MENÜ

Yemekteyiz Yarışmacıları

Yemekteyiz Yarışmacıları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yemekteyiz Yarışmacıları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 70 Yemekteyiz Yarışmacıları haberi bulunmuştur.

Yemekteyiz Yarışmacıları Haberleri

Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 2 6 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 2 6 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı

İlgi gören yemek yarışması Yemekteyiz'de bir haftalık mücadelenin ardından haftanın finali gerçekleşti. Yemek konusunda hünerlerini göstererek, büyük ödül için yarışan beş isimden biri, yapılan puanlama sonra haftanın kazananı oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? Hangi yarışmacı büyük ödülü almaya hak kazandı? İşte, 2 6 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı....

6.09.2019Televizyon
Yemekteyizin bu haftaki (26-30 Ağustos) yarışmacıları kimler

Yemekteyiz'in bu haftaki (26-30 Ağustos) yarışmacıları kimler?

19 Ağustos Pazartesi günü ekran macerasına başlayan Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışması kaldığı yerden devan ediyor. Her hafta birbirinden iddialı isimlerin yarıştığı Seda Sayan ile Yemekteyiz’in bu haftaki ilk bölümünde Sinan Yıldız yarışmıştı. Peki, Yemekteyiz'in bu haftaki (26-30 Ağustos) diğer yarışmacıları kimler?

28.08.2019Televizyon
Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmacıları kimler

Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmacıları kimler?

Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışması 19 Ağustos Pazartesi günü ekran macerasına başladı. Birbirinden iddialı isimlerin yarıştığı Seda Sayan ile Yemekteyiz’in ilk bölümünde Yadigar Keskin yarışmıştı. Peki, Seda Sayan ile Yemekteyiz’in bu haftaki diğer yarışmacıları kimler?

20.08.2019Televizyon
Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler

Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler?

Kısa bir süre sonra sezona ara verecek olan Yemekteyiz yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Birincisini 10 bin TL’lik çekle ödüllendiren Yemekteyiz, yeni haftanın açılışını 3 Haziran’da yaptı. Peki, Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler?

5.06.2019Televizyon
Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler İşte 27-31 Mayıs haftası Yemekteyiz yarışmacıları

Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler? İşte 27-31 Mayıs haftası Yemekteyiz yarışmacıları

TV8 ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de bu hafta kimlerin yarışacağı merak konusu oldu. Yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçu, instagram hesabı üzerinden Yemekteyiz'in 27-31 Mayıs haftasında yarışacak olan beş yarışmasının isimlerini açıkladı. Peki, Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler?

27.05.2019Televizyon
Yemekteyizin bu haftaki yarışmacıları kimler İşte 20-24 Mayıs Yemekteyiz yarışmacıları

Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları kimler? İşte 20-24 Mayıs Yemekteyiz yarışmacıları

TV8 ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de bu hafta kimlerin yarışacağı merak konusu oldu. Yemekteyiz yarışmacıları, 20-24 Mayıs haftasında, tüm hünerlerini sergileyerek rakiplerine karşı yarışacak. Peki, Yemekteyiz'in 20-24 Mayıs haftasında kimler yarışacak? İşte, Yemekteyiz'in merak edilen yarışmacıları hakkında bazı bilgiler.

20.05.2019Televizyon
Yemekteyizin 15 - 19 Nisan yarışmacıları kimlerdir

Yemekteyiz'in 15 - 19 Nisan yarışmacıları kimlerdir?

TV8 ekranlarında her hafta birbirinden farklı yarışmacılarla izleyici karşısına çıkan ve ilgiyle izlenen gündüz kuşağı programı Yemekteyiz'de haftanın finaline doğru geri sayım başladı. Her gün bir yarışmacının farklı menülerle yemek yaptığı ve gün sonunda rakiplerinden puan aldığı programda, 15 -19 Nisan haftasının yarışmacıları da internette merak konusu oldu. Peki, Yemekteyiz programının 15 -19 Nisan yarışmacıları kimlerdir? İşte, Yemekteyiz'in merak edilen yarışmacıları ile ilgili bazı bilgiler.

17.04.2019Televizyon
Yemekteyizin bu haftaki yarışmacıları kimler İşte 1-5 Nisan Yemekteyiz yarışmacıları

Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları kimler? İşte 1-5 Nisan Yemekteyiz yarışmacıları

TV8 ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de bu hafta da heyecan devam ediyor. Her hafta yeni yarışmacılarla ekranlara gelen ve sevilerek takip edilen programda haftanın finaline kısa süre kala bu haftanın yarışmacıları da internette merak edilmeye başlandı. Peki, Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları kimler?

