MENÜ

Yemekteyiz Birincisi

Yemekteyiz Birincisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yemekteyiz Birincisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 58 Yemekteyiz Birincisi haberi bulunmuştur.

Yemekteyiz Birincisi Haberleri

Yemekteyiz birincisi bu hafta kim oldu İşte 25 29 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı ve puan durumu

Yemekteyiz birincisi bu hafta kim oldu? İşte 25 29 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı ve puan durumu

TV8 ekranlarında yayınlanan Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasında bir haftalık maraton cuma akşamı gerçekleşen final ile son buldu. Yemek konusunda iddialı beş ismin mutfakta hünerlerini gösterdiği yarışmada, haftanın finalinde en çok puanı alan yarışmacı birinci olarak para ödülünü aldı. Peki, Yemekteyiz yarışmasında birinci bu hafta kim oldu? İşte, 25 29 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı.

29.11.2019Televizyon
Yemekteyiz birincisi  bu hafta kim oldu Seda Sayandan yarışmacıya büyük övgü: MasterChef edası var

Yemekteyiz birincisi bu hafta kim oldu? Seda Sayan'dan yarışmacıya büyük övgü: MasterChef edası var!

Beş farklı ismin yemek konusunda mücadele ettiği Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasının son bölümünde final heyecanı yaşandı. 22 Kasım akşamı ekranlara gelen son bölümde gerçekleşen haftanın finalinde, en fazla puanı alan bir isim para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? İşte, 18 22 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz birincisi ve puan durumu.

22.11.2019Televizyon
Yemekteyiz birincisi kim oldu 4 8 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı ve puan durumu

Yemekteyiz birincisi kim oldu? 4 8 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı ve puan durumu

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasında bir haftalık maraton cuma akşamı gerçekleşen final ile son buldu. Birbirinden farklı 5 yarışmasının yemek konusunda hünerlerini gösterdiği yarışmada, 8 Kasım Cuma akşamı en yüksek puanı alan bir isim haftayı birinci olarak tamamlandı. Peki, Yemekteyiz birincisi kim oldu? Para ödülünü hangi isim aldı? İşte, 4 8 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı ve puan durumu.

8.11.2019Televizyon
Yemekteyiz yarışmasında haftanın kazananı kim oldu 28 Ekim 1 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz yarışmasında haftanın kazananı kim oldu? 28 Ekim 1 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz birincisi

Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasının cuma akşamı yayınlanan yeni bölümünde haftanın finali gerçekleşti. 5 farklı yarışmasının yemek konusunda hünerlerini gösterdiği Yemekteyiz'de, 1 Kasım Cuma günü yapılan final heyecanının ardından, en yüksek puanı alan isim belli oldu. Para ödülünü alan yarışmacı büyük sevinç yaşadı. Peki, Yemekteyiz yarışmasında haftanın kazananı kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta hangi isim birinci oldu?

1.11.2019Televizyon
Yemekteyiz birincisi kim oldu İşte 21 25 Ekim haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte 21 25 Ekim haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan yemek programı Seda Sayan ile Yemekteyiz'in, cuma akşamı yayınlanan bölümünde final heyecanı yaşandı. Birbirinden farklı beş yarışmacının mücadele ettiği Yemekteyiz'de hafta boyunca en fazla puanı alan bir isim haftanın birincisi oldu. Peki, Yemekteyiz birincisi kim oldu? Para ödülünü kim aldı? İşte, 21 25 Ekim haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı.

25.10.2019Televizyon
Yemekteyiz birincisi kim oldu İşte 14 18 Ekim haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte 14 18 Ekim haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı

Hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz yarışmasında, cuma akşamı haftanın finali gerçekleşti. Seda Sayan ile Yemekteyiz'in yayınlanan son bölümünde, en başarılı yemeği yaparak en fazla puanı toplayan bir yarışmacı para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? Para ödülünü hangi yarışmacı aldı? İşte 14 18 Ekim haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı.

18.10.2019Televizyon
Seda Sayan ile Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 23 27 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 23 27 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı yemek programı Seda Sayan ile Yemekteyiz'de haftanın finali gerçekleşti. Yarışmanın 27 Eylül Cuma günü ekranlara gelen bölümünde, yemek konusunda en iyi performansı gösterip, yüksek puanı alan bir isim haftanın birincisi oldu. Birinci olan isim, haftanın finalinde para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 23 27 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı.

