MENÜ

Yaşar Özel

Yaşar Özel ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yaşar Özel haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.966 Yaşar Özel haberi bulunmuştur.

Yaşar Özel Haberleri

Sanatçı Yaşar Özel son yolculuğuna uğurlandı

Sanatçı Yaşar Özel son yolculuğuna uğurlandı

Usta sanatçının cenazesi, öğle vakti, Emirgan Hamid-i Evvel Camisi'nde kılınan namazın ardından Ayazağa Mezarlığı'na defnedildi. Törende Özel’in kızı Gülnur Özel, babasının tabutu başında uzun süre gözyaşı döktü.

17.04.2019Magazin
Ünlü sanatçı Yaşar Özel hayatını kaybetti

Ünlü sanatçı Yaşar Özel hayatını kaybetti

Ses sanatçısı Yaşar Özel, 85 yaşında hayatını kaybetti.

17.04.2019Magazin
Yaşar Özel kimdir Yaşar Özelin biyografisi

Yaşar Özel kimdir? Yaşar Özel'in biyografisi

Bir süredir tedavi gören ünlü ses sanatçısı Yaşar Özel hayatını kaybetti. 1980'li yıllarda sesinin rengi ve farklı tarzıyla Türk Sanat Müziği içerisinde ayrı bir yer oluşturan Yaşar Özel, müzik hayatı boyunca sayısız konsere imza atmıştı. Peki, Yaşar Özel kimdir? İşte, Yaşar Özel'in biyografisi...

17.04.2019Magazin
Ses sanatçısı Yaşar Özel vefat etti

Ses sanatçısı Yaşar Özel vefat etti

Ses sanatçısı Yaşar Özel, 85 yaşında hayatını kaybetti.

16.04.2019Gündem
Aracının çekildiğini görünce öyle bir şey yapı ki

Aracının çekildiğini görünce öyle bir şey yapı ki

BALIKESIR’in Bandırma ilçesinde hatalı park ettiği otomobilinin götürülmesini engellemek isteyen Turgay D., çekicinin üzerine çıkıp oturdu. Uzun uğraşlar sonucu ikna edilerek araçtan indirilen Turgay D., hem çekici ücreti hem de trafik cezası ödedi. Bandırma’da 1 hafta önce yeniden düzenlenen Kaşif Acar Caddesi’nde bulunan cepte, 15 dakika park etme süresini aşan 34 GU 5212 plakalı otomobil, trafik polisi gözetiminde çekiciye yüklendi. Bu sırada aracın sahibi, Bandırma Yaşar Özel Türk Sanat Müziği Dernek Başkanı Turgay D. geldi. Turgay D., otomobilinin indirilmesini istedi. Çekici ücreti olan 100 lirayı ödemek istemen Turgay D.'nin bu istediğine olumsuz cevap verildi. Bunun üzerine Turgay D., çekicinin üzerine çıkarak oturdu. Tartışma büyüyünce olay yerine, takviye trafik ve asayiş ekibi sevk edildi. Tartışma sırasında tek yönlü cadde, yaklaşık 20 dakika trafiğe kapandı. Çekiciye çıkan bir trafik polisi, direnen Turgay D.'yi araçtan inmesi için ikna etti. 108 lira trafik cezası kesilen araç, otoparka götürüldü.

8.11.2018Haber
Aracının çekildiğini görünce öyle bir şey yaptı ki...

Aracının çekildiğini görünce öyle bir şey yaptı ki...

BALIKESIR’in Bandırma ilçesinde hatalı park ettiği otomobilinin götürülmesini engellemek isteyen Turgay D., çekicinin üzerine çıkıp oturdu. Uzun uğraşlar sonucu ikna edilerek araçtan indirilen Turgay D., hem çekici ücreti hem de trafik cezası ödedi.

8.11.2018Gündem
Tarkan ve Ahd ile sefa

Tarkan ve 'Ahd ile sefa'

Tarkan’ın sanat müziği albümü bir ‘ahde vefa’ olabilir gerçekten, niyetin samimiyetinden şüphelenmek için hiçbir sebep yok ortada.

