. Öte yandan Cengiz’in yaptıklarına daha fazla dayanamayan Gönül, onu öldürmekle tehdit etti. Şaşırtıcı gelişmelerin ardından yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Peki, Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.6.2017Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem'de heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Kösem Sultan, Sultan İbrahim’e bir ders vermek istedi. Vezir-i azâm Kemankeş Paşa’yla beraber Yeniçeriyi kışkırtmaya karar verdiler. Son bölümün bitmesiyle birlikte yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.6.2017Televizyon
İsimsizler son bölümde neler yaşandı İsimsizler 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İsimsizler son bölümde neler yaşandı? İsimsizler 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İsimsizler 13. yeni bölüm fragmanı öncesi son bölümde Dayı ile birlikte operasyona çıkan Kaymakam Fatih, büyük bir yükün altına girmiştir. İsimsizler son bölümde çeşitli engellerle karşılaşan Fatih ve ekibi, nihayetinde amaçladıkları noktalara gelmişlerdir. Fakat bunun için artık çok geçtir. Peki, İsimsizler son bölüm sonrası 13. yeni bölüm fragmanında Dayı'nın Savcı'ya doğrulttuğu silah sonrası tetiğe basacak mıdır?

13.6.2017Televizyon
Söz dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle heyecan yarattı Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle heyecan yarattı! Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren diziseverlerin fenomen dizisi haline gelen Söz dizisinde adeta nefes kesen anlar yer aldı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Kurtdereli’nin şehit olmasından sonra bütün Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları büyük bir temizlik harekatına başladılar. Yavuz ve timi köşe bucak Çolak’ı kovalamaya başladı. Peki, son bölümün bitmesinin ardından Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.6.2017Televizyon
İçerde dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İçerde dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İçerde dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi İçerde'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Celal, işini bu sefer şansa bırakmadı ve Yılmaz Kardeşleri elinden kaçırmamak için onları sabırla adım adım tuzağına çekti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.6.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Şevkat Yerimdar dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Esin'in yaptıkları bir oyun mu yoksa gerçek mi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölümünde meydana gelecek olaylar

12.6.2017Televizyon
Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında şok sahne - Sezon Finali

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında şok sahne! - Sezon Finali

Bodrum Masalı dizisinin yeni bölüm fragmanı Ateş, annesi hakkında Faryalı ile duygusal bir konuşma yapıyor. Bu olayların ardından Su bir kabusa uyanıyor ve kötü bir şey olduğu anlaşılıyor. Peki Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanın başka neler yaşanıyor? İşte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

12.6.2017Televizyon
İsimsizler son bölüm sonrası 12. yeni bölüm fragmanında Yıldız ölecek mi

İsimsizler son bölüm sonrası 12. yeni bölüm fragmanında Yıldız ölecek mi?

İsimsizler son bölüm ardından 12. yeni bölüm fragmanında yürek yakan sahneler ekrana geliyor. Her şeyini vatan sevdasına adamış bir Kaymakam'ın inanılmaz mücadelesi hainlere korku verirken, İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanında Yıldız'ın uçurumdan aşağı düşerkenki görüntüsü Affan ve Kaymakam Fatih'i kahredecektir. Peki, İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanında Yıldız ölecek midir? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

12.6.2017Televizyon
Adı Efsane son bölüm ardından izleyicilere büyük sürpriz

Adı Efsane son bölüm ardından izleyicilere büyük sürpriz!

Adı Efsane 20. son bölüm ile izleyicilerin karşısına çıktı. Sezon finali yaptığı düşünülen Adı Efsane son bölümde, Tarık hayati tehlikesini tam olarak atlatamadan doktorları dinlememiş ve hayatı pahasına kendisini tehlikeye atmıştır. Tarık öldü mü sorularının yöneltildiği dizinin son bölümünde, dizinin bittiğini düşünen izleyicilere Kanal D tarafından müjdeli haber verildi. Peki, Adı Efsane yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? İşte, detaylar

10.6.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 16. yeni bölümüyle sezon finali yapıyor | İşte ilk görüntüler

İstanbullu Gelin 16. yeni bölümüyle sezon finali yapıyor | İşte ilk görüntüler

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, sezon finali haberi geldi. Ekran macerasına bu sezonda başlayan İstanbullu Gelin 16. bölümüyle sezon finali yapacak. Peki, sezon finalinde neler yaşanacak? Süreyya gerçekleri öğrenecek mi? İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı ve sezon finalinden ilk ipuçları!

