MENÜ

Yeni Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.702 Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

4N1K İlk Aşk dizisinin son bölümünde heyecan arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

4N1K İlk Aşk dizisinin son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4N1K İlk Aşk dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ali, taburcu oldu ve eve çıktı. Çete ona eve geliş sürprizi hazırladı. Ancak Ali’den onu hastaneye yetiştirenin Barış olduğu saklandı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, 4N1K İlk Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.08.2018Televizyon
Kalk Gidelim 33. bölüm fragmanında Mustafa Ali ve Meryemin arası yapılacak mı

Kalk Gidelim 33. bölüm fragmanında Mustafa Ali ve Meryem'in arası yapılacak mı?

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 33. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Hatice, Sevda ve Nuriye; Mustafa Ali ile Meryem’in arasını yapmak için konuşurlar ve Meryem cevap vermeden yanlarından gider. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

17.08.2018Televizyon
Meleklerin Aşkı dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Meleklerin Aşkı dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meleklerin Aşkı dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yağmur, bir kez daha Melek’in hayatını kurtardı ve onu uçurumun kenarından çekip aldı. Melek, bir kez daha ona hayatını borçluydu. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.08.2018Televizyon
Arka Sokaklar ne zaman başlıyor İşte yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar ne zaman başlıyor? İşte yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar yeni sezona bomba gibi bir bölümle girmeye hazırlanıyor. Bu yıl 13. sezonu ile ekranlara gelecek olan Arka Sokaklar'da heyecan yine dorukta olacak. Rıza Baba ve ekibi, İstanbul'un asayişini sağlamak için elinden geleni yapmaya devam edecek. Peki, Arka Sokaklar yeni sezona ne zaman başlayacak? İşte, dizinin yayımlanan yeni sezon fragmanı ve detaylı bilgiler

16.08.2018Televizyon
Nefes Nefese dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Nefes Nefese dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nefes Nefese dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Rüya'ya karşılık babasını kurtarmak için anlaşan Yusuf'u evde kötü bir sürpriz beklemekteydi. Rüya onu hapsettiği odanın kapısını açtı ve evden kaçtı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Nefes Nefese dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.08.2018Televizyon
Çocuklar Duymasın dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çocuklar Duymasın dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Havuç, yaz tatilinde tanıştığı Simay adında Karadenizli bir kıza kör kütük aşık oldu. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.08.2018Televizyon
Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Erkenci Kuş dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sanem istemeden öyle bir oyunun parçası oldu ve o kadar çok yalan söyledi ki Can’a, hepsini unutup “Kal” diyemedi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.08.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar yeni bölüm fragmanında Müjgan çıldırıyor

Koca Koca Yalanlar yeni bölüm fragmanında Müjgan çıldırıyor

Koca Koca Yalanlar dizisi dün akşam 1. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Eğlenceli sahneleriyle dikkatleri üzerine çeken Koca Koca Yalanlar’ın ilk bölümü sosyal medyanın da en çok konuşulan konusu oldu. Yeni görüntüler ise kısa sürede paylaşıldı. İşte, Koca Koca Yalanlar yeni bölüm fragmanı ve dizinin konusunu merak edenler için kısa bir özet…

14.08.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin yayınlanan son bölümünde keyifli anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin yayınlanan son bölümünde keyifli anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Fikret’in Ege'ye gelişi kasabadakiler için büyük bir olay oldu. Tası tarağı toplayıp Şevket'in yanına gelen Fikret gözünü Melahat’a diker ve onun attığı her adımı takip etmeye başladı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.08.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Koca Koca Yalanlar dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Koca Koca Yalanlar dizisi ekranlara gelen ilk bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Ahmet ve Müjgan üç çocuklarıyla sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktaydı. Sosyal hayatları karı koca görüştükleri Nilgün ve Şahin, yakın arkadaşları Canan, Osman ile sınırlıydı. İlk bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.08.2018Televizyon
Elimi Bırakma dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Elimi Bırakma dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Elimi Bırakma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde telefonun ucundaki sesin Mert olduğunu anlayan Azra, kardeşine kavuşabilmek için kolları sıvadı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.08.2018Televizyon
4N1K İlk Aşk dizisinin son bölümünde hüzünlü anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

4N1K İlk Aşk dizisinin son bölümünde hüzünlü anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4N1K İlk Aşk dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ali çok kan kaybetmişti. Barış’la Yaprak onu zar zor hastaneye yetiştirmeyi başardılar. Ali’nin uğradığı saldırı ve yaralanma haberi okulda bomba etkisi yarattı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, 4N1K dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.08.2018Televizyon
Kalk Gidelim 32. bölüm fragmanında Mustafa Ali bunalıma giriyor