27.09.2019Televizyon
Yemekteyizde kim birinci oldu Yemekteyiz 13 Eylül haftanın kazanan yarışmacısı...

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Yemekteyiz 13 Eylül haftanın kazanan yarışmacısı...

Beş farklı yarışmacının yemek konusunda bir hafta boyunca hünerlerini gösterdiği yemek yarışması Seda Sayan'la Yemekteyiz'de haftanın finali gerçekleşti. Büyük ödülü kazanmak için farklı menülerle yarışan yarışmacılardan biri, yapılan oylamanın ardından haftayı birincilikle kapattı. Peki, bu hafta Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte, Yemekteyiz 13 Eylül haftanın kazanan ismi.

13.09.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte, 17-21 Haziran haftası Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 17-21 Haziran haftası Yemekteyiz birincisi

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve konsepti ile ilgileri üzerine çeken Yemekteyiz yarışmasında haftanın finali gerçekleşti. Sezon finaline kısa zaman kala, ekran macerasını sürdüren programda, beş yarışmacıdan biri, haftanın puanlaması bittikten sonra birinci oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 17-21 Haziran haftası Yemekteyiz birincisi.

21.06.2019Televizyon
Yemekteyizde kim birinci oldu 27-31 Mayıs haftası Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 27-31 Mayıs haftası Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de yapılan oylama sonucu haftanın finali gerçekleşti ve Yemekteyiz birincisi belli oldu. Bir hafta boyunca birbirinden farklı menülerle yarışan yarışmacılardan biri, cuma günü yapılan oylama sonucu para ödülünün sahibi oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 27-31 Mayıs haftası Yemekteyiz'in kazanan ismi.

31.05.2019Gündem
Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu 24 Mayıs Yemekteyiz haftanın finali

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? 24 Mayıs Yemekteyiz haftanın finali

Yemekteyiz'de 20 Mayıs Pazartesi başlayan maraton bu akşam son buldu. İlgiyle izlenen yarışmada beş günün sonunda alınan puanlara göre birinci olan isim belli oldu. Mutfakta maharetlerine güvenen 5 kişiden her biri, 5 gün boyunca yarışmacıları evinde ağırlayıp, onlara yemekler yapıp puanlar toplayarak büyük ödül için mücadele etmişti. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

24.05.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim kazandı | İşte 22-26 Nisan Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? | İşte 22-26 Nisan Yemekteyiz birincisi

TV8 ekranlarında he gün yayınlanan ve ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı yemek yarışması Yemekteyiz'de haftanın finali gerçekleşti. Her gün farklı bir yarışmacının farklı menülerle rakiplerine karşı mücadele verdiği Yemekteyiz'de bir yarışmacı aldığı puanlara birinci oldu ve büyük ödülü kazandı. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? İşte, 22-26 Nisan haftası Yemekteyiz birincisi.

26.04.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim kazandı | İşte 15-19 Nisan Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? | İşte 15-19 Nisan Yemekteyiz birincisi

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de, haftanın son günü heyecanlı bekleyiş bitti ve bir yarışmacı büyük ödülü alarak birinci oldu. Yemekteyiz Best Of'ta bu hafta bir isim 10 bin TL'lik ödülü kazanarak haftanın zirvesine oturdu. Peki, her gün birbirinden farklı menülerle yarışmacıların rakiplerine karşı yarıştığı Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? İşte, İşte 15-19 Nisan Yemekteyiz birincisi.

19.04.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim kazandı İşte 1-5 Nisan Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? İşte 1-5 Nisan Yemekteyiz birincisi

TV8 ekranlarında her gün yayınlanan gündüz kuşağı programı Yemekteyiz'de haftanın finali gerçekleşti ve bir isim büyük ödülü alarak birinci oldu. Her hafta farklı yarışmacılarla ekranlara gelen Yemekteyiz Best Of'ta bir isim 10 bin TL'lik ödülle, haftanın zirvesine oturdu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? İşte, İşte 1-5 Nisan Yemekteyiz birincisi...

