MENÜ

Yavuz Erkut

Yavuz Erkut ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yavuz Erkut haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yavuz Erkut haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 320 Yavuz Erkut haberi bulunmuştur.

Yavuz Erkut Haberleri

Kurban, Küba yolcusu

Kurban, Küba yolcusu

Devlet Tiyatrosu, Kurban oyununu Küba’da sahnelecek. Küba Turnesi ile DT’nın dünya üzerinde oynamadığı kıta kalmayacak.

4.11.2009Gündem
Ekonomi endişeyle durdu, kriz ’teğetle yerle bir etme’ arasında

Ekonomi endişeyle durdu, kriz ’teğetle yerle bir etme’ arasında

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, başlangıçta "Kriz Türkiye’yi teğet geçiyor" mesajları verirken, TÜSİAD Başkanlığı’na yeniden seçilen Arzuhan Doğan Yalçındağ, "Etkinin boyutları ’teğet geçme’ ile ’yerle bir etme’ arasında değişiyor" dedi.

22.01.2009Ekonomi
Ümit Milli Takım kadrosu açıklandı

Ümit Milli Takım kadrosu açıklandı

İstanbul'da 22-24 Aralık tarihleri arasında hazırlık kampı yapacak olan Ümit Milli Futbol Takımı'nın 41 kişilik kadrosu ve programı belli oldu.

19.12.2008Futbol
Nevşehirde MHP itiraz etti, AKPnin oyları arttı

Nevşehir'de MHP itiraz etti, AKP'nin oyları arttı

NEVŞEHİR'de, MHP Merkez ilçe başkanlığının seçim sonuçlarına ilişkin İl Seçim Kurulu'na yaptığı başvuru üzerine oylar yeniden sayıldı

25.07.2007Gündem
Nereye gitsek

Nereye gitsek

Bu hatta sonu nereye gideceğinez daha karar vermediniz mi? Ya da önümüzdeki hafta için programınız ne? İstanbul Life dergisi yeni sayısında kapsamlı bir Şehir Rehberi kitapçığı hediye ediyor. İstanbul'daki bütün restoranlar, barlar, kafeler, pastaneler, gece kulüpleri. Adresleri ve haklarında ayrıntılı bilgiler.... Hepsi bu kitapçığın içinde. Bu özel ekte bir de gün gün İstanbul kültür rehberi yer alıyor. İşte İstanbul Life'ın kitapçığından sizin için seçtiklerimiz.

14.06.2007Kelebek
CHPliler Baykalın talimatını dinlemedi

CHP'liler Baykal'ın talimatını dinlemedi

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu, İzmir Milletvekili Muharrem Toprak ve 48 CHP'li meclis üyesinin, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın ‘Gitmeyin’ talimatına karşın, 223 kişilik kafileyle Tayland gezisine gitmesi, partiyi karıştırdı.

16.01.2007Gündem
Nuriş kendini ihbar etti

Nuriş kendini ihbar etti

Kamuoyunda “Karagümrük Çetesi” adıyla tanınan çıkar amaçlı suç örgütünün elebaşı olduğu iddia edilen Nuri Ergin ile kardeşlerinin de aralarında bulunduğu 16 sanığın, 2 kahvehanenin taranması ve tehditle para istenmesi olaylarına ilişkin yargılanmasına devam edildi.

22.11.2006Gündem
Boston’da Türk filmleri festivali

Boston’da Türk filmleri festivali

Boston Güzel Sanatlar Müzesi’nde 30 Mart-29 Nisan arasında düzenlenecek olan Türk Filmleri Festivali'nin programında çağdaş Türk sinemasından örnekler yer alıyor. Ünlü müzisyenler Fahir Atakoğlu ve Ömer Faruk Tekbilek festivalin konuklarından.

23.03.2006Kelebek
Hükümetle TÜSİAD telefonlaştı ’germeyelim’ havasına girildi

Hükümetle TÜSİAD telefonlaştı ’germeyelim’ havasına girildi

Adalet Bakanı Cemil Çiçek ile Başbakan Erdoğan’ın danışmanı Cüneyd Zapsu’nun önceki akşam TÜSİAD’ın önde gelen isimleriyle kurduğu telefon trafiği, tansiyonu düşürdü. Hükümetle TÜSİAD’ın önde gelen isimlerinin telefon görüşmelerinde, "Daha fazla germeyelim" görüşü hakim oldu. TÜSİAD YİK Başkanlık Divanı da dün toplanıp, "Her şeyi söyledik, yeni bir şey yok" mesajı vermekle yetindi.

