MENÜ

Yaz Sezonu

Yaz Sezonu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yaz Sezonu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yaz Sezonu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.580 Yaz Sezonu haberi bulunmuştur.

Yaz Sezonu Haberleri

İstanbulun yeni kültür sanat rotası: Beyoğlu Kültür Yolu Planı

İstanbul'un yeni kültür sanat rotası: Beyoğlu Kültür Yolu Planı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Galataport'tan başlayıp Atatürk Kültür Merkezi'ne uzanacak Beyoğlu Kültür Yolu Planı'nı açıkladı. Bu kapsamda Galata Meydanı çevresi kamulaştırılarak büyütülecek.

20.01.2020Seyahat
Bursa ovasını sulayan Gölbaşı Göleti kurudu

Bursa ovasını sulayan Gölbaşı Göleti kurudu

Bursa'daki Gölbaşı Göleti'nin büyük bölümünde sular çekildi. Gölette kuruma nedeniyle çatlaklar oluştu.

24.12.2019Seyahat
Çeşme Belediye Başkanı Muammer Ekrem Oran ‘Alaçatı paraçatı’ yok artık

Çeşme Belediye Başkanı Muammer Ekrem Oran ‘Alaçatı paraçatı’ yok artık

Çeşme Belediye Başkanı Muammer Ekrem Oran, “Beldemizde sezonu uzatmak ilk hedefimiz” diyordu. Doğa oyununu oynadı, görevdeki ilk yılında kış çok geç geldi. Oran ile görüşmek, gelecek sezonla ilgili planlarını öğrenmek üzere İzmir’in yolunu tuttum.

10.12.2019Magazin
4 yeni rotada uçuşlar İstanbuldan yapılacak

4 yeni rotada uçuşlar İstanbul'dan yapılacak

Air France, 2020 yaz sezonu boyunca 4 yeni destinasyona daha uçmaya hazırlanıyor. Bu yeni destinasyonlar arasında Portekiz'deki Faro, İspanya'daki Alicante, Malaga ve Valencia bulunuyor.

21.11.2019Ekonomi
Antalyada turizmde ruble dönemi

Antalya'da turizmde ruble dönemi

Ocak-ekim döneminde gelen 5 milyon 414 bin 602 Rus turistle geçen yılın toplam rakamının 10 ayda aşıldığı Antalya'da, Rus ziyaretçiler Kum Heykel Müzesi'ni kendi para birimleriyle gezebilecek.

19.11.2019Seyahat
THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycıdan Uzak Doğu ile Amerikaya yeni hat müjdesi

THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı'dan Uzak Doğu ile Amerika'ya yeni hat müjdesi

THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, "(İstanbul Havalimanı) 2020 yılında 3. pistin hizmete girmesiyle oluşacak ek kapasite ve slot imkanı ile yeni noktalar açmanın yanı sıra frekans derinliği ve bağlantı kalitesini artırmaya daha fazla odaklanacağız. Tokyo'da Narita'ya ilaveten Haneda Havalimanı'ndan da gerekli uçuş izinlerini aldık. 2020 yılı itibarıyla Haneda'ya 7, Narita'ya 4 frekans uçuş gerçekleştireceğiz. Çin'de İpek Yolu'nun başlangıcı kabul edilen Xian noktası için izinler alındı. Biz de gerekli hazırlıklarımızı tamamlayarak en kısa sürede bu noktaya sefer başlatmak istiyoruz. Newark'ı (ABD) tekrar odağımıza aldık. Kanada'da Vancouver için de çalışmalarımızı yapıyoruz" açıklamasında bulundu.

2.11.2019Ekonomi
All Nippon Havayolundan İstanbul Havalimanına ziyaret

All Nippon Havayolu'ndan İstanbul Havalimanı'na ziyaret

İGA Havalimanı İşletmesi AŞ, 2020 yaz sezonunda İstanbul ile Tokyo arasında tarifeli seferlere başlayacak Japon All Nippon Havayolu şirketi görevlilerine, İstanbul Havalimanı'nı tanıttı.

