MENÜ

Yabancı Dil

Yabancı Dil ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yabancı Dil haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 14.017 Yabancı Dil haberi bulunmuştur.

Yabancı Dil Haberleri

Üniversitelerin mezuniyet sonrası iş bulma oranları

Üniversitelerin mezuniyet sonrası iş bulma oranları

Türkiye'nin en saygın devlet ve vakıf üniversitelerinin 2 yıldır destek verdiği, mezun deneyimlerine dayalı, CALIBRE Yükseköğretim İstihdam Endeksi-2018 sonuçları açıklandı.

14.08.2018Kampüs
ASMEK yeni dönem kayıtları başlıyor

ASMEK yeni dönem kayıtları başlıyor

ASMEK yeni dönem kayıtları başlıyor

14.08.2018Antalya
YÖK araştırma görevlilerinin lisansüstü tercih sonuçlarını açıkladı

YÖK araştırma görevlilerinin lisansüstü tercih sonuçlarını açıkladı

Öncelikli alan araştırma görevlilerinin, 2018-2019 eğitim öğretim yılı güz dönemi lisansüstü eğitim programları tercih sonuçları YÖK tarafından açıklandı.

14.08.2018Eğitim
Troya’yı yaşatan ‘arkeo-köy’

Troya’yı yaşatan ‘arkeo-köy’

Önümüzdeki ay açılması planlanan Troya Müzesi yakınındaki Tevfikiye köyü, Troya dönemini yaşatan atmosferi, binaları, tarihi ve mitolojik değerleriyle ‘arkeo-köy’e dönüşüyor.

13.08.2018Kitap Sanat
YKS tercih başvuruları bugün sona eriyor... Üniversite tercih sonuçları ne zaman açıklanacak

YKS tercih başvuruları bugün sona eriyor... Üniversite tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

31 Temmuz'da açıklanan 2018-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları ardından tercih telaşı başlamıştı. 7 Ağustos'ta başlatılan üniversite tercih süreci ise 14 Ağustos Salı günü yani bugün saat 23.59'da sona erecek. ÖSYM, bu sürenin uzatılmayacağını açıkladı. Peki, üniversite tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

13.08.2018Eğitim
Rektörden kira yüksekliği, öğrencileri suça itiyor uyarısı

Rektörden 'kira yüksekliği, öğrencileri suça itiyor' uyarısı

Rektörden 'kira yüksekliği, öğrencileri suça itiyor' uyarısı

13.08.2018Muğla
Okullar ne zaman açılacak İşte, MEBin açıkladığı resmi tarih

Okullar ne zaman açılacak? İşte, MEB'in açıkladığı resmi tarih

Okulların ne zaman açılacağı yaz tatiline devam eden milyonlarca öğrencinin bir numaralı gündem maddesi oldu. Hızla tatillerine devam eden öğrenciler bir yandan da MEB'in okulları yeniden açacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

10.08.2018Gündem
YÖKDİL başvuru nasıl yapılır YÖKDİL başvuruları ne zaman bitiyor

YÖKDİL başvuru nasıl yapılır? YÖKDİL başvuruları ne zaman bitiyor?

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), beşinci Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil (YÖKDİL) sınavı için başvuruları almaya başladı. 22 Eylül Cumartesi günü yapılacak YÖKDİL sınavı öncesi henüz başvuru yapmayan vatandaşlar, 'YÖKDİL başvuru nasıl yapılır?' ve 'YÖKDİL başvuruları ne zaman bitiyor?' gibi sorularına yanıt arıyor. İşte, merak edilen detaylar...

10.08.2018Gündem
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri bölümü nedir Tıbbi Laboratuvar Teknikleri taban puanları

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri bölümü nedir? Tıbbi Laboratuvar Teknikleri taban puanları

Gelecekte sağlık alanında bir kariyer hedefleyen çok sayıda öğrenci, son dönemlerin popüler bölümü Tıbbi Laboratuvar Teknikleri hakkındaki araştırmalarını yoğunlaştırdı. Bölüm hakkında detayları araştıran üniversiteli adayları, özellikle taban puanları ve iş imkanlarını sorguluyor. Peki, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri bölümü nedir?

