MENÜ

Yangın Söndürme Cihazları

Yangın Söndürme Cihazları ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yangın Söndürme Cihazları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yangın Söndürme Cihazları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 104 Yangın Söndürme Cihazları haberi bulunmuştur.

Yangın Söndürme Cihazları Haberleri

DMOdan yerli üreticiye destek

DMO'dan yerli üreticiye destek

Türkiye'nin merkezi satın alma kurumu DMO'nun satışa sunduğu ürünlerde yerlilik oranı 2017'de yüzde 60 oldu. DMO'nun toplam satış tutarı ise 3,9 milyar lira olarak kayıtlara geçti.

23.09.2018Ekonomi
Uğur Acar cinayet suçlamasında kendini böyle savundu

Uğur Acar 'cinayet' suçlamasında kendini böyle savundu

Türkiye’nin ilk yüz nakillisi Uğur Acar, otomobilini yakmak isterken kendini yaktığı iddia edilen 33 yaşındaki Ramazan Kaya’nın ölümüyle ilgili yargılandığı davada savunma yaptı. Acar, "O gün çok alkol almıştık, araç durdu. Ramazan Kaya, ’Bu aracı yakacağım’ dedi. Ön tarafına bir şeyler döktü. O sırada üzerine benzin dökülmüş. Daha sonra birkaç adım geri gitti, sigarasını yakarken kendini yaktı" dedi.

15.11.2016Gündem
Yangın söndürme cihazı içerisinde uyuşturucu sevkiyatı Jandarmaya takıldı

Yangın söndürme cihazı içerisinde uyuşturucu sevkiyatı Jandarmaya takıldı

Uyuşturucu sevkiyatları ile ilgili hemen her gün yeni bir ‘buluş’ geliştiriliyor. Şimdi de yangın söndürme cihazları sevkiyat için kullanılmaya başlandı.  Taşımacılık yapan Tır, kamyon gibi araçların üzerinde bulunması zorunlu olan cihazların içine uyuşturucu konuldu. Ancak bu sevkiyat İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerine takıldı.

2.12.2015Ekonomi
12 ürüne toplatma kararı

12 ürüne toplatma kararı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, güvensizliği tespit edilen 12 ürün için toplatma kararı aldı.

1.01.2015Ekonomi

Güvensizliği tespit edilen 17 ürün hakkında toplatma kararı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, gaz alarm dedektörü ve fırınların da aralarında bulunduğu güvensizliği tespit edilen 17 ürün hakkında toplatma kararı verdi. Söz konusu listede ağırlıklı olarak ısıtıcı ve yangın söndürme cihazları bulunuyor.

23.07.2014Ekonomi
100 asansörden 37’si tehlike saçıyor

100 asansörden 37’si tehlike saçıyor

GAZ alarmı ve yangın söndürme cihazı gibi 14 ürün için toplatma kararı alan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yaptığı denetimler piyasadaki korkunç gerçeği gözler önüne serdi.

30.04.2014Ekonomi
Dikkat Bu ısıtıcılar toplatılıyor

Dikkat! Bu ısıtıcılar toplatılıyor

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, oda ısıtıcısı ve yangın söndürme cihazlarının da aralarında bulunduğu güvensizliği tespit edilen 14 ürün hakkında toplatma kararı verdi.

7.04.2014Ekonomi
Köpek mamasıyla yangın söner mi

Köpek mamasıyla yangın söner mi?

Standartlara uygun olmayan yangın tüpleri, insanların hayatını tehlikeye atıyor. Türkiye’de denetimi yeterince yapılmadığı için yangın söndürme tüplerinin içine maliyeti düşürmek için mermer tozundan köpek mamasına kadar farklı malzemelerin konulduğu ortaya çıktı.

25.11.2013Ekonomi
24 ürüne toplatma kararı

24 ürüne toplatma kararı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, oda ısıtıcısı, kaynak makinesi ve yangın söndürme cihazlarının da aralarında bulunduğu, güvensizliği tespit edilen 24 ürün hakkında toplatma kararı verdi.

27.08.2013Ekonomi
24 ürün hakkında toplatma kararı

24 ürün hakkında toplatma kararı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, güvensizliği tespit edilen 24 ürün hakkında toplatma kararı verdi.

27.08.2013Ekonomi
Gerçek gibi yangın

Gerçek gibi yangın

Özel Şehzade Mehmet İlköğretim Okulu'nda yangın tatbikatı yapıldı.

28.02.2013Ege
Termik santralde yangın çıktı

Termik santralde yangın çıktı

Kahramanmaraş' ın Elbistan ilçesinde Afşin Elbistan B Termik Santralinde yangın çıktı.

17.02.2013Gündem
18 şirketin TSE belgesine iptal

18 şirketin TSE belgesine iptal

Türk Standartları Enstitüsü (TSE), çeşitli nedenlerle 18 şirketin TSE markasını kullanma hakkı veren sözleşmelerini feshetti.

8.09.2012Ekonomi
Hadise yangın söndürecek Acun dişleri temizleyecek

Hadise yangın söndürecek Acun dişleri temizleyecek

Ünlüler isimlerini, kozmetik ürünlerden çikolataya, casino hizmetlerinden gaz sayaçlarına, dondurmadan güneş gözlüklerine kadar birçok alanda kullanmak üzere marka olarak tescil ettiriyor.

14.07.2012Ekonomi
Acun dişleri temizleyecek

Acun dişleri temizleyecek

Hayat verdikleri karakterler, seslendirdikleri şarkılar ve sundukları gösterilerle milyonların beğenisini kazanan ünlüler, isimlerini tescil ettirmek konusunda adeta birbirleriyle yarışıyor.

14.07.2012Gündem

Yazar Sonuçları

Bu yangın nasıl söndürülecek

İçin için yanıyoruz ama farkında bile değiliz. Üstelik bu yangın bedenlerimiz yaşlandıkça dozunu da artırıyor. Yangının adı “kronik iltihap”.

2.12.2016

21’inci Yüzyıl’ın Truva savaşçısı

BU hafta Çanakkale’deyiz. Konuğum Yüksel Ergen. İlkokul birinci sınıfta 2 yıl üst üste sınıfta kaldı. Zira bu dönemde bütün gününü Truva ve Sigion gibi antik kentleri gezerek, dağ tepe dolaşarak, çok sevdiği doğa içinde geçirdi. Yılandan yaban ördeğine kadar ne bulursa yakalayıp kendine küçük bir hayvanat bahçesi kurdu. Sınıfın penceresinden bulundukları bahçe göründüğü için aklı hep onlardaydı.

31.10.2015

CSI Osmanlı’dan Amanvermez Avni

Ta 1913’te Osmanlıca bir polisiye roman dizisi yazıldığını biliyor musunuz? Üstelik bu dizinin kahramanı Avni çağına göre teknolojiyi kullanan bir über dedektif

14.12.2012