1.11.2019Ekonomi
Dünyanın en pahalısı Hem ekonomiye hem turizme katkı sağlayacak

Dünyanın en pahalısı! Hem ekonomiye hem turizme katkı sağlayacak

'Dünyanın en pahalı baharatı' olarak adlandırılan safran, ilçenin ekonomisine ve turizmine katkı sunuyor.

12.09.2019Seyahat
BKM Mutfak gösterileri devam ediyor

BKM Mutfak gösterileri devam ediyor

Meydan İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, yaz sezonu boyunca her cumartesi akşamı BKM Mutfak gösterileri devam ediyor.

29.08.2019Keyif
Berlin’de havuz sezonu uzatıldı

Berlin’de havuz sezonu uzatıldı

Berlin’de açık havuzların yaz sezonu 1 Eylül itibariyle sona erecekti. Ancak hava sıcaklarının mevsim ortalamalarının üzerinde seyretmesi ve havuzlara olan ilginin devam etmesi, kararın değişmesine neden oldu.

23.08.2019Avrupa
40 kilo plaj kumunu hatıra olarak almışlar: Fransız çift 6 yıl hapisle karşı karşıya

40 kilo plaj kumunu hatıra olarak almışlar: Fransız çift 6 yıl hapisle karşı karşıya

İtalya’nın plajlarıyla ünlü Sardinya Adası’ndan aldıkları 40 kilo ‘hatıra’ kumla yakalanan Fransız çift, 3 bin Euro para ve 6 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya.

20.08.2019Avrupa
Sardinyadan 40 kilo plaj kumu çalan çifte 6 yıl hapis şoku

Sardinya'dan 40 kilo plaj kumu 'çalan' çifte 6 yıl hapis şoku

İtalya'nın plajlarıyla ünlü Sardinya Adası'ndan aldıkları 40 kilo kumla yakalanan bir Fransız çiftin altı yıla kadar hapis cezası alabileceği belirtiliyor.

20.08.2019Dünya
İşsizlikte mayıs döneminde düşüş

İşsizlikte mayıs döneminde düşüş

Türkiye’de nisan, mayıs, haziran aylarını kapsayan mayıs döneminde turizm sektöründeki mevsimsel istihdam artışının etkisiyle işsizlik oranında gerileme görüldü.

16.08.2019Ekonomi
Termal tesislerde bayram yoğunluğu

Termal tesislerde bayram yoğunluğu

Termal turizmde önde gelen kentlerden Yalova ve Kütahya'daki tesislerde, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla yoğunluk yaşanıyor.

10.08.2019Ekonomi
Bayram yoğunluğu başladı... Ek seferler konuldu, takviye personel görevlendirildi

Bayram yoğunluğu başladı... Ek seferler konuldu, takviye personel görevlendirildi

İSTANBUL Havalimanı’nda kurban bayramı tatili hareketliliği yaşanıyor. Tatilini yurt içi ve yurt dışında geçirmek isteyenler, saat erken saatlerden itibaren geldikleri havalimanda yoğunluğa neden oldu. Başta THY olmak üzere bazı havayolu şirketleri de talebin fazla olduğu destinasyonlara ek seferler koydu.

9.08.2019Ekonomi
Teşviksiz enflasyon... Temmuzda yüzde 1.36 arttı, yıllık enflasyon yüzde 16.65 oldu

Teşviksiz enflasyon... Temmuzda yüzde 1.36 arttı, yıllık enflasyon yüzde 16.65 oldu

Otomobil, mobilya ve beyaz eşyada KDV ve ÖTV indirimlerinin sona ermesi temmuz enflasyonunu olumsuz etkilerken yüzde 15 elektrik zammı da yükseliş getirdi. Ancak gıda ile giyim ve ayakkabı grubundaki fiyat düşüşleri aylık enflasyonu yüzde 1.36 ile beklentinin altında arttırdı. Ağustosta geçen yılın baz etkisiyle enflasyonda düşüş sürecek.