10.6.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Şevkat Yerimdar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Şevkat Yerimdar dizisinin dün akşam yayınlanan 3. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranları son bölümün hemen ardından ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında hafızasını yitiren Esin son bölüme damga vurdu. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

10.6.2017Televizyon
Aşk ve Mavi 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sezon Finali

Aşk ve Mavi 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sezon Finali

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile birlikte dizinin sezon finali yapacağı tarihte belli oldu. Peki Aşk ve Mavi dizisi ne zaman final yapacak? İşte yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar

10.6.2017Televizyon
Aşk ve Mavi dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk ve Mavi dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Aşk ve Mavi'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Mavi ve Safiye, doğacak bebekleri için alışverişe çıktılar ve konağı oyuncakla doldurdular. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

9.6.2017Televizyon
Yeni Gelin 14. bölüm fragmanında Kamilla yakalanıyor

Yeni Gelin 14. bölüm fragmanında Kamilla yakalanıyor

Yeni Gelin yayınlanan 14. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından sevilen ve takip edilen dizisi Yeni Gelin yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Kamilla, altınlarla birlikte kaçarken Kalender'e yakalanıyor. İşte, Yeni Gelin yeni bölüm fragmanı.

9.6.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 12. bölüm fragmanında Nil korkunç bir plan kuruyor

Fazilet Hanım ve Kızları 12. bölüm fragmanında Nil korkunç bir plan kuruyor

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 12. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren soluksuz takip edilen dizi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Hazan’a otel odasıyla ilgili gerçeği itiraf etmek isteyen Sinan, korkularına teslim olur ve hiçbir şey söyleyemez. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

9.6.2017Televizyon
Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Final bölümü ne zaman

Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Final bölümü ne zaman?

Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Bu sezon ekran macerasını noktalayacak olan Cesur ve Güzel'in dün yayınlanan son bölümünde Sühan'ın rahatsızlanması ardından harekete geçen Cesur, Rıza'nın suç ortağını bulmaya çalıştı. Her şeye rağmen düğün yapmaya kararlı olan Sühan ve Cesur romantik bir şekilde evlendi. Peki, Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Final bölümü ne zaman?

9.6.2017Televizyon
Söz 11. bölüm fragmanında Zafer gazi mi olacak

Söz 11. bölüm fragmanında Zafer gazi mi olacak?

Söz 11. yeni bölüm fragmanında silah arkadaşları Kurtdereli'yi şehit eden Çolak'ı yakalamak için harekete geçen tim, beklenmedik bir olayla karşılaşıyor. Söz 11. yeni bölüm fragmanında operasyon esnasında teröristlerin kurşununa hedef olan Zafer, hastanede müşahede altına alınmıştır. İşte, Söz 11. yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

9.6.2017Kelebek
Fi dizisinin 10. bölümü ne zaman, saat kaçta Yeni bölümde sürpriz isim

Fi dizisinin 10. bölümü ne zaman, saat kaçta? Yeni bölümde sürpriz isim

Fi dizisinin yeni bölümü için heyecan dorukta! En son 19 Mayıs'ta izleyicileriyle buluşan dizinin 10. ve 11. bölümü için sabırsızlanan izleyiciler, kısa bir süre sonra Duru, Deniz ve Can Manay üçgenindeki yeni gelişmelere tanık olacak. Ayrıca Fi'nin 10. bölümünde kadroda sürprizi bir isim var. Peki, Fi dizisinin 10. bölümü ne zaman, saat kaçta?

9.6.2017Televizyon
İçerde 38. yeni bölüm fragmanında Celal bu hareketi yapacak mı

İçerde 38. yeni bölüm fragmanında Celal bu hareketi yapacak mı?

İçerde son bölüm ardından 38. yeni bölüm fragmanında kardeş olduklarını öğrenen Yılmaz kardeşlerin kendisine büyük sıkıntılar yaratacağını bilen Kebapçı Celal, bu tehlikenin farkına varmıştır. İçerde 38. yeni bölüm fragmanında her ikisini de kaçıran Kebapçı Celal, başına bela olabilecek bu tehlikeyi bertaraf etmenin derdindedir. Peki, İçerde 38. yeni bölüm fragmanında Yılmaz kardeşlere zarar gelecek midir? İşte, detaylar

9.6.2017Televizyon
Cesur ve Güzel dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Cesur ve Güzel dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur ve Güzel dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Cesur ve Güzel'de heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Korludağ’da güneş bir kez daha yüzünü gösterdiğinde Cesur sevdiği kadını sonsuza kadar yanından ayırmayacağını kanıtladı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.6.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 15. bölüm fragmanında dört yanda harp çanları çalıyor

Payitaht Abdülhamid 15. bölüm fragmanında dört yanda harp çanları çalıyor

Payitaht Abdülhamid yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça etkileyici dakikalar yaşatacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren oldukça sevilen dizi Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde dört yanda harp çanlarının yankıları duyulmaya başlıyor, lakin esas ses henüz vücut bulmamış durumda. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

8.6.2017Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Rıza baba zor durumda kalıyor

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Rıza baba zor durumda kalıyor

Arka Sokaklar yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine yine aksiyon dolu dakikalar yaşatacak. Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Rıza Baba ve ekibi Harun’un annesinin katilinin babası İlhan olabileceğinden şüphelenir. İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı.

8.6.2017Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Rıza Baba zor durumda

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Rıza Baba zor durumda!