24.12.2005Ekonomi
Canaydına muhtıra

Canaydın'a muhtıra

Muhalefetin dediği oldu. Kulübün kaderini değiştirecek proje ile ilgili karar 15 Nisan 2006’ya ertelendi. Böylece Genel Kurul, yetkiyi Canaydın’a değil, yeni seçilecek olan yönetime bıraktı.

24.12.2005Spor
Galatasaray Olağanüstü Kongresi ertelendi

Galatasaray Olağanüstü Kongresi ertelendi

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu'nun, Riva Projesi'nin hayata geçirilmesi amacıyla onay almak için yaptığı Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, “Erteleme ve komisyon oluşturulması” yönünde verilen önergenin oy çokluğuyla kabul edilmesiyle 15 Nisan 2006 tarihine ertelendi.

24.12.2005Spor
Erdoğan, Koç’u TOBB’dan vurdu Kahramanmaraş’tan isyan yükseldi

Erdoğan, Koç’u TOBB’dan vurdu Kahramanmaraş’tan isyan yükseldi

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın, TOBB Yönetim Kurulu’na katıldıktan sonra TÜSİAD YİK Başkanı Mustafa Koç’u eleştirmesine en sert tepki Kahramanmaraş’tan geldi. Kahramanmaraş Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı, TOBB eski Başkan Vekili Mehmet Balduk, Erdoğan’ın Koç’un sözlerine TOBB’un Yönetim Kurulu toplantısında karşılık vermesini ’doğru bulmadığını’ söyledi.

23.12.2005Ekonomi
Türk sinemasının en iyileri Bostonda

Türk sinemasının en iyileri Boston'da

ABD'de bu yıl dördüncüsü düzenlenen Boston Türk Filmleri Festivali başlıyor. Berlin Film Festivali'nde Altın Ayı ödülü kazanan 1964 yapımı “Susuz Yaz” filmi ile açılacak olan festival, 10 Nisan'a kadar sürecek. Festival programında Ankara Sinema Derneği tarafından belirlenen tüm zamanların en İyi 10 Türk filmi yer alıyor.

1.04.2005Gündem
TÜSİAD: Başkanlık sistemi bize uymaz

TÜSİAD: Başkanlık sistemi bize uymaz

TÜSİAD, son günlerin tartışmalı konusu başbanlık sisteminin, Türkiye'ye uymayacağını savundu. TÜSİAD Başkanı Ömer Sabancı, "Bu sistemin ABD dışında başarılı bir örneği yok. Başkanlık sisteminin parlamenter sisteme göre bir üstünlüğü yok. Halen geçerli olan parlamenter sistem iyileştirilmeli" dedi.

14.01.2005Ekonomi
Mustafa Koç TÜSİAD YİK Başkanı oldu

Mustafa Koç TÜSİAD YİK Başkanı oldu

Muharrem Kayhan’dan boşalan TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanlığına Mustafa Koç seçildi. TÜSİAD'ın üye sayısı 2004 yılında katılan 45 yeni üye ile birlikte 543'e yükseldi.

13.01.2005Ekonomi
Türk filmleri ABDde

Türk filmleri ABD'de

Türk sinemasının uluslararası çapta sağladığı başarıları Amerikan seyircisine tanıtmayı amaçlayan 6. New York Türk Film Festivali, 2 ile 13 Ekim tarihlerinde yapılacak. Beş yıldan bu yana düzenlenen etkinlik kapsamında Erden Kıral, Ömer Kavur, Zeki Demirkubuz, Nuri Bilge Ceylan gibi yönetmenlerin filmleri seyirciyle buluşacak.

15.09.2004Gündem
Veliaht ilk turda seçildi

'Veliaht' ilk turda seçildi

DSP Genel Başkanlığını bırakan Bülent Ecevit’in koltuğuna oturan isim Ecevitler’in işaret ettiği Zeki Sezer oldu. DSP’nin 6’ncı olağan kurultayında Sezer, ilk turda 851 delegeden 576’sının oyunu aldı.

25.07.2004Gündem
Parti Meclisi ve Merkez Disiplin Kurulu da Sezerin

Parti Meclisi ve Merkez Disiplin Kurulu da Sezer'in

DSP 6. Olağan Büyük Kurultayı'nda, 60 kişilik Parti Meclisi (PM) ve 7 kişilik Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeliklerini, Genel Başkan Zeki Sezer'in listesi kazandı.

