MENÜ

Yapay Zeka

Yapay Zeka ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yapay Zeka haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yapay Zeka haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.130 Yapay Zeka haberi bulunmuştur.

Yapay Zeka Haberleri

Yapay zekâ Türkçe’yi söktü

Yapay zekâ Türkçe’yi söktü

Microsoft ve Vodafone, yapay zekâ alanında önemli bir adım atarak Türkçe tabanlı bir sohbet robotu geliştirdi. Microsoft’un dünya çapında başarılı doğal dil anlama (NLP) teknolojisi LUIS sayesinde Türkçeye çeviri ihtiyacını ortadan kaldıran ve kullanıcıların taleplerini anlayıp doğru çıkarımlar yapabilen TOBi, Vodafone abonelerinin yeni dijital asistanı olacak.

15.03.2019Teknoloji
Artık rekabet algoritmada

Artık rekabet algoritmada

Türkiye Yapay Zekâ İnisiyatifi’nin (TRAI) ikinci Türkiye Yapay Zekâ Zirvesi’ni dün düzenledi.

15.03.2019Ekonomi
Çin yapay zeka araştırmalarında ABDyi geride bırakma yolunda

Çin yapay zeka araştırmalarında ABD'yi geride bırakma yolunda

Çin, yapay zeka alanında dünyada en fazla atıf alan makale sayısı bakımından ABD ile farkı giderek kapatıyor.

15.03.2019Teknoloji
Zihinlere barikatlar yerleştirmeyelim dedi bu önemli mesajı verdi

'Zihinlere barikatlar yerleştirmeyelim' dedi bu önemli mesajı verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Kız çocuklarımız da ülkemizin enerji kaynakları başlığına dahildir. Lütfen kız çocuklarımızın zihinlerine barikatlar yerleştirmeyelim. Onları belli meslek gruplarına dahil olmaları için koşullandırmayalım. Kabiliyetlerine göre yol alsınlar" dedi.

14.03.2019Gündem
Apple yapay zeka startupı Laserlikeı satın aldı

Apple yapay zeka startup'ı Laserlike'ı satın aldı

ABD merkezli teknoloji devi Apple, eski Google mühendislerinin kurduğu makine öğrenimi startup'ı Laserlike'ı satın aldı.

14.03.2019Ekonomi
Toplu mekanda bedava internet

Toplu mekanda bedava internet

Dünyanın dört bir yanından teknoloji firmaları ve profesyonelleri İstanbul’da Akıllı Şehirler Kongresi’nde buluştu. Kongrede, İstanbul’un teknolojiye ve akıllı şehirlere öncülük etmesi gerektiği vurgulanırken, İstanbul’da metrolarda, toplu mekânlarda ücretsiz internet hizmeti sunulacağı müjdesi verildi.

14.03.2019Ekonomi
Dijital masraf

Dijital masraf

Şirket çalışanlarının sahada yaptıkları taksi, yemek, otopark gibi harcamaların her seferinde tek tek yazılması ve muhasebeden onay alınması gerekiyor. Bu süreci kısaltmak ve sorunu çözmek için harekete geçen ‘Masraff’ adındaki girişim, akıllı telefonlardan çekilen fiş fotoğraflarıyla bu süreci dijitalleştiriyor.

14.03.2019Ekonomi
Bakan Varank: Otomotivde dünya devi ortaya çıkarmayı hayal ediyoruz

Bakan Varank: Otomotivde dünya devi ortaya çıkarmayı hayal ediyoruz

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Otomotivde atacağımız doğru adımlarla, gelecekte çok daha büyük bir endüstri haline gelebileceğimize inanıyorum. Burada, en öncelikli hedeflerimizin başında hiç şüphesiz Türkiye’nin yerli otomobilini üretmek olacak. 5 özel sektör firmamızın oluşturduğu Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu ile önemli bir adım atmış olduk. Türkiye’nin yetkinliklerini kullanan ve teknoloji kapasitesini geliştiren bir iş modeliyle inşallah başarılı bir dünya devi ortaya çıkarmayı hayal ediyoruz. Yerli otomobil Üst Yöneticisi Gürcan Bey de bugün aramızda. Sanırım bakanlık koltuğuna oturduğumdan beri en fazla kimle toplantı yaptınız derseniz, Gürcan Bey'i ilk beş arasında sayabilirim. Sürekli bir araya geliyoruz. Bu konuyu biz de yakından takip ediyoruz" açıklamasında bulundu.