5.04.2019Kelebek
1 Şubat Yemekteyiz haftanın finali | Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu

1 Şubat Yemekteyiz haftanın finali | Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

Birbirinden iddialı yarışmacıların kıyasıya rekabet halinde olduğu Yemekteyiz'de haftanın birincisi ve 10 bin liralık ödülün sahibi, haftanın finalinin yapıldığı Seren Hanım'ın evinde sunucu Onur Büyüktopçu tarafından açıklandı. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

1.02.2019Televizyon
Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu İşte 25 Ocak Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte 25 Ocak Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz'de pazartesi başlayan maraton bugün son buldu. Sevilen yarışmada beş günün sonunda alınan puanlar neticesinde birinci olan isim belli oldu. Mutfakta kendine güvenen 5 kişiden her biri, 5 gün boyunca yarışmacıları evinde ağırlayıp, onlara yemekler yapıp puanlar toplayarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışmıştı. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

25.01.2019Televizyon
Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu İşte 28 Aralık Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte 28 Aralık Yemekteyiz birincisi

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu sorusunun yanıtı sevilen programın takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Mutfakta kendine güvenen 5 kişiden her biri, 5 gün boyunca yarışmacıları evinde ağırlayıp, onlara yemekler yapıp puanlar toplayarak büyük ödülün sahibi olmaya çalıştı. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte ödülü kazanan isim

28.12.2018Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu 11-15 Kasım haftası birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? 11-15 Kasım haftası birincisi

Yemekteyiz'in 11-15 Kasım 2019 haftasında heyecan sona erdi. Pazartesi gününden bu yana kıyasıya yarışın devam ettiği Yemekteyiz'de, bu haftayı kimin birinci olarak kapattığı ve hangi yarışmacının kaç puan elde ettiği, Seda Sayan tarafından akşamın sonunda açıklandı. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu?

15.11.2019Televizyon
Seda Sayan ile Yemekteyizde birinci kim oldu İşte 7 11 Ekim haftası Yemekteyiz kazananı

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de birinci kim oldu? İşte 7 11 Ekim haftası Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan gündüz kuşağı yemek yarışması Seda Sayan ile Yemekteyiz'de, cuma akşamı final heyecanı yaşandı. 5 farklı yarışmasının yemek konusunda hünerlerini gösterdiği yarışma bu hafta Gaziantep'e konuk oldu. 11 Ekim'de yapılan haftanın finalinde ise en güzel menüyü hazırlayan bir isim para ödülünün sahibi oldu. Peki, Seda Sayan ile Yemekteyiz'de birinci kim oldu? İşte 7 11 Ekim haftası Yemekteyiz kazananı.

11.10.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 30 Eylül 4 Ekim haftası Seda Sayanla Yemekteyizin birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 30 Eylül 4 Ekim haftası Seda Sayan'la Yemekteyiz'in birincisi

İlgi gören yemek yarışması Yemekteyiz'de cuma akşamı haftanın finali gerçekleşti. Yemek konusunda beş farklı yarışmacının her gün iddialı menülerle yarıştığı programda, yapılan puanlamada en yüksek puanı alan bir isim büyük para ödülünü kazandı. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? En çok oyu hangi yarışmacı aldı? İşte 30 Eylül  4 Ekim haftası Seda Sayan'la Yemekteyiz'in kazananı.

4.10.2019Televizyon
Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu Yemekteyizde kim birinci oldu

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de kim birinci oldu?

Ekranların sevilen yemek yarışmalarından Yemekteyiz Seda Sayan'nın sunumuyla devam ediyor. Sevilen yarışma bu hafta Kırklareli'nde yapıldı. İddialı beş yarışmacının birinci olabilmek adına hünerlerini sergilediği yarışmada, beş günün sonunda aldığı puana göre birinci olarak büyük ödüle sahip olan isim belli oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu?

20.09.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 2 6 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 2 6 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı

İlgi gören yemek yarışması Yemekteyiz'de bir haftalık mücadelenin ardından haftanın finali gerçekleşti. Yemek konusunda hünerlerini göstererek, büyük ödül için yarışan beş isimden biri, yapılan puanlama sonra haftanın kazananı oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? Hangi yarışmacı büyük ödülü almaya hak kazandı? İşte, 2 6 Eylül haftası Yemekteyiz kazananı....

6.09.2019Televizyon
Yemekteyiz’in bu haftaki (17-21 Haziran) yarışmacıları kimler

Yemekteyiz’in bu haftaki (17-21 Haziran) yarışmacıları kimler?

Hafta içi her gün aynı saate yayınlanan Yemekteyiz yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Kısa bir süre sonra sezon finali yapacak olan Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları, 17 Haziran Pazartesi günü belli oldu. Peki, Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler?

