MENÜ

Yeni Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.169 Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Halka dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Halka dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka dizisi ekranlara gelen ilk bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Kaan Karabulut, bir süre önce tuzağa düşürülmüş, hapis cezası aldı. Dizinin bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Halka dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.01.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam var mı Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanacak mı sorusu, diziyi yakından takip eden vatandaşların araştırdığı konular arasında yer alıyor. İlyas Çakırbeyli'nin düştüğü pusunun ardından ağır yaralandığı son bölümün ardından gözler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanına çevrilmişti. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

15.01.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanında Dragosun örgütü çökecek mi

Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanında Dragos'un örgütü çökecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan 131. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Dragos’un gizli örgütlenmesi çökertilebilecek mi? İşte, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı.

15.01.2019Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm tarihini fragmanla duyurdu

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm tarihini fragmanla duyurdu

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm tarihi için bekleyiş son buldu. Atv’nin resmi sayfasından paylaşılan fragmanla Sen Anlat Karadeniz 37. bölüm tarihi duyuruldu. Peki, son sahneleriyle hafızalara kazınan Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

15.01.2019Televizyon
Vuslat dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vuslat dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vuslat dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde dükkânını yanarken gören Faik hastaneye kaldırıldı. Yalçın, yangının kundaklama olduğunu öğrendi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Vuslat dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.01.2019Televizyon
Elimi Bırakma dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Elimi Bırakma dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Elimi Bırakma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde şirket hisselerini alan kişinin Sumru olduğunun ortaya çıkması büyük şok etkisi yaratmıştır ve onu tanıyanlar arasında en çok konuşulan konu, Sumru’nun bu parayı nereden bulduğuydu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.01.2019Televizyon
Bir Litre Gözyaşı dizisi bu akşam var mı Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Bir Litre Gözyaşı dizisi bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölüm tarihine yönelik araştırmalar devam ediyor. Ölümcül bir hastalıkla mücadele eden Cihan’ın öyküsünü çarpıcı bir şekilde aktaran Bir Litre Gözyaşı, en son 30 Aralık Pazar günü 13. bölümüyle izleyici karşısına çıkmıştı. Peki, Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölümü ne zaman?

13.01.2019Televizyon
Sen Anlat Karadeniz 37. bölümü ne zaman yayınlanacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Sen Anlat Karadeniz 37. bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

En son yılbaşından önce izleyici karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm tarihine yönelik araştırmalar devam ediyor. İkinci sezona hızlı bir giriş yapan Sen Anlat Karadeniz’in 36. bölümü yayınlanmıştı. Peki, Sen Anlat Karadeniz 37. bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.01.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul 131. Bölüm 2. fragmanına kız isteme sahnesi damga vurdu

Diriliş Ertuğrul 131. Bölüm 2. fragmanına kız isteme sahnesi damga vurdu

Diriliş Ertuğrul 131.yeni bölüm fragmanı TRT'nin video paylaşım hesabı üzerinden yayımlandı. Geçtiğimiz çarşamba günü izleyicisiyle buluşamayan Diriliş Ertuğrul, 131. yeni bölüm 2. fragmanını erişime açtı. Oba beyinin kız isteme sahnesi ise fragmana damga vurdu. İşte, Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm fragmanı ve merak edilen bazı detaylar

11.01.2019Televizyon
Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde bir anda karşısında Mehmet’i gören Hamilton, onun dediklerine inandı ve General Towhsend’i yeni bir yarma harekatı için ikna etti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.01.2019Televizyon
Kızım dizisi bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman

Kızım dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Kızım dizisi bu hafta yayınlanacak mı sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Tv8 ekranlarında yayın hayatına devam eden Kızım dizisi duygusal senaryosuyla dikkat çekiyor. Peki, Kızım dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

10.01.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid 69. bölüm fragmanında Abdülhamidden dahiyane plan

Payitaht Abdülhamid 69. bölüm fragmanında Abdülhamid'den dahiyane plan

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 69. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid, Tevfik Paşa’nın güvenirliğinden ve Fuat’ın hainliğinden emin olmak için dahiyane bir plan yapar. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

