MENÜ

Yeni Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yeni Bölüm Fragmanı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 7.487 Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Afili Aşk son bölümde sürpriz yakınlaşma

Afili Aşk son bölümde sürpriz yakınlaşma

Afili Aşk dizisinin 6. bölümü 17 Temmuz Çarşamba günü izleyicilerle buluştu. Kerem ve Ayşe arasındaki sürpriz yakınlaşmanın damga vurduğu Afili Aşk son bölümünün ardından yeni fragman heyecanı da arttı. İkili arasındaki yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler fragmanı araştırıyor.

18.07.2019Televizyon
Afilli Aşk 6. bölümünde Ayşe ve Kerem köşeye sıkışıyor | İşte yeni bölüm fragmanı

Afilli Aşk 6. bölümünde Ayşe ve Kerem köşeye sıkışıyor | İşte yeni bölüm fragmanı

Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen Afilli Aşk dizisinin merakla beklenen 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları izleyenlere keyifli anlar yaşatan dizinin yeni bölüm fragmanında, Ayşe ve Kerem'in evlilik oyunu yüzünden köşeye sıkışması damga vurdu. Peki, Afilli Aşk'ın yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, dizinin 6. bölümünden kareler.

15.07.2019Televizyon
Afili Aşk 5. son bölümünde Ceyda ortalığı karıştırdı Yeni fragman yayınlandı

Afili Aşk 5. son bölümünde Ceyda ortalığı karıştırdı! Yeni fragman yayınlandı!

Afili Aşk son bölümünde yaşanan olaylar Ayşe ve Kerem'i şoka uğrattı. Derin bir oyun içerisinde yer alan Kerem ve Ayşe, oyunlarının fark edilmesinden duydukları endişe dolayısıyla temkinli davranmaktadır. Ancak her ne kadar temkinli davransalar da ortaya çıkan bir ses kaydı onları çok zor duruma düşürecektir. İşte, Afili Aşk 5. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler ve detaylar

11.07.2019Televizyon
Afili Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kerem ve Ayşenin arasına kıskançlık giriyor

Afili Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem ve Ayşe'nin arasına kıskançlık giriyor!

Afili Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarının iddialı yaz dizisi Afili Aşk'ın 3 Temmuz Çarşamba günü yayınlanan son bölümünde Yiğiterlerin evini sürpriz bir şekilde basan böceklerle gündem hızla değişti. Kerem aile ortamında sıkıntıdan patlarken kendini başka bir sürprizin içerisinde buldu. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Afili Aşk yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları...

4.07.2019Televizyon
Afilli Aşkın 5. bölüm fragmanı yayınlandı Kerem ve Ayşe arasında kıskançlık krizi

Afilli Aşk'ın 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem ve Ayşe arasında kıskançlık krizi

Kanal D’nin sevilen dizisi Afilli Aşk'ın 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 3 Temmuz'da ekranlara gelen son bölümünün hemen ardından yayınlanan 5. bölüm fragmanına, Ayşe ve Kerem arasındaki kıskançlık krizi damga vurdu. Peki, Afilli Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, Afilli Aşk'ın haftaya ekranlara gelecek olan yeni bölümünden ilk kareler.

3.07.2019Televizyon
Afili Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Afili Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Afili Aşk dizisinin 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Afili Aşk yeni bölümünde Kerem ve Ayşe, Ayşe'nin ailesinin evinde kalınca ortalık karışıyor. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Afili Aşk 4. Bölüm fragmanı ve kısa bir özet

27.06.2019Televizyon
Afilli Aşkın 4. bölüm fragmanı yayınlandı | Ortalık karışıyor

Afilli Aşk'ın 4. bölüm fragmanı yayınlandı | Ortalık karışıyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afilli Aşk dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Afilli Aşk'ın haftaya yayınlanacak olan 4. bölümünde, Kerem ve Ayşe, Ayşe'nin ailesinin evinde kalınca ortalık karışacak. Önümüzdeki hafta dizide, aynı odada kalan Ayşe ve Kerem sırlarını saklayabilecek mi? sorusu damga vuracak. Peki, Afilli Aşk'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanı ve merak edilenler.

26.06.2019Televizyon
Afilli Aşkın 3. bölüm fragmanı yayınlandı | Kerem ve Ayşe evleniyor

Afilli Aşk'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı | Kerem ve Ayşe evleniyor!

