MENÜ

Yarim Altin

Yarim Altin ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yarim Altin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yarim Altin haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.724 Yarim Altin haberi bulunmuştur.

Yarim Altin Haberleri

Altın fiyatları ne kadar oldu 18 Mayıs serbest piyasa altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 18 Mayıs serbest piyasa altın fiyatları

Son günlerde yükseliş yönlü hareket eden altın fiyatları, hafta sonunda yatay seyir gösterdi. Serbest piyasalarda altının gramı 246 lira alıcı 248 lira satıcı buldu. Özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar, cumartesi akşamı altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak etmeye başladı. Peki, 18 Mayıs tarihinde Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, serbest piyasada güncel altın fiyatları.

18.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 16 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 16 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları

Yeni güne 251 liradan başlayan gram altın, düşüş eğilimini devam ettirdi. Hafta sonunun yaklaşması ile düğün ve nişan davetlerine katılacak olan vatandaşlar da altın fiyatları ile ilgili gün içinde sık sık araştırmaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı16 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları.

16.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 15 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 15 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları güne 409,54 liradan, gram altın ise 253,09 liradan başladı. Bununla beraber, özellikle altın alım satımı yapan vatandaşlar, güncel altın fiyatlarını merak edip internetten sorgulamaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 15 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

15.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları güne kaç liradan başladı Gram ve çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları güne kaç liradan başladı? Gram ve çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatları, hafta başında güncel fiyatları ile araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz haftayı 255 lira seviyesinde kapatan altın fiyatları, yeni haftaya düşüşle başlayarak 249 lira seviyesinden giriş yaptı. Peki, altın fiyatları şu an gram ve çeyrek bazında nasıl hareket ediyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

13.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 9 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 9 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları güne yükselişle başlamasının ardından 254 lira seviyelerinde hareket etti. Özellikle altın alım satımı yapacak ve hediyelik altın alımı yapacak olan vatandaşlar, günün ilk saatlerinden itibaren altın fiyatlarını araştırıp sorgulamaya başladı. Peki, çeyrek ve gram altın günü nasıl tamamladı? İşte, 9 Mayıs Kapalıçarşı çeyrek ve gram altın fiyatları.

9.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarının haftanın üçüncü iş gününe yükselişle başlamasının ardından 254,8 lira seviyelerinde hareket etmişti. Özellikle altın yatırımı yapan ve hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren güncel altın fiyatları ile ilgili araştırma yapıyor. Peki, piyasaların kapanmasının ardından altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

8.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın yatırımı yapan ve ya hediyelik altın alımı yapacak olan vatandaşlar günün ilk saatlerinden itibaren, piyasadaki altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Çeyrek altın, 403,95 liradan, satıcı buldu, gram altın ise 251,16 seviyelerinde hareket etti. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları ile ilgili bilgiler.

7.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 3 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 3 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Güne 244 lira seviyelerinde başlayan altın fiyatları, yaşadığı dalgalanmanın ardından, yatay seyirde devam etti. Özellikle düğün mevsiminin gelmesi ile berber hediyelik altın alacak vatandaşlar ve altın yatırımı yapan kişiler güncel altın fiyatlarını merak edip internettte araştırmaya başladı. Peki, haftanın son işlem günü altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 3 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

3.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu | 2 Mayıs güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? | 2 Mayıs güncel altın fiyatları

Günlerdir yaşadığı dalgalanmanın arından altın fiyatları, sabah saatlerinde güne yükseliş eğilimi ile başlamasının ardından 244 lira seviyelerinde hareket etti. Bununla beraber, özellikler altın yatırımı yapan vatandaşlar altın fiyatlarını sık sık merak edip internetten sorgulamaya başladı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte, 2 Mayıs serbest piyasada güncel altın fiyatları.

2.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 1 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 1 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları son günlerde yaşadığı dalgalanmaların ardından, çeyrek altın 397 lira alıcı, 405 lira satıcı buldu. Özellikle düğün mevsiminin gelmesi ile beraber hediyelik altın alacak olan vatandaşlar günü ilk saatlerinden itibaren gram ve çeyrek altın fiyatlarını merak edip sorgulamaya başladı. Peki, Altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte 1 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları.