9.08.2018Gündem
Meleklerin Aşkı dizisinin oyuncuları kimdir İşte dizinin oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Meleklerin Aşkı dizisinin oyuncuları kimdir? İşte dizinin oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Ekran macerasına yaz sezonunda başlayan Meleklerin Aşkı dizisinin oyuncuları zaman zaman gündeme geliyor. Romantik komedi türündeki Show Tv dizisi Meleklerin Aşkı’nın kadrosunda usta oyuncu Oya Başar da yer alıyor. Peki, Meleklerin Aşkı dizisinin oyuncuları kimler? İşte, kadro ve karakterlere ilişkin bilgiler…

9.08.2018Televizyon
Aileler aman dikkat Bu çocuğunuzun hayatı, kararı o vermeli

Aileler aman dikkat! Bu çocuğunuzun hayatı, kararı o vermeli

Yoğun geçen sınav sürecinin ardından, tercih dönemi geldi çattı. Adaylar, aldıkları puanla yerleşmek istediği alanları belirlerken, aileler bu süreçte çocuklarına nasıl davranmalı? Uzmanlar, aileleri “Bu çocuğunuzun hayatı, kararı o vermeli” diyerek uyarırken, bazı önerilerde bulunuyor.

9.08.2018Eğitim
YKS tercihleri devam ediyor | YKS tercih robotu nasıl kullanılır

YKS tercihleri devam ediyor | YKS tercih robotu nasıl kullanılır?

Üniversiteli adayları ve ailelerini yakından ilgilendiren YKS tercih süreci devam ediyor. YKS tercihlerini henüz yapmayan çok sayıda kişi, YKS tercihlerinin nasıl yapıldığını ve tercihler için son günün ne zaman olduğunu öğrenmek istiyor. Öte yandan, tercih yapacak kişilere büyük kolaylık sağlayan YKS tercih robotunun nasıl kullanılacağı da merak ediliyor. Peki, YKS tercihleri ne zaman bitecek? YKS tercih robotu nasıl kullanılır?

9.08.2018Gündem
GKVliler İngiltere Yaz Kampından döndü

GKV'liler İngiltere Yaz Kampı'ndan döndü

GKV'liler İngiltere Yaz Kampı'ndan döndü

9.08.2018 Gaziantep
Yusuf Kaplan: Üniversitenin amacı öncü kuşaklar yetiştirmek

Yusuf Kaplan: Üniversitenin amacı öncü kuşaklar yetiştirmek

Yusuf Kaplan: Üniversitenin amacı öncü kuşaklar yetiştirmek

9.08.2018Merkez
BUSMEKte kayıtlar başladı

BUSMEK'te kayıtlar başladı

BUSMEK'te kayıtlar başladı

8.08.2018Merkez
YDS için geç başvuru günü

YDS için geç başvuru günü

9 Eylül’de düzenlenecek YDS için başvurular 18-26 Temmuz tarihleri arasında yapıldı. Bu tarihlerde başvuruda bulunamayanlar için geç başvurular 8 Ağustos'ta alınıyor. Sınav ücretinin de aynı gün ödenmesi gerekiyor.

8.08.2018Eğitim
YDS geç başvuruları ÖSYM tarafından başlatıldı YDS geç başvurusu nasıl yapılacak

YDS geç başvuruları ÖSYM tarafından başlatıldı! YDS geç başvurusu nasıl yapılacak?

Çeşitli nedenlerle belirlenen süre içinde başvuru yapamayan adaylar için YDS geç başvuru süreci başladı. Söz konusu sınav için geç başvuru imkanından yararlanmak isteyen vatandaşların başvurularını bugün içinde tamamlaması gerekiyor. Peki, YDS geç başvurusu nasıl yapılır?

