MENÜ

Yasak Elma Yeni Bölüm

Yasak Elma Yeni Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yasak Elma Yeni Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 50 Yasak Elma Yeni Bölüm haberi bulunmuştur.

Yasak Elma Yeni Bölüm Haberleri

Yasak Elma yeni bölüm fragmanına öpüşme sahnesi damga vurdu

Yasak Elma yeni bölüm fragmanına öpüşme sahnesi damga vurdu

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı için bekleyiş sona erdi. 8 Ekim Pazartesi tarihli gelişmelere dair ipuçları veren Yasak Elma 17. bölüm fragmanına Zeynep ve Alihan’ın öpüşme sahnesi damga vurdu. Öte yandan Zehra’nın sözleri şok etkisi yarattı. İşte, Yasak Elma yeni bölüm fragmanı ve en son yaşananlara dair kısa bir özet

5.10.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi dün akşam 16. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İkinci sezonda bünyesine yeni isimleri dahil eden Yasak Elma’nın son bölümünde Yıldız’ın geçmişte bir evlilik yaptığı ancak annesinin etkisiyle nikah iptali istediği ortaya çıktı. Son bölüm finaline ise Zeynep ve Cem’in sevgili olması damga vurdu. Şimdi ise gözler yeni bölümde… Peki, Yasak Elma 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.10.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanında Cemden itiraf

Yasak Elma yeni bölüm fragmanında Cem'den itiraf

Yasak Elma dizisinin yeni fragmanı son bölümden kısa bir süre sonra paylaşıldı. Sezonun açılışını olaylı bir şekilde yapan Yasak Elma’nın son bölümünde Alihan, Zeynep’ten son bir şans istedi. Kalbinin sesini dinleyen Zeynep, yine büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Yasak Elma yeni bölüm fragmanı ise ikilinin arasının daha da açılacağı sinyalini verdi.

25.09.2018Televizyon
Yasak Elma 15. yeni bölüm fragmanında Defne ve Halit...

Yasak Elma 15. yeni bölüm fragmanında Defne ve Halit...

Yasak Elma dizisinin 15. bölüm fragmanı kısa sürede ekranlarda dönmeye başladı. Yeni sezona hızlı bir başlangıç yapan Yasak Elma'nın 17 Eylül tarihli son bölümünde romantizm ve entrika yüklü sahneler iç içeydi. Şimdi ise gözler yeni bölüm gelişmelerinde. Peki, yeni bölümde neler olacak? Defne'nin gelişi dengeleri nasıl değiştirecek? İşte Yasak Elma 15. bölüm fragmanı ve ilk ipuçları

18.09.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanında romantik anlar... Son bölümde neler oldu

Yasak Elma yeni bölüm fragmanında romantik anlar... Son bölümde neler oldu?

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Alihan ve Zeynep arasındaki duygusal anların ön plana çıktığı Yasak Elma 14. bölüm fragmanı, dizi takipçilerini heyecanlandırdı. Peki, yeniden yolları kesişen ikili arasında neler yaşanacak? İşte Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet.

11.09.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanlarıyla sezon finalini duyurdu

Yasak Elma yeni bölüm fragmanlarıyla sezon finalini duyurdu

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanları arka arkaya yayınlandı. Önümüzdeki hafta sezon finali yapacak olan Yasak Elma’nın 12. bölümünde Enver ve Yıldız arasındaki restleşme devam ederken; Zeynep ve Alihan cephesinde de sürpriz gelişmeler yaşanıyor İşte Yasak Elma yeni bölüm fragmanları ve son gelişmelerin kısa bir özeti!

30.05.2018Televizyon
Yasak Elma son bölümde Zehradan şok karar - Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma son bölümde Zehra'dan şok karar - Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi dün akşam olaylı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Yıldız ve Halit’in Ender nedeniyle sık sık kriz yaşadığı, Zeynep’in şirket içi kararıyla şaşırttığı Yasak Elma son bölüm finaline Zehra’nın beklenmedik kararı damga vurdu. Sinan ve Zehra evliliğinin ardından yaşanacakları merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.05.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanına asansör sahnesi damga vurdu

Yasak Elma yeni bölüm fragmanına asansör sahnesi damga vurdu

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi günleri yayınlanan Yasak Elma’nın 11. bölüm fragmanı asansör sahnesinden oluşuyor. Alihan, Zeynep’ten uzak duramayınca komik görüntüler ortaya çıkıyor. İşte Yasak Elma yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