3.04.2019Televizyon
Yemekteyiz’in bu haftaki Best Of yarışmacıları kimler 25 Şubat- 1 Mart yarışmacıları

Yemekteyiz’in bu haftaki Best Of yarışmacıları kimler? 25 Şubat- 1 Mart yarışmacıları

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz yarışmasının ‘Best Of ‘bölümleri hız kesmeden devam ediyor. Yarışmaya daha önceden katılan ve en çok konuşulan isimlerin yarıştığı Best Of’un üçüncü haftasında yine birbirinden renkli karakterler var. İşte, 25 Şubat – 1 Mart Yemekteyiz yarışmacıları

26.02.2019Televizyon
Yemekteyiz 18-22 Şubat yarışmacıları kimler

Yemekteyiz 18-22 Şubat yarışmacıları kimler?

Yemekteyiz ‘Best Of’ bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Yemekteyiz En İyiler'in geçtiğimiz haftaki birincisi 28 puanla İman Dumrul olmuştu. Peki, yeni, haftada kimler var? İşte, 18-22 Şubat Yemekteyiz yarışmacıları

18.02.2019Televizyon
Yemekteyiz Best Of birincisi kim olacak 11-15 Şubat haftası Yemekteyiz yarışmacıları

Yemekteyiz Best Of birincisi kim olacak? 11-15 Şubat haftası Yemekteyiz yarışmacıları

Yemekteyiz Best Of’un finali için geri sayım devam ediyor. En İyiler'in yarıştığı Yemekteyiz'de bugün Su Kıymet Yalman yarışacak, gün sonunda haftanın kazananı belli olacak. İşte, 11-15 Şubat haftası Yemekteyiz yarışmacıları

15.02.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 10 bin TLlik çekin sahibi

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 10 bin TL'lik çekin sahibi

Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki final bölümü yayınlandı. Hafta içi her gün aynı saatle izleyicileriyle buluşan Yemekteyiz, 18 Ocak tarihli bölümüyle bir haftayı daha geride bıraktı. Gün sonunda rakiplerinden fazla puanı toplayan bir yarışmacı birinci oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 10 bin TL'lik çekin sahibi

18.01.2019Televizyon
14-18 Ocak Yemekteyiz yarışmacıları kimler

14-18 Ocak Yemekteyiz yarışmacıları kimler?

Yemekteyiz’in macerası kaldığı yerden devam ediyor. Sunuculuğunu Onur Büyüktopçu'nun üstlendiği Yemekteyiz’de her hafta bambaşka isimler mücadele ediyor. Peki, 14-18 Ocak Yemekteyiz yarışmacıları kimler? İşte, Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları…

15.01.2019Televizyon
Yemekteyiz birincisi kim oldu İşte 14 18 Ekim haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte 14 18 Ekim haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı

Hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz yarışmasında, cuma akşamı haftanın finali gerçekleşti. Seda Sayan ile Yemekteyiz'in yayınlanan son bölümünde, en başarılı yemeği yaparak en fazla puanı toplayan bir yarışmacı para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? Para ödülünü hangi yarışmacı aldı? İşte 14 18 Ekim haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı.

18.10.2019Televizyon
Yemekteyiz Gaziantep yarışmacıları kimler

Yemekteyiz Gaziantep yarışmacıları kimler?

Ekranların sevilerek izlenen yemek yarışması Seda Sayan ile Yemekteyiz bu hafta Gaziantep'e konuk oluyor. Yemekteyiz Gaziantep bölümünde birbirinden iddialı isimler yarışıyor ve yöresel yemekler hazırlıyor. Peki, Yemekteyiz Gaziantep yarışmacıları kimler?

9.10.2019Televizyon
Yemekteyiz yarışmacısı Kübra Yasenur Alkan kimdir

Yemekteyiz yarışmacısı Kübra Yasenur Alkan kimdir?

Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacılarından biri de Kübra Yasenur Alkan oldu. Oldukça iddialı olan Kübra Yasenur, yaptığı yorumlarla zaman zaman rakiplerinin tepkisine neden oldu. Peki, Yemekteyiz yarışmacısı Kübra Yasenur Alkan kimdir?