8.08.2018Gündem
YÖKDİL başvurusu nasıl yapılır YÖKDİL başvuru ekranı

YÖKDİL başvurusu nasıl yapılır? YÖKDİL başvuru ekranı

Yükseköğretim Kurulu, beşinci Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil sınavı için başvurular başladı. Yükseköğretim Kurulunca (YÖK), beşinci Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil (YÖKDİL) sınavının, 22 Eylül Cumartesi günü saat 14.00'te, tek oturum halinde yapılacağı bildirildi. Buna göre sınava başvurular da 8-17 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacak. Peki, YÖKDİL başvurusu nasıl yapılır?

8.08.2018Eğitim
Okullar ne zaman hangi gün açılacak Yaz tatili için MEBden net tarih açıklaması

Okullar ne zaman hangi gün açılacak? Yaz tatili için MEB'den net tarih açıklaması

Yeni dönemin başlamasına günler kala öğrenciler, okullar ne zaman açılacak sorusuna cevap arıyor. Tatil planı yapan binlerce kişinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan okullar ne zaman açılacak sorusu, Milli Eğitim Bakanlığı üzerinden sorgulanıyor. Peki, 2018/2019 eğitim öğretim döneminde okullar ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

7.08.2018Gündem
Polis Akademisi yüksek lisans ve doktora öğrencisi alıyor

Polis Akademisi yüksek lisans ve doktora öğrencisi alıyor

Polis Akademisi bünyesinde faaliyet gösteren Güvenlik Bilimleri Enstitüsü ile Adli Bilimler Enstitüsü, yüksek lisans ve doktora öğrencisi alacak. Söz konusu kurumda yüksek lisans ve doktora yapmak isteyen adaylar, 6-17 Ağustos tarihleri arasında başvuru yapabilecek. Peki, Polis Akademisi yüksek lisans ve doktora başvuru şartları neler?

7.08.2018Gündem
Selçuk Üniversitesi öğretim üyesi alacağını duyurdu

Selçuk Üniversitesi öğretim üyesi alacağını duyurdu

Selçuk Üniversitesi tarafından yapılan duyuruya göre öğretim üyesi alınacağı açıklandı. Yapılan açıklama aynı zaman Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi tarafından da yayınlandı. İşte başvuru ilanının detayları ve adaylarda aranan şartlar

7.08.2018Gündem
YKS tercihleri devam ediyor...  Üniversite tercihleri için son gün ne zaman

YKS tercihleri devam ediyor... Üniversite tercihleri için son gün ne zaman?

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) tercihleri 7 Ağustos 2018 tarihi itibariyle ÖSYM'nin aday işlemleri sayfası üzerinden başladı. Adaylar, tercih işlemlerini T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile ÖSYM'nin 'https://ais.osym.gov.tr' internet adresinden bireysel olarak gerçekleştirecek. Yurt dışındaki üniversitelere yerleştirilen adaylar için, gerekli olduğunda veya adayın müracaatı halinde yerleştiği programı gösteren bir yazı verilecek. Peki, YKS tercihleri için son gün ne zaman?

7.08.2018Gündem
GKVliler İrlanda Yaz Kampında

GKV'liler İrlanda Yaz Kampı'nda 

GKV'liler İrlanda Yaz Kampı'nda 

7.08.2018Gaziantep
Uzmanlar: Hızlı karar vermeyin detaylı araştırın

Uzmanlar: Hızlı karar vermeyin detaylı araştırın

Üniversite tercihleri bugün başladı. Adaylar 14 Ağustos’a kadar 24 tercih yapabilecek. Bu dönemde sadece eğitim alınacak program değil, hayat boyunca yapılacak meslek de seçiliyor. Eğitim uzmanları hızlı karar verilmemesi ve mesleklerin detaylıca araştırılması gerektiği konusunda adayları uyarıyor. Ayrıca doğru tercih listesi hazırlarken dikkat edileceklerle ilgili bazı önerilerde de bulunuyor.