23.05.2018Televizyon
Yasak Elma 10. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde yaşanacaklar belli oldu

Yasak Elma 10. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde yaşanacaklar belli oldu

Yasak Elma dizisinin 10. bölüm fragmanı yayınlandı, yeni gelişmelere dair ilk ipuçları geldi. 21 Mayıs Pazartesi tarihli Yasak Elma yeni bölümünde Ender Yıldız’ı bütün cemiyete rezil etmenin yolunu buluyor. Erim’in anı rahatsızlığı Halit’i hayati bir karar vermek zorunda bırakıyor. İşte Yasak Elma 10. bölümünden ilk görüntüler!

18.05.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde Zeynep terk edildi

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Zeynep terk edildi

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Ender’in yeni oyunlarına devam ettiği Yasak Elma son bölümünde Alihan’ın geçmişiyle ilgili şaşırtıcı detaylar ortaya çıktı. Kendisini sorgulamaya başlayan Alihan’ın Yıldız’ı terk etmesi finale damga vurdu. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki, Yasak Elma 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.05.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm 2. fragmanında falcı krizi

Yasak Elma yeni bölüm 2. fragmanında falcı krizi

Yasak Elma yeni bölüm fragmanları dizinin yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlandı. Ekran macerasında sekiz haftayı geride bırakan Yasak Elma’nın 9. bölümünde Yıldız sonunda amacına ulaşıyor ve Halit'le evleniyor. Kaleyi içten fethetmeye karar veren Ender, kızların annesini kullanarak ortalığı bir kez daha karıştırıyor. İşte Yasak Elma yeni bölüm fragmanları ve kısa bir özet!

11.05.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Evlilik sözleşmesini imzalayacak mı

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Evlilik sözleşmesini imzalayacak mı?

Yasak Elma dizisi dün akşam 8. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Her hafta başka bir entrikanın yaşandığı Yasak Elma son bölümünde Halit ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Yıldız, final sahnesinde büyük bir şok yaşadı. Genç kızın evlilik sözleşmesini imzalayıp imzalamayacağını merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.05.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Ben Halit ile evleneceğim

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Ben Halit ile evleneceğim

Pazartesi dizisi Yasak Elma'nın 8. bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından yayınlandı. Dizinin son bölümünde Halit'in evlilik teklifi sahnesine tanık olan izleyiciler, Yasak Elma yeni bölüm fragmanıyla önemli ipuçları edindi. Evlilik haberi Zeynep'in tepkisine neden oluyor ancak Yıldız, herkes ve her şeye rağmen bu evliliği gerçekleştirmeye kararlı! İşte Yasak Elma yeni bölüm fragmanı ve ipuçları!

1.05.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm 2. Fragmanında ipler geriliyor

Yasak Elma yeni bölüm 2. Fragmanında ipler geriliyor

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşılan Yasak Elma 7. bölüm yeni fragmanına Zeynep ve Alihan arasındaki gerginlik damga vurdu. Yıldız’ın sözleri ardından Alihan’ın nasıl bir tepki vereceği yeni bölümde belli olacak. İşte Yasak Elma 7. bölüm fragmanları ve kısa bir özet!

27.04.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Senin aklın fikrin

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Senin aklın fikrin

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Entrika yüklü sahnelerin ağırlıklı olduğu Yasak Elma’nın 23 Nisan tarihli son bölümünde Yıldız’a karşı iyice bilenen Enver, finalde Alihan’ın karşısına çıktı. Olaylı final sahnesi ardından yaşanacakları merak eden izleyiciler, fragmanla ilk tüyoları aldı. İşte Yasak Elma 7. bölüm fragmanı ve detaylar!

24.04.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm 2. fragmanında Zeynepten şaşırtan tepki

Yasak Elma yeni bölüm 2. fragmanında Zeynep'ten şaşırtan tepki

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İlk fragmanda Ender’in yeni planına odaklanan Yasak Elma’nın 5. bölüm 2. fragmanında ise Alihan ve Zeynep arasındaki ilişkinin geleceğine dair ipuçları dikkat çekiyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Öpüşecek kadar yakınlaşan Alihan ve Zeynep ikilisinin ilişkisi nasıl bir boyuta geçecek? İşte Yasak Elma yeni bölüm fragmanları ve ipuçları!