18.06.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 10-14 Haziran haftası Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 10-14 Haziran haftası Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi toplayan gündüz kuşağı programı Yemekteyiz'de, büyük final gerçekleşti. Bir hafta boyunca birbirinden farklı menülerle yarışmacıların hünerlerini gösterdiği programda, bir isim haftanın birincisi olarak 10 bin TL'lik ödülün sahibi oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 10-14 Haziran haftası Yemekteyiz kazananı.

14.06.2019Televizyon
Yemekteyizde kim birinci oldu İşte 3-7 Haziran haftası Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? İşte 3-7 Haziran haftası Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Her hafta birbirinden farklı yarışmacıların hazırladığı menülerle hünerlerini gösterdiği Yemekteyiz'de haftanın finali gerçekleşti ve bir isim birinci oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 3-7 Haziran haftası Yemekteyiz kazananı.

7.06.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu 13-17 Mayıs Yemekteyizin kazanan ismi

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? 13-17 Mayıs Yemekteyiz'in kazanan ismi

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören, gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de, 13-17 Mayıs haftasının kazanan ismi belli oldu. Bir hafta boyunca birbirinden farklı menülerle rakiplerine karşı yarışan yarışmacılardan, yapılan puanlama sonucu bir kişi birinci oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 13-17 Mayıs Yemekteyiz'in kazanan ismi...

17.05.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte 6-10 Mayıs Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 6-10 Mayıs Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de 6-10 Mayıs haftasının birincisi belli oldu. Her hafta birbirinden farklı yarışmacılarla ekranlara gelen Yemekteyiz 'Best Of' ta bir kişi para ödülünü kazanarak haftanın zirvesine oturdu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 6-10 Mayıs Yemekteyiz'in kazanan ismi.

10.05.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim kazandı İşte 29 Nisan – 3 Mayıs haftası Yemekteyizin birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? İşte 29 Nisan – 3 Mayıs haftası Yemekteyiz'in birincisi

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de haftanın heyecanla beklenen finali gerçekleşti. Tüm hafta boyunca birbirinden farklı menülerle rakiplerine karşı mücadele veren bir yarışmacı topladığı puan sonucu büyük ödülün sahibi oldu ve haftanın zirvesine oturan isim oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, 29 Nisan – 3 Mayıs haftası Yemekteyiz'in kazanan ismi.

3.05.2019Televizyon
Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler 29 Nisan – 3 Mayıs yarışmacıları

Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları kimler? 29 Nisan – 3 Mayıs yarışmacıları

Hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Yemekteyiz’de farklı karakterlerdeki 5 kişi yarışıyor. Peki, Yemekteyiz 29 Nisan – 3 Mayıs haftası yarışmacıları kimler?

2.05.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte Yemekteyiz 8-12 Nisan haftası kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte Yemekteyiz 8-12 Nisan haftası kazananı

Sunuculuğunu Onur Büyüktopçu'nun üstlendiği ve TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan, Yemekteyiz'de bu haftanın kazananı belli oldu. Beş gün boyunca yaptıkları yemeklerle birinci olabilmek adına mücadele eden iddilalı beş isimden kimin haftayı zirvede kapattığı akşamın sonunda belli oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz'i kim kazandı?

12.04.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu | Yemekteyiz 25-29 Mart birincisi

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? | Yemekteyiz 25-29 Mart birincisi      

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan gündüz kuşağı programı Yemekteyiz'de haftanın birincisi belli oldu. Her hafta birbirinden farklı yarışmacılarla ekranlara gelen Yemekteyiz 'Best Of' ta bir kişi haftanın birincisi oldu. Peki Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte, Yemekteyiz  25-29 Mart birincisi.

29.03.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte Yemekteyiz 18-22 Mart haftası kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte Yemekteyiz 18-22 Mart haftası kazananı

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve sunuculuğunu Onur Büyüktopçu'nun üstlendiği yarışma programı Yemekteyiz'de bu haftanın kazananı belli oldu. Hafta boyunca yaptıkları yemeklerle birinci olabilmek adına mücadele eden ve tüm hünerlerini sergileyen beş isimden kimin haftayı birinci olarak bitirdiği netleşti. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz'i kim kazandı?