Kalk Gidelim 32. bölüm fragmanında Mustafa Ali bunalıma giriyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 32. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Nurcan’ın köye dönmeyip yurtdışına gitmesi sonucu Mustafa Ali bunalıma girer. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

10.08.2018Televizyon
Erkenci Kuş yeni bölüm 2. fragmanında Sanem Canın evinde

Erkenci Kuş yeni bölüm 2. fragmanında Sanem Can'ın evinde

Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İlk sahne tanıtımından kısa bir süre sonra paylaşılan Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanında kendisini yeniden Can’ın evinde bulan Sanem’in şaşkın halleri ön plana çıkıyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? Sanem, işe geri dönecek mi? İşte, Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı ve kısa bir özeti…

10.08.2018Televizyon
Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanında Yağmur itirafa hazırlanıyor

Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanında Yağmur itirafa hazırlanıyor

Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Uçurum sahnesiyle başlayan Meleklerin Aşkı 7. bölüm fragmanına Mehtap ve Melek arasındaki diyalog damga vurdu. İşte, Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti…

10.08.2018Televizyon
Meleklerin Aşkı dizisinin yayınlanan son bölümünde heyecan arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Meleklerin Aşkı dizisinin yayınlanan son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meleklerin Aşkı dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Necmettin’in anadilini kaybetmesiyle birlikte Çekilmezlerin hayatı daha da çekilmez hale geldi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

9.08.2018Televizyon
Nefes Nefese yeni bölüm fragmanında zor karar

Nefes Nefese yeni bölüm fragmanında zor karar

Nefes Nefese dizisi dün akşam 2. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Rüya ve Yusuf arasında sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Nefes Nefese son bölüm finali kafalarda soru işareti bıraktı. Rüya’nın akıbetini merak edenler için ilk tüyo yeni fragmanla geldi. İşte, Nefes Nefese dizisinin yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti

9.08.2018Televizyon

Nefes Nefese dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nefes Nefese dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde annesini bulmak için Berlin'den Suriye'ye doğru yola çıkan Rüya, Antakya sınırında ateş altında kaldı. Rüya, çatışmanın iyice alevlendiği sırada, Yusuf Alacan tarafından rehin alındı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Nefes Nefese dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.08.2018Televizyon
Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Erkenci Kuş dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sanem, Can'a kumpas kuranı buldu bulmasına ama aynı anda kendisinin de istemeden de olsa bu kumpasın bir parçası olduğunu öğrendi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.08.2018Televizyon
Ege’nin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege’nin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege’nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Melahat ve Şevket arasındaki kavga gitgide tırmanırken, kasabada da her şey birbirine girdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.08.2018Televizyon
Gelinim Mutfakta’da kim elendi Cansu neden yok, doğurdu mu

Gelinim Mutfakta’da kim elendi? Cansu neden yok, doğurdu mu?

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 6 Ağustos tarihli bölüme dair ipuçları veren fragmandaki görüntüler kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, Gelinim Mutfakta’da kim elendi? Yarışmanın popüler isimlerinden Cansu neden yok, doğurdu mu?

6.08.2018Televizyon
4N1K İlk Aşk dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

4N1K İlk Aşk dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4N1K İlk Aşk dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanacak olan son bölümünde Yaprak’ın zamanında müdahalesi Ali’yi gitmekten vazgeçirdi. Ancak Yaprak’ın söyledikleri Ali’nin kalbini ona açmasını iyice imkansız hale getirdi. Son bölümün ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki, 4N1K dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.08.2018Televizyon
Kalk Gidelim 31. bölüm fragmanında beklenmedik misafir

Kalk Gidelim 31. bölüm fragmanında beklenmedik misafir!

Kalk Gidelim yayınlanan 31. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mustafa Ali ve Nurcan evlilik yıldönümleri için köyden kalkıp gelenlerle küçük çaplı bir parti düzenlerken eve Meryem gelir. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

3.08.2018Televizyon
Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanı yayınlandı...  Yağmur ve Melek yakınlaşıyor

Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Yağmur ve Melek yakınlaşıyor

Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından paylaşıldı. 1 dakikaya aşan Meleklerin Aşkı 6. bölüm fragmanına Yağmur ve Melek’in yakınlaşma sahnesi damga vurdu. İşte, Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet.