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan sevilen dizi Afilli Aşk'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Afilli Aşk'ın bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde Ayşe ve Kerem evleniyor. Kerem, Ayşe'ye evlilik sözleşmesi imzalatmak istiyor ancak beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kalıyor. Peki, Afilli Aşk'ın 3. bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin yeni bölümüne dair detaylar ve 3. bölüm fragmanından görüntüler.

25.06.2019Televizyon
Tek Yürekin 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Tek Yürek'in 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve her yaştan kişinin ilgiyle izlediği Tek Yürek, televizyon macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Tek Yürek dizisinin ekranlara gelen 17. bölüm ünün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Dizinin son bölümünde, ünlü sanatçı Ümit Besen'in konuk oyuncu olarak katılması damga vurdu. Peki, Tek Yürek'in 17. bölümünde neler oldu? 18, bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.06.2019Televizyon
Afilli Aşkın 3. bölüm fragmanı yayınlandı | Yeni bölümde neler olacak

Afilli Aşk'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı | Yeni bölümde neler olacak?

Ekranların fırtına estiren yaz dizisi Afilli Aşk'ta heyecan ve macera kaldığı yerden devam ediyor. Afilli Aşk'ın, 19 Haziran'da yayınlanan 2. bölümünün hemen ardından, yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Afilli Aşk'ın 3. bölüm fragmanına , Ayşe ve Kerem'in evlilik oyunu planı damga vurdu. Peki, Afilli Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, dizinin 3. bölüm fragmanına ilişkin detaylar.

19.06.2019Televizyon
Afili Aşk 2. Bölümde neler olacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Afili Aşk 2. Bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Afili Aşk dizisi macerasına kaldığı yerden devam ediyor. 12 Haziran Çarşamba günü ekranlara 'merhaba' diyen Afili Aşk'ın 2. bölümünde Ayşe'nin ağabeyleri Kerem ile yemek yemek isteyince ortalık karışıyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? Ayşe ve Kerem ne yapacak? İşte, Afili Aşk yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları

16.06.2019Televizyon
Leke 8. yeni bölüm fragmanında Arda şok oluyor

Leke 8. yeni bölüm fragmanında Arda şok oluyor!

Leke yeni bölüm fragmanı ile yine heyecan dolu anların sinyalini verdi. Ne olduğunu anlamadan hastanede gözlerini açan Arda, başına gelenler konusunda detayları açıklamanın kararsızlığını yaşıyor. Leke'nin 8. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken bir diğer konu ise Cem ile Yasemin arasında geçen olaylar olacak. İşte, bu ve diğer olaylar hakkında kısa bir bilgi veren Leke'nin 8. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

10.06.2019Televizyon
Tozkoparan 22. yeni bölüm fragmanında Cihanı sıkıntılı günler bekliyor

Tozkoparan 22. yeni bölüm fragmanında Cihan'ı sıkıntılı günler bekliyor

Tozkoparan dizisinin pazartesi günü yayınlanacak olan bölümüne ait fragman ve özet bilgiler yayımlandı. 10 Haziran Pazartesi akşamı 22. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan Tozkoparan dizisi, stres ve gerilim dolu sahneleri izleyici ile buluşturacak. İşte, Tozkoparan dizisinin 22. yeni bölüm fragmanı ve son bölümden bazı detaylar

9.06.2019Televizyon
Arka Sokakların yeni bölümü ne zaman

Arka Sokaklar'ın yeni bölümü ne zaman?

Kanal D'nin sevilen ve uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, bayram haftası nedeniyle ekranlara kısa bir süre ara verdi. Kanal D yayın akışı bilgileri Arka Sokaklar dizisinin takipçileri tarafından araştırılıyor. Arka Sokaklar takipçileri, dizinin yeni bölümünün ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölümü ne zaman? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylar.

8.06.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta yeni bölümü ne zaman Hangi eski yarışmacı geri dönüyor

Gelinim Mutfakta yeni bölümü ne zaman? Hangi eski yarışmacı geri dönüyor?

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Bayram haftası nedeniyle ekran macerasına ara veren Gelinim Mutfakta, 64. Hafta bölümleriyle kaldığı yerden devam edecek. Peki, Gelinim Mutfakta yeni bölümü ne zaman?