22.03.2019Televizyon
Yemekteyiz’in yarışmacıları kimler İşte 18 – 22 Mart yarışmacıları

Yemekteyiz’in yarışmacıları kimler? İşte 18 – 22 Mart yarışmacıları

Yemekteyiz programının best of bölümleri her hafta yeni yarışmacılarla heyecan dolu anlara neden oluyor. Peki izleyicileri ekrana kilitleyen Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacıları kimler? İşte 18-22 Mart Yemekteyiz best of yarışmacıları.

20.03.2019Televizyon
Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu İşte haftanın kazananı

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte haftanın kazananı

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz yarışmasında 11-15 Mart haftasının finali yapıldı. Best Of bölümleriyle ekrana gelen yarışmada, beş gün boyunca yaptıkları yemeklerle kıyasıya yarışan yarışmacılar arasında hangi ismin kaç puan aldığı ve haftayı birinci olarak bitiren yarışmacının kim olduğu belli oldu. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

15.03.2019Televizyon
Yemekteyizde bu hafta kim birinci oldu İşte Yemekteyiz 4-8 Mart haftası kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte Yemekteyiz 4-8 Mart haftası kazananı

'Best Of' konseptiyle ekranlara gelen Yemekteyiz'te 4-8 Mart haftası tamamlandı. ilgiyle izlenen yarışmanın bu akşam ekrana gelen bölümünde, haftayı birinci olarak kapatan ve 10 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olan yarışmacının kim olduğu belli oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz'i kim kazandı?

8.03.2019Televizyon
Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu İşte haftanın kazananı

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte haftanın kazananı

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz yarışmasında 25 Şubat-1 Mart haftasının finali yapıldı. Beş gün boyunca yaptıkları yemeklerle kıyasıya yarışan yarışmacılar arasında hangi ismin kaç puan aldığı ve haftayı birinci olarak bitiren yarışmacının kim olduğu belli oldu. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

1.03.2019Televizyon
Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu İşte haftanın kazananı

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte haftanın kazananı

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz yarışmasında 18-22 Şubat haftasının finali yapıldı. Beş gün boyunca yaptıkları yemeklerle kıyasıya yarışan yarışmacılar arasında hangi ismin kaç puan aldığı ve haftayı birinci olarak bitiren yarışmacının kim olduğu belli oldu. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

22.02.2019Televizyon
Yemekteyiz 18-22 Şubat yarışmacıları kimler

Yemekteyiz 18-22 Şubat yarışmacıları kimler?

Yemekteyiz ‘Best Of’ bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Yemekteyiz En İyiler'in geçtiğimiz haftaki birincisi 28 puanla İman Dumrul olmuştu. Peki, yeni, haftada kimler var? İşte, 18-22 Şubat Yemekteyiz yarışmacıları

18.02.2019Televizyon
Yemekteyiz Best Of birincisi kim olacak 11-15 Şubat haftası Yemekteyiz yarışmacıları

Yemekteyiz Best Of birincisi kim olacak? 11-15 Şubat haftası Yemekteyiz yarışmacıları

Yemekteyiz Best Of’un finali için geri sayım devam ediyor. En İyiler'in yarıştığı Yemekteyiz'de bugün Su Kıymet Yalman yarışacak, gün sonunda haftanın kazananı belli olacak. İşte, 11-15 Şubat haftası Yemekteyiz yarışmacıları

15.02.2019Televizyon
Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu İşte 4-8 Şubatta haftanın kazananı

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte 4-8 Şubat'ta haftanın kazananı

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz yarışmasında haftanın finali yapıldı. Beş gün boyunca yaptıkları yemeklerle kıyasıya yarışan yarışmacılar arasında hangi ismin kaç puan aldığı ve haftayı birinci olarak bitiren yarışmacının kim olduğu belli oldu. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

8.02.2019Televizyon
Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu 25 Ocak Yemekteyizi kim kazandı

Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? 25 Ocak Yemekteyiz'i kim kazandı?

Yemekteyiz 25 Ocak Cuma günü yayınlanan haftanın finali bölümü ile merak konusu oldu. Birbirinden iddialı yarışmacıların hünerlerini sergilediği hafta boyunca 5 kişi, birbirlerinin sofrasına ve yemeklerine puan verdi. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

26.01.2019Televizyon
MasterChef Türkiye birincisi Uğur Kardaş kimdir

MasterChef Türkiye birincisi Uğur Kardaş kimdir?

MasterChef Türkiye yarışmasıyla tanınan ve bu yarışmadan birinci çıkan Uğur Kardaş, Yemekteyiz programına konuk oldu. Tanıtım görüntülerinde yer alan Uğur Kardaş’ın hayat hikayesi bir kez daha gündeme geldi. Peki, MasterChef Türkiye birincisi Uğur Kardaş kimdir?