6.08.2019Ekonomi
Boğaz’da oto-desibel

Boğaz’da oto-desibel

Eğlence teknelerinin ‘yüksek sesli müzik kirliliği’nin her geçen gün artması üzerine Boğaz kıyılarında oturanlar İstanbul Valiliği’ni şikâyet yağmuruna tuttu. Denetimlerin artmasıyla 36 bin liraya varan cezalar nedeniyle, bazı tekne sahipleri desibel cihazı alıp müzik sesinin yasal sınırın altında kalması için çalışıyor.

6.08.2019Gündem
Nakil sonuçları için gözler e Okul sisteminde - E Okul VBS girişi nasıl yapılır

Nakil sonuçları için gözler e Okul sisteminde - E Okul VBS girişi nasıl yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı’nın öğrenciler, öğretmenler ve veliler için pek çok avantaj sunan uygulaması e Okul sistemi LGS işlemleri nedeniyle büyük ilgi görüyor. Yaz sezonu nedeniyle sisteme daha az erişim sağlayan öğrenciler, LGS’ye bağlı sonuçlar için sık sık VBS girişi yapıyor. Peki, E okul VBS girişi nasıl yapılır?

5.08.2019Gündem
İDO, Büyükçekmece-Bursa hattı seferi başladı

İDO, Büyükçekmece-Bursa hattı seferi başladı

Büyükçekmece’de bugün başlayan Büyükçekmece-Bursa hattı ile, çevre ilçelerde oturan ve Büyükçekmece halkı, bir buçuk saat ile 1 saat 45 dakika arası süresince Bursa’ya ulaşabilecek. İlk İDO seferi başlangıcı havadan da görüntülenirken, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, vatandaşların ilgi yoğunluğuna göre, Büyükçekmece-İstanbul Boğazı seferlerinin de başlayabileceği müjdesini verdi.

2.08.2019Ekonomi
Doluluk yüzde 90ı buldu... Ne Akdeniz, ne Ege, Mutlu Şehirde yüzler güldü

Doluluk yüzde 90'ı buldu... Ne Akdeniz, ne Ege, 'Mutlu Şehir'de yüzler güldü

TÜİK'in 2014 ve 2016 verilerine göre Türkiye'nin en mutlu insanlarının yaşadığı kent olan Sinop'ta, temmuzda otellerdeki doluluk oranının yüzde 90'lara ulaşması turizmcileri memnun etti.

31.07.2019Ekonomi
Ünlü tatil merkezine Kurban Bayramında piyango vurdu

Ünlü tatil merkezine Kurban Bayramı'nda piyango vurdu

Kurban Bayramı nedeniyle Çeşme'de bulunan oteller yüzde 100 oranında doluluğa ulaştı. Çeşme'ye 1.5 milyon kişinin gitmesi bekleniyor.

31.07.2019Ekonomi
Adanada 100 derece sıcakta kebap pişiriyorlar

Adana'da 100 derece sıcakta kebap pişiriyorlar

Adana'da kebap ustaları, ekmek mücadelesi için ocak başında ter döküyor. Kebap ustası Yıldırım, "Normalde dışarıda durmak zorken bir de bizi ocak başında düşünün" dedi.

24.07.2019Seyahat
Kuzey Egede tatilcilerin yeni gözdesi çadır kampları

Kuzey Ege'de tatilcilerin yeni gözdesi çadır kampları

Balıkesir'in turizm merkezlerinden Edremit Körfezi'nde yaz sezonu yoğun geçiyor. Otellerin tam kapasiteyle çalıştığı Kuzey Ege'de, alternatif ve ekonomik tatil arayanlar çadır kampları tercih ediyor. Kamplarda yüzde 100 doluluk yaşanırken, ancak çadırını kendisi getirenler yer bulabiliyor.