Arka Sokaklar 445. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi Ekip, büyük patronun peşine düşüyor. Fakat büyük patronda Rıza Baba'yı hedef alıyor. Peki Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelecek olaylar

8.6.2017Televizyon
Kara Sevda son bölümde Emirden akıl almaz plan Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kara Sevda son bölümde Emir'den akıl almaz plan! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Kısa bir süre sonra ekran macerasını noktalayacak olan Kara Sevda dün akşam yayınlanan son bölümüyle şaşırtıcı gelişmeleri ekrana taşıdı. Elinde kalan tek şeyi de yitiren Emir, finalde herkesi şok eden bir hamle yaparak Deniz’i kaçırdı. Deniz’in kaçırılma sahnelerine tanık olan Kemal, sinir krizi geçirdi. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki, Kara Sevda son bölümü ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.6.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 91. bölüm fragmanı ile sezon finalini duyurdu

Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 91. bölüm fragmanı ile sezon finalini duyurdu!

Diriliş Ertuğrul 91. yeni bölüm fragmanında sezon finali vurgusu, seyircilerde şok etkisi yarattı. Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un 91. yeni bölüm fragmanında, sezon finali vurgusunun ardından sınırların korunması için yapılacak olan operasyon, merak konusu oldu. İşte, Sultan Aleaddin ve Oba beyinin gerçekleştireceği operasyonu ve Diriliş Ertuğrul 91. yeni bölüm fragmanı hakkında detaylar

8.6.2017Televizyon
Kara Sevda dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kara Sevda dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kara Sevda'da heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Emir, kaçmadan önce Deniz'i son kez görmeye karar verdi. Kemal ise Emir’in son çare olarak kaçacağından emindi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.6.2017Televizyon
Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek'te heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Gülce polise verdiği ifadede Şahin'i suçlar ve tutuklanmasına sebep oldu. Tahliyesi yanan Şahin'in geri kalan ömrünü hapiste geçirme tehlikesi vardı. Son bölümün bitmesiyle birlikte yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.6.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Diriliş Ertuğrul'da heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Vasilius, Ertuğrul ve Sultan’ı tuzağa düşürdüğünü sanırken aslında kendisi tuzağa düştü. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.6.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 15. bölüm fragmanında Seyitin başka çaresi yok

Çoban Yıldızı 15. bölüm fragmanında Seyit'in başka çaresi yok

Çoban Yıldızı yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların izleyicilere şoke eden dakikalar yaşatan dizisi Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Seyit, Zühre’ye olan aşkını kalbine gömmek istemese de başka çaresi yoktur. İşte, Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanı.

7.6.2017Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Sultan İbrahim’in padişah olmadan evvel doğan Şehzadesi Osman sarayda yok sayıldı. Buna dayanmayan Sultan İbrahim şehzadesini resmi olarak ilan etmeye karar verdi. Son bölümün bitmesiyle yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.6.2017Televizyon
Anne dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Anne dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Anne dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Anne'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Zeynep yüzüne bakmak istemediği Cengiz ile pazarlığa oturduğu için kendini suçlarken, Cengiz’in tavrı işleri daha da zorlaştırdı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.6.2017Televizyon
No: 309 51. bölüm fragmanında Onur ve Laleye bir engel daha

No: 309 51. bölüm fragmanında Onur ve Lale'ye bir engel daha

No: 309 yayınlanan 51. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren heyecan dolu anlar yaşatan dizi No: 309 yeni bölümüyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Peki, dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, No: 309 yeni bölüm fragmanı.

6.6.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler 88. bölüm fragmanında neler olacak

Kırgın Çiçekler 88. bölüm fragmanında neler olacak?

Kırgın Çiçekler yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Yetimhanede yetişen genç kızların öyküsünü duygu ve entrika yüklü sahnelerle aktaran Kırgın Çiçekler dün akşam 87. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Neriman'ın Banu'yu ziyarete gitmesi Kader'in hayatını tehlike altına soktu. Final sahnesi ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Peki, Kırgın Çiçekler 88. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.6.2017Televizyon
İsimsizler 11. son bölümde neler yaşandı İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İsimsizler 11. son bölümde neler yaşandı? İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İsimsizler 11. son bölümde ekrana gelen olayların ardından akıllarda soru işaretleri yer almaya devam ediyor. İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanında nelerin yaşanacağını merak eden seyirciler, fragmanda Kaymakam Fatih'in tepkisinin neleri doğuracağını merak ediyor. Peki, İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte, İsimsizler son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı hakkında detay

6.6.2017Televizyon
Söz 10. son bölüm sonrası 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz 10. son bölüm sonrası 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz 11. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacağı, 10. son bölümün ardından merak edilmeye başlandı. Söz dizisi 10. bölümde arkadaşlarını kaybetmenin acısını çeken Yavuz ve timi, Çolak'ı bitirmek için harekete geçmek istiyor. Bu konunun esintilerinin yaşanılacağı Söz 11. son bölüm fragmanı ise izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Söz 10. bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, detaylı bilgiler

6.6.2017Televizyon