12.03.2016Keyif
Yaşar ile aşk gecesi

Yaşar ile aşk gecesi

Aşk şarkılarının önemli ismi Yaşar sevgililer gününde İzmirliler ile buluşuyor.14 Şubat sevgililer günü en güzel aşk şarkılarını seslendirecek olan ünlü sanatçı unutulmaz bir geceye imza atacak.

12.02.2015Ege
Hamilesin dediler karnından 8 kilo ur çıktı

Hamilesin dediler karnından 8 kilo ur çıktı

Hamile sanılan kadının karnından 'kitle' çıktı.

23.08.2013Sağlık
Odeon Yılları / Özel

Odeon Yılları / Özel

Türk Sanat Müziği'nin 11 güçlü sesi, "Odeon Yılları - Özel" isimli albümde buluştu.

2.10.2012Gündem
Favori şarkısı

Favori şarkısı

Türk arabesk müziğinin önde gelen ismi Ferdi Tayfur’a sempatisiyle bilinen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, resmi internet sitesine seçerek koyduğu şarkılar arasında sanatçıyı unutmadı.

25.03.2012Gündem
Şova hazırlan Ankara

Şova hazırlan Ankara!

Emel Sayın, 45’inci sanat yılını sahneye çıktığı ilk yerde; Ankara’da kutluyor. 3 Aralık’taki dev konsere Anadolu Gösteri Merkezi ev sahipliği yapacak. Sayın, başkentlilere sürprizlerle dolu bir gece yaşatacak.

2.12.2011Kelebek
Yorgunluk attılar

Yorgunluk attılar

Ege Palas Oteli’nin geleneksel personel balolarından biri daha gerçekleşti.

14.02.2011Ege
GERÇEK MERMİLERLE GÖSTERİ YAPTILAR

GERÇEK MERMİLERLE GÖSTERİ YAPTILAR

Tunceli Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesi polisleri, aldıkları üç haftalık eğitim sonunda, silahlı atış ve kapalı alan çatışması ile ilgili bir gösteri yaptı.Atatürk Mahallesi'ndeki Yeni Polis Atış Poligonu sahasında, Vali Vekili Oğuz Alp Çağlar, Vali Yardımcısı Hasan Balcı ve Emniyet Müdürü Ertan Yavaş ile çok sayıda davetlinin de izlediği tatbikatta bilgilerini pekiştiren özel harekat timleri, sergiledikleri performans ve üstün başarı ile büyük beğeni topladı.Konu ile ilgili bilgi veren Tunceli Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürü Serdar Yaşar, özel harekat timlerinin, 3 haftalık eğitimden sonra gerçek mermilerle bir tatbikat yaptığını söyledi. Yaşar, "Özel harekat timlerimiz, değerli eğitmenler tarafından 3 hafta süren bir eğitimden geçti. O eğitimi alan arkadaşlarımız, bugün yaptıkları tatbikatta gerçek mermi kullanarak, bizlere gösterdiler. Üstün bir performans sergileyen timlerimiz tatbikat boyunca tek bir hata yapmadı. Onları kutluyorum" dedi.(Ferit DEMİR/DHA)

15.01.2011Haber

Yazar Sonuçları

Türk Sanat Müziği

Türk Sanat Müziği’ne bir haller oldu, güzel oldu, şimdi yükselişte.

1.02.2016

Görüldü mü evlat acısı

GEÇEN hafta bir cezaevi hücresinin gökyüzüne süzülüşünü yazmıştım.

7.03.2014

Eğlence başlar sanat biter

TRT Ankara Radyosu’ndan çıkan sanatçıların yerini Ankaralı lakaplı şarkıcılar alırken, tarih olan Gençlik Parkı’ndaki Aile Gazinoları ise yerlerini pavyon kültürüne bıraktı.

10.02.2013

Yavuz Bingöl, Spielberg’ün son filminde oynayacak

Bir süredir yakın çevresinden Yavuz Bingöl’ün çok önemli bir projeye imza atmak üzere olduğunu duyuyordum.

1.04.2012