MENÜ

Yalçın Doğan

Yalçın Doğan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yalçın Doğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.010 Yalçın Doğan haberi bulunmuştur.

Yalçın Doğan Haberleri

Gören ’kale’ sanıyor Ne olduğunu öğrenince...

Gören ’kale’ sanıyor! Ne olduğunu öğrenince...

Sivas’ın Altınyayla ilçesine bağlı Deliilyas beldesinde inşa edilen kale görünümlü yapı, dikkat çekiyor. Almanya’da yaşayan gurbetçi Yalçın Doğan’ın yaptırdığı binayı kale sananlar, hayvancılık tesisi olarak inşa edildiğini öğrenince şaşkınlık yaşıyor.

22.09.2019Avrupa
10 soruda Birleşik Krallık’ta yükseköğretim

10 soruda Birleşik Krallık’ta yükseköğretim

Birleşik Krallık, ABD’nin ardından yükseköğretim pazarında en büyük oyunculardan biri. Fakat burada eğitim almak isteyen öğrencilerin kafalarında soru işaretleri olabilir. British Council olarak bu sorular ve cevaplarımız şöyle:

29.10.2018Eğitim
Galatasaraylı taraftardan bilet koleksiyonu Guinness Rekorlar Kitabı...

Galatasaraylı taraftardan bilet koleksiyonu! Guinness Rekorlar Kitabı...

Ramazan Yalçın, Galatasaray Futbol Takımı’nın Avrupa’da yaptığı maçların biletlerini toplama amacıyla çıktığı yolda bugün bin 250 farklı maçın biletine ulaşmış bir koleksiyoner. Yalçın’ın hedefi, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından kendisine bilet ulaştıran tüm taraftarların ortak çalışması olarak baktığı koleksiyonunu 1905 rakamına ulaştırmak ve Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek.

21.03.2018Futbol
Faik Öztürk okey masasında

Faik Öztürk okey masasında!

Faik Öztürk, Bodrum’da aralarında gazeteci Yalçın Doğan’ın da bulunduğu bir ekiple okey oynarken görüntülendi.

18.08.2016Magazin
Pazar günü İstanbulun 11 ilçesinde elektrik kesintisi var

Pazar günü İstanbul'un 11 ilçesinde elektrik kesintisi var

Bakım, onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle, 6 Aralık Pazar günü İstanbul'un 11 ilçesine belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.

3.12.2015Gündem
Erdoğanın açıklamasına ilk tepkiler

Erdoğan'ın açıklamasına ilk tepkiler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı “Herkes egolarını bir kenara koyup, bir an önce ülkemizde hükümet kurulmalı” açıklaması gündeme bomba gibi düştü.

11.06.2015Gündem
CHP’nin Mega projesine değerlendirmeler

CHP’nin "Mega projesi"ne değerlendirmeler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı "Merkez Türkiye" projesinde Anadolu’da kurulacağı söylenen ’Mega Kent’le ilgili detaylı bilgi verilmedi. Sadece Anadolu’da olacağı, Kuzey’de Samsun ve Trabzon limanlarıyla Güney’de de Mersin ve İskenderun limanlarıyla entegre olacağı bilgisi verildi.

22.05.2015Ekonomi
Selahattin Demirtaşın sözleri ne anlama geliyor... Hürriyet Dünyası yazarları yorumladı

Selahattin Demirtaş'ın sözleri ne anlama geliyor... Hürriyet Dünyası yazarları yorumladı

Hürriyet Dünyası yazarları, HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tarihin en kısa grup toplantısındaki sözlerini değerlendirdi.

17.03.2015Gündem
Taciz haberinde erotik çağrışım

Taciz haberinde erotik çağrışım

ÖZGECAN Aslan’ın erkek şiddetine kurban gitmesinin ardından başlayan protestolar, bir ara Hürriyet’e de yöneldi. Kadınlar, sosyal medyada mesaj yağdırdılar; “#hurriyetelinibedenimizdencek” etiketi açanlar da oldu.

22.02.2015Okur Temsilcisi
Fenerbahçe Cumhuriyeti gerçek oluyor

Fenerbahçe Cumhuriyeti gerçek oluyor

‘Fenerbahçe Cumhuriyeti’ esprisi gerçek oluyor. Sarı lacivertli yönetim, Adriyatik Denizi’nde yer alan bir adayı satın almak için araştırmalara başladı. Kanarya, bu alanda dünyada bir ilke imza atmak istiyor.