25.01.2019Televizyon
Yemekteyiz’de kim birinci oldu İşte haftanın finalinin kazananı

Yemekteyiz’de kim birinci oldu? İşte haftanın finalinin kazananı

Hafta içi her gün ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasının yeni bölümleri bu hafta çarşamba akşamı başladı. Program sunucusu Onur Büyüktopçu’nun sosyal medyadan yaptığı açıklamayla birlikte Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki finali bugün yapıldı. Peki, Yemekteyiz’de kim birinci oldu?

13.01.2019Televizyon
Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu Sunucudan yarışmacıya 1 puan eleştirisi

Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? Sunucudan yarışmacıya 1 puan eleştirisi

Yemekteyiz'de hafta başından bu yana devam eden yarışmanın ardından cuma günü haftanın birincisi belirlendi. Birinciliğe oynamak için yemekler yapan ve puanlama aşamasını gerçekleştiren yarışmacılar, haftanın son günü topladıkları puan ile sıralamalarını öğrendi. Peki, Eda, Buket, Birol, Yalçın ve Seyhan arasından Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? İşte, yarışmanın son gününden bazı detaylar

1.12.2018Televizyon
Yemekteyiz haftanın kazananı kim oldu İşte, haftanın finali

Yemekteyiz haftanın kazananı kim oldu? İşte, haftanın finali

Yemekteyiz, mutfaktaki hünerlerini sergileyen yarışmacıları ödüllendirmeye devam ediyor. Hafta içerisinde 5 ayrı günde mücadele veren yarışmacılar, menülerindeki en lezzetli yemekleri diğer yarışmacılara sundu. Aldıkları puanlara göre ise haftanın birincisi belirlenmiş oldu. İşte, Yemekteyiz yarışmasının haftanın birincisi ödülünü kazanan ismi

14.04.2018Televizyon
Acun Ilıcalı: Bu işin suçlusu benim

Acun Ilıcalı: Bu işin suçlusu benim!

Acun Ilıcalı’yla dostluğumuz, onun muhabirlik yıllarında başladı. Sonra aramıza kara kedi girdi, 6 yıl konuşmadık. Görüşmesek de bu 6 yılda onun medya patronluğuna uzanan yolculuğunu gururla izledim. “Televizyonun Kolomb’u” şimdi Amerika’yı keşfetmeye hazırlanıyor. Kolombiya, Arjantin, Brezilya, Şili derken Telemundo’yla Amerika pazarına girdi. Son olarak da Amerikan Fox’la masaya oturdu. Sırada İngiltere ve Almanya var... Yarattığı “Exathlon” formatıyla Türkiye’nin en büyük tanıtım elçisi olacak Acun. Ona “Kontrolsüz büyümekten korkmuyor musun” diye sordum, “Hiç korkmuyorum, çünkü ben hep kontrolsüz büyüdüm” yanıtını aldım...

31.03.2018Magazin
Nur Yerlitaş kimdir

Nur Yerlitaş kimdir?

Moda dünyasının Nurella’sı Nur Yerlitaş kimdir? Moda yarışmalarının vazgeçilmez ismi Nur Yerlitaş nerede ve ne zaman dünyaya geldi. Kendine has sevilen tarzı ile dikkat çeken Nur Yerlitaş’ın hayatı detaylarıyla haberimizde

28.03.2016Hayat
Iskalarsak üçüncü dünyada oluruz

Iskalarsak üçüncü dünyada oluruz

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dünyada üç kritik değişim olduğunu söyledi.

18.02.2014Ekonomi
Ev yapımı uyuşturucu

Ev yapımı uyuşturucu

Moda’daki evini esrar serası haline getiren bir kadın ile 8 suçtan aranan elebaşının bulunduğu 21 kişilik uyuşturucu çetesi çökertildi.

13.10.2011Gündem

Yazar Sonuçları

Kavala’da bir fincan saade gayfe!

Bir şehir onlarca soru... Kavala kurabiyesi Türkiye’nin hangi yöresinin tarifiyle yapılıyor? Şehrin asi çocuğu Osmanlı’ya neler yaptı? Hangi tarihi yapı artık lüks otel olmuş? Cevapların hepsini Kavala’da buldum.

11.01.2017