12.04.2018Televizyon
Yasak Elma olaylı son bölüm ardından yeni fragman geldi

Yasak Elma olaylı son bölüm ardından yeni fragman geldi

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Entrika ve romantizm dozu yüksek sahnelerin iç içe olduğu Yasal Elma'nın 9 Nisan tarihli bölümü final sahnesiyle ekrana kilitledi. Birbirlerine olan duygularını itiraf etmemek için direnen Alihan ve Zeynep'in öpüşme sahnesi ardından yaşanacaklar merak konusuydu. İşte Yasak Elma 5. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları!

10.04.2018Televizyon
Yasak Elma 5. bölüm fragmanında Yıldız büyük baskı görüyor

Yasak Elma 5. bölüm fragmanında Yıldız büyük baskı görüyor

Yasak Elma son bölüm sonrası 5. bölüm fragmanında Yıldız Yılmaz'ın durumu sıkıntılı bir hal almaya devam ediyor. Ender'in dur durak bilmeden devam eden saldırıları, Yıldız'ı giderek köşeye sıkıştırmaya başlamıştır. Yasak Elma'nın yeni bölüm fragmanında Halit'e çıkışan Ender'in aklında farklı planlar dönmektedir. İşte, Yasak Elma 5. bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında bazı bilgiler

8.04.2018Televizyon
Yasak Elma 4. bölüm 2. fragmanına öpüşme sahnesi damga vurdu

Yasak Elma 4. bölüm 2. fragmanına öpüşme sahnesi damga vurdu

Yasak Elma yeni bölüm fragmanları son gelişmelerin hemen ardından yayınlandı. Özellikle 2 Nisan Pazartesi tarihli Yasak Elma son bölümünde yakınlaşmaya başlayan Alihan ve Zeynep'in öpüşme sahnesi merak uyandırdı. Öte yandan Önder ve Yıldız yüzleşmesinde yaşananlar heyecan yarattı. Peki yeni bölümde başka neler olacak? İşte Yasak Elma 4. bölüm fragmanları!

3.04.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı – Yasak Elma’nın hikayesi ne

Yasak Elma yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı – Yasak Elma’nın hikayesi ne?

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanları kısa sürede yayınlandı. İlk bölümde Yasak Elma’nın hikayesi ve kadrosuna ilişkin detayları öğrenen diziseverler, yeni fragmanlarla önemli ipuçları edindi. İşte Yasak Elma’nın 2.bölümünden ilk görüntüler ve yeni dizinin hikayesini merak edenler için kısa bir özet!

20.03.2018Televizyon
Nerede kalmıştık

Nerede kalmıştık?

Ocak ayı tatili sona erdi, diziler dönüyor. Ekran karşısında yerimizi almadan, nerede kalmıştık; bir bakıp hafıza tazeleyelim mi?

19.01.2019Hürriyet Cumartesi
Tarihin derinliklerinde gizemli bir yapı: Machu Picchu

Tarihin derinliklerinde gizemli bir yapı: Machu Picchu

Tarihçi olduğunuzu, bir medeniyeti incelemek için bir ülkeye gittiğinizi ve yaptığınız gezi esnasında dünyanın yedi harikasından birisini keşfettiğinizi hayal edin. İşte böyle enteresan bir olay Machu Picchu ve Hiram Bingham’ın hikâyesi… Bu sefer ailecek yolumuzu Machu Picchu’ya çevirdik ve tarihinde kaybolduk…

18.10.2018Seyahat
Yasak Elma dizisinin yayınlanan son bölümünde planlar harekete geçti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma dizisinin yayınlanan son bölümünde planlar harekete geçti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ender, Kemal’i Yıldız’a yakınlaştırmanın yollarını ararken aklına bir fikir geldi. Yıldız’ı her gün Kemal’i görmeye mecbur bırakacak bu planı harekete geçirmek için kolları sıvadı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.10.2018Televizyon
Yasak Elma 15. bölüm 3. fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma 15. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

FOX TV'de pazartesi akşamları ekrana gelen Yasak Elma dizisi 15. bölümüyle seyirci karşısına çıkacak. Yeni bölüme kısa süre kala, yeni bölüme dair pek çok ipucu veren 15. bölüm 3. fragmanı da izleyiciyle paylaşıldı. Yasak Elma'nın bu haftaki bölümünde, Zeynep Alihan’dan uzak durmak istese de Alihan buna izin vermeyecek. Peki, Yasak Elma'nın yeni bölümünde neler olacak?

