MENÜ

Yasak Elma Fragman

Yasak Elma Fragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yasak Elma Fragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10 Yasak Elma Fragman haberi bulunmuştur.

Yasak Elma Fragman Haberleri

Yasak Elmanın 56. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma'nın 56. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma, pazartesi akşamı 56. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Yasak Elma'nın bu haftaki bölümünde, Halit duyduklarının ardından Şahika'yı evden kovdu. Heyecanlı bir bölüm sonrası dizinin haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Yasak Elma'nın 56. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.11.2019Televizyon
Yasak Elmanın 55. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma'nın 55. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma, bu hafta 55. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümü öncesi, ipuçları veren fragman diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Yasak Elma'nın yeni bölümünde neler olacak?

3.11.2019Televizyon
Yasak Elmanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 54. bölümde neler oldu

Yasak Elma'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 54. bölümde neler oldu?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma, pazartesi akşamı yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Yasak Elma'nın bu haftaki bölümünde, Yıldız’ın Halit’ten ayrılmak istemesi, Halit’te şok etkisi yarattı. Dizide heyecanlı anların yaşanması sonrası haftaya yayınlanacak olan bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Yasak Elma'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 54. bölümde neler oldu?

27.10.2019Televizyon
Yasak Elmanın 53. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Yasak Elma'nın 53. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma'nın bu hafta ekranlara gelecek yeni bölümü öncesi bir fragman daha diziseverlerle paylaşıldı. Sevilen dizi geçtiğimiz hafta ekranlara gelmemişti. Peki, Yasak Elma'nın 53. bölümünde neler olacak?

20.10.2019Televizyon
Yasak Elmanın 53. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yasak Elmanın yeni bölümü ne zaman

Yasak Elma'nın 53. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yasak Elma'nın yeni bölümü ne zaman?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma'nın 14 Ekim Pazartesi akşamı ekranlara gelmesi planlanan 53. bölümü diziseverlerle buluşmadı. Gözler şimdi Yasak Elma'nın yeni bölüm yayın tarihinde. Peki, Yasak Elma'nın yeni bölümü ne zaman?

15.10.2019Televizyon
Yasak Elma 51. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yasak Elmanın son bölümünde neler oldu

Yasak Elma 51. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma'nın son bölümünde neler oldu?

Yasak Elma dizisi dün gece 50. bölümüyle ekranlardaydı. Son bölümde yaşanan heyecan dolu olayların ardından, gelecek hafta pazartesi akşamı yayınlanacak 51 bölümün fragmanı, diziseverler tarafından merak ediliyor. Öte yandan dün geceki 50. bölümde neler olduğu da dizinin takipçileri tarafından araştırılıyor. Peki, Yasak Elma 51. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma'nın son bölümünde neler oldu?

24.09.2019Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanına öpüşme sahnesi damga vurdu

Yasak Elma yeni bölüm fragmanına öpüşme sahnesi damga vurdu

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı için bekleyiş sona erdi. 8 Ekim Pazartesi tarihli gelişmelere dair ipuçları veren Yasak Elma 17. bölüm fragmanına Zeynep ve Alihan’ın öpüşme sahnesi damga vurdu. Öte yandan Zehra’nın sözleri şok etkisi yarattı. İşte, Yasak Elma yeni bölüm fragmanı ve en son yaşananlara dair kısa bir özet

5.10.2018Televizyon
Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Evlilik sözleşmesini imzalayacak mı

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Evlilik sözleşmesini imzalayacak mı?

Yasak Elma dizisi dün akşam 8. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Her hafta başka bir entrikanın yaşandığı Yasak Elma son bölümünde Halit ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Yıldız, final sahnesinde büyük bir şok yaşadı. Genç kızın evlilik sözleşmesini imzalayıp imzalamayacağını merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.05.2018Televizyon
Yasak Elma olaylı son bölüm ardından yeni fragman geldi

Yasak Elma olaylı son bölüm ardından yeni fragman geldi

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Entrika ve romantizm dozu yüksek sahnelerin iç içe olduğu Yasal Elma'nın 9 Nisan tarihli bölümü final sahnesiyle ekrana kilitledi. Birbirlerine olan duygularını itiraf etmemek için direnen Alihan ve Zeynep'in öpüşme sahnesi ardından yaşanacaklar merak konusuydu. İşte Yasak Elma 5. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları!

10.04.2018Televizyon
Yasak Elma 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Ender dibe vuruyor

Yasak Elma 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Ender dibe vuruyor

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanları kısa sürede yayınlandı. Sürprizlerle dolu Yasak Elma son bölümünün hemen ardından yayınlanan fragmanlarda Ender, hayatının şokunu yaşıyor. Etraflarındaki çirkin olaylardan habersiz olan Alihan ve Zeynep’in ise her geçen gün daha da yakınlaşıyor. İşte Yasak Elam 3. bölüm fragmanları ve son gelişmelerden kısa bir özet!

27.03.2018Televizyon