6.08.2018Eğitim
ÖSYM detaylı YKS raporunu yayınladı

ÖSYM detaylı YKS raporunu yayınladı

ÖSYM tarafından YKS’ye yönelik detaylı rapor açıklandı. Raporda ilk oturuma giren adayların yüzde kaçının ikinci ve üçüncü oturumlara katıldığı, soruların zorluk düzeyleri, okul türlerine göre sınavın ilk oturumu olan TYT’ye katılım durumları gibi bilgiler yer alıyor.

6.08.2018Eğitim
Okuldan önce çocuğunuzu İngilizce için hazırlayın

Okuldan önce çocuğunuzu İngilizce için hazırlayın

İngilizce günümüzde önemli bir dil. Aileler çocuklarının iyi derecede İngilizce öğrenebilmesi için okul öncesinden eğitim aldırmaya başlıyor. Uzmanlar da küçük yaşta İngilizce öğrenmenin daha faydalı olacağını vurguluyor ve okula başlamadan önce çocukların bu dil için hazırlanması gerektiğini belirtiyorlar.

6.08.2018Eğitim
YKS tercihleri bugün başladı... İşte adım adım üniversite tercih süreci

YKS tercihleri bugün başladı... İşte adım adım üniversite tercih süreci

YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih dönemi de başlıyor. 7 Ağustos’ta başlayacak tercih süreci 14 Ağustos’ta sona erecek. Peki kimler tercih yapma hakkına sahip, önlisans için kaç lisans için kaç puan almak gerekiyor, tercihler nereden yapılacak?

6.08.2018Eğitim
İGÜ tercih ve tanıtım günleri düzenliyor

"İGÜ tercih ve tanıtım günleri düzenliyor"

"İGÜ tercih ve tanıtım günleri düzenliyor"

6.08.2018Merkez
Atatürk Üniversitesi Yüksek Lisans sonuçları açıklandı mı

Atatürk Üniversitesi Yüksek Lisans sonuçları açıklandı mı?

Atatürk Üniversitesi Yüksek Lisans sonuçları için araştırmalar devam ediyor. Lisansüstü eğitimlerini Atatürk Üniversitesi'nde yapmak isteyen binlerce kişi, üniversitenin yapacağı açıklamalara kilitlendi. ALES puanı ve Lisans mezuniyet ortalamasının toplamı ile yapılan değerlendirme, kontenjan dahilinde gerçekleştirilecek. Peki, Atatürk Üniversitesi Yüksek Lisans sonuçları nereden ve nasıl öğrenilebilecek? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

6.08.2018Eğitim
Bayram Bektaş: Göztepe hedefi vuracak

Bayram Bektaş: "Göztepe hedefi vuracak"

Göz Göz’ün hocası Bayram Bektaş, yeni sezon öncesi Fanatik’e konuştu... “Benim bir tek hayalim var; o da Göztepe’yi iyi yerlere getirmek. Bana bu kapıyı açan, şans veren kulübe en iyisini yapmak istiyorum. Hedefim Göztepe ile daha iyi yerlere gelmek. Yeniden bu takımı Avrupa arenasına taşımak büyük bir başarı olur”

6.08.2018Futbol
Havacılık yükselen yıldız

Havacılık yükselen yıldız

Havacılık sektörü, dünyada ve Türkiye’de en hızlı büyüyen sektörlerden biri. Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) verilerine göre 2016 yılında dünyada havayoluyla 3.8 milyar yolcu taşındı. Bu rakam 2015 yılına göre yüzde 7 artış anlamına geliyor. Türkiye’de ise bu büyüme oranı dünya ortalamasının çok üzerinde ve yaklaşık yüzde 14 olarak gerçekleşiyor.

