MENÜ

World Architecture Festival

World Architecture Festival ile ilgili tüm haberleri ve son dakika World Architecture Festival haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13 World Architecture Festival haberi bulunmuştur.

World Architecture Festival Haberleri

Akfen’in Bodrum projesine WAF ödülü

Akfen’in Bodrum projesine WAF ödülü

Dünya Mimarlık Festivali (World Architecture Festival) WAF’ın buluşmalarının onuncusun kutlandığı bu yıl, geçen yıl da olduğu gibi Berlin’de gerçekleşti.

25.11.2017Ekonomi
GAD Foundationa uluslararası ödül

GAD Foundation'a uluslararası ödül

GAD Foundation, 15-17 Kasım tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşen Dünya Mimarlık Festivali’nde bu yıl onuncu yıl şerefine düzenlenen WAFX Prize’da Smart Cities kategorisinde Media City projesi ile ödüle layık görüldü.

24.11.2017Ekonomi
Mimar Banu Uçak Dünya Mimarlık Festivali jürisinde

Mimar Banu Uçak Dünya Mimarlık Festivali jürisinde

İnşaat sektörünün önde gelen ismi Ferko’nun Genel Koordinatörü mimar Banu Uçak, 15 – 17 Kasım’da Berlin’de düzenlenecek olan Dünya Mimarlık Festivali (WAF 2017) jürisinde yer alacak tek Türk kadın mimar oldu. Uçak, Gelecek Projeler: Yarışma Projeleri kategorisinde jüri başkanı olarak görev yapacak.

15.11.2017Ekonomi
Dünyanın En İyi kamusal Yapısı seçildi

"Dünyanın En İyi kamusal Yapısı" seçildi

Yapımı bu yıl tamamlanan Tripoli Kongre Merkezi 2010 yılı içinde kazandığı birçok ödüle bir yenisini ekleyerek “Dünyanın En İyi Kamusal Yapısı” seçildi.

30.11.2010Ekonomi
Vilnius, Europe’s new capital of culture

Vilnius, Europe’s new capital of culture

VILNIUS-Founded in the early 14th Century by the Grand Duke Gediminas, Vilnius quickly became a cultural center in north-eastern Europe, seeing the creation of its university in 1579. In the year ahead Vilnius promises 900 special events, 60 percent of which will be free of charge and open to the public

9.01.2009Gündem
GOOD MORNING--TURKEY PRESS SCAN ON MAR 24

GOOD MORNING--TURKEY PRESS SCAN ON MAR 24

These are some of the major headlines and their summaries in Turkish press on March 24th, 2008. Hurriyet English does not verify these stories and does not vouch for their accuracy.

24.03.2008Gündem

Yazar Sonuçları

Kılıçdaroğlu’ndan ‘ince taktikler’

CHP kurultayında bugün Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından sonra genel başkanlık seçimi yapılacak, yarın da PM üyeleri belirlenecek.

16.07.2012

Sopot

We are in Sopot to attend the first Europe-Turkey Forum organized jointly by the Instytut Wschodni and The Center for Turkish-Asian Strategic Studies, or TASAM. Sopot is a small holiday resort on the shores of the Baltic Sea. You may remember that years ago, before the demise of the Soviet Union, the Warszam Pact launched a music festival to undermine the popularity of the Eurovision Music Festival. It was called the Sopot Music Festival. Even a young Turkish singer won a gold medal there.

11.12.2008