1.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Güne sabah saatlerinde yatay hareketle başlayan çeyrek altın, 398 lira alınırken, 406 lira satıcı buldu. Bununla beraber, özellikle altın yatırımı yapan, ve düğünler için hediyelik altın alacak olan vatandaşlar gram ve çeyrek altın fiyatlarını merak edip sorgulamaya başladı. Peki piyasalar kapandıktan sonra altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

30.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları 29 Nisan Pazartesi gününe ne kadardan başladı

Altın fiyatları 29 Nisan Pazartesi gününe ne kadardan başladı?

Artış ve düşüş eğilimleri gram bazında çok hissedilmese de çeyrek, yarım ve Cumhuriyet altınında net bir şekilde gözlemlenebilen altın fiyatları, 29 Nisan Pazartesi gününe 246 lira seviyesine merhaba dedi. İşte, piyasalardan alınan son bilgilere göre gram ve çeyrek altın fiyatları

29.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları 28 Nisan Pazar günü ne kadar oldu

Altın fiyatları 28 Nisan Pazar günü ne kadar oldu?

Altın fiyatları için güncel fiyat sorgulamaları, günün ilk saatleri itibariyle başladı. Geçtiğimiz hafta içine yükseliş eğilimi ile başlayan altın fiyatları, haftayı gram bazında 245 lira seviyesinde kapatmıştı. Peki, altın fiyatları gram ve çeyrek bazında şu an ne kadar oldu? İşte,güncel fiyat bilgileri

28.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu İşte çeyrek ve gram altında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte çeyrek ve gram altında son durum

Düğün mevsiminin yaklaşması ve hafta sonunun gelmesi ile, altın fiyatlarındaki araştırmalar da internette devam ediyor. Cuma günü piyasalar kapanmadan önce gram altın 244,54 lira seviyelerinde hareket etti, 27 Nisan Cumartesi günü 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 246 lira oldu. Peki, altın fiyatları akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte çeyrek ve gram altında son durum.

27.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | İşte 26 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | İşte 26 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Piyasaların son işlem günü çeyrek altının şatış fiyatı 400,34 lira, alış fiyatı ise 391,25 lira seviyelerinde hareket etti. Gram altın ise 244,54 lira seviyelerinde işlem gördü. Özellikle hafta sonunun gelmesi ve düğün sezonunun açılmasıyla altın fiyatları da merak konusu oldu. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, İşte 26 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları.

26.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | 22 Nisan güncel altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | 22 Nisan güncel altın fiyatları

Haftalardır dalgalanma yaşayan gram altın 22 Nisan tarihi itibariyle, 239,69 liradan alınıp, 239,73 liradan satıldı. Bununla beraber özellikle altın yatırımı yapan ve düğün mevsiminin gelmesi ile hediyelik altın alacaklar sabah saatlerinden itibaren altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Peki, altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın günü nasıl tamamladı? İşte, 22 Nisan güncel altın fiyatları.

22.04.2019Ekonomi
20 Nisan altın fiyatları: Bugün gram ve çeyrek altın ne kadar

20 Nisan altın fiyatları: Bugün gram ve çeyrek altın ne kadar?

20 Nisan Cumartesi günü gram ve çeyrek altın fiyatları birçok vatandaşın gündeminde yer almaya devam ediyor. Haftayı yükselişle tamamlayan altın fiyatları, 20 Nisan Cumartesi günü gram ve çeyrek fiyatları ile araştırılmaya başlandı. Peki, 20 Nisan altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

20.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 19 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 19 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Haftanın son gününde gram altın fiyatı 238,62 seviyelerinde güne başlarken, çeyrek altın 389,61 liradan satıldı. Ekonomi ve altın fiyatları ile ilgilinene vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren altın fiyatlarını İnternetten sorgulamaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte, 19 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

19.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı  | 18 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı ? | 18 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları son haftalarda yaşanan dalgalanmaların ardından, çeyrek altın fiyatları bugün piyasalarda 384,49 lira civarında satılırken, 376 lira seviyelerinden alıcı buldu. Bununla beraber özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar da altın fiyatlarını internette sorgulama başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte, 18 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

