MENÜ

Yavuz Şahin

Yavuz Şahin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yavuz Şahin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.165 Yavuz Şahin haberi bulunmuştur.

Yavuz Şahin Haberleri

Kayıp Yasinin babası: Ömrümüzden 40 ay değil sanki 40 yıl geçti

Kayıp Yasin'in babası: Ömrümüzden 40 ay değil sanki 40 yıl geçti

Konya'nın Akören ilçesinde 6 yaşındayken evlerinin önünde oynadığı sırada kaybolan Yasin Şahin'den 40 aydır haber alınamıyor. Baba Yavuz Şahin (39), "O kadar uzun zaman oldu ki oğlum kaybolalı, bana onu sorduklarında ne diyeceğimi bilemiyorum. Ömrümüzden 40 ay değil sanki 40 yıl geçti. Hayatımız devam ediyor; ama hep bir eksiğiz" dedi.

4.08.2019Gündem
7 bayramdır kaybolan oğlunun hasretiyle yaşıyor: Bu bayram da oğlumun fotoğraflarına sarılacağım

7 bayramdır kaybolan oğlunun hasretiyle yaşıyor: 'Bu bayram da oğlumun fotoğraflarına sarılacağım'

Konya'nın Akören ilçesinde 6 yaşındayken evlerinin önünde oynadığı sırada kaybolan Yasin Şahin'den 38 aydır haber alınamıyor. 4 Nisan 2016'da kaybolan Yasin'in annesi Ümmü Şahin, bayram kutlamayı unutalı çok zaman olduğunu belirterek, ''Yasin'im olmadan 7'nci bayramımıza gireceğiz. Yanımızda olsaydı elimizi öpüp, bayramımızı kutlardı. Bayramları kutlamayı unutalı çok oldu. Her bayram bize ayrı bir acı, ayrı bir zulüm. Bu bayram da oğlumun fotoğraflarına sarılacağım" dedi.

4.06.2019Gündem
Gözü yaşlı annenin sözleri yürek yaktı

Gözü yaşlı annenin sözleri yürek yaktı

KONYA'nın Akören ilçesinde, 6 yaşındayken, evlerinin önünde oynadığı sırada kaybolan Yasin Şahin'den 3 yıldır haber alınamıyor. Anne Ümmü Şahin (29), "Halen oğlumun sağ olduğunu, bir yerden çıkıp geleceğini düşünüyorum. Merdivende oturup, gelir mi, diye yola bakıyorum. Ümidimi yitirmedim. Bir anne yavrusunu asla unutamaz. Oğlum öldüyse bile en azından başında dua edebileceğim mezarı olsun. Elbiselerini koklamaktan, fotoğraflarına bakmaktan yoruldum" dedi.

4.04.2019Gündem
Yasinden 35 aydır haber yok

Yasin'den 35 aydır haber yok

Konya'nın Akören ilçesinde 6 yaşındayken evlerinin önünde oynadığı sırada kaybolan Yasin Şahin'den 35 aydır haber alınamadı. Baba Yavuz Şahin (39), "Oğlumu o kadar aradılar; ama kimse bulamadı. Dile kolay, tam 35 ay oldu Yasin'im gideli. Bazen böyle bir oğlum olduğunu bile unutuyorum" dedi.

4.03.2019Gündem
878 gündür kayıp Yasin’i özel ekip de bulamadı

878 gündür kayıp Yasin’i özel ekip de bulamadı

KONYA’nın Akören ilçesinde yaklaşık 2 yıl önce 6 yaşındayken evlerinin önünde oynadığı sırada kaybolan Yasin Şahin’i Ankara’dan gelen polis ve askerlerden oluşan özel ekip de bulamadı. 878 gündür kayıp çocuğun babası Yavuz Şahin, "Özel ekip bizimle görüştü. Oğlumuzdan halen haber yok" dedi.

29.08.2018Gündem
Acı bekleyiş

Acı bekleyiş

Türkiye günlerdir Ağrı’da Leyla ve Ankara’da Eylül’ün aramalarına kilitlenirken, yurdun başka köşelerinden de kayıp haberleri gelmeye başladı. Ailelerde kahreden bir bekleyişe dönüşen aramalarda son durumlar şöyle:

26.06.2018Gündem
Bu acıya yürek dayanmaz Ne olur Yasinimi de unutmasınlar...

Bu acıya yürek dayanmaz! 'Ne olur Yasin'imi de unutmasınlar...'

Konya’nın Akören ilçesinde evlerinin önünde oynarken kaybolan 8 yaşındaki Yasin Şahin’den 814 gündür haber alınamadı. Baba Yavuz Şahin, "Ağrı’da kaybolan 4 yaşındaki Leyla’ya ve Ankara kaybolan 8 yaşındaki Eylül’e çok üzüldüm. İnşallah en kısa sürede bulunurlar, aileleri bizim gibi acı çekmez. Yetkililer benim oğlumu da ne olur unutmasın. Benim oğlumdan da 814 gündür haber yok" dedi.

