MENÜ

Yarın Kandil Mi

Yarın Kandil Mi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yarın Kandil Mi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 405 Yarın Kandil Mi haberi bulunmuştur.

Yarın Kandil Mi Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Muharrem İnceye çok sert sözler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Muharrem İnce'ye çok sert sözler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bay Muharrem diyor ki 'okulların bahçesinde yatın, sandalyede oturun. Ben de diyor YSK önünde yatacağım'. Hayırdır ya. Demek ki bu şimdiden kaybettiğini anladı. Öyle anlaşılıyor. Burası hukuk devleti hukuk. Guguk devleti değil bay Muharrem" dedi

23.06.2018Gündem
Bakan Albayrak: Tarihi yarın açıklıyoruz

Bakan Albayrak: Tarihi yarın açıklıyoruz

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Türkiye'de inşa edilecek dünyanın en büyük deniz üstü rüzgar enerjisi santrali ihalesinin ekim ayında yapılacağını belirterek, "Bu projenin kesin ihale tarihini yarın açıklıyoruz. Ekim gibi ihalesi yapılacak, 4 aylık bir hazırlık süreci veriyoruz." dedi.

20.06.2018Ekonomi
Kılıçdaroğlundan önemli açıklamalar

Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı Star TV Seçim Özel programında soruları cevapladı.

12.06.2018Gündem
Bakan Çavuşoğlu duyurdu: FBI soruşturma başlattı

Bakan Çavuşoğlu duyurdu: FBI soruşturma başlattı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, FETÖ'ye karşı uluslararası alanda yürüttükleri mücadeleye dikkati çekerek, "Şimdi Amerika, FBI bir soruşturma başlattı. Amerika'daki ihlalleri, vergiden vize kaçakçılığına kadar her türlü ihlalleri görmeye başladılar ve ciddi bir soruşturma olduğunu Dışişleri Bakanı bana söyledi" dedi. Çavuşoğlu Almanya'nın da FETÖ konusundaki tavrını da "Almanya da şimdi anlamaya başladı" ifadeleriyle değerlendirdi.

12.06.2018Gündem
Kandil açıklaması: Operasyon başladı

Kandil açıklaması: Operasyon başladı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, terörle mücadele konusunda, “Kuzey Irak’ta Kandil demiştim hatırlayın. Oraya operasyonlarımızı başlattık. 20 uçağımızla 14 önemli noktayı yok ettik. Gittiler, vurdular, döndüler. Ama bitmedi, devam edecek. Kandil’i artık bir terör kaynağı olmaktan çıkartıyoruz. Kandil’deki terör bataklığını kurutacağız. Terörü bu ülkenin gündeminden tamamen çıkartacağız” mesajı verdi. Erdoğan, Niğde mitinginde özetle şunları söyledi:

11.06.2018Gündem
Muharrem İnceden flaş açıklamalar

Muharrem İnce'den flaş açıklamalar

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, katıldığı bir canlı yayınında soruları yanıtladı. İnce olası Kandil operayonu için "Şimdi diyelim ki Kandil’e operasyon yapacaksınız davulla zurnayla operasyon olur mu? Bu çıkın oradan biz geliyoruz demektir" dedi. İnce seçim çalışmalarında yardım eden ekibinden bahsederken "12 genç var iyi üniversitelerden mezun zeki çocuklar. Bunlar klipleri, videoları hazırlıyorlar. Kendi aralarında bir takma adları da var, “10.Kat” diye. Ayrıca ekonomi ekibi var. Yıllardır birlikte çalıştığım bir ekibim var. Kendilerini kanıtlamış insanlar" ifadelerini kullandı.

9.06.2018Gündem
Başbakan Yardımcısı Akdağdan Kandile operasyon açıklaması: Zamanı gelince gereği yapılır

Başbakan Yardımcısı Akdağ'dan Kandil'e operasyon açıklaması: 'Zamanı gelince gereği yapılır'

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Kandil'e olası operasyonla ilgili soruya ''Bunun zamanını veremeyiz, zaten vermek de hiç doğru olmaz. Zamanı gelince Kandil, Sincar, Türkiye'ye tehdit oluşturan neresiyse oraya gidilir, gereği yapılır" yanıtını verdi.