1.10.2019Televizyon
Seda Sayan ile Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 23 27 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 23 27 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı yemek programı Seda Sayan ile Yemekteyiz'de haftanın finali gerçekleşti. Yarışmanın 27 Eylül Cuma günü ekranlara gelen bölümünde, yemek konusunda en iyi performansı gösterip, yüksek puanı alan bir isim haftanın birincisi oldu. Birinci olan isim, haftanın finalinde para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 23 27 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı.

27.09.2019Televizyon
Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu Yemekteyizde kim birinci oldu

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de kim birinci oldu?

Ekranların sevilen yemek yarışmalarından Yemekteyiz Seda Sayan'nın sunumuyla devam ediyor. Sevilen yarışma bu hafta Kırklareli'nde yapıldı. İddialı beş yarışmacının birinci olabilmek adına hünerlerini sergilediği yarışmada, beş günün sonunda aldığı puana göre birinci olarak büyük ödüle sahip olan isim belli oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu?

20.09.2019Televizyon
Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki yarışmacıları kimler

Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki yarışmacıları kimler?

Yemekteyiz yarışmasının yeni hafta yarışmacıları 16 Eylül Pazartesi günü belli oldu. Birbirinden farklı karakterlere sahip isimlerin 5 gün boyunca performanslarını sergilediği Yemekteyiz, cuma günleri haftanın finalini yapıyor. Peki, Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki yarışmacıları kimler?

17.09.2019Televizyon
Yemekteyizde kim birinci oldu Yemekteyiz 13 Eylül haftanın kazanan yarışmacısı...

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Yemekteyiz 13 Eylül haftanın kazanan yarışmacısı...

Beş farklı yarışmacının yemek konusunda bir hafta boyunca hünerlerini gösterdiği yemek yarışması Seda Sayan'la Yemekteyiz'de haftanın finali gerçekleşti. Büyük ödülü kazanmak için farklı menülerle yarışan yarışmacılardan biri, yapılan oylamanın ardından haftayı birincilikle kapattı. Peki, bu hafta Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte, Yemekteyiz 13 Eylül haftanın kazanan ismi.

13.09.2019Televizyon
MasterChef yarışmacısı Yasin Obuz kimdir Yasin Obuz kaç yaşında ve nereli

MasterChef yarışmacısı Yasin Obuz kimdir? Yasin Obuz kaç yaşında ve nereli?

Ünlü şeflerin sunumunda ikinci sezonu ile ekranlara geri dönen MasterChef Türkiye'de en çok konuşulan isimlerden biri de Yasin Obuz. Yarışma içinde şefleri ve rakipleriyle girdiği diyaloglarla dikkat çeken Yasin Obuz'un hayatına ilişkin ayrıntılar merak ediliyor. Peki, MasterChef yarışmacısı Yasin Obuz kimdir?

10.09.2019Televizyon
Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler

Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler?

Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları 9 Eylül Pazartesi günü belli oldu. Her hafta farklı karakterlere sahip isimlerin yarıştığı Yemekteyiz’in bu haftaki ilk gününde Enis Andaç, maharetlerini sergilemişti. Peki, Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler?

10.09.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 26 30 Ağustos haftası Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 26 30 Ağustos haftası Yemekteyiz kazananı

İlgi gören yemek yarışması Yemekteyiz'de cuma günü haftanın finali gerçekleşti. 26 Ağustos'da başlayan bir haftalık maratonun ardından, yemek konusunda iddialı olan yarışmacılardan bir isim, topladığı puanlarla haftanın kazananı oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? Büyük ödülü hangi yarışmacı kazandı? İşte 26 30 Ağustos haftası Yemekteyiz kazananı.

30.08.2019Gündem
Damat Bayıldı yarışmacıları kimler

Damat Bayıldı yarışmacıları kimler?

Gündüz kuşağı programı Damat Bayıldı, 26 Ağustos Pazartesi günü ekran macerasına başladı. Damat Bayıldı yarışmasının sunuculuğunu eski Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu üstleniyor. Peki, Damat Bayıldı programının yarışmacıları kimler?

28.08.2019Televizyon
Yemekteyizde kim birinci oldu Yemekteyizde sezonun ilk haftası kim birinci oldu

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Yemekteyiz'de sezonun ilk haftası kim birinci oldu?