6.06.2019Televizyon
Leke yeni bölümünde sürpriz evlilik teklifi | 8. bölümde neler olacak

Leke yeni bölümünde sürpriz evlilik teklifi | 8. bölümde neler olacak?

Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren Leke dizisinin 8. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Leke'nin 8. bölümünde Yasemin ve Cem arasındaki buzlar ise eriyor ve Cem Yasemin'e evlilik teklifi ediyor. Peki, Leke'nin 8. bölümünde başka neler olacak? İşte, Leke'nin yeni bölümünde yaşanacaklara dair bazı bilgiler ve 8. bölüm fragmanı.

5.06.2019Televizyon
Arka Sokakların 521. bölüm fragmanı yayınlandı mı | Son bölümde neler oldu

Arka Sokaklar'ın 521. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarının uzun soluklu sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın bu hafta ekranlara gelen 520. bölümü ile yine nefesleri kesti. Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde, bir kadın cinayetini çözmeye çalışan Rıza baba ve ekibi pusuya düştü. Peki, Arka Sokaklar'ın 521 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte konu ile ilgili detaylar.

30.05.2019Televizyon
Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Leke dizisi 28 Mayıs Salı günü 7. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Arda’nın yaşadığını öğrenen izleyiciler, Leke’nin son bölümünde şaşırtıcı anlara tanık oldu. Son bölüm finaline ise internete düşen bir video damga vurdu. Öte yandan Arda’nın gözlerini açması kafalarda soru işareti bıraktı. Arda’nın yaşananları anlatıp anlatmayacağını merak eden izleyiciler, fragmanı araştırıyor. Peki, Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.05.2019Televizyon
Lekenin 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Leke'nin 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarında fırtına estiren ve izleyici tarafından büyük beğeni toplayan Leke 7.bölümü ile yayınlandı. Leke'nin 7. bölümünde, Yasemin yaşadıkları tartışma sırasında yanlışlıkla Arda'yı itti. Yere başını sertçe vuran Arda bilincini kaybetti. Peki, Arda öldü mü? Leke'nin 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Leke'nin 7. bölümünde yaşananlara dair bilgiler.

27.05.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Elimi Bırakma'nın 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 42. bölümüyle izleyici karşısına çıktı.. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde, kazada ağır yaralanan Cansu’nun akıbeti izleyici tarafından merak edildi. Pek, Elimi Bırakma'nın 42. bölümünde başka neler oldu? Elimi Bırakma'nın 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler...

25.05.2019Televizyon
Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Selin, küçük bir çocuğa saldıran köpeğe ateş ederek kurtarır; fakat, hayvanseverlerle karşı karşıya kalıyor! Arka Sokaklar son bölümün ardından dizinin hayranları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabını araştırıyor. Arka Sokaklar'ın nefes kesen son bölümün neler yaşandı? İşte son bölümde meydana gelen olaylar

25.05.2019Televizyon
Arka Sokakların 519. bölüm fragmanı yayınlandı | Bahar gizli görevde açığa çıkıyor

Arka Sokaklar'ın 519. bölüm fragmanı yayınlandı | Bahar gizli görevde açığa çıkıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Arka Sokaklar'ın 519. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın bu haftaki bölümünde, uyuşturucu satıcısının peşine düşen ekip, şebekeye sızmak için Bahar'ı gizli görevde kullanır. Fakat Bahar operasyon sırasında, gizli görevde açığa çıkar. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Arka Sokaklar'ın 519. bölüm fragmanı.

23.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Zalim İstanbul 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zalim İstanbul yayınlanan son bölümüyle ekranlarda fırtınalar estirdi. Ceren ve Nedim’in nikah masasına oturduğu anı nefeslerini tutarak takip eden Zalim İstanbul takipçileri, olaylı final sahnesi ardından yeni fragmanı araştırıyor. Peki, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.05.2019Televizyon
Leke yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Arda öldü mü

Leke yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Arda öldü mü?

Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Bir dakikayı aşan Leke 7. Bölüm fragmanında Arda’yı öldürdüğünü düşünen Yasemin’in imdadına Birkan yetişiyor. Peki Yasemin, Arda'yı öldürüyor mu? Cem gerçekleri öğreniyor mu? İşte, Leke dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler

23.05.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümü sonrası final bölümü fragmanı da izleyiciyle buluştu

Diriliş Ertuğrul son bölümü sonrası final bölümü fragmanı da izleyiciyle buluştu

Son bölümü ile dikkatleri üzerine çeken Diriliş Ertuğrul'da gözler final bölümüne çevrildi. Dizinin son bölümünde yakınındaki hainleri tespit eden oba beyi, kendisine kurulan pusuyu alaşağı etmiş ve hainlerden hesap sormuştur. Diriliş Ertuğrul'un son bölümüne damga vuran olaylardan birisi de Sırma'nın yaptığı hamle oldu. İşte, son bölümün ardından yayınlanan Diriliş Ertuğrul final bölümü fragmanı ve detaylı bilgiler

23.05.2019Televizyon
Arda öldü mü Gözler Leke dizisinin yeni bölüm fragmanında

Arda öldü mü? Gözler Leke dizisinin yeni bölüm fragmanında

Leke dizisi 21 Mayıs Salı akşamı 6. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Cem’in sorgulamalarıyla başa çıkamayan Yasemin ayrılık kararı aldı. Finale ise beklenmedik ziyaret damga vurdu. Aniden evinde bulduğu Arda’nın para teklifi karşısında kendini kaybeden genç kadın, tüm dengeleri alt üst edecek bir şey yaptı. Peki, Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

22.05.2019Televizyon
Cemre kendini bıçakladı mı Gözler Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında

Cemre kendini bıçakladı mı? Gözler Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında

Zalim İstanbul dizisi 20 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan bölümüyle hafızalara kazındı. Olayların ardı arkasının kesilmediği Zalim İstanbul son bölümüne Ceren ve Nedim’in evliliği damga vurdu. Final sahnesi ise şok etkisi yarattı. Cenk’e bıçak çeken Ceren, son anda bıçağı kendi karnına doğrulttu. Peki, Cemre kendini bıçakladı mı? Bu soruya yanıt arayan izleyiciler Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanını araştırıyor.

21.05.2019Televizyon
Halkanın 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Halka'nın 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören Halka dizisi 21 Mayıs Salı akşamı 18. bölümü ile ekranlara geldi. Halka'nın bu haftaki bölümünde Cemal, Halka'ya büyük bir darbe vurmaya hazırlandı. Peki, Halka'nın 18. bölümünde başka neler oldu? Halka'nın 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Halka'nın son bölümünde yaşananlara dair bazı bilgiler.

20.05.2019Televizyon
Lekenin 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Leke'nin 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Leke'nin 21 Mayıs tarihinde, 6. bölümü ile ekranlara geldi. Leke'nin yeni bölümünde, Yasemin sakladığı bu sır yüzünden tedirgin ve zor zamanlar geçirdi. Peki, Yasemin'in sırrı ortaya çıktı mı? Leke'nin 7. bölüm fragmanı yayanlandı mı? İşte, Leke'nin 6. bölümünde yaşananlar ve son bölümle ilgili bilgiler.

20.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un 20 Mayıs Pazartesi 8. bölümü ile ekranlara geldi. Zalim İstanbul'un bu hafta yayınlanan bölümü yine izleyenleri şaşırtmaya devam etti. Peki, Zalim İstanbul'un son bölümünde neler oldu? Zalim İstanbul'un 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

19.05.2019Televizyon
Vuslatın 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Vuslat'ın 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Vuslat dizisi 19. bölümü ile yayınlandı. Bu sezon yayın hayatına başlayan dizinin yeni bölümü yine heyecan dolu anlara sahne oldu. Peki, Vuslat'ın son bölümünde neler yaşandı? Vuslat'ın 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? işte, Vuslat ile ilgili merak edilenler.

19.05.2019Televizyon
Kalk Gidelimin 72. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Kalk Gidelim'in 72. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Kalk Gidelim'in 18 Mayıs tarihinden 71. bölümü ile ekranlara geldi. Kalk Gidelim'in bu haftaki bölümünde Hacı Hüseyin, ailenin erkeklerini karşısına alıp fırçaladı. Dizinin yayınlanan son bölümü yine seyircilere keyifli anlar yaşattı. Peki, Kalk Gidelim'in 72. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

17.05.2019Televizyon
Leke yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Cem gerçeği öğrendi mi

Leke yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Cem gerçeği öğrendi mi?

Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 21 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak olan Leke 6. bölümünde Yasemin, Cem'den sakladığı sır yüzünden zor zamanlar geçiriyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? Yasemin Cem'e yaşadığı anlatacak mı? İşte, Leke'nin yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet...