8.06.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan CNN Türk-Kanal D ortak yayınında önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CNN Türk-Kanal D ortak yayınında önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN Türk-Kanal D ortak canlı yayınında soruları cevaplandırdı.

7.06.2018Gündem
Hükümetten çok sert Yunanistan açıklaması

Hükümetten çok sert Yunanistan açıklaması

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Yunanistan'ın 8 darbeci askeri tahliye kararının ardından yapılan açıklamaları değerlendirerek, "Türkiye, Yunanistan'ın yaptığı bu işleri, aldığı bu tutumu not etmektedir" dedi.

7.06.2018Gündem
Erdoğan mesajı verdi: Sıra Kandil ve Sincarda

Erdoğan mesajı verdi: Sıra Kandil ve Sincar'da!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Zonguldak'ta maden işçileri ile yaptığı iftarın ardından açıklamalarda bulundu. Erdoğan milli enerji ve maden politikasını oluşturduklarını belirterek "Enerji Bakanımla hep konuşurum biz ithali durduracağız. Niye ithali durduracağız diyoruz. Sebebi şu, bizim bütçemizde bir cari açık varsa bunun en önemli sebeplerinden birisi ithal enerjidir" dedi. Erdoğan iftar sonrası ziyaret ettiği Zonguldak Ereğli'de Türkiye'yi kim tehdit ederse üzerine gidileceğini belirterek "Şimdi sıra Kandil'de sıra Sincar'da" ifadelerini kullandı.

5.06.2018Gündem
Bakan Çavuşoğlundan önemli açıklamalar

Bakan Çavuşoğlu'ndan önemli açıklamalar

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'de yaptığı temaslarla ilgili açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo’nun FBI’ın Fetullah Gülen hakkında soruşturma başlattığını teyit ettiğini söyledi. Çavuşoğlu, “FBI’ın; daha önceki görüşmelerimizde de diğer ilgililerin söylediği gibi, bizim büyükelçimizin teyit ettiği gibi, FBI’ın ciddi bir şekilde soruşturma başlattığını kendisi de teyit etti. Tabi FBI’ın soruşturmasının detaylarını kendisinin bilemeyeceğini söyledi. Ama ciddi bir soruşturma olduğunu söyledi” dedi.

5.06.2018Gündem
Muharrem İnce canlı yayında sorulara cevap verdi

Muharrem İnce canlı yayında sorulara cevap verdi

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Star TV’nin seçim özel yayınına konuk oldu. İnce, "Yani fakir evlatları şehit olurken… Ben bedellileri anlıyorum dedim ama fakir evlatlarını da anlamak lazım. Bunun yolu herhalde Türkiye cumhuriyeti yurttaşlarının tümünü 2 ay askerlikten geçirip, profesyonel bir ordu kurmak. Bedelli askerlik benim gündemimde yok." dedi.

4.06.2018Gündem
Listelerin açıklanmasının ardından Bahçeli’den ilk yorum

Listelerin açıklanmasının ardından Bahçeli’den ilk yorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cumhur İttifakı muazzam bir başarıyla TBMM’de üstünlüğü alacak, güçlü bir siyasal varlıkla temsil edilecektir." dedi. Ayrıntılar geliyor...

21.05.2018Gündem
Kandili mesajlarında resimli seçenekler... Miraç Kandili programı 2018

Kandili mesajlarında resimli seçenekler... Miraç Kandili programı 2018

Miraç Kandili hazırlıkları dün geceden bu yana sürüyor. Vatandaşlar, hem kandil ibadetlerini hem de en güzel kandil mesajlarını araştırırken; Diyanet İşleri Başkanlığı da bu özel ve anlamlı günün hissettirdiği güzel duyguları paylaşmak amacıyla Miraç Kandili programına davet duyurusu yayımladı. İşte en güzel, en farklı resimli kandil mesajları ve 2018 Miraç kandili programı!