13.03.2019Ekonomi
Kılıçdaroğlu: Elinizi vicdanınıza koyup oyunuzu öyle kullanın

Kılıçdaroğlu: Elinizi vicdanınıza koyup oyunuzu öyle kullanın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Kim yarattı beka sorununu? Beka sorununu kim yaratır? Esnaf yaratmaz herhalde, çiftçi, emekli, taşeron işçisi, sendikacı yaratmaz. Kim yaratır beka sorununu, kim? Ülkeyi yönetenler yaratır. Buradan Türkiye'nin çıkması lazım. Kurtulması lazım. Nasıl çıkacağız? Üreterek çıkacağız. Üretirseniz güçlü olursunuz, üretirseniz dünyada güç sahibi olursunuz." dedi.

13.03.2019Gündem
YouTubea girenlere önemli uyarı: Filtre dönemi başladı

YouTube'a girenlere önemli uyarı: Filtre dönemi başladı

Snapchat'le başlayan hikayeler özelliği neredeyse tüm sosyal medya platformlarında kullanılıyor. Aynı zamanda YouTube'da da yer alan bu özelliğe arttırılmış gerçeklik tabanlı filtreler ekleniyor.

13.03.2019Teknoloji
İTÜ elektrik arızasına yapay zeka ile önlem alacak

İTÜ elektrik arızasına yapay zeka ile önlem alacak

İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serhat Şeker, "Trakya Elektrik Dağıtım AŞ ile imzaladığımız protokol çerçevesinde yeni bir projeye başlıyoruz. Buna öngörülü varlık yönetimi projesi diyoruz. Büyük veri ve yapay zekayı kullanarak bir öngörülü bakım teknolojisi geliştireceğiz. Böylece elektrik dağıtım şebekesinde arıza oluşmadan tespit edilip, önlem alınabilecek" dedi.

12.03.2019Eğitim
İTÜ elektrik arızasına yapay zeka ile önlem alacak

İTÜ elektrik arızasına yapay zeka ile önlem alacak

İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şeker, "Trakya Elektrik Dağıtım AŞ ile imzaladığımız protokol çerçevesinde yeni bir projeye başlıyoruz. Buna öngörülü varlık yönetimi projesi diyoruz." dedi.

12.03.2019Teknoloji
Googledan uçak yolculuğu yapacaklara özel uygulama

Google'dan uçak yolculuğu yapacaklara özel uygulama

Teknoloji devi Google, otel ve uçak rezervasyonları için yeni bir uygulama başlattı.

12.03.2019Teknoloji
İTÜ elektrik arızasına yapay zeka ile önlem alacak

İTÜ elektrik arızasına yapay zeka ile önlem alacak

İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serhat Şeker, "Trakya Elektrik Dağıtım AŞ ile imzaladığımız protokol çerçevesinde yeni bir projeye başlıyoruz. Buna öngörülü varlık yönetimi projesi diyoruz. Büyük veri ve yapay zekayı kullanarak bir öngörülü bakım teknolojisi geliştireceğiz. Böylece elektrik dağıtım şebekesinde arıza oluşmadan tespit edilip, önlem alınabilecek" açıklamasında bulundu.

12.03.2019Ekonomi
Googledan yeni uygulama

Google'dan yeni uygulama

Teknoloji devi Google, otel ve uçak rezervasyonları için yeni bir uygulama başlattı.

12.03.2019Ekonomi
IBM, Alzheimerı önceden tespit eden kan testi geliştirdi

IBM, Alzheimer'ı önceden tespit eden kan testi geliştirdi

ABD'li bilişim şirketi IBM, yapay zeka teknolojisiyle beraber Alzheimer'ı önceden tespit eden kan testi geliştirdi.