17.05.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 87. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Payitaht Abdülhamid'in 87. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

TRT1 ekranlarında cuma akşamları izleyici karşısına çıkan ve büyük beğeni toplayan Payitaht Abdülhamid'in 86. bölümü ile ekranlara geldi. Payitaht Abdülhamid'in bu haftaki bölümünde, Abdülhamid, Vembery’nin hainliğini ortaya çıkarmaya karar verdi. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 86. bölümünde başka neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

16.05.2019Televizyon
Arka Sokakların 519. bölüm fragmanı yayınlandı mı | Son bölümde neler oldu

Arka Sokaklar'ın 519. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarında cuma akşamları izleyici karşısına çıkan ve büyük beğeni toplayan Arka Sokaklar'ın 518. bölümü ile ekranlara geldi. Arka Sokaklar'ın bu haftaki bölümünde, Mesut Ceren'i kurtarmak için ölümle burun buruna geldi. Peki, Arka Sokaklar'ın 518. bölümünde başka neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

16.05.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölüm ardından yeni fragman geldi: Ertuğrula yeni bir tuzak kuruldu

Diriliş Ertuğrul son bölüm ardından yeni fragman geldi: Ertuğrul'a yeni bir tuzak kuruldu

Tarihi dizi Diriliş Ertuğrul 15 Mayıs Çarşamba günü 148. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Finale iki bölüm kaldığını hatırlatan Diriliş Ertuğrul 149. Bölüm fragmanına ‘biz de tuzak bitmez’ cümlesi damga vurdu.

16.05.2019Televizyon
Leke’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Leke’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarının salı dizisi Leke dün akşam 5. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Leke’nin son bölümünde Yasemin'i tekne baskını gecesinden tanıyan Arda büyük bir oyun oynadı. Cem’in gerçekleri öğrenip öğrenmeyeceğini merak eden izleyiciler, fragmanı araştırıyor. Peki, Leke’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.05.2019Televizyon
Zalim İstanbulda Ceren kimle evlendi

Zalim İstanbul'da Ceren kimle evlendi?

Zalim İstanbul dizisi 13 Mayıs Pazartesi günü 7. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Pazartesi akşamlarına damga vuran Kanal D dizisi Zalim İstanbul’un son bölüm finaline Ceren’e kurulan hain plan damga vurdu. Yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede paylaşıldı. İşte, Zalim İstanbul yeni bölümünden ilk görüntüler

14.05.2019Televizyon
Lekenin 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Leke'nin 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarında salı akşamları izleyici karşısına çıkan Leke, yeni bölümü ile yine nefesleri kesti. Leke'nin bu haftaki bölümünde, Birkan, Serpil'in odasına ve Yasemin'in masasına dinleme cihazı yerleştirdi. Yasemin; Serpil'e, Fischer'la olan toplantının hesabını sorduğunda Birkan her şeyi duydu. Peki, Leke'nin 5. bölümünde başka neler oldu? Dizinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.05.2019Televizyon
Halkanın 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Halka'nın 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Halka dizisi bu hafta 17. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Halka'nın son bölümünde yine, heyecan yine doruktaydı. Dizinin 17. bölümünde, Çağatay, Hümeyra’nın gizli kimliğini de öğrendi. Kaan kendisi ile ilgili gerçeklerden habersizdi. Peki, Halka'nın son bölümünde başka neler oldu? Halka'nın 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

13.05.2019Televizyon
Vuslatın 18. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Vuslat'ın 18. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Vuslat dizisinin 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu sezon yayın hayatına başlayan dizinin yeni bölümü yine heyecan dolu olacak. Vuslat'ın yeni bölümünde neler olacağına dair işaretler, yayınlanan fragmanda veriliyor. Peki, Peki, Vuslat'ın yeni bölümünde neler olacak?

12.05.2019Televizyon
Çok Güzel Hareketler 2nin 13. bölüm fragmanı yayınlandı | Bu hafta hangi skeçler var

Çok Güzel Hareketler 2'nin 13. bölüm fragmanı yayınlandı | Bu hafta hangi skeçler var?