12.04.2018Gündem
Erdoğan: Baktım garip garip açıklamalar yapıyor, frekansı yüksek bir cevap verdim

Erdoğan: Baktım garip garip açıklamalar yapıyor, frekansı yüksek bir cevap verdim

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa'ya sert tepki gösterdi: "Macron ile geçen hafta görüştüm. Baktım garip garip şeyler söylüyor. Kendisine biraz frekansı yüksek oldu ama söylemek zorunda kaldım" dedi.

30.03.2018Gündem
2019’da MHP ile el ele... Sandıkları patlatacağız

2019’da MHP ile el ele... Sandıkları patlatacağız

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Biz parti olarak her an seçime hazırlıklı olan, seçim olacakmış gibi çalışan bir siyasi hareketiz. 2019’da cumhur ittifakını gelmiş geçmiş en yüksek oy oranlarıyla tanıştıracağız. MHP’li kardeşlerimizle el ele, omuz omuza sandıkları patlatacağız” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresun ve Trabzon il kongrelerinde özetle şunları söyledi:

25.03.2018Gündem
Cumhurbaşkanlığından flaş açıklama: Sızmak istediler püskürtüldü

Cumhurbaşkanlığı'ndan flaş açıklama: Sızmak istediler püskürtüldü

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın gündeme dair açıklamalarda bulundu. Kalın, "Afrin’e sızma girişimleri püskürtüldü. Bundan terör örgütünün de birtakım dersler çıkarması gerekir" dedi.

7.03.2018Gündem
Esad rejimi ile doğrudan temas olur mu Cumhurbaşkanlığından cevap geldi

Esad rejimi ile doğrudan temas olur mu? Cumhurbaşkanlığı'ndan cevap geldi

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Şam rejimi ile doğrudan resmi bir temasın söz konusu olmadığını belirterek, "Fakat olağanüstü şartlar gerektirdiğinde, belli sorunları çözmek için ilgili birimlerimiz, yani kastettiğim istihbarat birimimiz, doğrudan ya da dolaylı belli temaslar kurabilir. Bu, zaten istihbarat birimimizin temel görev tanımları arasındadır" dedi.

21.02.2018Gündem
Bahçeliden çok sert pedofili tepkisi

Bahçeli'den çok sert pedofili tepkisi

MHP lideri Devlet Bahçeli konuşmasının başlangıcında çocuk istismarı konusuna değinerek sapıklara büyük tepki gösterdi. Bahçeli, "Sapıklara müsamaha asla gösterilmemelidir. Bunlara hayat haram edilmelidir. Kim ki çocukların hakkını hukukunu inkar ve imha etmeye kalkıyorsa ya anasından doğduğuna pişman edilmeli ya da darağacına gönderilmelidir" dedi.

20.02.2018Gündem
Bir haftayı bulmaz Afrini başlarına yıkacağız

'Bir haftayı bulmaz Afrin'i başlarına yıkacağız'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD’nin Suriye’de PYD-YPG terör örgütüne desteğini sürdürmesine tepki göstererek, yeni operasyon sinyali verdi. Erdoğan, “Fırat Kalkanı Harekâtı ile koridoru tam ortasından bıçakla keser gibi böldük attık ve bir gece ansızın vurduk. Şimdi İdlib operasyonuyla bu koridorun batı kanadını çökertiyoruz. Bir araya toplayıp ordu kurduklarını sandıkları çapulcuları bir haftayı bulmaz nasıl darmadağın edeceğimizi görecekler” dedi. Erdoğan, MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir’in de katıldığı AK Parti Elazığ İl Kongresi’nde şunları söyledi:

13.01.2018Gündem
Erdoğan uçakta Soçi zirvesini anlattı... Şam yanıtı

Erdoğan uçakta Soçi zirvesini anlattı... Şam yanıtı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Türkiye-Rusya-İran zirvesinin ardından, Suriye’yle ilgili gelinen noktayı “Temel hedef, Suriye halkının tüm kesimleri nezdinde kabul görecek kalıcı bir siyasi çözüm” diye anlattı. Türkiye’nin PYD-YPG’ye karşı tavrını bir kez daha vurgulayan Erdoğan “Putin bu örgüte Esed’in de olumsuz baktığından söz etti. Masada, PYD-YPG’nin yer almasını onun da istemediğine değindi” dedi. Erdoğan, Soçi dönüşü uçakta özetle şu mesajları verdi:

23.11.2017Gündem
Suudi Arabistanda yaşananlara Türkiyeden ilk yorum

Suudi Arabistan'da yaşananlara Türkiye'den ilk yorum

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, NTV canlı yayınında açıklamalarda bulundu. Kalın, Suudi Arabistan'da yaşanan son gelişmeleri de değerlendirdi.

5.11.2017Gündem
İşte Baba Berkay

İşte Baba Berkay!

Demet Akalın gibi 15 bin liralık altın alacak halim yok, çeyrek altınımı alıp Berkay ve eşi Özlem Katipoğlu’nun henüz 50 günlük olan kızları Arya’ya maşallah demeye gittim... Kızına âşık, karısına âşık, yaptığı müziğe âşık, şükretmeyi, etrafına yardım etmeyi seven, eğlenceli ve enerji doluyla biriyle karşılaştım. Daha önce sadece şarkılarından ve hızlı hayatından tanıyordum Berkay’ı, şimdi müthiş bir aile babasına dönüşüne tanık oldum... İşte karşınızda Baba Berkay ve Allah nazardan saklasın tatlı ailesi...

23.09.2017Magazin
Türkiye Cumhuriyetine yönelik bir adım

'Türkiye Cumhuriyeti'ne yönelik bir adım'

Kazakistan ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı’nda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD’deki Reza Zarrab davasına eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın adının dahil edilmesini Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne yönelik bir adım olarak değerlendirerek “Atılan bu adımlar tamamen siyasidir. ABD’nin bir defa bu konuyu gözden geçirmesi lazım. Bu işlerin arkasından çok pis kokular geliyor” dedi. Erdoğan özetle şunları söyledi:

8.09.2017Gündem
Afrinde gözümüzü karartırız

'Afrin'de gözümüzü karartırız'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD’nin terör örgütü PKK’nın Suriye’deki uzantısı PYD ve YPG’ye yaptığı silah yardımının 1.000 TIR’ı geçtiğini belirterek, “G-20’de Trump’a, o generallere, ‘Siz bu tür şeyleri bizlere parasıyla vermiyorsunuz ama bunlara bedava veriyorsunuz’ dedim. Suriye’nin kuzeyinde Akdeniz’e açılacak bir terör koridoruna müsaade etmeyiz. Oralarda (Afrin) terörün baskın çıkma ihtimali olursa gözümüzü karartırız” uyarısında bulundu. Bir gazetecinin, ‘Atatürk’ün partisi CHP’nin başında, Atatürk’ün koltuğunda oturuyor’ sözleri üzerine Erdoğan, ''Doğru bir tanımlama değil. Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal’dan aldığı koltukta oturuyor. Onun Atatürk’ün koltuğu ile ne alakası var? O Atatürk’ün oturduğu koltukları görmemiştir bile. Ama ben gördüm. Çankaya’da gördüm'' ifadelerini kullandı.

22.08.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde konuştu: FETÖcülerin şu an daha iyi günleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde konuştu: FETÖ'cülerin şu an daha iyi günleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin birinci yılında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenen anma törenine katılmak için Nakkaştepe'den yürüyerek alana geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Şehitler Köprüsü'nde konuşma yaptı. "FETÖ'cülerin şuan daha iyi günleri." diyen Erdoğan, "Geçen gün sayın Başbakanımız ile konuştuk. Bunlar mahkemeye çıkarken Guantanamo'da olduğu gibi tek tip elbiseyle mahkemeye çıksınlar." diye konuştu. Erdoğan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na da sert sözlerle yüklendi.