18.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı | 16 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? | 16 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram altının fiyatı sabah saatlerinde düşüş eğiliminde başlamasının ardından öğle saatlerinde 240,4 lira seviyelerinde işlem gördü. Yatırım yapan vatandaşlar akşam saatlerinde güncel altın fiyatlarını internetten sorgulama başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, 16 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

16.04.2019Ekonomi
15 Nisan çeyrek altın fiyatları Altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı

15 Nisan çeyrek altın fiyatları! Altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı?

Türk yatırımcısının en çok tercih ettiği araçlardan olan altının yeni haftaya nasıl başladığı merak konusu oldu. Özellikle düğün mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte çeyrek altındaki son durum bilgisi yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

15.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları şu sıralar nasıl seyrediyor 13 Nisan anlık ve canlı altın fiyatı

Altın fiyatları şu sıralar nasıl seyrediyor? 13 Nisan anlık ve canlı altın fiyatı

Altın fiyatları 13 Nisan Cumartesi günü güncel fiyatları ile araştırılmaya devam ediliyor. Haftanın son iş gününü yükseliş eğilimiyle kapatan gram altın, çeyrek ve yarın altın seçenekleriyle de araştırılmaya başlandı. Peki, 13 Nisan Cumartesi günü gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, en güncel bilgilerle altın fiyatları

13.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | 11 Nisan Kapalıçarşı anlık altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | 11 Nisan Kapalıçarşı anlık altın fiyatları

Güne düşüşle başlamasının ardından öğle saatlerinde artış hareketli devam eden altın fiyatları akşam saatlerinde de vatandaşlar tarafından merak edilmeye devam ediyor. Özellikle altın yatırımı yapan ve piyasayla ilgili olan vatandaşlar altın fiyatlarının güncel durumunu öğrenmek için internetten sorgulama yapıyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 11 Nisan Kapalıçarşı anlık altın fiyatları

11.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı | 10 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? | 10 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Geçtiğimiz gün 233 lira seviyelerinde hareket eden altın fiyatları, sabah saatlerinde 238 liradan açılışını tamamlandı. Özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar, altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğunu internetten sorgulamaya başladı. Peki, çeyrek ve gram altın fiyatları günü nasıl kapattı? Altın ne kadar oldu? İşte, 10 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları...

10.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı | 8 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? | 8 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Geçtiğimiz haftalarda hareketlilik yaşayan altın fiyatları yeni haftaya yükseliş eğilimiyle başladı. Altın fiyatları günün ilk saatlerinden itibaren, özellikle yatırım yapan vatandaşlar tarafından anlık olarak takip edilmeye başlandı ve merak konusu oldu. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 8 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları..

8.04.2019Ekonomi
Hafta sonu altın fiyatları ne kadar oldu 7 Nisan altın fiyatları

Hafta sonu altın fiyatları ne kadar oldu? 7 Nisan altın fiyatları

7 Nisan Pazar günü altın fiyatları, yatırımcıların gündemindeki konu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda 245 lira seviyelerini gören ve ardından düşüş eğilimi gösteren altın fiyatları, nisan ayının ilk günleri itibariyle artış eğilimi göstermeye başladı. Peki, 7 Nisan Pazar günü altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

7.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | 6 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | 6 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Geçtiğimiz günlerde 229,8 liraya kadar gerileyen altın fiyatları 5 Nisan'da yükseliş eğiliminde hareket etmişti. Bununla beraber hediyelik ve altın yarımı yapan vatandaşlar da hafta sonunda altın fiyatlarını merak etmeye başladı. Peki, Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 6 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları..

6.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 4 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 4 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Geride bıraktığımız hafta 231 lira seviyesinde hareket eden altın fiyatları, haftanın son günlerine doğru artış yönlü hareket etti. Bununla beraber, özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar bugünkü altın fiyatlarını internette merak etmeye başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, ? 4 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları...

4.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 1 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 1 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Son bir haftadır 243 lira seviyelerinde devam eden altın fiyatları bugün de düşüşünü devam ettirdi. Özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar ilk iş günü olan 1 Nisan'da altın fiyatlarının ne kadar olduğunu sorgulamaya başladı. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 1 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları ile ilgili detaylar...