6.08.2018Eğitim
Türk Hava Yolları kabin memuru alımı yapıyor | THY hostes alımı

Türk Hava Yolları kabin memuru alımı yapıyor | THY hostes alımı

Türk Hava Yolları (THY) resmi internet sitesinden kabin memuru (hostes) alımı yapacağını açıkladı. Söz konusu ilanın ardından bu alanda bir kariyer hedefleyen vatandaşlar da ilanın detaylarını ve başvuru şartlarını araştırmaya başladı. İlana başvuru yapabilmek için 1988 ile 1997 doğumlu olmak ve iyi derecede İngilizce bilmek gibi şartlar gerekiyor. Peki, THY kabin memuru alım ilanına nasıl başvurulur? THY personel alımı için şartlar neler?

5.08.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı?

'Okullar ne zaman açılacak?' sorusu son günlerde en popüler konu haline geldi. Öğrenciler ve ailelerinin yanı sıra öğretmenlerde bu sorunun yanıtı merakla araştırıyor. 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde okulların açılacağı tarih geçtiğimiz günlerde MEB tarafından belirlenmiş ve ilan edilmişti. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

5.08.2018Gündem
KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak ÖSYM tarihi açıkladı

KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM tarihi açıkladı!

KPSS ÖABT sonuçları, sınav sonrası birçok vatandaşın araştırdığı husus oldu. 306 bin öğretmen adayının katılım sağlanmasının beklendiği sınavın ardından gözler ÖSYM'nin açıklayacağı ÖABT sonuçlarına çevrildi. Peki, toplam 75 dakika süren sınavın ardından KPSS ÖABT sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o süre. hakkında detaylı bilgiler

4.08.2018Gündem
Bülent  Korkmaz: Geliştirmemiz gereken yönler var

Bülent Korkmaz: Geliştirmemiz gereken yönler var

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, "Hem hazırlık maçları, hem de antrenmanlar istediğimiz gibi geçti. Takımımızda geliştirmemiz gereken yönler var. Yaşadığımız problemler olmasına rağmen oyuncularımız gerçek bir profesyonel gibi davrandı" dedi.

4.08.2018Futbol
Antalyaspor Teknik Direktörü Korkmaz: Geliştirmemiz gereken yönler var

Antalyaspor Teknik Direktörü Korkmaz: "Geliştirmemiz gereken yönler var"

Antalyaspor Teknik Direktörü Korkmaz: "Geliştirmemiz gereken yönler var"

4.08.2018Antalya
(Görüntülü) “YKS tercihinde adaylar başarı sıralamasına dikkat etmeli”

(Görüntülü) “YKS tercihinde adaylar başarı sıralamasına dikkat etmeli”

(Görüntülü) “YKS tercihinde adaylar başarı sıralamasına dikkat etmeli”

4.08.2018Merkez
“YKS tercihinde adaylar başarı sıralamasına dikkat etmeli”

“YKS tercihinde adaylar başarı sıralamasına dikkat etmeli”

“YKS tercihinde adaylar başarı sıralamasına dikkat etmeli”

4.08.2018Merkez
Göçmensiz Almanya düşünülemez

Göçmensiz Almanya düşünülemez

Almanya’nın tarihine bakıyorum. Merkezi Wiesbaden kentinde bulunan Federal İstatistik Dairesi’nin verilerine göre, 1871 yılında Alman İmparatorluğu’nda 207 bin auslaender (yabancı) yaşıyormuş.Ülkede yaşayan yabancı sayısı 1890 yılında 700 bine yükselmiş.

4.08.2018Avrupa
Erdoğan: 400 proje yeni dönemin ateşleyici gücü olacaktır (2)

Erdoğan: 400 proje yeni dönemin ateşleyici gücü olacaktır (2)

Erdoğan: 400 proje yeni dönemin ateşleyici gücü olacaktır (2)

3.08.2018Ankara
İşte MEB’in, 100 günlük eylem planı

İşte MEB’in, 100 günlük eylem planı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin 400 projeyi içeren 100 günlük eylem planını kamuoyuna açıkladı. MEB’in hedefleri arasında her okula 1 polis memuru, tam gün eğitim gören öğrenci oranının yüzde 68’den yüzde 71’e çıkarılması gibi konular bulunuyor.