Yemekteyiz'in 19-23 Ağustos haftasında heyecan sona erdi. Pazartesi gününden bu yana kıyasıya yarışın devam ettiği Yemekteyiz'de, bu haftayı kimin birinci olarak kapattığı ve hangi yarışmacının kaç puan elde ettiği, Seda Sayan tarafından açıklandı. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu?

23.08.2019Televizyon
Yemekteyizin sezon finalinde kim birinci oldu İşte 24-28 Haziran haftası Yemekteyizin kazananı

Yemekteyiz'in sezon finalinde kim birinci oldu? İşte 24-28 Haziran haftası Yemekteyiz'in kazananı

Sunuculuğu Onur Büyüktopçu'nun yaptığı Yemekteyiz yarışması 28 Haziran Cuma günü sezon finali yaparak sevenlerine kısa bir ara verdi. Yarışmanın sezon finaline girdiği son hafta, Yemekteyiz'de cuma günü haftanın finali gerçekleşti ve bir isim birinci oldu. Peki, Yemekteyiz'in sezon finalinde kim birinci oldu? İşte, 24-28 Haziran haftası Yemekteyiz'in kazanan ismi.

28.06.2019Gündem
Yemekteyiz yarışmacısı Muaz Yıldırım kimdir

Yemekteyiz yarışmacısı Muaz Yıldırım kimdir?

Yemekteyiz'de 24-28 Haziran yarışmacıları arasında yer alan Muaz Yıldırım, yorumlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Üçüncü gün yarışmacısı olan Muaz Yıldırım, oldukça iddialı. Peki, Yemekteyiz yarışmacısı Muaz Yıldırım kimdir?

26.06.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte, 17-21 Haziran haftası Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 17-21 Haziran haftası Yemekteyiz birincisi

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve konsepti ile ilgileri üzerine çeken Yemekteyiz yarışmasında haftanın finali gerçekleşti. Sezon finaline kısa zaman kala, ekran macerasını sürdüren programda, beş yarışmacıdan biri, haftanın puanlaması bittikten sonra birinci oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 17-21 Haziran haftası Yemekteyiz birincisi.

21.06.2019Televizyon
Yemekteyiz’in bu haftaki (17-21 Haziran) yarışmacıları kimler

Yemekteyiz’in bu haftaki (17-21 Haziran) yarışmacıları kimler?

Hafta içi her gün aynı saate yayınlanan Yemekteyiz yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Kısa bir süre sonra sezon finali yapacak olan Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları, 17 Haziran Pazartesi günü belli oldu. Peki, Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler?

18.06.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 10-14 Haziran haftası Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 10-14 Haziran haftası Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi toplayan gündüz kuşağı programı Yemekteyiz'de, büyük final gerçekleşti. Bir hafta boyunca birbirinden farklı menülerle yarışmacıların hünerlerini gösterdiği programda, bir isim haftanın birincisi olarak 10 bin TL'lik ödülün sahibi oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 10-14 Haziran haftası Yemekteyiz kazananı.

14.06.2019Televizyon
Yemekteyizde kim birinci oldu İşte 3-7 Haziran haftası Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? İşte 3-7 Haziran haftası Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Her hafta birbirinden farklı yarışmacıların hazırladığı menülerle hünerlerini gösterdiği Yemekteyiz'de haftanın finali gerçekleşti ve bir isim birinci oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 3-7 Haziran haftası Yemekteyiz kazananı.

7.06.2019Televizyon
Yemekteyizde kim birinci oldu 27-31 Mayıs haftası Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 27-31 Mayıs haftası Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de yapılan oylama sonucu haftanın finali gerçekleşti ve Yemekteyiz birincisi belli oldu. Bir hafta boyunca birbirinden farklı menülerle yarışan yarışmacılardan biri, cuma günü yapılan oylama sonucu para ödülünün sahibi oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 27-31 Mayıs haftası Yemekteyiz'in kazanan ismi.