17.07.2019Seyahat
Üç yıl geçti, aileleri ve toplum onları hiç unutmadı... Demokrasi için canlarını ortaya koydular

Üç yıl geçti, aileleri ve toplum onları hiç unutmadı... Demokrasi için canlarını ortaya koydular

Kimi polis, kimi asker, kimi esnaf, kimi öğrenci... 15 Temmuz Darbe Girişimi’nde demokrasinin rafa kalktığını, ülkesinin korkunç bir saldırıyla karşı karşıya olduğunu fark eden binlerce vatandaş sokaklara döküldü. Onların silahı yoktu, sadece demokrasiye olan inançları ve gönüllerinde vatan sevgisi vardı. 15 Temmuz Darbe girişimi şehitlerinin aileleriyle konuşarak üç yılda hayatlarında nelerin değiştiğini sorduk. Demokrasi kahramanlarının hikâyelerini dinledik.

15.07.2019Gündem
İstiklal Marşı sorusunda zorlanan yarışmacılar Müge Anlıyı çıldırttı

'İstiklal Marşı' sorusunda zorlanan yarışmacılar Müge Anlı'yı çıldırttı

Müge Anlı'nın yaz sezonu projesi Güven Bana, soruları ve yarışmacılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Daha önce 'sığır yavrusu' sorusuyla çok konuşulan programa bu kez 'İstiklal Marşı' sorusu damga vurdu. Yarışmacıların kendi aralarında yaptıkları yorumlar, sosyal medyanın da gündemine otururken ‘İstiklal Marşı' sorusunun yanıtı en çok aranılan konulardan biri oldu

12.07.2019Televizyon
Zula’nın destansı yaz sezonu, özel turnuva ile taçlandı

Zula’nın destansı yaz sezonu, özel turnuva ile taçlandı

Zula’nın, kısa sürede milyonlarca oyuncudan tam not alan destansı yaz sezonu, 6 Temmuz Cumartesi günü, Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleştirilen “Zula Yaz Sezonu Özel Turnuvası” ile taçlandı.

8.07.2019eSpor
Müge Anlı ile Güven Banaya sığır yavrusu nedir sorusu damga vurdu

Müge Anlı ile Güven Bana'ya 'sığır yavrusu nedir?' sorusu damga vurdu

Müge Anlı'nın yaz sezonu projesi Güven Bana, soruları ve yarışmacılarıyla adından söz ettirmeye başladı. Perşembe günleri yayınlanan Güven Bana’nın yayınlanan son bölümüne 'sığır yavrusu' sorusu damga vurdu. Yarışmacıların kendi aralarında yaptıkları yorumlar, sosyal medyanın da gündemine otururken 'sığır yavrusu' sorusu en çok aranılan konulardan biri oldu.

8.07.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümü ne zaman

Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümü ne zaman?

Sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın üstlendiği, dünyanın en çok izlenen yarışma formatları arasında yer alan 'Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölüm tarihi, televizyonseverler tarafından sorgulanıyor. Kim Milyoner Olmak İster'in hangi günler yayınlandığını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Kim Milyoner Olmak İster ne zaman?

7.07.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman?

Sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının yeni bölümü, programın takipçileri tarafından merak konusu oldu. Kim Milyoner Olmak İster'in 29 Haziran tarihli bölümüne, 250 bin TL'lik soruyu bilerek 1 milyon TL'lik soruya geçme hak kazanan yarışmacı damga vurmuştu. Peki, Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman?

3.07.2019Televizyon
Terminatör milyonlarca oyuncudan tam not aldı

Terminatör milyonlarca oyuncudan tam not aldı

Yüzde yüz yerli oyun Zula, yaz sezonuna sıkı bir giriş yaptı. Zula v1.25 sürümü ile birbirinden çarpıcı yenilikler sayıları 20 milyonu aşan Zula oyuncusuyla buluştu. Nisan ayında yayınlanan Osmanlı Sezonu'ndan sonra tüm oyuncuların büyük bir heyecanla beklediği Yaz Sezonu’nun sürprizleri, Terminatör Serisi ve gizemli hikayesiyle birlikte oyuna eklenen Kız Kulesi haritası oldu. 25 Haziran’da yayınlanan yeni sürüm, bir hafta gibi kısa bir sürede milyonlarca Zula oyuncusundan tam not aldı.

