MENÜ

Yağ Yakan Besinler

Yağ Yakan Besinler ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yağ Yakan Besinler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yağ Yakan Besinler haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 12 Yağ Yakan Besinler haberi bulunmuştur.

Yağ Yakan Besinler Haberleri

En çok yağ yakan besinler

En çok yağ yakan besinler

Kilo vermek için gün boyu yiyeceklerden, içeceklerden aldığınız kalorinin daha fazlasını harcamanız gerekir. Yağ yakan yiyecekler olarak sınıflandırılan bazı besinler metabolizmayı hızlandırarak gün boyu dinlenir halde yaktığınız kalori miktarını arttırıp diyetinize yardımcı olabilirsiniz.

9.12.2015Sağlık
7 uzmandan 7 diyet... Sezona formda ve sağlıklı giriyoruz

7 uzmandan 7 diyet... Sezona formda ve sağlıklı giriyoruz!

Üçüncü cemre çoktan düştü, güneş yüzünü göstermeye başladı, en şifalı otlar birbiri ardına tezgâhlarda... Nihayet, mevsimlerden bahar! Bu kış fazla ‘kaçırdıysanız’ ya da hareketsiz kaldıysanız rehberimiz tam size göre.

31.03.2018Hürriyet Pazar
İştahınızı azaltacak 10 gıda

İştahınızı azaltacak 10 gıda

Uzun süre tok tutan ve iştahı azaltan gıdalar diyetlerin başarılı olmasını sağlayan etkenlerin başında geliyor. İşte sizi tok tutarken iştahınızı azaltacak sağlıklı gıdalar...

24.01.2017Sağlık
D Vitaminin Vücudumuzdaki Hayati Önemi

D Vitaminin Vücudumuzdaki Hayati Önemi

D vitamini yetersizliğini önlemek için; yeterli güneş maruziyeti ve D vitamini içeren gıdaların tüketimi önem taşır. Doç. Dr. Haluk Sargın D Vitaminin vücudumuzdaki hayati önemine dikkat çekiyor!

Dostunuzu düşmanınızı tanıyın

Dostunuzu düşmanınızı tanıyın

Hayatınızın yarısı çikolatalara imrenerek bakmakla mı geçti ya da her tatlı yediğiniz bir gün için üç gün pişmanlık duyduğunuz halde yine de değil bir kilo bir gram bile vermiyorsanız bu duruma bir son vermenin vakti geldi demektir.

Dostunuzu düşmanınızı tanıyın

Dostunuzu düşmanınızı tanıyın

Her pazartesi başladığınız diyetlerin bir türlü sonu gelmiyorsa ya da yılın yarısını aç gezdiğiniz halde etrafta dolaşan incecik kadınlara kıskanç gözlerle bakmaya devam ediyorsanız bu işin içinde sadece yanlışlık değil aynı zamanda diyetinizi sabote edici etkenler var demektir.

18.06.2007Sağlık
Dünyayı zayıflatan diyetler

Dünyayı zayıflatan diyetler

Plaj mevsimi açılmadan 'mucizevi diyetler'e sarılıyorsunuz. Oysa önce metabolizmanızı tanımalı, sonra size özel olanı seçmelisiniz.

Yazar Sonuçları

HAMiLELERiN OMEGA-3 DESTEGiNE iHTiYACI VAR MI?

Sadece hamile bir anne adayının değil, çocuk sahibi olmayı düşünen her kadının tıpkı D vitamini, B12 vitamini veya folik asit gibi bedenindeki Omega-3 rezervini de bilmesi, eksiklik söz konusuysa yerine koyması lazım. Annelerin aynı dikkati bebeklerini emzirirken de sürdürmesinde fayda var. Nedenine gelince...

5.01.2017

Akşam yemeği neden erken yenmeli?

“Akşamları erken yiyin ve mümkünse hafif şeyleri tercih edin!” Sağlık uzmanlarından en çok işittiğimiz tavsiyelerden biridir bu. Peki neden? Nedir hikmeti akşam erken yemenin? Buyurun...

12.11.2015

Bazı otlar ve tohumlar yağ yakan fabrika gibi

Doğa üretken bir fabrika gibi. Vücuttaki yağların yakılmasını kolaylaştıran birçok bitki keşfedildi. Bedene girdiğinde yağ, yakan mekanizmaları harekete geçiren bu bitkiler aşırı kilolara şifa oluyor. Bunlar arasında mate yaprağı, biberiye ve ısırgan gibi şifalı otların yanı sıra kereviz gibi bitkilerin tohumları da yer alıyor.

13.01.2009

Metabolizma neden yavaşlıyor

Kilo fazlalığı sorunu olan hastaların büyük kısmı, sorunlarının yeme içme yanlışlarından veya hareket azlığından kaynaklandığını kabul etmek istemez.

27.02.2007