21.11.2014Futbol
Ergin’in konuşmasının tam metni

Ergin’in konuşmasının tam metni

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği’ne getirilen Sedat Ergin’in, 25 Ağustos’ta kendisi için düzenlenen törende yaptığı konuşmanın tam metni.

30.08.2014Gündem
Gülün açıklamasına tepkiler

Gül'ün açıklamasına tepkiler

Cumhurbaşkan Gül, Kütahya ziyareti sırasında ''Bugünkü şartlar çerçevesinde benim gelecekle ilgili bir siyaset planımın olmadığını paylaşmak isterim'' dedi. Siyasiler ve Hürriyet Dünyası yazarları Gül'ün açıklamasını değerlendirdi. İşte yorumlar...

18.04.2014Gündem
Beş Hürriyet yazarı beş yorum

Beş Hürriyet yazarı beş yorum

Torba yasa ile Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’na (TİB) ve başkanına tüm vatandaşların bilgilerine ulaşma, uygun görmesi halinde erişimi engelleme yetkisi sağlandı. Beş Hürriyet yazarı Sedat Ergin, Yalçın Doğan, İsmet Berkan, Cengiz Semercioğlu ve Akif Beki bugün köşelerinde konuyu işledi. Kamuoyunda, TİB Başkanı’na ‘kral’ hakları tanıdığı öne sürülerek eleştirilen yeni durumun ayrıntılarını, yaşamımıza yansıyacak hukuki ve insani boyutlarını yazdı. İşte o beş yazı ve çarpıcı tespitler:

8.02.2014Gündem
Hüseyin Çelikten önemli açıklamalar

Hüseyin Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik gündeme dair açıklamalarda bulundu. Çelik, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun 'Ben profesyonel hiçbir siyasetçiye güvenmem' sözlerini sert şekilde eleştirerek 'Güvenmiyorum diyorsunuz. Sayın Feyzioğlu’nun siyaset kurumuna sıcak bakmaması, merhum babası Turan Feyzioğlu'nun siyaseten hüsrana uğramasının katkısı olabilir' dedi.

8.01.2014Gündem
Burs paraları vergi kıskacına alındı

Burs paraları vergi kıskacına alındı

Hürriyet Yazarı Yalçın Doğan'ın gündeme getirdiği Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne (ÇYDD) yapılan bağışların Maliye tarafından incelemeye alınmasının ardından bu kez de derneğin vergi incelemesine alındığı ortaya çıktı. Vergi İdaresi ÇYDD’ye 15 gün önce yüklü bir ceza tebliğ etti. Uzlaşma için davet edilen dernek yöneticilerinin önüne 1.5 milyon lirayı bulan ‘uzlaşma’ teklifi konuldu. ÇYDD Genel Başkanı Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel, amacın derneği yok etme olduğunu iddia etti.

12.12.2013Ekonomi
Burs paraları vergi kıskacına alındı

Burs paraları vergi kıskacına alındı

Hürriyet Yazarı Yalçın Doğan'ın gündeme getirdiği Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne (ÇYDD) yapılan bağışların Maliye tarafından incelemeye alınmasının ardından bu kez de derneğin vergi incelemesine alındığı ortaya çıktı. Vergi İdaresi ÇYDD’ye 15 gün önce yüklü bir ceza tebliğ etti. Uzlaşma için davet edilen dernek yöneticilerinin önüne 1.5 milyon lirayı bulan ‘uzlaşma’ teklifi konuldu. ÇYDD Genel Başkanı Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel, amacın derneği yok etme olduğunu iddia etti.

12.12.2013Eğitim
ÇYDDye bağış soruşturması Meclise geldi

ÇYDD'ye bağış soruşturması Meclis'e geldi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne (ÇYDD) yapılan bağışların, Maliye tarafından incelemeye alınması konusu Meclis'e taşındı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Başbakan Erdoğan'a "ÇYDD'ye bağışta bulunmak suç mudur? Deniz Feneri, Cansuyu, Kimse Yok mu, İHH gibi derneklere yapılan bağışları hiç incelemeye aldınız mı" diye sordu.

6.12.2013Ekonomi
Hürriyet Dünyası yazarları yorumladı

Hürriyet Dünyası yazarları yorumladı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tüm Türkiye'nin merakla beklediği demokratikleşme paketini açıkladı. Hürriyet Dünyası yazarları demokratikleşme paketini yorumladı.