1.04.2019Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum | Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu

Altın fiyatlarında son durum | Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu?

Geçtiğimiz hafta piyasaların son günü, altının gram fiyatının 232,7 lira seviyelerine ulaşmasının ardından, özellikle altın alım satımı yapan vatandaşlar, altın fiyatlarını merak etmeye başladı. Peki, 31 Mart 2019 tarihinde çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte serbest piyasalarda altın fiyatlarına ilişkin bazı detaylar..

31.03.2019Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum.. İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatlarında son durum.. İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatlarında geçtiğimiz hafta yaşanan inişli çıkışlı grafiğin son durumunu merak eden vatandaşlar hafta sonunda altın fiyatları ne kadar sorusunun cevabını araştırıyor. Altın türleri arasında diğer ürünlere göre daha fazla talep gören çeyrek altın ve gram altın fiyatları öne çıkan aramaların başında geliyor. Peki piyasalardaki son değerin ardından çeyrek altın ve gram altın ne kadar oldu? İşte detaylar

30.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu  29 Mart Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu ? 29 Mart Kapalıçarşı altın fiyatları

Altının gram fiyatı, devam ettiği düşüşün ardından bu sabah yükselişe geçerek 232,7 lira seviyesinde dengelendi. Altın yatırımı yapan vatandaşlar haftanın son gününde altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak etmeye başladı. Peki, Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, ? 29 Mart Kapalıçarşı altın fiyatları..

29.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Kapalıçarşıda altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? Kapalıçarşı'da altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları, son üç günde yaşadığı düşüşün ardından, özellikle altın alım satımı yapan vatandaşlar tarafından merak edilmeye devam ediyor. Altının gramı öğleden sonra 234 TL'den işlem gördü. Peki altın fiyatları ne kadar oldu, altın günü nasıl kapattı? İşte 28 Mart Kapalıçarşı altın fiyatlarında son durum...

28.03.2019Ekonomi
Gizli bölmeyi buldular Çaldıkları para şaşkına çevirdi

Gizli bölmeyi buldular! Çaldıkları para şaşkına çevirdi

Aydın’ın Kuşadası ilçesindeki bir eve giren hırsızlar evin gizli bölmesinde saklı yaklaşık 2 milyon TL değerinde olduğu tahmin edilen para ve altınları çalarak kayıplara karıştı.

23.03.2019Gündem
Altın fiyatları en son ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın fiyatında güncel durum

Altın fiyatları en son ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın fiyatında güncel durum

Altın fiyatlarına ilgi hafta sonunda da devam ediyor. Özellikle yatırımda öncelikli tercih olan gram ve çeyrek altının fiyatı merak ediliyor. Yatırımcıların gözdesi çeyrek altın 375 liradan satışa sunuluyor. Peki, gram altın ne kadar? İşte, altın piyasasında son durum

17.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altının gram fiyatı geçtiğimiz haftayı değer kazanarak kapattı. Piyasalarda altının gram fiyatı 228 lira civarında işlem görüyor. Peki altın fiyatlarındaki son durumun ardından çeyrek altın ve diğer yatırım altınlarının değeri ne kadar? İşte altın fiyatlarındaki son durum ve piyasalarda günün son değerleri

16.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları önceki güne göre düşüş seyriyle başladı

Altın fiyatları önceki güne göre düşüş seyriyle başladı

Önceki günü 227 lira seviyesinde tamamlayan altın fiyatları, 12 Mart Salı gününe 226 liradan giriş yaptı. Son 1 haftada yakaladığı ivmelenme sayesinde 223 liradan 227 lira seviyesine kadar yükselen altın fiyatları, çeyrekte ve diğer seçeneklerde de paralel seyir gösterdi. Peki, altın fiyatları 12 Mart tarihinde ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

12.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Faiz kararı sonrası gram ve çeyrek altında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? Faiz kararı sonrası gram ve çeyrek altında son durum

Faiz kararı sonrası altın fiyatlarına yönelik araştırmalar da hız kazandı. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK), politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını yüzde 24'te sabit tuttu. Peki, faiz kararı sonrası gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte 6 Mart tarihli altın fiyatları

6.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları (gram ve çeyrek altın) bugün ne kadar Gram altın fiyatı düştü mü

Altın fiyatları (gram ve çeyrek altın) bugün ne kadar? Gram altın fiyatı düştü mü?