10.01.2019Televizyon

Vuslat dizisinin 1. bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vuslat dizisi ekranlara gelen 1. bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde gizemli bir rüya, geçmişten gelen bir saat ve karanlık bir olay Aziz ve Feride’yi birbirine bağladı. İlk bölümün ardından dizinin yeni bölüm fragmanı diziseverler tarafından araştırılmaya başladı. Peki, Vuslat dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.01.2019Televizyon
İkizler Memo Can dizisi bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

İkizler Memo Can dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

İkizler Memo Can dizisi bu hafta yayınlanacak mı sorusunun yanıtı birçok dizisever tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Kanal D yayın akışında bu hafta yer almayan İkizler Memo Can dizisinin yeni bölüm fragmanı da yayınlanmamıştı. Peki, İkizler Memo Can dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

4.01.2019Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Yılbaşı sonrası ekran macerasına ara veren Sen Anlat Karadeniz’in 37. bölüm gelişmelerini merak eden izleyiciler, internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı ve tarihi merak konusu oldu. Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, en son 29 Aralık’ta izleyicileriyle buluşmuştu. Yılmaz, Züleyha ve Demir arasında yaşanacak yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler, ‘Bir Zamanlar Çukurova bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman?’ sorusuna yanıt arıyor.

3.01.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid 68. bölüm fragmanında Abdülhamid şüphe içinde

Payitaht Abdülhamid 68. bölüm fragmanında Abdülhamid şüphe içinde

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 68. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid ihanet içinde olduğundan şüphe ettiği herkesi zindana attırır. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

3.01.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul, İbnü’l Arabi’nin talebesi Sadreddin-i Konevi’yi Moğolların elinden kurtarıp sağ salim obaya getirmeyi başardı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.01.2019Televizyon
Mehmetçik Kutlu Zafer 29. bölüm fragmanında Ebu Ula planı

Mehmetçik Kutlu Zafer 29. bölüm fragmanında Ebu Ula planı

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yayınlanan 29. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde İngiliz ordusunu iyice köşeye sıkıştıran Üsküplü, onları biraz daha yıpratmak için yeni bir plan yapmıştır. İşte, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı.

2.01.2019Televizyon
Çocuklar Duymasın bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Çocuklar Duymasın bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Çocuklar Duymasın dizisi bu akşam neden yok sorusunun yanıtı, sevilen dizinin takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Çarşamba akşamları izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatan Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı bu hafta yayınlanmamıştı. Peki, Çocuklar Duymasın bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

2.01.2019Televizyon
Bir Litre Gözyaşı 13. bölüm fragmanında heyecan dorukta

Bir Litre Gözyaşı 13. bölüm fragmanında heyecan dorukta!

Bir Litre Gözyaşı dizisi yayınlanan 13 .bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Cihan ve Mahir aşklarının peşinden koşuyor. İşte, Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölüm fragmanı.

29.12.2018Televizyon
Elimi Bırakma 23. bölüm fragmanında Azra’yı Mert üzerinden tehdit edenler kim

Elimi Bırakma 23. bölüm fragmanında Azra’yı Mert üzerinden tehdit edenler kim?

Elimi Bırakma dizisi yayınlanan 23. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mine’nin ailesinin eve dönmesi sebebiyle Azra, Mine’nin yanından ayrılmak zorunda kalır. İşte, Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı.

29.12.2018Televizyon
Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Nizam, Hakan’ın kurtulması için para istemekteyi. Ekip parayı götürmeye karar verdi. Aylin parayı kendisi götürmek istedi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.12.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sabahattin gitmiş, ancak sarsıntısı dinmemişti. Abdülhamid bu kaçırılma olayında kimlerin parmağı var, ortaya çıkarmaya kararlıydı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.12.2018Televizyon
Kalk Gidelim 51. bölüm fragmanında Sevda dertleniyor

Kalk Gidelim 51. bölüm fragmanında Sevda dertleniyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 51. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Sevda, küçük oğlan Halim evlendi büyüğü evlenmedi diye dertlenir ve Seyfettin’le konuşup Samim’i evlendirmek için harekete geçer. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

28.12.2018Televizyon
İkizler Memo Can 10. bölüm fragmanında Onur ve Melek barışacak mı

İkizler Memo Can 10. bölüm fragmanında Onur ve Melek barışacak mı?