2.07.2019eSpor
Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni bölüm tarihi merak konusu oldu. Murat Yıldırım’ın sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster'in yayınlanan son bölümünde yarışmacılardan biri 1 milyon TL değerindeki soruyu görmeye hak kazanmıştı. O soruyu ve yarışmacının büyük ödülü kazanıp kazanamayacağını merak eden izleyiciler, yeni bölüm araştırması yapıyor. Peki, Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman?

1.07.2019Televizyon
Doğanın içinde huzurlu hafta sonu tatili İçeri girişler 8 lira...

Doğanın içinde huzurlu hafta sonu tatili! İçeri girişler 8 lira...

Marmaris'te yaz sezonu boyunca ortalama 3 bin kişiyi ağırlayan, yeşil ile mavinin buluştuğu, Türkiye'nin en büyük çadır kampı Çubucak Tabiat Parkı, turizm sezonunda doğayla baş başa tatil geçirmek isteyenlerin akınına uğruyor.

1.07.2019Seyahat
Salıncak turizmi

Salıncak turizmi

Son yıllarda kültür turlarına olan ilgi sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların etkisiyle daha da artmaya başladı. Tur şirketleri de sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken gezi noktalarını turlarının içine dahil ediyor. Bu turlara en iyi örneklerden biri ise Rize’deki Gito yaylası. Yaylada, salıncakta çekilen ve sosyal medyadan paylaşılan fotoğrafların ardından bölgeye olan ilgide bir anda patlama yaşandı.

29.06.2019Ekonomi
Ergin Ataman: Tepkim sistemeydi, bana mobing uygulandı

Ergin Ataman: "Tepkim sistemeydi, bana mobing uygulandı"

Ergin Ataman, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off final serisinin 7'nci maçında hiç ayağa kalkmamasıyla ilgili olarak gelen soruya, "Sistemeydi tepkim. Yönetime herhangi bir tepkim yoktu. 6 maç boyunca ben Türkiye'de belki de dünyada hiçbir spor adamının maruz kalmayacağı şekilde bir psikolojik baskı altına sokuldum. Mobing uygulandı adeta. Ağır küfürler, ağır hakaretler, herkesin gözü önünde. Federasyon başkanının, yöneticilerin gözü önünde" dedi.

28.06.2019Basketbol
Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok, yeni bölüm ne zaman

Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok, yeni bölüm ne zaman?

Atv yayın akışında Müge Anlı ile Tatlı Sert programının eksikliği dikkat çekti. Hafta içi her gün aynı saatte izleyicileriyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının akıbeti merak konusu oldu. Gündüz kuşağı programı 21 Haziran Cuma günü izleyicilerin karşına çıkmıştı. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok, yeni bölüm ne zaman?

24.06.2019Televizyon
Doğu Karadenizin Safranbolusu

Doğu Karadeniz'in Safranbolu'su

Trabzon'un Akçaabat ilçesindeki Ortamahalle, Osmanlı dönemine ait evleri, konakları, Arnavut kaldırımlı sokakları, çeşmeleri ve mahalle kültürünün bir bütün halinde sergilenmesiyle yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekiyor.

18.06.2019Seyahat
Yaz sezonu başlıyor

Yaz sezonu başlıyor

Epifoni, 2019 yaz sezonunu 21 Haziran'da Enter The Music Fest'19 ile karşılıyor.

17.06.2019Keyif
Rus polisine tatil için Antalya yolu açıldı

Rus polisine tatil için Antalya yolu açıldı

RUSYA İçişleri Bakanı Vladimir Kolokoltsev, Rus polislerin Türkiye’de tatil yapma yasağını kaldıran kararnameyi imzaladı. 2019 yaz sezonu ortasında alınan bu kararla Rus turist sayısının ek olarak yüzde 7 artacağı tahmin ediliyor.

15.06.2019Dünya
Rus turistlerin yaz sezonu tercihi yine Türkiye

Rus turistlerin yaz sezonu tercihi yine Türkiye

Rus turistler, yaz döneminde tatil tercihlerini yine Türkiye'den yana kullanıyor.