23.09.2018Televizyon
Bugün hangi diziler var Bu akşamki diziler

Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte dizilerin yayın günleri ve saatleri belli olmaya başladı. Ulusal yayın yapan kanallarda ekranlara gelen onlarca dizi olması nedeniyle izledikleri dizilerin takibini yapmakta zorlanan vatandaşlar, 'Bugün hangi diziler var?' ve 'Bugün televizyonda hangi diziler var?' sorularına yanıt arıyor. İşte kanal kanal ve gün gün dizi listesi...

20.09.2018Televizyon
Yasak Elma dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Zeynep Alihan’ın çalıştığı yeri satın almasının şaşkınlığını yaşarken, onunla tekrar bir arada olmamak için kendi kendine söz verdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.09.2018Televizyon
Şöhret için oyuncu olmadım

Şöhret için oyuncu olmadım

“Yasak Elma” dizisinde Yıldız olarak izleyici karşısına çıkan Eda Ece, Elele dergisinin yeni sayısına konuştu. Şöhret yolculuğuna 13 yaşında başlayan genç oyuncu, “Ünlü olmak için oyuncu olmadım, oyuncu olduğum için ünlü oldum” diyor.

11.07.2018Magazin
Bu yaz en çok özleyeceğimiz kadınlar

Bu yaz en çok özleyeceğimiz kadınlar

Şaka maka yaz geldi ve bütün bir yıl söylenerek veya bayılarak izlediğimiz ama her halükârda bıkmadan konuştuğumuz dizilerin dördü birden bu hafta sezon finali yapıyor. Her hafta izlediğimiz birçok kadın bir anda hayatımızdan çıkıp gidecek. İnsan bir tuhaf oluyor.

1.06.2018Hürriyet Cumartesi
Yasak Elma dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde, Ender'in eve taşınmasının Yıldız'ı sinirlendirdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.05.2018Televizyon
Yasak Elma 11. bölümde neler olacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma 11. bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi dün akşam sürprizlerle dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Alihan'ın kararın ardından perişan olan Zeynep'in işten ayrılmak için elinden geleni yaptığı Yasak Elma son bölümünde en büyük şoku Yıldız yaşadı. Erin'in sağlık sorunu nedeniyle zor bir kararın eşiğine gelen Halit, Ender'e olan kızgınlığını bir kenara bırakmak zorunda kaldı. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Yasak Elma 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.05.2018Televizyon
Yasak Elma 9. bölüm fragmanında Zerrin planda aktif rol alıyor

Yasak Elma 9. bölüm fragmanında Zerrin planda aktif rol alıyor

Yasak Elma, 9. yeni bölüm fragmanında yeni planlar ayyuka çıkıyor. Ender'in her türlü planı uygulamadan çekinmediği Yasak Elma'da, bu kez hedef isim Zerrin olmuştur. Zerrin'den önemli bir ricada bulunan Ender, Yasak Elma 9. bölümüne yine damgasını vuracaktır. İşte, son bölümde yaşananlar ve yeni bölümde Alihan'ın Zeynep'e karşı yeni hamleleri hakkında bazı bilgiler

13.05.2018Televizyon
Bayılarak izleyip özenle gizlediklerimiz

Bayılarak izleyip özenle gizlediklerimiz

Sizin de ‘Başından kalkmadan izleyeyim ama kimse de izlediğimi bilmesin’ dediğiniz dizileriniz yok mu? İşte bir son dönem seçkisi...

11.05.2018Hürriyet Cumartesi
Yasak Elma dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halit’in evlenme teklifi karşısında şok olan Yıldız’ın hayalleri gerçek olmak üzereydi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.05.2018Televizyon
Yasak Elma dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ender, Yıldız ve Zeynep’i bitirmek için her yolu denedi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.04.2018Televizyon
Yasak Elma dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ender Yıldız’ın Halit’in yanına geri döndüğünü görünce, bir kumpasa kurban gittiğini anladı ve Yıldız’ın gerçek yüzünü Halit’e göstermek için ant içti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.04.2018Televizyon
Yasak Elma 6. bölüm fragmanında Enderden şok sözler - Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma 6. bölüm fragmanında Ender'den şok sözler - Yeni bölümde neler olacak?