26.06.2018Gündem
Evlerinin önünde oynarken kaybolan Yasin’den 21 aydır haber yok

Evlerinin önünde oynarken kaybolan Yasin’den 21 aydır haber yok

KONYA’nın Akören İlçesi'nde evlerinin önünde oynarken kaybolan 8 yaşındaki Yasin Şahin’den 21 aydır haber alınamadı. Baba Yavuz Şahin, "21 ay nasıl geçti, bir biz bir Allah bilir. Her gün işkence yaşıyoruz. Herkes sanki öyle bir çocuk hiç olmamış gibi unuttu yavrumu" dedi.

4.01.2018Gündem
7 yaşındaki Yasin’den 14 aydır haber yok

7 yaşındaki Yasin’den 14 aydır haber yok

KONYA’nın Akören İlçesi’nde evlerinin önünde oynarken kaybolan 7 yaşındaki Yasin Şahin’den 14 aydır haber alınamadı. Baba Yavuz Şahin, "Ne arayan var, ne de soran. Oğlum unutulup gitti. Sanki böyle bir çocuk hiç kaybolmamış gibi kimsenin umrunda değil" dedi.

4.06.2017Gündem
Mallara el koymak hukuksuz

Mallara el koymak hukuksuz

KAPATILAN Zaman gazetesinin eski çalışanları ve yöneticileri hakkındaki FETÖ/PYD’ye üye olmak suçundan yürütülen soruşturmada haklarında adli işlem yapılan 54 şüphelinin mal varlıklarına ve banka hesaplarına el konulması kararı tartışma yarattı.

24.12.2016Gündem
Küçük Yasin 142 gündür kayıp

Küçük Yasin 142 gündür kayıp

KONYA'nın Akören İlçesi'nde evlerinin önünde oynarken kaybolan 6 yaşındaki Yasin Şahin'den 142 gündür haber alınamıyor. Baba Yavuz Şahin, oğlundan hiçbir iz olmadığını belirterek, 'Yakışıklı oğlumun saçlarını sevmeyi özledim.' dedi.

23.08.2016Gündem
Dünyada sadece 2 çocukta olan hastalık Türkiyede çıktı

Dünyada sadece 2 çocukta olan hastalık Türkiye'de çıktı

"Kuzey epilepsi" Finlandiya'dan sonra Türkiye'de teşhis edildi. Türk bilim insanları, dünyada sadece Finlandiya'da 2 kişiye tanısı konulan "kuzey epilepsi" hastalığının Kahramanmaraş'ta 5 çocukta daha olduğunu saptadı. Ayrıca hastalığa hangi gen mutasyonunun neden olduğunu da tespit eden Türk bilim adamları sayesinde hastalığa daha kolay çözüm bulunması imkanı doğdu.

27.04.2016Sağlık
Dünyada sadece 2 kişide görülen hastalık Türkiyede 5 çocukta ortaya çıktı

Dünyada sadece 2 kişide görülen hastalık Türkiye'de 5 çocukta ortaya çıktı

'Kuzey epilepsi' hastalığı, Finlandiya'dan sonra Türkiye'de teşhis edildi. Türk bilim insanları, dünyada sadece Finlandiya'da 2 kişiye tanısı konulan 'kuzey epilepsi' hastalığının Kahramanmaraş'ta 5 çocukta daha olduğunu saptadı.

27.04.2016Gündem
Yasinden 23 gündür İz yok

Yasin'den 23 gündür İz yok

Konya'nın Akören ilçesinde evinin önünde oynarken kaybolan 6 yaşındaki Yasin Şahin'in ailesi, evlatlarının "ölü ya da diri bulunmasını" istiyor.

27.04.2016Gündem
19 gün önce kaybolan 6 yaşindaki Yasin’den haber yok

19 gün önce kaybolan 6 yaşindaki Yasin’den haber yok

KONYA’nın Akören İlçesi’nde geçen 4 Nisan günü evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan 6 yaşındaki Yasin Şahin, 19 gündür süren tüm arama çalışmalarına rağmen bulunamadı. Jandarmada özel ekip kurup, hem arama çalışmalarını hem de adli yönden araştırmasını sürdürüyor.

22.04.2016Gündem
İzmirde metro kazası: 10 yaralı

İzmir'de metro kazası: 10 yaralı

)- İZMİR’in Bornova İlçesi’nde, yandaki depolama alanındaki çalışma sırasında bir forkliftin kaldırdığı konteyner, metro istasyonu raylarına devrildi. Bu sırada istasyona girmekte olan trenin aynı zamanda çekicisi olan, içinde 30 yolcu bulunan ilk vagonu, konteynere çarparak yan yattı. Kazada 10 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.

8.01.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Metro yok, EGO hattı yok!

“Ankara’da, Esenboğa Havalimanı’na eskiden 442 numaralı EGO hattı gidiyordu. Eski Başkan Melih Gökçek döneminde bu hat özelleştirilerek Belko-Air firmasına verildi. Ve Belko-Air, sadece 3 duraktan yolcu alarak insanları son derece mağdur ediyor.

18.02.2018