30.09.2013Gündem
Turgut Özakman’ın vefatı hakkında görüşler

Turgut Özakman’ın vefatı hakkında görüşler

Ünlü yazarlar ve siyasilerden ve vatandaşlar Turgut Özakman’ın vefat haberini değerlendirdi.

28.09.2013Gündem

Yazar Sonuçları

Eski zamanları yad edelim biraz da

Bugün sıradışı bir şeyler karalamak istedim.

16.03.2019

‘Ah be Okay Gönensin’

MESLEKTAŞIMIZ Okay Gönensin’i kaybettik; Cumhuriyet’te uzun yıllar birlikte çalıştık. Hasan Cemal yayın müdürü, Gönensin yazı işleri müdürü, bendeniz de haber müdürüydüm. İkisi Mülkiyeli idi.

13.07.2017

Ve eninde sonunda yine ‘Cumhuriyet’

CUMHURİYET gazetesinin temel taşlarından Ali Sirmen’in anıları sonunda kitap oldu. İlhan Selçuk ve Uğur Mumcu ile birlikte Cumhuriyet’in ‘alametifarikası’ sayılan yazarlardan biri olan Ali Sirmen’le, yine eski bir Cumhuriyetçi olan Ümit Aslanbay konuştu. 300 sayfayı aşan nehir söyleşi, geçtiğimiz haziran ayından bu yana süren yaklaşık bir yıllık çabanın ürünü.

22.05.2017

Hürriyet'e o tarihi mektubu kim sızdırdı

DEDİKODULARINI, şunu bunu duyar okurduk, ama o tarihi mektubu Hürriyet’e kimin sızdırdığını bugüne kadar resmi bir ağızdan hiç işitmemiştik.

27.03.2017

Unutulmuyor...

Süleymaniye- Halepçe Katliamı’nın 28. yıldönümünde saat tam 11:40’da, kürsüdeki genç adam konuşmasını kesti. 

16.03.2016

Fethullah Gülen: Bir 28 Şubat hikayesi

Tarih 16 Nisan 1997. 28 Şubat post-modern darbe girişiminin üzerinden, henüz bir buçuk ay geçmiş.

28.02.2016

Suudi Arabistan

ALMANYA’nın en ciddi TV kanallarından ARD’nin sabah programı çerçevesinde verilen haberde, Türkiye Cumhuriyeti ile Suudi Arabistan arasında siyasi, ekonomik ve kültürel bir anlaşma imzalandığı bildirildi.

31.12.2015

Oktay Kaynarca: Gezi hataydı lafını etmedim

Üç gündür sosyal medyada linç edilen Oktay Kaynarca’yla defalarca konuştum ve bana defalarca, “Ben Gezi hataydı lafını etmedim birader. Öyle bir laf ağzımdan çıkmadı, öyle bir lafı kimseye söylemedim” dedi...

21.04.2015

Kadının particisi erkeğe ters gelir

BEKLENEN “siyasi müjde” geldi. Emine Ülker Tarhan hanımefendi, siyasi çevrelerde merakla beklenen partinin kuruluşunu ilan etti.

15.11.2014

İclal-Tuna sitcom’u mu geliyor

TUNA Kiremitçi’nin yeni kitabının adı harika:“Sonun geldi sevgilim”...

15.06.2014

Sahici bir patron

AYDIN Doğan satın almadan önce Hürriyet’e girmiştim.

15.06.2014

Çok yaşa cumhuriyet

OLAĞANÜSTÜ bir fotoğraf.

7.05.2014

Sanal tünel bitmez, Twitter'a erişim tükenmez

Cuma günü bu yazı yazılırken havada şu cümleler uçuşuyordu: “DNS ayarlarını değiştir.”

22.03.2014

Kadınlara bir KADER sorusu

HUMAN Rights Watch’ın (İnsan Hakları İzleme Örgütü) önemli bir heyeti İstanbul’daydı.

14.02.2014

3. havalimanı Türkiye için kaçınılmaz mıdır

İnsan kendi coğrafyasını yaşanmaz hale getiremez.

3.02.2014

Wullf’un serüveni bize uzak

AŞAĞI Saksonya Başbakanı Christian Wullf arkadaşının şirketinden 500 bin Euro borç alıyor.

24.12.2013

ÇAMURLA ANLATILAN BÜYÜK HİKAYELER!

Yaşanan ancak anlatılamayan olguları, konuları anlatabilmek… Anlayabilmek… Mümkün müdür?

19.07.2013