Altın fiyatlarına ilgi haftanın ikinci işlem gününde de devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,46 azalışla 222,90 liradan tamamladı. Peki, gün sonu çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 5 Mart tarihli altın fiyatları

5.03.2019Ekonomi
Hafta sonunda altın fiyatları ne kadar oldu 2 Mart çeyrek altın fiyatı

Hafta sonunda altın fiyatları ne kadar oldu? 2 Mart çeyrek altın fiyatı

Hafta sonunun gelmesiyle birlikte altın fiyatları hakkında araştırmalar hız kazandı. Özellikle çeyrek altın fiyatlarının şu saatler itibariyle ne kadardan seyrettiği merak konusu oldu. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu?

2.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu 28 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? 28 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları piyasaların gün sonunda kapanışıyla birlikte, binlerce yatırımcı tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,04 azalışla 225,90 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 369,00 lira, Cumhuriyet altını 1.508,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,04 düşüşle 225,90 liradan işlem gördü.

28.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 27 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 27 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,13 azalışla 226,00 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 369,00 lira, Cumhuriyet altını 1.509,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,13 düşüşle 226,00 liradan işlem gördü.

27.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 26 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 26 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları gün sonuyla birlikte binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,35 azalışla 226,30 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 369,00 lira, Cumhuriyet altını 1.511,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,35 düşüşle 226,30 liradan işlem gördü.

26.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları 25 Şubat Pazartesi gününe nasıl başladı

Altın fiyatları 25 Şubat Pazartesi gününe nasıl başladı?

25 Şubat Pazartesi gününe 227 lira seviyesinde başlayan altın fiyatları, yatırım yapmak isteyen birçok vatandaşın gündeminde yer alıyor. Bir süredir dalgalı bir seyir izleyen altın fiyatları, haftanın ilk gününe Cuma gününe yakın bir seviyeden giriş yaptı. İşte, 25 Şubat Pazartesi gününe ait altın fiyatları bilgisi

25.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 20 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 20 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı, gün sonunda yatırımcılar tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,92 artışla 229,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 374,00 lira, Cumhuriyet altını 1.532,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,92 yükselişle 229,50 liradan işlem gördü.

20.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftanın ilk gününde ne kadar oldu 18 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın ilk gününde ne kadar oldu? 18 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın ilk günüyle birlikte yüz binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,39 artışla 226,80 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 370,00 lira, Cumhuriyet altını 1.514,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma günkü kapanışa göre yüzde 1,39 yükselişle 226,80 liradan işlem gördü.

18.02.2019Ekonomi
Altının gram fiyatı yükseldi mi İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altının gram fiyatı yükseldi mi? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar sorusu vatandaşlar tarafından internette en çok aranan konular arasındaki yerini alırken, çeyrek altın ve gram altın gibi piyasalarda en çok tüketilen altın fiyatları en çok merak edilen altın türleri arasındaki yerini alıyor. Altın fiyatları geçtiğimiz günlere oranlara bir birim artış gösterirken, bu değerler yatırım altınlarında da artış yaşanmasını sağladı. Peki çeyrek altın ve gram altın fiyatları şuan ne kadar oldu?

16.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 15 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 15 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarının günün kapanışıyla birlikte piyasalarda ne kadardan seyrettiği vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,09 artışla 223,70 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 365,00 lira, Cumhuriyet altını 1.494,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,09 yükselişle 223,70 liradan işlem gördü.

15.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu 14 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? 14 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışıyla birlikte binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,77 artışla 223,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 365,00 lira, Cumhuriyet altını 1.493,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,77 yükselişle 223,50 liradan işlem gördü.

14.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu 13 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? 13 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı yatırımcılar tarafından merak edilmeye başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,05 azalışla 221,80 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 362,00 lira, Cumhuriyet altını 1.481,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,05 düşüşle 221,80 liradan işlem gördü.

13.02.2019Ekonomi