31.05.2019Gündem
Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu 24 Mayıs Yemekteyiz haftanın finali

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? 24 Mayıs Yemekteyiz haftanın finali

Yemekteyiz'de 20 Mayıs Pazartesi başlayan maraton bu akşam son buldu. İlgiyle izlenen yarışmada beş günün sonunda alınan puanlara göre birinci olan isim belli oldu. Mutfakta maharetlerine güvenen 5 kişiden her biri, 5 gün boyunca yarışmacıları evinde ağırlayıp, onlara yemekler yapıp puanlar toplayarak büyük ödül için mücadele etmişti. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

24.05.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu 13-17 Mayıs Yemekteyizin kazanan ismi

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? 13-17 Mayıs Yemekteyiz'in kazanan ismi

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören, gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de, 13-17 Mayıs haftasının kazanan ismi belli oldu. Bir hafta boyunca birbirinden farklı menülerle rakiplerine karşı yarışan yarışmacılardan, yapılan puanlama sonucu bir kişi birinci oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 13-17 Mayıs Yemekteyiz'in kazanan ismi...

17.05.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kimler yarışıyor

Yemekteyiz'de bu hafta kimler yarışıyor?

Yarışma programı Yemekteyiz'de bu hafta kimlerin yarışmacı koltuğunda oturacağı merak konusu oldu. Yemekteyiz'de 13-17 Mayıs haftası boyunca yarışmacılar yaptıkları yemeklerle büyük ödülün sahibi olmak için hünerlerini sergileyecek. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta hangi yarışmacılar var?

13.05.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 6-10 Mayıs Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 6-10 Mayıs Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de 6-10 Mayıs haftasının birincisi belli oldu. Her hafta birbirinden farklı yarışmacılarla ekranlara gelen Yemekteyiz 'Best Of' ta bir kişi para ödülünü kazanarak haftanın zirvesine oturdu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 6-10 Mayıs Yemekteyiz'in kazanan ismi.

10.05.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim kazandı İşte 29 Nisan – 3 Mayıs haftası Yemekteyizin birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? İşte 29 Nisan – 3 Mayıs haftası Yemekteyiz'in birincisi

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de haftanın heyecanla beklenen finali gerçekleşti. Tüm hafta boyunca birbirinden farklı menülerle rakiplerine karşı mücadele veren bir yarışmacı topladığı puan sonucu büyük ödülün sahibi oldu ve haftanın zirvesine oturan isim oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 29 Nisan – 3 Mayıs haftası Yemekteyiz'in kazanan ismi.

3.05.2019Televizyon
Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler 29 Nisan – 3 Mayıs yarışmacıları

Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler? 29 Nisan – 3 Mayıs yarışmacıları

Hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Yemekteyiz’de farklı karakterlerdeki 5 kişi yarışıyor. Peki, Yemekteyiz 29 Nisan – 3 Mayıs haftası yarışmacıları kimler?

2.05.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim kazandı | İşte 22-26 Nisan Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? | İşte 22-26 Nisan Yemekteyiz birincisi

TV8 ekranlarında he gün yayınlanan ve ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı yemek yarışması Yemekteyiz'de haftanın finali gerçekleşti. Her gün farklı bir yarışmacının farklı menülerle rakiplerine karşı mücadele verdiği Yemekteyiz'de bir yarışmacı aldığı puanlara birinci oldu ve büyük ödülü kazandı. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? İşte, 22-26 Nisan haftası Yemekteyiz birincisi.

26.04.2019Televizyon
Yemekteyiz 22-26 Nisan yarışmacıları (Reyhan, Süleyman, Pınar, Cihan, Selin) kimler

Yemekteyiz 22-26 Nisan yarışmacıları (Reyhan, Süleyman, Pınar, Cihan, Selin) kimler?

Best of bölümlerini geride bırakan Yemekteyiz, yeni yarışmacılarıyla kaldığı yerden devam ediyor. 22 – 26 Nisan haftasından itibaren daha önce televizyonlarda görmediğimiz isimler yarışmaya katılıyor. Peki, Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler?

23.04.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim kazandı | İşte 15-19 Nisan Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? | İşte 15-19 Nisan Yemekteyiz birincisi

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de, haftanın son günü heyecanlı bekleyiş bitti ve bir yarışmacı büyük ödülü alarak birinci oldu. Yemekteyiz Best Of'ta bu hafta bir isim 10 bin TL'lik ödülü kazanarak haftanın zirvesine oturdu. Peki, her gün birbirinden farklı menülerle yarışmacıların rakiplerine karşı yarıştığı Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? İşte, İşte 15-19 Nisan Yemekteyiz birincisi.

19.04.2019Televizyon
Yemekteyiz 8-12 Nisan yarışmacıları kimler

Yemekteyiz 8-12 Nisan yarışmacıları kimler?