3.08.2018Televizyon
Meleklerin Aşkı dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Meleklerin Aşkı dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meleklerin Aşkı dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yağmur, Melek’e aşkını itiraf edeceğini, onunla güzel günler göreceğini hayal ederken kendini psikopat bir abinin pençesinde buldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.08.2018Televizyon
Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanında Sanem köşeye sıkışıyor

Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanında Sanem köşeye sıkışıyor

Romantik komedi türündeki Star Tv dizisi Erkenci Kuş’un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşılan Erkenci Kuş 7. bölüm fragmanında Sanem’in köşeye sıkıştığı sahne güldürdü. Can’a söylediği yalanlar yüzünden utanan Sanem, kaçmaya çalıştıkça daha çok köşeye sıkışıyor. İşte, Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özet!

2.08.2018Televizyon
Nefes Nefese dizisi yayınlanan ilk bölümüyle heyecan yarattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Nefes Nefese dizisi yayınlanan ilk bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nefes Nefese dizisi ekranlara gelen ilk bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşattı. Ekranlara merhaba diyen Nefes Nefese dizisinin ilk bölümünde Rüya Kıran o sabah Berlin'deki evinden Suriye'ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştı. Yayınlanan ilk bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Nefes Nefese dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.08.2018Televizyon
Kalbimin Sultanı dizisi bitti mi Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Kalbimin Sultanı dizisi bitti mi? Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kalbimin Sultanı dizisi bu hafta neden yok sorusu dizinin takipçileri tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta çarşamba akşamı yayınlanan Kalbimin Sultanı dizisi bu hafta yayın akışında gözükmüyor. Peki, Kalbimin Sultanı dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

1.08.2018Televizyon
Sıfır Bir 4. sezon 9. bölüm fragmanında Sami yangına körükle gidiyor

Sıfır Bir 4. sezon 9. bölüm fragmanında Sami yangına körükle gidiyor!

Sıfır Bir yine aksiyon dolu bir bölümle izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Cengiz'in öldürülmesinin ardından intikam yemini eden Sami, var gücüyle Savaş ve arkadaşlarına saldırmaya devam ediyor. Sıfır Bir 4. sezon 9. bölüm fragmanında bu durumun farkında olan Savaş ve Cio ve ekibi, savunma için harekete geçiyor. Diğer taraftan iyice köşeye sıkışan Necip ise sıkışan kuyruğunu kurtarmak için faaliyetlerine başlıyor. İşte, Sıfır Bir 4. sezon 9. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

1.08.2018Televizyon
Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde heyecan arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Erkenci Kuş dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Can’ın kadın derneği için çektiği, Sanem’in modellik yaptığı kampanya şehrin bilboardlarına asıldı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

31.07.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine kahkaha tufanı yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Melahat ve Şevket’in dükkân kavgası Deniz ve Zeynep’in çalıştığı şantiyeye kadar sıçradı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.07.2018Televizyon
4N1K 5. yeni bölüm fragmanında Ali korkuttu… Ölecek mi

4N1K 5. yeni bölüm fragmanında Ali korkuttu… Ölecek mi?

4N1K dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Cuma akşamları yayınlanan 4N1K 5. bölüm fragmanına Ali’nin baygın görüntüsü damga vurdu. Yaprak’ın ‘Ali yalvarırım, kapama gözlerini’ cümlesi ise kafalarda soru işareti bıraktı. İşte, 4N1K 5. bölüm fragmanı ve kısa bir özet!

29.07.2018Televizyon
Elimi Bırakma dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Elimi Bırakma dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Elimi Bırakma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Azra ve Mert, gecenin karanlığında kimsesiz bir halde birbirlerine sığındı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.07.2018Televizyon
4N1K İlk Aşk dizisinin son bölümünde heyecan arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

4N1K İlk Aşk dizisinin son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4N1K İlk Aşk dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ali’nin şarkıyı Bade’ye çaldığını gören Yaprak şaşkındı. Bu yanlış anlamayı düzeltmek isteyen Ali, Bade’nin tuzağına düştü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, 4N1K İlk Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.07.2018Televizyon
Kalk Gidelim 30. bölüm fragmanında keyifli dakikalar yaşanıyor

Kalk Gidelim 30. bölüm fragmanında keyifli dakikalar yaşanıyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 30. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mustafa Ali ve Nurcan oğulları Canberk’le İstanbul’daki lüks evlerine geri dönmüşlerdir. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

27.07.2018Televizyon
Meleklerin Aşkı son bölüm ardından şaşırtıcı yeni fragman yayınlandı

Meleklerin Aşkı son bölüm ardından şaşırtıcı yeni fragman yayınlandı

Meleklerin Aşkı dizisi dün akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin olduğu Meleklerin Aşkı son bölümüne Mehtap’ın sırrı Yağmur’un başını belaya soktu. Beklenmedik son bölüm finalinin hemen ardından yeni fragman da yayınlandı. İşte, Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