3.08.2018Eğitim
YKS soru ve cevapları yayımladı | ÖSYM, 10 gün süre verdi

YKS soru ve cevapları yayımladı | ÖSYM, 10 gün süre verdi

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) soruları ve cevapları sonuçların ardından erişime açıldı. ÖSYM, resmi sayfası üzerinden yayımladığı duyuruyla YKS cevap kâğıtları, soruları ve aday cevapları hakkında bilgilendirmede bulundu. Duyuruya göre, YKS cevap kağıtları sadece 10 gün süreyle açık olacak, üniversite adayları bu süre zarfında cevap anahtarını görüntüleyebilecek. İşte, merak edilen detaylar...

3.08.2018Eğitim
Araştırma görevlileri için lisansüstü tercih zamanı

Araştırma görevlileri için lisansüstü tercih zamanı

Öncelikli alan araştırma görevlileri, 2018 güz dönemi lisansüstü eğitim programları için tercihlerini, 8 Ağustos’a kadar yapabilecek.

3.08.2018Eğitim
Pamukkale Belediyesi AB projesiyle 2 bin kişiye İngilizce öğretti

Pamukkale Belediyesi AB projesiyle 2 bin kişiye İngilizce öğretti

Pamukkale Belediyesi AB projesiyle 2 bin kişiye İngilizce öğretti

3.08.2018Denizli
YÖKDİL ne zaman yapılacak YÖKDİL başvuru tarihleri

YÖKDİL ne zaman yapılacak? YÖKDİL başvuru tarihleri

YÖKDİL ne zaman yapılacak sorusu, yabancı dil bilgisini resmiyete dökmek isteyen vatandaşların araştırdığı konu oldu. İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça dillerinde gerçekleştirilen YÖKDİL sınavı, Anadolu Üniversitesi'nin organizasyonu ile uygulanacak. Peki, YÖKDİL sınavı ne zaman yapılacak? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı başvuru tarihi ve detaylı bilgiler

2.08.2018Eğitim
Atayurttan YKSde büyük başarı

Atayurt'tan YKS'de büyük başarı

Atayurt'tan YKS'de büyük başarı

1.08.2018Eskişehir
THY kabin memuru (hostes) alımı başvurusu nasıl yapılır İşte başvuru şartları ve genel koşullar

THY kabin memuru (hostes) alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları ve genel koşullar

Türk Hava Yolları bünyesine yapılacak olan kabin memuru (hostes) alımı için süreç devam ediyor. 1988 ile 1997 doğumlu adayların başvurabildiği Türk Hava Yolları kabin memuru alımı ilanında iyi derecede İngilizce bilmek en önemli koşullar arasında yer alıyor. Peki, THY kabin memuru alımı başvuru süreci nasıl işleyecek? İşte, THY kabin memuru alımı ilanına başvurmak isteyen adayların araştırdığı konu hakkında detaylı bilgiler

1.08.2018Gündem
Öğrenciler yaz tatilinde hem eğlendi hem de öğrendi

Öğrenciler yaz tatilinde hem eğlendi hem de öğrendi

Öğrenciler yaz tatilinde hem eğlendi hem de öğrendi

1.08.2018Eyüpsultan
(Görüntülü) “Sürprizi bol bir tercih süreci bizleri bekliyor”

(Görüntülü) “Sürprizi bol bir tercih süreci bizleri bekliyor”

(Görüntülü) “Sürprizi bol bir tercih süreci bizleri bekliyor”

1.08.2018Merkez
Üniversite tercihlerinde sınavsız dönem:  Çin Üniversiteleri

Üniversite tercihlerinde sınavsız dönem: Çin Üniversiteleri

Üniversite sınav sonuçlarından beklediğini bulamayan birçok öğrenci gözünü yurt dışında eğitime çevirdi. Yurt dışında eğitimin pahalı olması ve çeşitli zorluklar taşıyor olması yeni ülkelerde eğitim fırsatını gündeme getiriyor.

1.08.2018Kampüs