Yemekteyiz yarışması formatıyla olduğu kadar yarışmacılarıyla da gündeme geliyor. Sunuculuğunu Onur Büyüktopçu’nun üstlendiği Yemekteyiz, 8 Nisan Pazartesi günü haftanın açılışını yaptı. Peki, Yemekteyiz 8-12 Nisan yarışmacıları kimler?

9.04.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim kazandı İşte 1-5 Nisan Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? İşte 1-5 Nisan Yemekteyiz birincisi

TV8 ekranlarında her gün yayınlanan gündüz kuşağı programı Yemekteyiz'de haftanın finali gerçekleşti ve bir isim büyük ödülü alarak birinci oldu. Her hafta farklı yarışmacılarla ekranlara gelen Yemekteyiz Best Of'ta bir isim 10 bin TL'lik ödülle, haftanın zirvesine oturdu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? İşte, İşte 1-5 Nisan Yemekteyiz birincisi...

5.04.2019Kelebek
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu | Yemekteyiz 25-29 Mart birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? | Yemekteyiz 25-29 Mart birincisi      

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan gündüz kuşağı programı Yemekteyiz'de haftanın birincisi belli oldu. Her hafta birbirinden farklı yarışmacılarla ekranlara gelen Yemekteyiz 'Best Of' ta bir kişi haftanın birincisi oldu. Peki Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, Yemekteyiz  25-29 Mart birincisi.

29.03.2019Televizyon
Yemekteyizin yarışmacıları kimler İşte 25-29 Mart yarışmacıları

Yemekteyiz'in yarışmacıları kimler? İşte 25-29 Mart yarışmacıları

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan gündüz kuşağı programı Yemekteyiz'de bu hafta da heyecan devam ediyor. Haftanın finaline doğru yaklaşılırken, ilgiyle izlenen Yemekteyiz Best Of 25-29 Mart yarışmacıları da internette araştırılıyor. Peki ,Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları kimler? İşte 25-29 Mart Yemekteyiz yarışmacılarına ait bazı bilgiler...

27.03.2019Televizyon
Yemekteyiz’in yarışmacıları kimler İşte 18 – 22 Mart yarışmacıları

Yemekteyiz’in yarışmacıları kimler? İşte 18 – 22 Mart yarışmacıları

Yemekteyiz programının best of bölümleri her hafta yeni yarışmacılarla heyecan dolu anlara neden oluyor. Peki izleyicileri ekrana kilitleyen Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacıları kimler? İşte 18-22 Mart Yemekteyiz best of yarışmacıları.

20.03.2019Televizyon
Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu İşte haftanın kazananı

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte haftanın kazananı

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz yarışmasında 11-15 Mart haftasının finali yapıldı. Best Of bölümleriyle ekrana gelen yarışmada, beş gün boyunca yaptıkları yemeklerle kıyasıya yarışan yarışmacılar arasında hangi ismin kaç puan aldığı ve haftayı birinci olarak bitiren yarışmacının kim olduğu belli oldu. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

15.03.2019Televizyon
Yemekteyiz Best Of’un bu haftaki yarışmacıları kimler İşte Yemekteyiz 11-15 Mart yarışmacıları

Yemekteyiz Best Of’un bu haftaki yarışmacıları kimler? İşte Yemekteyiz 11-15 Mart yarışmacıları

Yemekteyiz yarışmasının 'best of' bölümleri devam ediyor. Yarışmaya daha önceden katılan ve en çok konuşulan isimlerin yarıştığı Yemekteyiz Best Of’un bu haftaki ilk bölümünde İclal Aslan yarıştı. Peki, bu haftanın diğer yarışmacıları kimler? İşte Yemekteyiz 11-15 Mart yarışmacıları

12.03.2019Televizyon

Yasin Obuz kimdir? Yemekteyiz’e damga vurdu

Yemekteyiz yarışmasına katılan Yasin Obuz’la ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Ece Erken, Yemekteyiz’e katılan Yasin Obuz’un farklı bir kullanıcı adıyla kendisine küfür ettiğini söyledi. Peki, Yasin Obuz kimdir?

8.02.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Seda Sayan’lı Yemekteyiz’de neler değişecek?

Reytingleri istenildiği kadar iyi gitmediği için “Yemekteyiz”in sunucusu değişti, programı artık mülayim Onur Büyüktopçu değil, şenlikli Seda Sayan sunacak.

4.06.2019