27.07.2018Televizyon
Meleklerin Aşkı dizisinin son bölümünde heyecanlı anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Meleklerin Aşkı dizisinin son bölümünde heyecanlı anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meleklerin Aşkı dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yağmur, yıllardır izini sürdüğü annesinin kapısının önündeydi artık fakat kapıyı çaldığında çok büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.07.2018Televizyon
Kocaman Ailem dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kocaman Ailem dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kocaman Ailem dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ercan sayesinde öğrenilen gerçek Hulusi ve Güzide'yi mecburi bir ortaklığa sürükledi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kocaman Ailem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.07.2018Televizyon
Darısı Başımıza dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Darısı Başımıza dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gençlik dizisi Darısı Başımıza dün akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Darısı Başımıza son bölüm finali ise kafalarda soru işareti bıraktı. Ozan ve Öykü’nün konuşmasına tanık olan Cem’in ne duyduğunu merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki, Darısı Başımıza dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.07.2018Televizyon
Kalbimin Sultanı dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalbimin Sultanı dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimin Sultanı yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sultan Mahmud, gerçek yeniçerilere ait olmayan esameleri toplattı ve oradan gelecek bütçe donanmanın iyileştirilmesine harcandı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.07.2018Televizyon
Darısı Başımıza dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Darısı Başımıza dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Darısı Başımıza dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Öykü ve Cem’in ayrılmasından kendini sorumlu tutan Rüya onları barıştırmak için harekete geçti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Darısı Başımıza dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.07.2018Televizyon
Erkenci Kuş dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke eden dakikalar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Erkenci Kuş dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke eden dakikalar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Erkenci Kuş dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Can’la Sanem partiyi el ele terk ettiğinde Fabbri kendisine hakaret edildiğini düşündü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.07.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisi son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisi son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Fırtına Şevket’in Muhlaması dükkanının açılışında kasaba birbirine girdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.07.2018Televizyon
4N1K yeni bölüm fragmanında Aliden şaşırtan karar

4N1K yeni bölüm fragmanında Ali'den şaşırtan karar

4N1K yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Yaz sezonunda ekran macerasına başlayan 4N1K’nın 20 Temmuz tarihli 3. bölümüne Yaprak ve Ali’nin yakınlaşma sahnesi damga vurdu. Son bölüm finalinde ise Yaprak’ın tanık olduğu manzara şaşırttı. Şimdi ise gözler yeni bölümde! İşte, 4N1K 4. Bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

22.07.2018Televizyon
Kocaman Ailem dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke eden anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kocaman Ailem dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke eden anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kocaman Ailem dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Elif öğrendiği gerçeklerle kendini bilinmezliğin tam ortasında buldu. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Peki, Kocaman Ailem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.07.2018Televizyon
Meleklerin Aşkı dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Meleklerin Aşkı dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meleklerin Aşkı dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yağmur, Deniz'den kurtulmaya çalışırken bu kez öyle bir yanlış anlamanın içine düştü ki onu bu kez Rukiye bile kurtaramadı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.07.2018Televizyon
Darısı Başımıza 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Darısı Başımıza 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Darısı Başımıza dizisi dün akşam 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Romantik komedi türündeki Darısı Başımıza’nın son bölümünde sürprizlerle dolu gelişmeler vardı. Kardeşinin İzmir'de tanıştığı adamın Ozan olduğunu öğrenen Rüya, zor anlar yaşadı. Yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede yayınlandı. İşte Darısı Başımıza yeni bölümünden ilk görüntüler.

19.07.2018Televizyon
Darısı Başımıza dizisinin yayınlanan son bölümünde heyecan doruktaydı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Darısı Başımıza dizisinin yayınlanan son bölümünde heyecan doruktaydı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Darısı Başımıza dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine ilginç anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ozan’ın ağır sözleriyle sarsılan Öykü, kendini inat uğruna Cem’le nişanı hızlandırırken buldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Darısı Başımıza dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.07.2018Televizyon
Kalbimin Sultanı dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalbimin Sultanı dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimin Sultanı dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Anna, Amber Ağa’ya Sultan Mahmud’un odasına gitmesinin sebebini açıkladı. Fakat Hünkar bunu kimseye söylememesi konusunda onu ciddi bir biçimde uyardı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.07.2018Televizyon
Erkenci Kuş dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Erkenci Kuş dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Erkenci Kuş dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sanem, Can'ı kıskandığını itiraf edemedi. İçine düştüğü durumdan kurtulmak için Can'ı tersledi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.07.2018Televizyon