İkizler Memo Can dizisi yayınlanan 10. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Onur ve Melek yeniden bir araya gelecek mi? İşte, İkizler Memo Can dizisinin yeni bölüm fragmanı.

28.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 16. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Hünkar'ın, kocasının katili Fekeli ile tokalaşması adeta son bölüme damga vurdu. Öte yandan yaşanan gelişmeler 'Züleyha İstanbul'a mı kaçıyor?' sorusunu akıllara getirdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

28.12.2018Televizyon
Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mehmet aklının kendisine oynadığı oyunlardan kurtulamadı. Halil Bey’i öldürme görevini yerine getirememişti. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.12.2018Televizyon
Muhteşem İkili dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Muhteşem İkili dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem İkili dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Barca’ya Ahsen’den gelen telefondan sonra artık Muhteşem İkili Ahsen’in çok yakınlarında olduğundan emindi. Son bölümün bitmesinin ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Muhteşem İkili dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde sırlar bir bir ortaya çıkıyor, yer yerinden oynuyor. Kendi kafasına göre iş yapan Gaffur, bunun bedelini ağır bir şekilde ödüyor. Son bölüm bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı.

27.12.2018Televizyon
Kızım 15. bölüm fragmanında şoke eden anlar

Kızım 15. bölüm fragmanında şoke eden anlar

Kızım dizisi yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Öykü, annesiyle kaynaşmaya çalışıyor fakat Öykü'nün annesi ortalığı karıştırıyor. İşte, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı.

27.12.2018Televizyon
Şahin Tepesi dizisinin final bölümünde neler yaşanacak İşte final fragmanı

Şahin Tepesi dizisinin final bölümünde neler yaşanacak? İşte final fragmanı

Şahin Tepesi dizisi yayınlanan final bölümü fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mete'nin Tuna'ya rağmen attığı büyük adım köşkteki bütün dengeleri değiştirir. İşte, Şahin Tepesi dizisinin yeni bölüm fragmanı.

27.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 130. bölüm fragmanı yayınlandı Beybolat Bey kaosu

Diriliş Ertuğrul 130. bölüm fragmanı yayınlandı! Beybolat Bey kaosu!

Diriliş Ertuğrul 130. bölüm fragmanında Dragos'un baş karakter olarak katıldığı kaos ortamı, oba içerisinde karışıklık çıkarmaya neden olmuştur. Beybolat Bey ile Ertuğrul Beyi karşı karşıya getiren Dragos, sonunda Beybolat Bey'i zindanda öldürmüş ve kaos oluşmasına neden olmuştur. İşte, Diriliş Ertuğrul son bölümü ve yeni bölüm fragmanında yaşananlar hakkında bazı bilgiler

27.12.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı Yeni bölüm yok mu

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yeni bölüm yok mu?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Çarşamba akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanan son bölümün hemen ardından paylaşılıyordu. Peki, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yeni bölüm yok mu?

27.12.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mercan, Vedat yerine Berrak'ı asmak üzereyken Tahir yetişti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Lais’in ölümüne öfkelenen Dragos’un yeni hamlesi izleyicilere şoke eden anlar yaşattı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.12.2018Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine eğlence dolu dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sertab Erener diziye konuk oldu ve Jet Sosyete ekibi izleyicilerine kahkaha tufanı yaşattı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.12.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas'ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırladı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.12.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Bir Litre Gözyaşı’nın 23 Aralık tarihli 12. bölümünde Hande, Mahir ve Cihan gerçeğini öğrendi. Bu gerçeğin ortaya çıkması ardından yaşanacakları merak eden izleyiciler fragmanı araştırıyor. Peki, Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.12.2018Televizyon
Egenin Hamsisi 22. bölüm fragmanında Horoz Ağayı kurtarma operasyonu

Ege'nin Hamsisi 22. bölüm fragmanında Horoz Ağa'yı kurtarma operasyonu

Ege'nin Hamsisi yayınlanan 22. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde evdeki adamlarla rehine pazarlığı kızışınca Kubat onları serbest bırakmaları karşısında gidip teslim olur. İşte, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı.

