MENÜ

Yardımcı Hoca

Yardımcı Hoca ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yardımcı Hoca haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.520 Yardımcı Hoca haberi bulunmuştur.

Yardımcı Hoca Haberleri

Capoeiranın başkenti Ankara

Capoeira'nın başkenti Ankara

Özellikle üniversiteli gençlerin itibar ettiği Capoeira, başta Ankara olmak üzere, Bursa, İstanbul, Samsun, Hatay gibi kentlerde de hızla yayılıyor. Brezilyalı kölelerin (özgürlüğe giden yol) olarak kabul ettikleri ve beyaz sahiplerine karşı üstünlük sağladıkları bu dövüş sanatının kökeni 16. yüzyıla dayanıyor.

4.08.2001Gündem
Avrupalı rakiplerini bekleyen bizim dev gençler

Avrupalı rakiplerini bekleyen bizim dev gençler

Avrupa Basketbol Şampiyonası'nın ev sahipliğini bu yıl Türkiye Basketbol Milli Takımı yapıyor. Türk basketbolu da bu şampiyonada en büyük başarısına ulaşmayı hedefliyor.

11.08.2001Spor Arena
Kanseri Nazımla yendi

Kanseri Nazım'la yendi

Karikatürist Nuri Kurtcebe, akciğer kanserini Nazım Hikmet'in Kuvayi Milliye Destanı'nı dize dize resimleyerek yendi. Kurtcebe, bu eserin kendisini ayakta tuttuğunu söyledi.

13.08.2001Gündem
Avrupalı rakiplerini bekleyen bizim dev gençler

Avrupalı rakiplerini bekleyen bizim dev gençler

Basketbolla yatıp, basketbolla kalkacağız...Avrupa Basketbol Şampiyonası'nın ev sahipliğini bu yıl Türkiye Basketbol Milli Takımı yapıyor. Türk basketbolu da bu şampiyonada en büyük başarısına ulaşmayı hedefliyor...

14.08.2001Spor Arena
Daumdan Fenere jest

Daum'dan Fener'e jest

Alman hoca, Mustafa Denizli'yi arayarak, ‘‘Eski takımım B.Leverkusen hakkında her türlü bilgiyi verebilirim’’ dedi.

10.09.2001Spor
Uçaklarda uçuş bröveli 7 cani

Uçaklarda uçuş bröveli 7 cani

FBI'ın 7 bin 400 uzmanının yürüttüğü soruşturmada elde edilen ilk verilerle intihar komandosu olduğu sanılan 7 kişi belirlendi. Eylemi 50 kişilik timin gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

13.09.2001Gündem

Yazar Sonuçları

O fotoğraf ve ‘‘militan demokrasi’’

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM), Refah Partisi'nin kapatılmasıyla ilgili kararını yayımlayan Hürriyet gazetesinin birinci sayfasında, o iğrenç fotoğraf gene yer aldı.

4.08.2001