12.03.2019Teknoloji
‘Yapay zekâ öğretmenin yerini alamaz’

‘Yapay zekâ öğretmenin yerini alamaz’

‘Geçmişten Geleceğe’ temasıyla altıncısı gerçekleştirilen Eğitim Teknolojileri Zirvesi ve ‘İyi Gelecek’ temasıyla bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi’ yapıldı. Zirveye yapay zekâ ve eğitim ilişkisi damga vurdu.

11.03.2019Eğitim
İşte Konyalı robotun yüzü

İşte Konyalı robotun yüzü

Konya'da üretilen insansı robota, yüz eklenip mimik ve yürüme kabiliyeti artırıldı. Robotun ayrıca interneti ve tatma hariç 4 duyuyu kullanabildiği, yapay zeka sayesinde de insanları tanıyıp cevap verebildiği belirtildi.

11.03.2019Gündem
Üniversite adaylarının tüm cevapları ‘Move Up’ta

Üniversite adaylarının tüm cevapları ‘Move Up’ta

Üniversite adayı öğrencilere yönelik big data, siber güvenlik, yapay zeka ve blockchain gibi konularda eğitimlerin verildiği ‘Move Up’ sertifikalı eğitim programı başladı. Birinci ayağı gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerin tüm soruları, akademisyenler tarafından cevaplandı.

11.03.2019Kampüs
Kapsamlı bir inceleme: Casper Via G3

Kapsamlı bir inceleme: Casper Via G3

Türkiye'nin önde gelen teknoloji markalarından biri olan Casper'ın yeni oyuncaklarından Casper Via G3, şirketin üzerinde önemle durduğu bir telefon; zira yapay zeka teknolojisi de kullanan cihaz bakın başka hangi özellikleriyle öne çıkıyor?

11.03.2019Teknoloji
Makineler ahlaka sahip olabilir mi

Makineler ahlaka sahip olabilir mi?

Yapay zeka alanındaki gelişmeler, etik alanındaki tartışmaları da beraberinde getiriyor. Yapay zekanın sağlık alanında kullanımı ‘eşit’ sağlık hizmeti alınması, otomotiv sektöründe kullanımı ise kaza öncesi durumlardaki karar mekanizmasını nasıl oluşturulması gerektiğine yönelik soru işaretlerine neden oluyor.

11.03.2019Teknoloji
TSKda artırılmış gerçeklik dönemi

TSK'da 'artırılmış gerçeklik' dönemi

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı envanterinde yer alan Tuzla sınıfı yeni tip karakol botlarında kullanılacak Artırılmış Gerçeklik Tabanlı Bakım Destek Sistemi'nin son kabul testleri başarıyla tamamlandı.

11.03.2019Teknoloji
Siber suçlular çıtayı yükseltiyor

Siber suçlular çıtayı yükseltiyor

ESET, Kayseri’deki iş ortakları ve müşterilerine 2019 sürüm yazılımlarını tanıttı. ESET Türkiye Satış Müdürü Asım Akbal siber suçluların, yeni dönemde saldırı çıtasını yükselterek artık yapay zeka (AI) ve makine öğrenimini (ML) kullandıklarını söyledi. Akbal, ESET’in buna karşın son 20 yıldır sürekli geliştirdiği makine öğrenimi motoru ve katmanlı teknoloji modülleriyle siber saldırılara cevap verdiğini aktardı.

11.03.2019Teknoloji
Türkiye Yapay Zeka Zirvesi başlıyor

Türkiye Yapay Zeka Zirvesi başlıyor

Mayıs 2017’de kurulan Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI), geçtiğimiz yıl büyük bir ilgiyle karşılanan Türkiye Yapay Zeka Zirvesi’nin ikincisini bu yıl 14 Mart’ta Uniq İstanbul’da gerçekleştirecek.