11.06.2019Ekonomi
9 günlük tatilde 10 milyar liranın üzerinde harcama oldu

9 günlük tatilde 10 milyar liranın üzerinde harcama oldu

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya “Bayram öncesinde 10 milyar TL’lik ekonomik büyüklük öngörmüştük, bunun aşıldığını görüyoruz." dedi.

11.06.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

Hayallerimin lokantası

Tam tarihini hatırlamıyorum 2007 olabilir, bir arkadaşımın önerisiyle Moda Caddesi’ne paralel ara sokaklardan birindeki Fauna’nın kapısından adım attığımda “Tam hayalimdeki lokanta” diye içimden geçirdiğimi dün gibi hatırlıyorum.

25.01.2020

‘Alaçatı paraçatı’ yok artık

Çeşme Belediye Başkanı Muammer Ekrem Oran, “Beldemizde sezonu uzatmak ilk hedefimiz” diyordu. Doğa oyununu oynadı, görevdeki ilk yılında kış çok geç geldi. Oran ile görüşmek, gelecek sezonla ilgili planlarını öğrenmek üzere İzmir’in yolunu tuttum.

11.12.2019

Ülkemizin Saklı Cennetleri: Çıralı, Olimpos, Adrasan ve Finike

Ben yazı kasımda bitirenlerdenim. Güneyde yaz kasım ayının ortalarına kadar devam ediyor ve inanın özellikle eylül ve ekim aylarında Antalya çok daha keyifli oluyor. Geçen yazımda Fethiye’den bahsetmiştim. Bu yazımda da Fethiye gezisinin devamında yolculuk ettiğim Çıralı, Olimpos, Adrasan ve Finike’den bahsedeceğim. Ülkemizin gizli kalmış cennet köşeleri diyebilirim. Gezip görmekte fayda var. Neden mi? Gelin anlatayım…

22.10.2019

‘Yaz bitmedi’ diyenler haklıymış

Malum, yaz sezonu deyince akla sadece Bodrum ve Çeşme geliyor.

14.10.2019

Yaz Biterken Bozcaada

Yazın bu son günlerinde tatil planı yapanların tercihlerinden Bozcaada, her daim esen rüzgarı ve serin denizi ile sıcakla arası iyi olmayan ve bunalmadan tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihlerinden. Yazın ortasında dahi cayır cayır yanmadan sakin, huzurlu, keyifli, dinlenme odaklı tatilcilerin buluşma noktası.

2.09.2019

Satışlar düştü bakım azaldı

7 ayda toplam pazar 2017’nin aynı dönemine göre yüzde 55, 2018’e göre ise yüzde 47.5 düşerken, bu durum yetkili servisleri kullanan 0-3 yaş araç parkının da küçülmesini sağladı. Aralık 2017’ye göre servislere giren araç sayısı Temmuz 2019’da yüzde 17.59 düşerken, pazarın daralmasına bağlı olarak bu oran Aralık 2020’de yüzde 55’e ulaşacak. İlk 6 ay sonunda yetkili servislere giren araç sayısı da yüzde 15 azaldı.

12.08.2019

Melih Yazgan ile 5 soru 5 cevap

Yaptığı çalışmalarla önemli başarılara imza atan, Türkiye’deki birçok sanatçı ile çalışan ve sahne kostümlerini yapan, albüm imajlarına destek veren Melih Yazgan; dinamik çizgileri, farklı stilleriyle moda sektöründe yerini alan bir tasarım gurusu, bir stil analiz ustası dersek yerinde olur...

8.07.2019

Max’ın kaybı 200 milyon $

Türk Hava Yolları (THY), Boeing 737 Max 8-9 uçaklarını zorunlu olarak yere indirerek ciddi bir zararla karşılaştı. Bütün dünyada uçuşları durdurulan bu uçaklar yoğun yaz sezonu programında THY’yi çok zorlamaya başladı. Sadece haziran ayında 800 sefer iptal edildi. Ne zaman uçacakları net değil.

3.07.2019