Kanal D ekranlarında pazar akşamları ekranlara gelen ve izleyicilere keyifli anlar yaşatan Çok Güzel Hareketler 2'nin 13. bölüm fragmanı yayınlandı. 12 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan Çok Güzel Hareketler 2'nin bu haftaki bölümünde 'Temas Yok' skeci damga vuracak. Peki, programın 13. bölümünde başka neler yaşanacak? Hangi skeçler yer alacak? İşte, merak edilenler...

11.05.2019Televizyon
Kalk Gidelimin 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalk Gidelim'in 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Kalk Gidelim'in 70. bölümü ile ekranlara geldi. Kalk Gidelim'in 11 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümünde, Seyfettin, Mustafa Ali ve Damat Halil Meryem’in gerçek ailesinin peşine düştüler. Peki, Kalk Gidelim'in 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, merak edilenler.

10.05.2019Televizyon
Arka Sokakların 518. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Arka Sokaklar'ın 518. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve izleyici tarafından büyük beğeni toplayan Arka Sokaklar 517. bölümü ile ekranlara geldi. Her bölümü ilgi çeken ve severek izlenen dizinin bu haftaki bölümünde Mesut saldırıya uğradı ve vuruldu. Peki, Arka Sokaklar'ın 517. bölümünde başka neler oldu? Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Arka Sokaklar'ın son bölümünde yaşananlar...

9.05.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Payitaht Abdülhamid'in 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında her hafta cuma akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid, 85. bölümü ile ekranlara geldi. Payitaht Abdülhamid'in bu haftaki bölümünde, Abdülhamid kurduğu dahiyane oyunla Rothshild’i çaresiz bıraktı. Rothshild Abdülhamid’in elindeki belgeleri almak için kaçırılan eski vekilleri bulmak zorunda kaldı. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

9.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında Nedimin elleri Şenizin boğazında

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında Nedim'in elleri Şeniz'in boğazında

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler geldi. Son bölümden kısa bir süre sonra yayınlanan Zalim İstanbul 7. Bölüm fragmanına Nedim’in hamlesi damga vurdu. Öte yandan Ceren’in gözyaşları kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, Ceren’in bebeği öldü mü? Şeniz, Nedim’in ellerinden kurtulabilecek mi? İşte, Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özeti

8.05.2019Televizyon
Game Of Thrones yeni bölüm ne zaman 5. bölüm tarihi belli oldu

Game Of Thrones yeni bölüm ne zaman? 5. bölüm tarihi belli oldu

Game Of Thrones'un 8. sezonun 5. bölümünün ne zaman yayınlanacağı, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'deki diziseverler tarafından da merak ediliyor. Heyecan dolu 4 bölümü geride bırakan fenomen dizinin, 5. bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Game Of Thrones yeni bölüm ne zaman? Game Of Thrones'un 5. bölümü ne zaman?

8.05.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun 148. bölüm fragmanı yayınlandı mı | Son bölümde neler oldu

Diriliş Ertuğrul'un 148. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranında çarşamba akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen tarihi dönem dizisi Diriliş Ertuğrul'un 147. bölümü ile ekranlara geldiç Diriliş Ertuğrul'un 8 Mayıs tarihinde yayınlanan bölümünde, kurduğu tuzakla Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat’ı köşeye sıkıştıran Ertuğrul Bey ve İlbilge, Beybolat’ı yakalayacakken Beybolat nehire atlayarak kaçmayı başardı. Peki, dizinin 148. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

7.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Ceren’in bebeği düştü mü

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ceren’in bebeği düştü mü?

Kanal D ekranlarının soluksuz takip edilen iddialı dizisi Zalim İstanbul 6 Mayıs Salı günü çarpıcı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Zalim İstanbul’un yayınlanan son bölümüne Şeniz’in Ceren’e oyunu damga vurdu. Ceren’in bebeğini düşürüp düşürmediğini merak eden izleyiciler heyecanla fragmanı bekliyor. Peki, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.05.2019Televizyon
Halkanın 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Halka'nın 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında salı akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Halka 16. bölümü ile izleyici ile buluştu. Halka'nın bu haftaki bölümünde, Gülay ve İlhan, Cihangir’e gelen kırmızı DVD’yi izlemiş, Cihangir’in evlatlık olduğunu öğrendiğini anladı. Peki, dizinin son bölümünde başka neler oldu? Halka'nın 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Halka dizisi ile ilgili merak edilenler...

6.05.2019Televizyon