11.03.2019Teknoloji
Ortaöğretimle ilgili yeni bir şey yapacağız dedi... Hemen önümüzdeki yıl başlayacak

''Ortaöğretimle ilgili yeni bir şey yapacağız'' dedi... Hemen önümüzdeki yıl başlayacak

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Ortaöğretimle ilgili yeni bir şey yapacağız. Eğitimde model olarak kabul edilen ülkelerdeki liselerde, 5-6 ders var. Bizde 16-17 ders var. Bu çok adil bir durum değil. Bizim çocuklarımız yüzeysel kalıyorlar, yönelmek istediği alanda derinleşemiyor. Bunu yeniden yapılandırmamız lazım. Hemen önümüzdeki yıl, 9. sınıflardan itibaren bu başlayacak. Bununla ilgili modelimizi de yaklaşık bir ay içinde Türkiye ile paylaşmış olacağız." dedi.

9.03.2019Gündem
Dokuzuncu şehir  hastanesi devrede

Dokuzuncu şehir hastanesi devrede

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 9. şehir hastanesi olan ve hasta alımına bir ay önce başlayan Bilkent Şehir Hastanesi’ni gazetelerin Ankara Temsilcileri’ne anlattı.

9.03.2019Gündem
İstanbul, Huaweinin teknoloji üssü oldu

İstanbul, Huawei'nin teknoloji üssü oldu

Dünyanın önde gelen yazılım ve donanım üreticilerinden Huawei, İstanbul'da büyük kısmını Türk mühendislerin oluşturduğu ekibiyle, nesnelerin interneti (IoT), yapay zeka, bulut ve akıllı/güvenli şehir teknolojileri üretiyor.

8.03.2019Teknoloji
Liselerde ‘sertifika’ programları başlıyor

Liselerde ‘sertifika’ programları başlıyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Bir çocuk liseyi bitirdiğinde uluslararası düzeyde bir BT sertifikası alacak, 'ben lise mezunuyum ve filanca kuruluştan onaylı, dünyanın neresine gidersem gideyim kullanabileceğim sertifikalarım var' diyebilecek. Şu anda İstanbul'da dört okulda pilot uygulamalarını yapıyoruz. Bu çok yaygınlaşacak" dedi.

8.03.2019Eğitim
Türkiye’nin yeni otoyolu: Dijital Dönüşüm

Türkiye’nin yeni otoyolu: Dijital Dönüşüm

Bu yıl altıncısı düzenlenen Microsoft Teknoloji Zirvesi, teknoloji dünyasının başarılı isimlerini ve ilham veren dijital dönüşüm projelerini 7 Mart’ta İstanbul’da buluşturdu. Haliç Kongre Merkezi’nde tüm gün süren zirvede uzmanların gözünden dijital dönüşüm, siber güvenlik, yeni nesil teknolojiler ve sektörel çözümlerle ilgili en yeni gelişmeler ele alındı. Teknoloji Deneyim Merkezinde ise yeni teknolojiler katılımcılara tanıtıldı.

7.03.2019Teknoloji
Siber güvenlikte milli çözümler kritik altyapıları koruyor

Siber güvenlikte milli çözümler kritik altyapıları koruyor

Türk savunma sanayisinde faaliyet gösteren şirketler, siber alanda da Türkiye'deki kurumlar ve kritik altyapıların korunmasında görev alıyor.

7.03.2019Teknoloji
Xiaomi Mi 9 Explorer Edition | Görünümüyle şaşkına çeviren telefon

Xiaomi Mi 9 Explorer Edition | Görünümüyle şaşkına çeviren telefon

Xiaomi'nin geçtiğimiz haftalarda dünyaya duyurduğu ve son olarak Mobil Dünya Kongresi'nde Avrupa'da ziyaretçilere sergilediği yeni telefonlarından Xiaomi Mi 9 Explorer Edition, farklı tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Peki cihaz hangi özelliklerle geliyor? Fiyatı ne olacak?

7.03.2019Teknoloji
Xiaomi Mi 9 telefonları değiştirecek dev güncelleme

Xiaomi Mi 9 telefonları değiştirecek dev güncelleme

Çinli telefon üreticilerinden Xiaomi'nin yeni modeli Xiaomi Mi 9 için ilk güncelleme nihayet yayınlandı. Güncellemenin odak noktası Xiaomi Mi 9'un kamerası olurken, bakın hangi iyileştirmeleri yapıyor?