25.07.2004Spor Arena
Ergin kardeşlerden Çakıcı savcısına küfür

Ergin kardeşlerden Çakıcı savcısına küfür

Kamuoyunda “Karagümrük Çetesi” olarak bilinen çıkar amaçlı suç örgütünün elebaşı olduğu iddia edilen Nuri Ergin ile kardeşlerinin de aralarında bulunduğu 16 sanığın, 2 kahvehanenin taranması ve tehditle para istenmesi olaylarına ilişkin yargılanmasına devam edildi.

20.07.2004Gündem
Antalyada 40 yılın en iyileri

Antalya'da 40 yılın en iyileri

Antalya'da bir kez daha Altın Portakal heyecanı başlıyor. Bu yıl yine bazı filmler, oyuncular ve yönetmenler ipi göğüsleyecek. Belki yine tartışmalar yapılacak. Geçmişten bugüne Altın Portakal'ın en iyilerini hatırlayalım istedik.

30.09.2003Gündem
Açıkhavada ilk konseri Candan Erçetin veriyor

Açıkhava'da ilk konseri Candan Erçetin veriyor

Bu sene 14'üncüsü düzenlenen Açıkhava Konserleri 22 Temmuz'da Candan Erçetin'le başlıyor. Perşembe günü ise Burhan Öçal, Trakya All Star grubuyla sahnede olacak.

17.07.2003Gündem
Açıkhavada müzikli geceler

Açıkhava'da müzikli geceler

Ünlü organizatör Mustafa Oğuz'un düzenlediği geleneksel Açıkhava Konserleri başlıyor. Bu yıl 14'üncüsü gerçekleştirilecek olan konser dizisinde, birbirinden ünlü sanatçılar sahneye çıkacak.

2.07.2003Kelebek
Açıkhavada müzikli geceler

Açıkhava'da müzikli geceler

Ünlü organizatör Mustafa Oğuz'un düzenlediği geleneksel Açıkhava Konserleri dizisinde birbirinden ünlü sanatçılar sahneye çıkacak.

2.07.2003Kelebek
Sırtınızı sıvazlayan çok olur bizim gibi sevimsiz az bulunur

Sırtınızı sıvazlayan çok olur bizim gibi sevimsiz az bulunur

TÜSİAD Başkanı Tuncay Özilhan, hükümetin eleştirileri yapıcı algılaması gerektiğini ima ederek, ‘‘Her zaman doğru bildiğimizi söylemeye özen gösterdik, sırtınızı sıvazlayan, kulağınıza hoş gelecek şeyler söyleyen çok olur. Ama gerektiğinde sevimsiz olma riskini üstlenip gerçeği söyleyen az bulunur’’ dedi.

24.01.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları

Alkışlar Dilara’ya

Dünya şampiyonu olan Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol şube Sorumlusu Dilara Endican önderliginde, engelliler için “Sözün Bittigi Yer” adlı özel bir proje hazırlandı.

28.04.2009

Ünlüler TEGV için buluştu

TEGV’in 20 bin çocuğun eğitimine katkı sağlamak amacıyla önceki gece Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlediği “Onları Hiç Böyle Görmediniz” etkinliği, birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

24.02.2009

Almanya’dan dışarıya doktor göçü başladı

KUZEY Ren Vestfelya’nın Düsseldorf’taki parlamento binası önünde 2000’e yakın doktor, yağmur altında eylem yapıyor.

22.10.2005

Tekstilin yerine ‘döküm’

ADEM Arı, Sollingen’de otomotiv sanayi için alüminyum döküm işi yapıyor. Bir süre öncesine kadar 130 işçi çalıştırırken, krizden sonra işçi sayısı 30’lara kadar düşmüş.

21.10.2005

AKP’li Lokman Ayva feryat ediyor: İktidar yok

AKP İstanbul milletvekili Lokman Ayva, önceki akşam 19.30 sıralarında arıyor.

20.10.2005

Büyükşehir’de neler oluyor

BÜYÜKŞEHİR Belediye Meclisi’nde kabul edilen Göztepe’ye cami olayı üzerine gazeteciler Başkan Kadir Topbaş’a yönettikleri soruya şu yanıtı alıyorlar:

19.10.2005