15.07.2017Gündem
AK Partiden Kılıçdaroğluna tepki: Tehlikeli bir oyun oynuyor

AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na tepki: Tehlikeli bir oyun oynuyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Mahir Ünal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Adalet Mitingi'ne ilişkin "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, sokağı ve isyanı teşvik etmektedir. Siz demokrasiyi, parlamentoyu, seçilmiş hükümeti yok sayıyorsanız ve sokağı adres gösteriyorsanız bunun adı faşizmdir. Sandığı ve seçimi yok sayan, isyan çağrısı yapan Kılıçdaroğlu, maalesef topluma anarşizm sunmaktadır. Bundan vazgeçmesini tavsiye ediyoruz" dedi.  Ünal, Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'nün siyası ayağına operasyon yapılmadığı iddiasıyla ilgili olarak şöyle konuştu: "17-25 Aralık 2013’ten sonra AK Parti, yerel seçimler iki tane genel seçim ve üç tane kongrede kendi temizliğini yapmıştır. Ama siyasi ayağından bahseden Kemal Kılıçdaroğlu CHP içerisinde hiçbir FETÖ temizliği yapmamıştır.'

10.07.2017Gündem
CHPden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sert yanıt

CHP'den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sert yanıt

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Adalet Yürüyüşü nedeniyle kendilerine yüklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yanıt verdi. Tezcan, 'Biz FETÖ’ye çete derken, onlar övgüler düzüyorlardı. Darbeye karşı direniş babanızın malı değil' dedi.

1.07.2017Gündem
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hayır diyeni anlayışla karşılarım ama...

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Hayır' diyeni anlayışla karşılarım ama...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Tuzla'da yaptığı konuşmada "Bazıları şöyle diyor, 'evet' diyen de 'hayır' diyen de, kardeşim 'hayır' diyeni anlayışla karşılarım ama evetle hayırı aynı kefeye koyamam, aynı kefede, aynı torbada nasıl durur, olur mu böyle bir şey?" dedi. Avrupa'yı sert şekilde eleştiren Cumhurbaşkanı "Bunların dostluğuna falan güvenmeyin. Bakıyoruz AB üyesi ülkeler Vatikan'a gittiler. Vatikan'da ne işiniz var? Vatikan AB üyesi mi? Değil? Bunların içinde Protestan, Ortodoks, ateist var. Bunların hepsi Katolik olan Vatikan'a gidiyorlar. Çünkü bunlar tek millet. Kimse bize gelip de 'şöyleydi, böyleydi' demesinler. Külahımıza anlatsınlar" diye konuştu.

15.04.2017Gündem
Son gün çarpıcı açıklamalar

Son gün çarpıcı açıklamalar

Cumhunbaşkanı Erdoğan, "Yarın sandıklar bir de evetle patlarsa ne olacağını düşünün. Yarın akşam inşallah bu millet kendi bayramını yapacak" dedi.

15.04.2017Gündem

Yazar Sonuçları

‘Yeşil hazine’ye üniversiteler sahip çıkmaya başladı: Kenevir için uyanıyoruz

İSTANBUL Aydın Üniversitesi’nde geçen cumartesi gün boyu gerçekleştirilen ‘Yeşil Hazine: Kenevir’ konulu toplantıda, sanayi kenevirinin tarım ekonomisine yeniden kazanılması konusunda birbirinden değerli konuşmacılar çarpıcı görüşler ortaya sundular. Herkesin aklına şu takıldı “Bu bitkiyi Amerika bizde niye yasaklıyor?”

23.01.2018

PKK o silahları vermez de…

IŞİD eninde sonunda yenilecek, o artık görülüyor da, IŞİD-sonrası Suriye ne olacak ve Türkiye ne yapacak?

27.06.2017