7.03.2019Teknoloji
Bakan Varank: Türkiye’ye 13 milyar dolarlık yabancı yatırım girişi oldu

Bakan Varank: Türkiye’ye 13 milyar dolarlık yabancı yatırım girişi oldu

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “2018 yılında Türkiye’ye bir önceki seneye göre yüzde 13’lük bir artışla 13 milyar dolarlık doğrudan yabancı yatırım girişi oldu” dedi.

7.03.2019Ekonomi
İstanbullu’ya özel ‘Ulaşım Asistanı’ geliyor

İstanbullu’ya özel ‘Ulaşım Asistanı’ geliyor

AK Parti ve Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım’ın “Akıllı İstanbul” projeleri içinde 15 milyonu aşkın İstanbullu’nun vazgeçilmezi olacak bir cep telefonu uygulaması da yer alıyor. "Ulaşım Asistanı" isimli uygulama toplu taşıma araçlarıyla birlikte bisiklet ve özel araç kullanımını da alternatif olarak sunacak.

6.03.2019Gündem
Google Güney Koredeki yapay zeka çalışmalarını artırıyor

Google Güney Kore'deki yapay zeka çalışmalarını artırıyor

ABD merkezli teknoloji devi Google, özellikle sağlık alanında olmak üzere Güney Kore'deki yapay zeka (AI) çalışmaları ve araştırmalarını artırmayı hedeflediğini duyurdu.

6.03.2019Ekonomi
4 dil becerisi Türkçe sınavları ortaokullarda başlıyor

4 dil becerisi Türkçe sınavları ortaokullarda başlıyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çocukların, ‘dinleme, konuşma, yazma, okuduğunu anlama’da hangi seviyede olduğunu görmeye yönelik dört dil becerisi sınavının ilk uygulamasının bu ayın üçüncü haftasında Ankara’da bir pilot okulda yapılacağını, nisan ayından itibaren de 15 ile yaygınlaştırılacağını söyledi.

6.03.2019Eğitim
YouTube yorumları kapattı; peki ya videolar

YouTube yorumları kapattı; peki ya videolar?

Türkiye'deki yaklaşık 50 milyon aktif sosyal medya kullanıcısının yüzde 92'si Youtube, yüzde 84'ü ise Instagram kullanıcısı olarak konumlanıyor.Çocukların sosyal ağlara erişiminin kolay olması sebebiyle internette çocuk güvenliği de giderek önem kazanıyor. Sosyal medya platformları da çocuk güvenliğini artırmak için yeni adımlar atıyor.

6.03.2019Teknoloji
Siber güvenlik uzmanları davranışsal istihbaratı araştıracak

Siber güvenlik uzmanları davranışsal istihbaratı araştıracak

Forcepoint’in RSA Konferansı sırasında duyurduğu X-Labs, davranışsal istihbarat alanında inovasyon yapmaya odaklanan dünyanın ilk güvenlik laboratuvarı oldu.

6.03.2019Teknoloji
Öğretmene yan alan ve sertifika geliyor

Öğretmene yan alan ve sertifika geliyor

Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası’nın konuğu olan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

6.03.2019Eğitim
Yapay Zeka’da Çin mi ABD mi lider olacak

Yapay Zeka’da Çin mi ABD mi lider olacak?

Dünya yapay zekayı konuşuyor ve bugüne kadarki yatırımlara bakıldığında ABD’nin şu an için lider ülke konumunda olduğu kabul görüyor. Buradaki temel dayanakların başında, teknolojinin pek çok alanında olduğu gibi yapay zeka alanında da temel bilimsel yaklaşımların ağırlıklı olarak bu coğrafyadan çıkması, çok sayıda girişimin burada kurulması, ABD’li teknoloji ve internet devlerinin yapar zeka alanına girmesine kadar pek çok sebep sayılabiliyor.