Yasak Elma dizisi yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Pazartesi günleri yayınlanan Yasak Elma son bölümünde patronuyla aşk yaşama fikrinden tedirgin olduğu için duygularına ket vuran Zeynep, finalde büyük bir sürpriz yaşadı. Yasak Elma 6. bölüm fragmanıyla ise yepyeni ipuçları geldi. Yeni görüntülere Ender'in sözleri damga vurdu. İşte Yasak Elma 6. bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

17.04.2018Televizyon
Yasak Elma dizisinin son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma dizisinin son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halit’in Yıldız’ı kafede Ender’in elinden kurtarması Ender’in tüm intikam oklarını Yıldız’a çevirmesine neden oldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.04.2018Televizyon
Yasak Elma dizisinin son bölümü heyecan doluydu Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma dizisinin son bölümü heyecan doluydu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ender, Yıldız’ı hafife almanın cezasını ağır bir şekilde ödedi. Ayrıca, Zeynep ve Alihan’ın yaşadığı gerginlikler onları daha da yakınlaştırdı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.04.2018Televizyon
Yasak Elma 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Ender dibe vuruyor

Yasak Elma 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Ender dibe vuruyor

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanları kısa sürede yayınlandı. Sürprizlerle dolu Yasak Elma son bölümünün hemen ardından yayınlanan fragmanlarda Ender, hayatının şokunu yaşıyor. Etraflarındaki çirkin olaylardan habersiz olan Alihan ve Zeynep’in ise her geçen gün daha da yakınlaşıyor. İşte Yasak Elam 3. bölüm fragmanları ve son gelişmelerden kısa bir özet!

27.03.2018Televizyon
Yasak Elma dizisinin son bölümünde hareketli dakikalar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma dizisinin son bölümünde hareketli dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yıldız baş koyduğu yolda ilerlemekte karar kıldı. Bunun için ilk hedefi Ender oldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.03.2018Televizyon
Yedi renkli Eğirdir Gölü

Yedi renkli Eğirdir Gölü

Isparta’nın Eğirdir Gölü rüzgara ve ışığa göre renk değiştiriyor ve “Yedi renkli” diye anılıyor. Bu yıl yağışların artmasıyla gölün su seviyesi bir metre yükseldi, doğa yeniden canlandı. Yalvaç İlçesi’ndeki Taşevi Plajı kaymakamlık tarafından düzenlendi. Kumsalı, yeşil alanları, sosyal tesisi, gül bahçesi ve piknik alanlarıyla dört dörtlük bir plaj görünümüne kavuştu.

13.06.2010Seyahat
Mucize diyetler

Mucize diyetler

İşte uzmanlara göre dünyanın en sağlıklı kilo verdiren diyet programları ve püf noktaları...

3.07.2009Kelebek
Zayıflatan en iyi 10 diyet

Zayıflatan en iyi 10 diyet

İşte uzmanlara göre dünyada en sağlıklı kilo verdiren 10 diyet programı ve püf noktaları...

16.01.2009Kelebek
Zayıflatan en iyi 10 diyet

Zayıflatan en iyi 10 diyet!

İşte uzmanlara göre dünyada en sağlıklı kilo verdiren 10 diyet programı ve püf noktaları...

27.05.2008Sağlık
Bu da siyasi BBG

Bu da siyasi BBG

Aralarında ülkücüsünden muhafazakárına, Aydınlıkçısına farklı görüşleri savunan her kesimden bir temsilci var. Sekiz kişiler. Bursa’da 10 haftalığına bir otele kapandılar, sabah akşam siyaset tartışıyorlar.

9.04.2005Kelebek
Bu da siyasi BBG

Bu da siyasi BBG

9.04.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Hayat öyle bir şey ki, ne yaparsan yap, yetmiyor; Doyamadım yaşamaya

Bence yaşamın ta kendisi... Enerjik, eğlenceli, sürprizli... Müthiş bilgili.

19.08.2017

Her türlü kitap yasağına karşı olmalıyız

SİYASAL nedenlerle toplatılan, daha basılmadan basımevi basılarak alınan kitaplar, medyada daha çok yankı bulur. Hele kitap güncel bir konuyla ilgiliyse tepkinin oranı daha büyük olur.

29.03.2011

Bir Türk kadını

Sunucu İkbal Gürpınar, yaşadığı acıları Hürriyet'e anlattı: Eşim balayımıza sevgilisini de davet etmiş.

26.03.2006