23.12.2018Televizyon
Kızım dizisi son bölümüyle şoke eden anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kızım dizisi son bölümüyle şoke eden anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kızım dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Buğra Gülsoy, Leyda Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız'ın başrollerinde yer aldığı Kızım dizisinin son bölümünde ilginç anlar yer aldı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.12.2018Televizyon
Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hakan Şaban’la birlikte Nizam’ın yanına gitmeye hazırlandı. Emniyetten aldıkları parayla uyuşturucu takası yapacaklardı. Hakan’ın hayatı ciddi şekilde tehlikedeydi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.12.2018Televizyon
Şahin Tepesi dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Şahin Tepesi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şahin Tepesi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mithat Şahin'in öldüğü gecenin sürpriz tanığı Balıkçı Arif, trafik kazası süsü verilmiş bir cinayete kurban gitti. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Şahin Tepesi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.12.2018Televizyon
Kalk Gidelim 50. bölüm fragmanında Seyfettin hamle yapıyor

Kalk Gidelim 50. bölüm fragmanında Seyfettin hamle yapıyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 50. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Seyfettin, süt çiftliğini kendi adıyla imzalayıp satmaya teşebbüs edenin peşine dört koldan düşer. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

21.12.2018Televizyon
İkizler Memo Can 9. bölüm fragmanında hayatlar değişiyor

İkizler Memo Can 9. bölüm fragmanında hayatlar değişiyor

İkizler Memo Can dizisi yayınlanan 9. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde araba kazası Memo ve Can’ın hayatlarını değiştiriyor. İşte, İkizler Memo Can dizisinin yeni bölüm fragmanı.

21.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi dün akşam 15. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizinin yayınlanan son bölümünde Yamanlar çiftliğini basan Fekeli, herkesin içinde Demir'in yakasına yapışıp, adeta gözdağı verdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.12.2018Televizyon
Muhteşem İkili dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Muhteşem İkili dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem İkili dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Barca yavaş yavaş Nilüfer’e olan duygularından emin olmaya başladı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Muhteşem İkili dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.12.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid 66. bölüm fragmanında şoke eden olay

Payitaht Abdülhamid 66. bölüm fragmanında şoke eden olay

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 66. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halil Halid adına atılan iftirayı temizlemeye çalışırken Abdülhamid’le karşı karşıya gelmişti. Yeni bölümde neler yaşanacağı merak konusu oldu. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

20.12.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Berrak öldü mü

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Berrak öldü mü?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle paylaşıldı. 55 saniye süren Sen Anlat Karadeniz 36. bölüm fragmanına Berrak’ın görüntüleri damga vurdu. Öte yandan Nefes’in ellerine kelepçe takıldığı anlar kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, Vedat’ın boynuna ilmek doladığı Berrak ölecek mi? Nefes cezaevine mi girecek? İşte, Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünden ilk görüntüler ve son gelişmelerin kısa bir özet…

20.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 128. son bölümünün ardından 129. bölüm fragmanı yayında

Diriliş Ertuğrul 128. son bölümünün ardından 129. bölüm fragmanı yayında!

Yayınlanan son bölümde düşmanlara sağlam bir mesaj veren Ertuğrul Bey, obasına ve ahalisine kastı olanlara uyarıda bulunmuştur. 128. son bölümde yaşanan olayların ardından 129. yeni bölüm fragmanında ise Albastı Beybolat'a uyarıda bulunan oba beyi, pusuya karşı dikkatli olunmasını söylemiştir. Peki, Diriliş Ertuğrul 129. yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntülere göre Dragos'un planı ne olacak? İşte, yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

20.12.2018Televizyon