5.03.2019Teknoloji
Oppo RX17 Neonun özellikleri ve Türkiye fiyatı

Oppo RX17 Neo'nun özellikleri ve Türkiye fiyatı

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye pazarına giren Çinli telefon üreticisi Oppo'nun yeni telefonlarından Oppo RX17 Neo, kamerasında yapay zeka teknolojisiyle dikkat çekerken, diğer yandan bakın hangi özellikleriyle öne çıkıyor?

5.03.2019Teknoloji
Milli Eğitim Bakanından okula başlama yaşı ile ilgili önemli açıklama

Milli Eğitim Bakanı'ndan okula başlama yaşı ile ilgili önemli açıklama

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Öğretmenlik Meslek Yasası ile ilgili hazırlıkların tamamlandığını bildirdi. Bakan Selçuk, okula başlama yaşı ile ilgili olarak "Çağ nüfuslarını net ayırabilelim diye 69 ayı önümüzdeki yıl gerçekleştirmiş olacağız" dedi. Selçuk ayrıca hayırseverlerin okullara yaptırdıklarının okulun web sayfasından izlenmesine imkân sağlayacak yazılımın nisanda hizmete gireceğini söyledi.

5.03.2019Eğitim
Çinin 2019 ekonomik büyüme hedefi yüzde 6-6.5

Çin'in 2019 ekonomik büyüme hedefi yüzde 6-6.5

Çin Başbakanı Li Kıçiang "2019 ekonomi büyüme hedefi yüzde 6 ile 6,5 arasında" dedi.

5.03.2019Ekonomi
Mobil reklam harcamaları bir buçuk milyar TL’yi aştı

Mobil reklam harcamaları bir buçuk milyar TL’yi aştı

MMA Türkiye 2018 Mobil Reklam Harcama Araştırma raporu verilerini açıkladı. Kantar Media iş birliğinde gerçekleştirilen MMA Türkiye araştırmasına göre, 2018 mobil reklam yatırımları 1 milyar 503 milyon TL olarak gerçekleşti.

5.03.2019Ekonomi
Xiaomi Mi 9 Türkiyeye geliyor, yeni rengi ortaya çıktı

Xiaomi Mi 9 Türkiye'ye geliyor, yeni rengi ortaya çıktı!

Xiaomi Mi 9 çok yakında Türkiye'de de satışa sunulacak; hatta yurt dışından söz konusu telefonları ithal edip Türkiye'de satanlar da var elbette. Biz yeni Xiaomi telefonu bekleyeduralım, şirket Xiaomi Mi 9'un yeni renkli modelini de gün yüzüne çıkardı.

5.03.2019Teknoloji
Robot Sophia ‘Eğitim Zirvesi’nde: Türkçemi geliştireceğim

Robot Sophia ‘Eğitim Zirvesi’nde: Türkçemi geliştireceğim

Uluslararası STEM Eğitim Zirvesi dün Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı.

5.03.2019Eğitim
1. Başakşehir, 2. Galatasaray Bu tablo değişmez

1. Başakşehir, 2. Galatasaray! Bu tablo değişmez

Başakşehir - Fenerbahçe maçı kırılma noktası olur.

5.03.2019Futbol
Genetik hastalıklar 1 saatte öğrenilebilecek

Genetik hastalıklar 1 saatte öğrenilebilecek

Yapay zeka ve geliştirdiği hızlı test kitlerini kullanan bilim adamı Prof. Dr. Hüseyin Onay, genetik hastalıkların günler süren belirlenme süresini 1 saate indirdi.

5.03.2019Teknoloji
Uluslararası STEM Eğitim Zirvesi yapıldı

Uluslararası STEM Eğitim Zirvesi yapıldı

STEM Eğitim Projesi, Türkiye’nin STEM alanında geleceğin en iyi uygulama merkezlerinden biri haline getirilmesini amaçlıyor.

4.03.2019Eğitim

Yazar Sonuçları

Gelecek sandığımızdan hızlı geliyor

Seçim sathı mahallinde işler kızışıyor. Liderler ve adaylar seslerini, açıklamalarının tonunu artırıp birbirlerini suçlamaya başladı.

12.03.2019